100 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 MUNTEANU SILVIU L.P.S. Piatra Neamț 10,92 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 11,28 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN L.P.S. Pitești 11,37 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2003 BĂNUȚĂ IONUȚ L.P.S. Cluj Napoca 11,42 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CRISTIAN ROBERT L.P.S. Buzău 11,48 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 MOISE CĂTĂLIN BENIAMIN L.P.S. Cluj Napoca 11,52 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 PRUTEANU CTIN RAUL L.P.S. Brașov 11,64 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 PREDESCU CONST  MARIUS CSM Drobeta Turnu Severin 11,65 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 PATRICHI ANDREI  C.S.S. Ploiești 11,69 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 PAPAI LEVENTE ACS Torpi Tîrgu Mureș 11,88 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      11,49    
           
200 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlăul+LPS Piatra Nț 22,30 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN L.P.S. Pitești 22,93 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BĂNUȚĂ IONUȚ L.P.S. Cluj Napoca 23,40 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 PATRICHI ANDREI C.S.S. Ploiești 23,53  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 MOISE CĂTĂLIN BENIAMIN LPS Cluj Napoca 23,59 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2003 PREDESCU CONSTANTIN CSM Drobeta Turnu Severin 23,72  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE L.P.S. Cîmpulung 23,92 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 GUDI DAVID LAURENȚIU CSS Ploiești 23,96 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 NEMȚEANU EUSEBIU C.S.S. Bacău 24,25 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DRAGOMIR ALBERTO C.S.S. Triumf București 24,35 Etapa I j3 24-25.06.2018
      23,60    
           
400 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 DOBRESCU MARIO ALEX CS Atletic Adjud+LPS Focș 49,41 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN L.P.S.+C.S.M. Pitești 51,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 IONAȘ DUMITRU C.S.M. Pitești 51,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2004 VĂTAFU ROBERT ANDREI L.P.S. Pitești 51,90 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 FANDLY MARK DANIEL C.N. Oradea 52,14 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 NEMȚEANU EUSEBIU CSS Bacău 52,17 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DRAGOMIR ALBERTO C.S.S. Triumf București 53,16 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 GUDI DAVID LAURENȚIU C.S.S. Ploiești 53,33 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI C.S.S. Ploiești 54,35 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 OPRIȘAN ȘTEFAN CS Farul Constanța 54,36 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      52,38    
           
800 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 FANDLY MARK DANIEL C.N. Oradea 1,59,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CUREA GABRIEL C.S.M. Pitești 2,01,89  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2004 VĂTAFU ROBERT ANDREI L.PS+CSM Pitești 2,02,54 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 SALOMIA PAUL ANDREI C.S.S. Hunedoara 2,03,52 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DINU ALEXANDRU GEORGIAN L.P.S+SCM Gloria Buzău 2,03,65 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 BOLDOR DAN FLORIN CS Ghelari+SCM Deva 2,05,87 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 KRAUSZ ERIK L.P.S. Timișoara 2,06,61 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BIRGOZ EDUARD CASIAN C.S.S. Blaj 2,07,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 LAVRO VALENTIN ALEX CSM Danubius Tulcea 2,08,28 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 NIȘOIU COSMIN CTIN C.S.M. Suceava 2,08,60 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      2,04,71    
           
1500 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DINU ALEXANDRU L.P.S. Buzău 4,14,90 Meeting Ruse III 12.05.2018
2003 DAN RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 4,18,82 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN C.S.M. Bistrița 4,19,42 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 BIRGOZ EDUARD CASIAN C.S.S. Blaj 4,20,20 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 LAVRO CONSTANTIN CSM Danubius Tulcea 4,21,45 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TENTEA DARIUS TUDOR C.N. Oradea 4,30,57 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 NIȘOIU COSMIN C.S.M. Suceava 4,31,90 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BUDRIGA MIHAI ALEXANDRU CS Pandurii Tîrgu Jiu 4,35,89 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 KORE PETRU ROBERT C.S.M. Dorna Vatra Dornei 4,37,64 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PETRIC ALIN VASILE C.S.S. Blaj 4,38,07 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      4,26,89    
           
