60 m.pl.
  PRIMII 10 copii 1        
1 2003 MIHALACHE MARIA CS.Olimpia Bucureşti 8.09 FINALA COPII 1 02.04.2016
2 2003 GRIGOROIU DARIA CSS Resita 8.11 FINALA COPII 1 02.04.2016
3 2003 DANCEA ALEXIA CSM Piteşti 8.22 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
4 2003 BRINDAS LARISA LPS Oradea 8.29 FINALA COPII 1 Triat 02.04.2016
5 2004 PIVNICERU PETRINA CSS Hunedoara 8.30 FINALA COPII 1 02.04.2016
6 2003 CIUCA IULIA As Iacris Bucuresti 8.31 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
7 2004 HIMCEAC ALEXIA Atletic Club Iacris.Buc. 8.36 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
8 2003 COLIBASANU IOANA CS Farul Constanta 8.39 FINALA COPII 1 Triat 02.04.2016
9 2003 BUCURESCU RALUCA CS.Olimpia Bucureşti 8.46 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
10 2003 POPA CARMEN MIHAELA LPS Oradea 8.46 FINALA COPII 1 02.04.2016
  8.29
 
  200 m.pl
  PRIMII 10 copii 1        
1 2003 ANDREI IOANA REBECCA CSS Ploiesti 26.98 FINALA COPII 1 02.04.2016
2 2003 MIHALACHE MARIA CS.Olimpia Bucureşti 27.10 FINALA COPII 1 02.04.2016
3 2003 CIUCA IULIA As.Atletic Club Iacris.Buc. 27.22 FINALA COPII 1 02.04.2016
4 2003 DANCEA ALEXIA CSM Piteşti 28.38 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
5 2003 BUCURESCU RALUCA CS.Olimpia Bucureşti 28.38 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
6 2003 ILINOIU CORINA LPS Fosşani 28.45 FINALA COPII 1 02.04.2016
7 2004 HIMCEAC ALEXIA As.Atletic Club Iacris.Buc. 28.50 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
8 2003 COITA DENISA LPS+CSS Bihorul Oradea 28.60 FINALA COPII 1 02.04.2016
9 2003 CRISTEA-BUHUS STEFANIA CSS Birlad 28.62 FINALA COPII 1 02.04.2016
10 2004 SERBAN LORIANA CSM Piteşti 28.63 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
  28.08
 
  800 m
  PRIMII 10 copii 1        
1 2003 ANDREI REBECA CSS Ploiesti 2.21.41 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
2 2003 OLTEANU ALEXANDRA CSM Piteşti 2.22.12 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
3 2003 NEAGU NICOLETA LUCICA CSS+CSM Ploiesti 2.22.98 FINALA COPII 1 02.04.2016
4 2003 CIUCHE SORINA CSS Caransebes 2.23.41 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
5 2004 FLORESCU AURELIA STEFANIA CSS Drobeta Turnu Severin 2.24.99 FINALA Copii 1 Triat 02.04.2016
6 2004 FLORESCU AURELIA CSS Drobeta Turnu Severin 2.26.97 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
7 2004 SCUTELNICU IONELA LPS Botosani 2.29.28 ZONA Bacau C1 12.03.2016
8 2003 RADU MARIA MADALINA CSS Hunedoara 2.29.92 FINALA Copii 1 Triat 02.04.2016
9 2004 PURCARU ANA MARIA C.N. Falticeni 2.31.21 FINALA COPII 1 02.04.2016
10 2003 CRISTEA-BUHUSI STEFANIA CSS Birlad 2.31.30 FINALA COPII 1 02.04.2016
  2.26.35
 
