100 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 MIHALACHE MARIA C.S. Olimpia București 12,38 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 ILINOIU CORINA LPS+CSM Focșani 12,42 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 GRIGOROIU IULIA DARIANA C.S.U+C.S.S. Resita 12,44 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BISERICESCU MARIA VALERIA C.S. Rapid București 12,52 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PIVNICERU PETRINA C.S.S. Hunedoara 12,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANA C.S.S. 1 Constanța 12,67 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 CIOCAN REBECA C.S.M. Dunărea Galați 12,72 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ALZNER EVA NATALIA ELIZA C.N. Sp. Cetate Deva 12,96 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 ION ALESSIA L.P.S. Brăila 13,06 Chișinău II 05.05.2018
2003 GHEORGHIU IOANA SARA L.P.S. Timișoara 13,15  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      12,69    
           
200 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 ILINOIU CORINA L.P.S. Focșani 25,37  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 MIHALACHE MARIA C.S. Olimpia București 25,51 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 BISERICESCU MARIA VALERIA C.S. Rapid București 25,62 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANA  C.S.S. 1 Constanța 26,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 26,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PIVNICERU PETRINA C.S.S. Hunedoara 26,60 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 26,64 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 ZACH EMMA L.P.S. Brașov 26,68 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 TEODORU ALEXANDRA CSS Pl+CSM București 26,95 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 ALZNER EVA NATALIA ELIZA C.N. Sp. Cetate Deva 27,01 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      26,25    
           
400 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 ILINOIU CORINA L.P.S. Focșani 56,51 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 58,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANNA C.S.S.1. Constanța 58,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 NEAGU NICOLETA LUCIA CS Orășenesc Voluntari 58,32 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA CSS Bârlad+CSM Bistrița 59,85 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ZACH EMMA L.P.S. Brașov 60,29 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 GHEAȚĂ ANDRADA SORINA C.S.S. Hunedoara 60,34 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ARTENE FLORINA ALINA C.S.S 3 Steaua București 60,43 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 BRECICĂ HANNI MARGA C.S.S. Caransebeș 60,58 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ȘERBAN LORENA ELENA C.S.M. Pitești 60,70 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      59,32    
           
800 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 FLORESCU AURELIA CSS Dobeta Turnu Severin 2,12,51 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 2,13,63 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 RADU MARIA MĂDĂLINA CS Orășenesc Voluntari 2,13,71 GIMNAZIADĂ V 05.05.2018
2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA C.S.S. Bîrlad 2,14,48 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 OLTEANU ALEXA GABRIELA C.S.M. Pitești 2,15,40 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 CIUCHE MIOARA SORINA CSS Caransebes+CSM Reșița 2,16,96  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 2,21,45 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA C.S.S. Bîrlad 2,21,77 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 BELDEAN ANAMARIA L.P.S. Bistrița 2,22,41 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 CUREA ELENA C.S.M. Pitești 2,25,27 Etapa I j 3 23-24.06.2018
      2,17,75    
           
1500 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 BALAUR CRISTINA VALENT L.P.S. Vaslui 4,25,89 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 4,33,66 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 FLORESCU AURELIA CSS Dobeta Turnu Severin 4,34,25 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 4,39,81 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 CIUCHE MIOARA SORINA CSS Caransebes+CSM Reșița 4,43,33 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 OLTEANU ALEXA GABRIELA C.S.M. Pitești 4,43,75 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 BELDEAN ANANMARIA L.P.S. Bistrița 4,53,00 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 4,56,05  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2004 PARASCHIVESCU ILINCA C.S. Rapid București 4,56,95 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 CIULEI ELENA L.P.S. Vaslui 4,58,40 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      4,44,50    
           
3000 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 BALAUR CRISTINA VALENT L.P.S. Vaslui 9,39,39 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 10,04,11 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA C.S.M. Suceava 10,04,47 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 FLORESCU AURELIA ȘTEFAN CSS Drobeta Turnu Teverin 10,10,60 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 OLTEANU ALEXA GABRIELA C.S.M. Pitești 10,33,61 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 CIULEI ELENA L.P.S. Vaslui 10,38,62 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 MOROȘAN ANCA MIRELA CSM Rarăul Câmpulung Mld 10,40,24 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS+CAM Sighișoara 10,45,01 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 PARASCHIVESCU ILINCA C.S. Rapid București 10,48,10 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 UNGUREANU ADINA GABR C.S.M. Pitești 10,55,18  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      10,25,93    
           