3000 m        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DAN RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 9,02,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN C.S.M. Bistrița 9,18,00  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 CHIRAN GABRIEL GELU C.S.S. Tîrgoviște 9,33,61 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 SENI IONUȚ FLORIN C.S.M. Bistrița 9,40,36 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 MUNTEANU ALBERT CONST L.P.S. Botoșani 9,56,18 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 BUDRIGA MIHAI ALEXANDRU CS Pandurii Tîrgu Jiu 9,58,99 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PETRIC ALIN VASILE C.S.S. Blaj 10,02,55 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 PERDEI CONSTANTIN C.S.S. Rădăuți 10,02,89 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TENTEA DARIUS TUDOR C.N. Oradea 10,03,10 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 BRÎUȘOR SEBASTIAN LPS+CSS Botoșani 10,05,23 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      9,46,50    
           
100 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 CRISTIAN RADU MARIAN C.S.M. Buzău 12,74 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘENDREA ALEXANDRU C.S.M. Brăila 12,89 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat naț copii București 12,98 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 POPESCU RADU MIRCEA LPS + CA Roman 12,99 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 SÎMPETRU LUCIAN IULIAN L.P.S. Brăila 13,15 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 TECHIU DARIUS L.P.S. Brăila 13,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 SĂVULESCU  DANIEL LPS Bvrăila+CSM  Onești 13,48 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Cîmpulung Muscel 13,50 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BURICEA DENIS ANDREI L.P.S. Brăila 13,97 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TUDOR IONUȚ COSMIN L.P.S. Brăila 14,88 Etapa I j3 24-25.06.2018
      13,99    
           
300 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 TEODORESCU ALEX ION C.S.S. Șoimii Sibiu 40,80 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 42,46 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 IONAȘ DUMITRU C.S.M. Pitești 43,11 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2003 RĂDOI MIHAI ALEXANDRU As. Armada sud Sort Club 43,16 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DAVID EDUARD FLORIN C.S.S. 1 Constanța 43,23 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 PĂTRAȘCU ANDREI DANIEL L.P.S. Pitești 43,29 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BURCIU ALEXANDRU NIC L.P.S. Iași 43,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 AVRAMESCU IOAN CRISTIAN L.P.S. Brăila 43,53 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 PĂTRAȘCU ANDREI DANIEL L.P.S. Pitești 43,58 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2003 SĂVULESCU DANIEL CLAUDIU LPS Brăila+CSM Onești 43,87 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      43,04    
           
2000 m obstacole        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DAN  RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 6,24,95 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 CHIRAN GABRIEL GELU  C.S.S. Târgoviște 6,25,76 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 SENI IONUȚ FLORIN C.S.M. Bistrița 6,45,87 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BRÎUȘOR SEBASTIAN LPS+CSS Botoșani 6,51,92 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 BORDAC IOAN MARIAN L.P.S. Botoșani 7,10,15 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      6,43,73    
           
Prajina        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DOROFTEI RĂZVAN C.S.S. 4 București 4,00 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 BALASZ NORBERT ZSOLT L.P.S. Tîrgu Mureș 3,20 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
      3,63    
           
Inaltime        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 SEVERIN MATEI C.A. Roman 1,82 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 KADAR GEORGE GABRIEL L.P.S. Satu Mare 1,78 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN L.P.S. Baia Mare 1,70 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 HENDREA FILIP ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 1,68 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2003 LABANCZ TAMAȘ LPS Tîrgu Mureș 1,65 Etapa I j3 24-25.06.2018
2004 TUTU NARCIS VALENTIN C.S. Roman 1,65 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 IORDACHE IONUȚ- GEORGE LPS Cîmpulung Muscel 1,62 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2003 MILITARU MIHAI MATEI  AC Iacris București 1,60 Meeting Ruse XI 12.05.2018
2003 POP PAUL IOAN C.S.M. Baia Mare 1,60 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2004 CHIRIACESCU GABRIEL  C.S.M. București 1,60 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 IORDACHE MARIAN COSMIN C.S.M. București 1,60 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      1,66    
           
Lungime        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 DOBRESCU MARIO ALEX CS Atletic Adjud+LPS Focș 6,70 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ENACHE ANDREI VLAD C.S.A. Steaua București 6,51 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD VALENT C.N. Rîmnicu Vîlcea 6,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ANDREI NICOLAE  VICTOR C.S.S. Cîmpina 6,08 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BIRO KEVIN L.P.S. Tîrgu Mureș 6,01 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 CUCIUC FILIP AC Iacris București 5,98 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CRISTIAN ROBERT L.P.S. Buzău 5,98 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 DOROFTEI RĂZVAN C.S.S. 5 București 5,96 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 RĂDOI MIHAI ALEXANDRU As. Armada sud Sort Club 5,84 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN L.P.S. Baia Mare 5,67 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      6,11    
           