  1500 m
  PRIMII 10 copii 1        
1 2004 MARGINEAN IULIA FLORIA CSS Medias 4.48.45 FINALA Copii 1 02.04.2016
2 2003 SANDU ANDRADA ELENA A.C.S.Arena 2011 Bacau 4.53.01 UNIVERSITARE 05-06.02.2016
3 2003 SFARGHIU MARIA TALIDA CSM Suceava 4.58.82 FINALA Copii 1 02.04.2016
4 2003 STEFANOVICI ANDREEA GEORGI LPS Iasi 4.59.29 FINALA Copii 1 02.04.2016
5 2004 BALAUR CRISTINA VALENTINA LPS Vaslui 5.00.36 FINALA Copii 1 02.04.2016
6 2003 CAMPAN SARA GEORGIANA CSM Cluj Napoca 5.01.14 FINALA Copii 1 02.04.2016
7 2005 BLANARU MARIA MIRABELA LPS Vaslui 5.09.33 MEM D.Melinte 13-14.02.2016
8 2004 BOTEZ MIHAELA A.C.S.Condorul Bacau 5.13.48 MEM D.Melinte 13-14.02.2016
9 2003 BUZDUGAN GABRIELA MARIUTA LPS Vaslui 5.17.90 MEM D.Melinte 13-14.02.2016
10 2004 SPERIATU FLORENTINA CAMELIA CSS Birlad 5.19.91 FINALA Copii 1 02.04.2016
  5.04.16
 
  60 m.g.
  PRIMII 10 copii 1        
1 2003 GRIGORIU DARIA CSS Resita 9.58 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
2 2004 VERMAN RAMONA ELENA CSS Bacau 9.78 ZONA Bacau C1 12.03.2016
3 2003 SAVIN MELANIA CSS Bacau 9.92 FINALA COPII 1 02.04.2016
4 2004 MANOLE INGRID RAMONA CSM Bucuresti 9.95 FINALA COPII 1 02.04.2016
5 2004 VIASU ADRIANA IOANA CSM Bucuresti 9.98 FINALA COPII 1 02.04.2016
6 2003 CIUCA IULIA A.C.Iacris Bucuresti 10.10 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
7 2003 SIRBU DIANA CSS.Palatul Copiilor Buc. 10.15 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
8 2003 BARIZZI OLGUTA CSS.Palatul Copiilor Buc. 10.23 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
9 2003 LAZAR REKA CSS Odorheiul Secuiesc 10.30 FINALA COPII 1 02.04.2016
10 2003 GRIF OANA MARIA CSS.Palatul Copiilor Buc. 10.37 FINALA COPII 1 02.04.2016
  10.03
 
  Inaltime
  PRIMII 10 copii 1        
1 2003 STIRBU IOANA SABINA LPS Iasi 1.65 MEM D.Melinte 13-14.02.2016
2 2004 VERMAN RAMONA CSS Bacau 1.57 ZONA Bacau C1 12.03.2016
3 2004 POPA DELIA CSS Soimii Sibiu 1.51 ZONA Bacau C1 12.03.2016
4 2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS Bacau 1.50 CUPA Bistrita 23.01.2016
5 2003 DIDULESCU ELENA VALENTINA CS Rapid Buc 1.49 FINALA COPII 1 02.04.2016
6 2003 BOITOR ADINA LPS Satu Mare 1.46 FINALA COPII 1 02.04.2016
7 2003 APOSTOL FEDERICA CSS Bacau 1.40 ZONA Bacau C1 12.03.2016
8 2003 AMZA ALECSANDRA As.Atletic Club Iacris.Buc. 1.35 ZONA Bucuresti C1 19.03.2016
9 2004 ARION ALINA CSS Bacau 1.30 ZONA Bacau C1 12.03.2016
9 2003 FARCAS ERICA TEREZA C.A. Roman 1.30 ZONA Bacau C1 12.03.2016
9 2003 DENES BIANCA LPS Tirgu Mures 1.30 ZONA C1 Cluj Napoca 12.03.2016
9 2004 DRAGOIU GABRIELA CSS Dinamo Buc. 1.30 FINALA COPII 1 02.04.2016
  1.43
 
