100 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 12,18 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 12,24 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 MIHALACHE MARIA C.S. Olimpia București 12,38 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 ILINOIU CORINA LPS+CSM Focșani 12,42 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 GRIGOROIU IULIA DARIANA C.S.U+C.S.S. Resita 12,44 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BISERICESCU MARIA VALERIA C.S. Rapid București 12,52 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 SZABO STEFANIA MARIA CSM Baia Mare 12,61 FINALA J1 30 - 01.07.2018
2004 PIVNICERU PETRINA C.S.S. Hunedoara 12,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VASILESCU ALEXANDRA ELENA L.P.S. Timișoara 12,63 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 OLARU CĂTĂLINA GABRIELA CS Unirea Focșani 12,67 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANA C.S.S. 1 Constanța 12,67 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      12,47    
           
100 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 12,18 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 12,24 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 SZABO ȘTEFANIA MARIA C.S.M. Baia Mare 12,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VASILESCU ALEXANDRA ELENA L.P.S. Timișoara 12,63 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 OLARU CĂTĂLINA GABRIELA CS Unirea Focșani 12,67 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BOCA ALEXANDRA ANDREEA C.S.U. Reșița 12,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 12,89 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2002 SCURTU SARA CSS Hunedoara 12,93 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 ANDRIEȘA IOANA CRISTINA L.P.S. Cluj Napoca 12,95 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 12,96 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      12,68    
           
200 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 24,63 C.E. Cadeți XV 06.07.2018
2003 ILINOIU CORINA L.P.S. Focșani 25,37  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 MIHALACHE MARIA C.S. Olimpia București 25,51 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 BISERICESCU MARIA VALERIA C.S. Rapid București 25,62 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANA  C.S.S. 1 Constanța 26,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 26,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 26,15  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 SZABO ȘTEFANIA MARIA C.S.M. Baia Mare 26,49 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 SCROB MARIA L.P.S. Cluj Napoca 26,52 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 PIVNICERU PETRINA C.S.S. Hunedoara 26,60 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      25,91    
           
200 m / 2002 - 2003        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 24,63 C.E. Cadeți XV 06.07.2018
2002 VASILESCU ALEXANDRA ELENA L.P.S. Timișoara 26,00 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 26,15  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 SZABO ȘTEFANIA MARIA C.S.M. Baia Mare 26,49 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 SCROB MARIA L.P.S. Cluj Napoca 26,52 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 OLARU CĂTĂLINA GABRIELA CS Unirea Focșani 26,68 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 SCURTU SARAH C.S.S. Hunedoara 26,76 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 26,84 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 26,91 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 27,30 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      26,43    
           
400 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CÎRCIOGEL ADINA L.P.S. Brașov 55,80 FINALĂ sen/tin 26 - 27.07.2018
2003 ILINOIU CORINA L.P.S. Focșani 56,51 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 SCROB MARIA L.P.S. Cluj Napoca 57,47 BALCANIADĂ J1  IV 09.06.2018
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 58,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANNA C.S.S.1. Constanța 58,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 TROCAN ANA MARIA L.P.S. Târgu Jiu 59,24 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA C.S.M. Baia Mare 59,42 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 59,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA CSS Bârlad+CSM Bistrița 59,85 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 ZACH EMMA L.P.S. Brașov 60,29 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      58,45    
           
400 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CÎRCIOGEL ADINA L.P.S. Brașov 55,80 FINALĂ sen/tin 26 - 27.07.2018
2001 SCROB MARIA L.P.S. Cluj Napoca 57,47 BALCANIADĂ J1  IV 09.06.2018
2001 TROCAN ANA MARIA L.P.S. Târgu Jiu 59,24 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA C.S.M. Baia Mare 59,42 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 59,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ANDRIEȘA IOANA CRISTINA L.P.S. Cluj Napoca 60,31 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 GHIUȚĂ ROXANA ELENA C.S.M. Suceava 60,92 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2002 DINU ANDREEA ALEXA LPS Brăila+CSM Onești 60,52 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 POP MARA ALEXANDRA L.P.S. Cluj Napoca 61,09 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 OLARU CĂTĂLINA GABI CSS+CS Unirea Focșani 61,25 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
      59,57    
           