Triplusalt        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD  C.N. Rîmnicu Vîlcea 13,49 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ANDREI NICOLAE VICTOR C.S.S. Cîmpina 12,38 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI CN Sp Cetate Deva 12,23 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN L.P.S.+C.S.U Oradea 12,19 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 RADU CONSTANTIN VALI C.S. Farul Constanța 11,82 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 TUDOR IONUȚ COSMIN L.P.S. Brăila 11,33 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 BRATU VICTOR ANDREI C.S.S. Sfîntu Gheorghe 11,19 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 NICA MIHAI ALEXANDRU C.S.M. Sfîntu Gheorghe 11,10 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PARASCHIV ANDREI CSS 7 Dinamo București 9,97 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ANTAL MATE BENEDEK L.P.S. Oradea 9,87 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      11,56    
           
Greutate        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 BURLACU CLAUDIU C.S.M. Buzău 16,71 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 POPA DIMITRIE ROBERT C.N. Rîmnicu Vîlcea 16,53 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI C.S.S. Buzău 15,22 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 OPREA IONUȚ ALEXANDRU LPS Cîmpușung Muscel 14,23 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 13,47 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2004 ADAM GEORGE C.S.S. Focșani 13,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 IONESCU MATEI ALEXANDRU CS Dinamo București 13,22 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 13,03 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2003 HENDREA FILIP ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 12,81 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2004 CHIRCU GEORGIAN ANDREI C.S.M. Buzău 12,75 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      14,13    
           
Disc        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 IONESCU MATEI ALEX C.S. Dinamo București 47,44 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI C.S.S. Buzău 47,09 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 RACOLȚA GEORGE SORIN Lic. Teoretic Carei 45,29 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CIOCAN-MÂNDRUȚ ALEX L.P.S. Baia Mare 44,64 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 POPA DIMITRIE ROBERT C.N. Rîmnicu Vîlcea 44,02 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 SCOLOBIUC DIMITRIE PETRE C.S.M. Suceava 40,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 MONDECK ANDREI PAUL C.S.S. Arad 37,89 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BABAN NICOLAE ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 37,88 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 37,70 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2003 BURLACU PAUL CLAUDIU C.S.M. Buzău 35,42 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      41,74    
           
Sulita        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 ADAM GEORGE Sc.gen.nr.3 Adjud 57,90 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 HENDREA FILIP ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 51,04 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2004 BATIN VASILE L.P.S. Baia Mare 49,68 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 HENDREA-FILIP ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 48,97 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 44,81 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2004 BÂRSAN VASILE DANIEL L.P.S. Baia Mare 43,43 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ENACHE IOAN TOADER C.S.S. Câmpina 42,71 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 42,35 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2004 COSTACHE CIPRIAN NICOLAE C.S.S. Câmpina 40,09 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ADUMITRĂCHIOAIE GEORGE C.S.S. 6 București 36,51 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      45,75    
           
Ciocan        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 RĂDUCANU MARIUS ALEX C.S. Olimpia București 60,79 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 TĂMĂDUIANU EDUARD CSA Steaua Bucure 53,99 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 POPA ADRIAN CRISTIAN S.S.E.190 București 46,05 Etapa I j3 24-25.06.2018
2004 VITAN GEORGE CRISTIAN C.S.S.7 Dinamo București 43,35 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 LĂCĂTUȘ ADRIAN MARIUS CS Crișul Oradea 36,89 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 APETREI ALEXANDRU IONUȚ L.P.S. Roman 36,46 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 MONDEK ANDREI C.S.S. Arad 35,52 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2004 PECHEANU GROSU TUDOR C.S.Viitorul Vaslui 35,15 Etapa I j3 24-25.06.2018
2004 CONDRIA ROBERT CONSTANTIN L.P.S. Roman 24,41 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2004 STAN IANIS DUMITRU L.P.S. Roman 22,47 Etapa I j3 24-25.06.2018
      39,50    
Real time web analytics, Heat map tracking