  Lungime
  PRIMII 10 copii 1        
1 2004 DOSSEY JENNIFER CSA Steaua 5.39 FINALA COPII 1 02.04.2016
2 2003 BALAN TEODORA CS Farul Constanta 5.29 FINALA COPII 1 02.04.2016
3 2003 ILIE ANDREEA CSM Slobozia 5.24 FINALA COPII 1 02.04.2016
4 2003 MANOLE INGRID RAMONA CSM Bucureşti 5.21 FINALA COPII 1 02.04.2016
5 2003 CIUCA IULIA As.Atletic Club Iacris.Buc. 5.14 MUNICIPAl copii 1 27-28.02.2016
6 2003 BRINDAS LARISA LPS Oradea 5.10 FINALA COPII 1 Triat 02.04.2016
7 2003 MIHUT EMILY GEORGIANA C.N.Sp.Cetate Deva 5.00 FINALA COPII 1 02.04.2016
8 2003 SAVIN TEODORA MELANIA CSS Bacau 4.98 FINALA COPII 1 02.04.2016
9 2003 RAILEANU IAZMINA ANDREEA CSS Turnu Magurele 4.96 FINALA COPII 1 02.04.2016
10 2003 IORDAN SARAH As.Atletic Club Iacris.Buc. 4.94 ZONA Bucuresti C1 19.03.2016
  5.13
 
  Greutate
  PRIMII 10 copii 1        
1 2004 MANOLE MADALINA CSS Tulcea 12.04 FINALA Copii 1 02.04.2016
2 2004 GRIGORAS IOANA ELISABETA CSM Pascani 11.59 ZONA Bacau C1 12.03.2016
3 2003 APOSTOL DARIA CSM Pascani 11.25 FINALA Copii 1 02.04.2016
4 2004 DAMIAN BIANCA CSS Giurgiu 11.12 FINALA Copii 1 02.04.2016
5 2003 PERENI CINTYA SORAYA LPS+CS Satu Mare 11.02 FINALA Copii 1 02.04.2016
6 2003 ANDONE MARIA ALEXANDRA LPS Iasi 10.50 ZONA Bacau C1 12.03.2016
7 2004 BADALUTA-NICOLAE REBECA SSE 190 Bucuresti 10.15 ZONA Bucuresti C1 20.03.2016
8 2003 PRUNDARU MARIA CATALINA CSS Tirgoviste 9.89 FINALA Copii 1 02.04.2016
9 2003 PARUBA ALISIA ADELA CS Atletic Adjud 9.52 FINALA Copii 1 02.04.2016
10 2003 NOVAC IOANA DENISA CSM Pascani 9.32 ZONA Bacau C1 12.03.2016

 

  Triatlon
                   
  Copii 1  
  An Nume Prenume Club Sportiv TOTAL 60m Lung 800m Competitie Data
1 2003 COLIBASANU IOANA CS Farul Constanta 1906 8.39 4.86 2.33.34 FINALA C1 02.04.2016
2 2003 BRINDAS LARISA LPS Oradea 1839 8.29 5.10 2.47.44 FINALA C1 02.04.2016
3 2003 RADU MARIA MADALINA CSS Hunedoara 1772 8.74 4.56 2.29.92 FINALA C1 02.04.2016
4 2004 FLORESCU AURELIA STEFANIA CSS Drobeta Turnu Severin 1721 9.02 4.40 2.24.99 FINALA C1 02.04.2016
5 2003 TIMBOTA ALEXANDRA LPS Banatul 1705 8.69 4.70 2.39.59 FINALA C1 02.04.2016
6 2004 GHETA ANDRADA SORINA CSS Hunedoara 1643 8.78 4.48 2.37.97 FINALA C1 02.04.2016
7 2003 CHIRILA ADINA CSS Caransebes 1611 8.78 4.40 2.39.05 FINALA C1 02.04.2016
8 2003 SPINU CARMEN MARIA LPS Iasi 1539 8.92 4.16 2.37.04 FINALA C1 02.04.2016
9 2003 STANCU CRISTINA CSS 1 Constanta 1459 9.07 4.51 2.48.42 FINALA C1 02.04.2016
10 2003 COADA ALEXANDRA GEORGIANA LPS Constanta 1409 8.83 4.60 3.02.16 FINALA C1 02.04.2016
        1660 8.75 4.57 2.39.99    
Real time web analytics, Heat map tracking