800 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 HOJDA ANDREEA RAISA L.P.S. Timișoara 2,11,71 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 TROCAN ANA MARIA L.P.S. Târgu Jiu 2,11,92 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 2,11,96 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2004 FLORESCU AURELIA CSS Dobeta Turnu Severin 2,12,51 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 2,13,63 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 RADU MARIA MĂDĂLINA CS Orășenesc Voluntari 2,13,71 GIMNAZIADĂ V 05.05.2018
2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA C.S.S. Bîrlad 2,14,48 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 BODNARIUC MARIA TALIDA C.S.M. Suceava 2,16,03 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 CIUCHE MIOARA SORINA CSS Caransebes+CSM Reșița 2,16,96  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 MARC IOANA VIORICA C.S.M. Bistrița 2,19,47  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      2,14,23    
           
800 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 HOJDA ANDREEA RAISA L.P.S. Timișoara 2,11,71 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 TROCAN ANA MARIA L.P.S. Târgu Jiu 2,11,92 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 2,11,96 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2002 BODNARIUC MARIA TALIDA C.S.M. Suceava 2,16,03 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 MARC IOANA VIORICA C.S.M. Bistrița 2,19,47  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 GHIUȚĂ ROXANA ELENA C.S.M. Suceava 2,21,41 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA L.P.S. Târgu jiu 2,21,70 Memorial ENESCU 06.05.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA C.S.M. Baia Mare 2,22,02 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 ARIEȘAN DIANA LORENA L.P.S. Bistrița 2,24,01 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 DRĂGHICESCU ALEXA GEORGIA Lic tehn Brătianu Drăgășani 2,25,25 Memorial ENESCU 06.05.2018
      2,18,54    
           
1500 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 BALAUR CRISTINA VALENT L.P.S. Vaslui 4,25,89 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 4,33,66 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 FLORESCU AURELIA CSS Dobeta Turnu Severin 4,34,25 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 4,35,05 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 4,39,81 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 CIUCHE MIOARA SORINA CSS Caransebes+CSM Reșița 4,43,33 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 OLTEANU ALEXA GABRIELA C.S.M. Pitești 4,43,75 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CLAUDIA CSU Poli Timișoara 4,44,71 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 4,47,21 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 PĂCURARIU NAGY DIANA C.S.S. Sfântu Gheorghe 4,47,25 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
      4,39,49    
           
1500 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 4,35,05 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CLAUDIA CSU Poli Timișoara 4,44,71 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 4,47,21 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 PĂCURARIU NAGY DIANA C.S.S. Sfântu Gheorghe 4,47,25 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 MARC IOANA VIORICA C.S.M. Bistrița 4,52,75  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MITRUȘ MARIA ALEXANDRA C.S.M. Danubius Tulcea 5,04,17 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 VÎRLAN DIANA DANIELA L.P.S. Vaslui 5,05,92 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 SVINTIU CRISTINA ANDREEA L.P.S. Bistrița 5,07,47 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 IOANI MIHAELA C.N.Sp Cetate Deva 5,12,10  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      4,55,18    
           
3000 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 BALAUR CRISTINA VALENT L.P.S. Vaslui 9,39,39 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași+CS Poli Iași 10,03,23 Tel Aviv II 13,05.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 10,04,11 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA C.S.M. Suceava 10,04,47 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 FLORESCU AURELIA ȘTEFAN CSS Drobeta Turnu Teverin 10,10,60 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 TĂMĂȘILĂ YASMINA CLA CSU Poli Timișoara 10,11,09 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 10,27,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 PĂCURARIU NAGY HELEN C.S.S. Sfântu Gheorghe 10,30,20 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CSU Poli Timișoara 10,30,66  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 OLTEANU ALEXA GABRIELA C.S.M. Pitești 10,33,61 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      10,13,47    
           
3000 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași+CS Poli Iași 10,03,23 Tel Aviv II 13,05.2018
2002 TĂMĂȘILĂ YASMINA CLA CSU Poli Timișoara 10,11,09 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 10,27,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 PĂCURARIU NAGY HELEN C.S.S. Sfântu Gheorghe 10,30,20 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CSU Poli Timișoara 10,30,66  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 SÎNGEORZAN ANDREEA C.S.S. Sighișoara 10,38,17 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 SPIRIDON IZABELA L.P.S. Vaslui 10,49,75 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PETRUȚA ADELINA ELENA C.S.S Blaj 11,04,61 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 APETROAIE BIANCA  L.P.S. Botoșani 11,30,08 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      10,38,35    
           