80 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 GRIGOROIU IULIA DARIANA C.S.U+C.S.S. Resita 11,57 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA EMILIA CS Farul+LPS Constanță 11,96 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 GOVOREANU DANA MARIA C.N. Râmnicu Vâlcea 12,31 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ION ALESSIA CRISTINA L.P.S. Brăila 12,43 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 VIAȘU ADRIANA IOANA C.S.M. București 12,44 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 LAZAR REKA CSS Odorheiul Secuiesc 12,56 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 SAMUSAN SIMONA AMALIA L.P.S. Brăila 12,74 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TOTH CSENGE EMESE L.P.S. Tîrgu Mureș 13,14 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 PAPAI BLANKA EVA ACS Torpi Tirgu Mureș 13,15 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PĂTRAȘCU ECATERINA C.S.M. București 13,93 Etapa I j 3 23-24.06.2018
      12,62    
           
400 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Trimf București 45,41 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 UNGUREANU IRINA TEODORA C.N. Râmnicu Vâlcea 46,13 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 GOVOREANU DANA MARIA C.N. Râmnicu Vâlcea 46,46 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 IOVANOVICI IOANA L.P.S. Timișoara 47,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘEANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 47,19 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 NAUM DIANA CS Chimia Rîmnicu Vîlcea  48,95 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 BALINT KTISZTINA C.S.S. Sfîntu Gheorghe 49,21 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 ARTENE FLORINA ALINA CSS 3 Steaua București 51,24 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 HOBAI ALEXANDRA A.C. Iacris București 49,66 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ARTENE FLORINA ALINA CSS 3 Steaua București 51,24 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      48,26    
           
2000 m obstacole        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 COZMA LARISA DIANA LPS Brașov+CSM București 7,21,31 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 BLAGA MIHAELA MARIA C.S.S. Blaj 7,28,84 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 UNGUREANU ADINA GABRIELA C.S.M. Pitești 7,33,94 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 BARCUI  ELLEN ALEXANDRA L.P.S. Oradea 7,41,90 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘTEFANOVICI ANDREEA L.P.S. Iași 7,58,49 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TUTU SORANA C.S.S. Bîrlad 8,01,35 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 BALAGA MIHAELA MARIA C.S.S. Blaj 8,17,39 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 OLARU ANA MARIA CS Unirea Focșani 8,19,22  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 RUSU DORINELA NICOLETA C.S.M. Rîmnicu Sărat 8,29,36 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 IANCU IONELA REBECA C.S.S. Tîrgoviște 8,29,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      7,58,10    
           
Prajina        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 CĂLIN ELENA CSS 5 București 2,80 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 PAPAI BLANKA EVA ACS Torpi Satu Mare 2,50 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      2,65    
           
Inaltime        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 APOSTOL FEDERICA CS Știința Municipal Bacău 1,72 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 RENGLE ALESIA MARIA C.N. Oradea 1,69 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DIDULESCU ELENA VALENTINA CS Rapid București 1,65 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘTIRBU IOANA LPS Iași+CSM Onești 1,65 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS+SCM Bacău 1,60  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2004 ENACHE ELISA XANDRA C.N.Sp Cetate Deva 1,60 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 POPI ANDRADA MARIA C.N.Sp Cetate Deva 1,45 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 BUZEA TEODORA MARIA S.S.E. 190 București 1,40 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TOTH CSEMEGE EMESE LPS Tîrgu Mureș 1,40 Etapa I j 3 23-24.06.2018
      1,57    
           
Lungime        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 ȘTIRBU IOANA LPS Iași+CSM Onești 5,48 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DOSPIN ALESSIA S.C.M. Bacău 5,30 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 5,27 Meeting Ruse VI 12,05,2018
2004 LUPESCU NARCISA DENISA C.S. Rapid București 5,25 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 STANCU CRISTINA CSS Constanța 5,22 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 TOFALVI AGNES C.N.Sp Cetate Deva 5,09 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 DOSSEY JENNIFER C.S.A. Steaua București 5,04 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 MIHUȚ EMILY GEORGIA C.N.Sp Cetate Deva 4,99 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2003 ALZNER EVA NATALIA C.N.Sp Cetate Deva 4,96 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 OANCEA DARIANA ALEXA C.S.S. Slobozia 4,86 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      5,14    
           
Triplusalt        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 DOSPIN ALESSIA S.C.M. Bacău 12,02 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 STANCU CRISTINA CSS 1 Constanța 11,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DOSSEY JENNIFER C.S.A. Steaua București 11,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 11,13 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS+SCM Bacău 11,09 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 MARIS MARTA FLORINA C.N. Sp Cetate Deva 10,94 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 LUPESCU DENISA NARCISA C.S. Rapid București 10,58 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 BARTA GEORGIANA CĂTĂ C.N. Sp Cetate Deva 10,34 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 NEAGA - BUDOIU IOANA C.S. Rapid București 10,31 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 TELEAN DALIA C.N. Sp Cetate Deva 10,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      10,92    
           