5000 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CSU Poli Timișoara 17,48,98 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 18,30,80 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VAMĂ ALEXANDRA ANDREEA C.S.S. Bîrlad 18,45,23 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 SÎNGEORZAN ANDREEA MARIA C.S.S. Sighișoara 18,49,67 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 18,54,11 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PETRUȚA ADELINA ELENA C.S.S. Blaj 19,03,57 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 UNGUREANU ADINA GABI C.S.M. Pitești 19,06,86 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 VIZITEU IONELA MARIA L.P.S. Botoșani 19,28,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 SPIRIDON IZABELA L.P.S. Vaslui 19,33,05 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SMAU LIDIA L.P.S. Vaslui 19,48,98 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      18,58,99    
           
5000 m / 2001-2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CSU Poli Timișoara 17,48,98 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 18,30,80 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VAMĂ ALEXANDRA ANDREEA C.S.S. Bîrlad 18,45,23 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 SÎNGEORZAN ANDREEA MARIA C.S.S. Sighișoara 18,49,67 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 PETRUȚA ADELINA ELENA C.S.S. Blaj 19,03,57 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 VIZITEU IONELA MARIA L.P.S. Botoșani 19,28,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 SPIRIDON IZABELA L.P.S. Vaslui 19,33,05 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 GARCEA DENISA NICOLETA CS Pandurii Tîrgu Jiu 20,04,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ONEȘ IULIA MARIA C.S.S. Zalău 21,38,24 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 BÎRĂ MARIA GABRIELA C.S.U. Craiova 21,51,17 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      19,33,39    
           
100 m garduri / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 TOADER BIANCA LPS Brăila+CSM Onești 13,73 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 GRIGOROIU IULIA DARIANA C.S.U+C.S.S. Resita 13,79 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 14,54 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MAEKAWA YUNA C.S.S. Bacău 14,89  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 DIAC CARMEN CSS+SCM Bacău 15,24 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 15,90 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 POPESCU MARIA LENA C.S.M. București 16,25 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Cîmpuyșung Muscel 16,40 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 16,44 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 MILEA MIHAELA MĂDĂLINA L.P.S. Brăila 16,60 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      15,38    
           
400 m garduri / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ANDRIEȘA IOANA CRISTINA L.P.S. Cluj Napoca 64,85 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 BORISOV TANIA LPS+CS Farul Constanța 65,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 65,49 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PROTEASA MARIA ALINA C.N. Rîmnicu Vâlcea 66,30  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 FÎNTÎNĂ BIANCA RALUCA C.S.S Bacău 67,26 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA C.S.S. Trimf București 67,30 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 UNGUREANU IARINA TEO C.N. Rîmnicu Vâlcea 67,65 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 IOVANOVICI IOANA  L.P.S. Timișoara 67,75 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S Lugoj 68,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 SOVAR MARIA ALEXIA C.S. Olimpia București 70,76 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      67,13    
           
400 m garduri / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ANDRIEȘA IOANA CRISTINA L.P.S. Cluj Napoca 64,85 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 BORISOV TANIA LPS+CS Farul Constanța 65,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 65,49 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PROTEASA MARIA ALINA C.N. Rîmnicu Vâlcea 66,30  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 FÎNTÎNĂ BIANCA RALUCA C.S.S Bacău 67,26 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S Lugoj 68,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 SOVAR MARIA ALEXIA C.S. Olimpia București 70,76 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 RĂCHITĂ STELUȚA NICOLETA L.P.S. Constanța 70,87 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 71,28 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 71,51 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      68,23    
           