Greutate        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 MANOLE MĂDĂLINA C.S.S. Tulcea 13,29 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 STIRCEANU ALEXANDRA LPS Câmpulung Muscel 13,00  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 RĂILEANU IAZMINA C.S.S. Turnu Măgurele 12,07  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 ANDONE MARIA ALEXA L.P.S. Iași 11,57 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 LISAVENCU TATIANA IONELA C.S.S. Tulcea 11,20 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DERIOIU DENISA MARIA LPS Câmpulung Muscel 10,61 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 HASNA GEORGETA L.P.S. Satu Mare 10,42 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 LISAVENCU TATIANA IONELA C.S.S. Tulcea 10,18 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 BARBU EMILIA C.S.S. Câmpina 10,17 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2004 DEJANU ANDREEA GEORGI C.S.S. 5 București 9,74 Etapa I j 3 23-24.06.2018
      11,23    
           
Disc        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 BALTAZAR-HALL ALEXA C.S.Dinamo București 40,56 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 PERENI CINTYA SORAYA L.P.S.+C.S.Satu Mare 35,85 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 PINTILIE DELIA TEODORA C.S.U. Galați 34,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 NICOLAE ALEXANDRA ȘTEF C.S.S. Tîrgoviște 32,21 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 STIRCEANU ALEXANDRA LPS Câmpulung Muscel 32,19 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 LISAVENCU TATIANA C.S.S. Tulcea 28,85 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 CONSTANTIN ELENA C.A. Roman 26,61 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 ANDONE MARIA ALEXA L.P.S. Iași 26,58 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 ANGELESCU RALUCA IOANA C.S.M. Suceava 24,02 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 COZMA CASIANA TEODORA L.P.S. Satu Mare 23,75 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      30,51    
           
Sulita        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 PARUBA ALISIA ADELA C.S.Atletic Adjud 47,16 Meeting Ruse I 12.05.2018
2004 CONSTANTIN LOREDANA C.S.S. Târgoviște 45,41 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 URECHE MARIA CRISTINA L.P.S. Bistrița 38,34 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 PINTILIE DELIA TEODORA C.S.U. Galați 35,50 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 VÂNĂTU ANDRADA VALI C.S.S. Lugoj 29,40 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 MANOLE MĂDĂLINA C.S.S. Tulcea 29,39 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2004 NICOLAE ALEXANDRA ȘTEF C.S.S Târgoviște 28,46  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 ZAHARIA ERIKA C.S.S. Arad 28,58 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2004 IONAȘCU ECATERINA RALU C.S.S. Tulcea 26,02 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 COZMA CASIANA TEODORA C.S. Satu Mare 25,33 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      33,36    
           
Ciocan        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 PANTEA CORINA ELENA L.P.S. Roman 58,35 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 APOSTOL DARIA L.P.S. Roman 53,80 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 ANDREI GABRIELA CORNELIA C.S.Olimpia București 44,00 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 BUCUR ANTONIA C.S.S. 7 București 38,00 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2004 CIUR ALINA MIHAELA L.P.S. Roman 35,32 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2003 ZAHARIA ERIKA C.S.S. Gloria Arad 29,12 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 LISAVENUU TATIANA C.S.S. Tulcea 23,87 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      40,35    
           
Mars        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 CLICINSCHI VASILICA L.P.S. Botoșani 15,51,99 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BOLOHAN ANAMARIA C.S.S. Hunedoara 15,53,36 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 MATEA IOANA LUCIANA L.P.S. Botoșani 16,27,10 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BOGHEAN VERONICA L.P.S. Botoșani 17,19,96 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 MARTON IULIA ESTERA C.S.S. Hunedoara 17,23,02 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 TĂNASE DANIELA MĂDĂLINA C.S.M. Suceava 18,02,03 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 VAINER BIANCA MARIA L.P.S. Botoșani 19,26,45 C.N. MARȘ iarnă 24,03,2018
2003 BARTA ANDRADA ROXANA C.S.S. Blaj 19,38,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CUCEREANU LORENA L.P.S. Alba Iulia 19,49,50 C.N. MARȘ iarnă 24,03,2018
2004 CUȚITAR MĂDĂLINA  CS Unirea Alba Iulia 19,53,15 C.N. MARȘ iarnă 24,03,2018
Real time web analytics, Heat map tracking