2000 m obstacole / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VASILE DANIELA CSS Triumf București 6,49,21 C.E. Cadeți VII 07.07.2018
2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași+CS Poli Iași 6,57,53 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 7,16,20 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA L.P.S. Tîrgu Jiu 7,27,90 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 BUZDUGAN GABRIELA  L.P.S. Vaslui 7,39,16 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 ȘTEFANOVICI ANDREEA L,P,S, Iași 7,41,61 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 COZMA LARISA DIANA LPS Brașov+CSM Buc 7,45,85 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 HAMAT DOINIȚA VICTORIA CSM Drobeta Turnu Sever 7,52,04  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 IONAȘ IVONA GABRIELA CSS Târgoviște 8,01,26  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 TUTU SORANA C.S.S. Bîrlad 8,03,62 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      7,33,43    
           
2000 m obstacole / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VASILE DANIELA CSS Triumf București 6,49,21 C.E. Cadeți VII 07.07.2018
2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași+CS Poli Iași 6,57,53 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 7,16,20 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA L.P.S. Tîrgu Jiu 7,27,90 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 HAMAT DOINIȚA VICTORIA CSM Drobeta Turnu Severin 7,52,04  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 IONAȘ IVONA GABRIELA CSS Târgoviște 8,01,26  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      7,24,02    
           
Prajina / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 CĂLIN ELENA CSS 5 București 2,80 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DRĂGHICI IASMINA ALEXA CSS 6 București 2,50 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 LUNGU ADINA CONSTANȘA CSS 7 Dinamo București 2,50 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 PAPAI BLANKA EVA ACS Torpi Satu Mare 2,50 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 BONI BOROKA BLANKA L.P.S. Tîrgu Mureș 2,40 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      2,54    
           
Prajina / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 DRĂGHICI IASMINA ALEXA CSS 6 București 2,50 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 LUNGU ADINA CONSTANȘA CSS 7 Dinamo București 2,50 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 BONI BOROKA BLANKA L.P.S. Tîrgu Mureș 2,40 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      2,47    
           
Inaltime / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 APOSTOL FEDERICA CS Știința Municipal Bacău 1,72 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 RENGLE ALESIA MARIA C.N. Oradea 1,69 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DIDULESCU ELENA VALENTINA CS Rapid București 1,65 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘTIRBU IOANA LPS Iași+CSM Onești 1,65 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS+SCM Bacău 1,60  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2004 ENACHE ELISA XANDRA C.N.Sp Cetate Deva 1,60 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POPESCU MARIA LENA C.S.M. București 1,50 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 DOROBANȚU IRINA CSA Steaua București 1,50 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIAC CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 1,50 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 1,47 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 1,47 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      1,58    
           
Inaltime / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 POPESCU MARIA LENA C.S.M. București 1,50 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 DOROBANȚU IRINA CSA Steaua București 1,50 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIAC CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 1,50 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 1,47 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 1,47 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Cîmpuyșung Muscel 1,41 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 GRECU LUCIA ALEXANDRA CSM Sfântu Gheorghe 1,41 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 GRECU LUCIA ALEXANDRA Palat copii București 1,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 KINCZEL ANTONIA Liceul teoretic Carei 1,38 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 DRĂGULESCU ALEXA GABI CS Rapid București 1,38 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      1,44    
           
Lungime / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 VÎRDOL ALEXANDRA CSS Turnu Măgurele 5,85 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TIMU GEORGIANA C.N. Sp Cetate Deva 5,79 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 5,50 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2003 ȘTIRBU IOANA LPS Iași+CSM Onești 5,48 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DOSPIN ALESSIA S.C.M. Bacău 5,30 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 5,27 Meeting Ruse VI 12,05,2018
2001 DIAC CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 5,27 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 5,20 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 LUPESCU NARCISA DENISA C.S. Rapid București 5,25 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 STANCU CRISTINA CSS Constanța 5,14 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      5,41    
           
Lungime / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 VÎRDOL ALEXANDRA CSS Turnu Măgurele 5,85 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TIMU GEORGIANA C.N. Sp Cetate Deva 5,79 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 5,50 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 DIAC CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 5,27 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 5,20 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIAC CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 5,11 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 CÎRCIOGEL ADINA L.P.S. Brașov 5,02 Tel Aviv V 13,05.2018
2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 5,01 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 GHIFU ANDREEA ȘTEFANIA C.N. Sp Cetate Deva 4,88 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 GAL CORNELIA MONALISA C.N. Sp Cetate Deva 4,86 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      5,25    
           
Triplusalt / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 TIMU GEORGIANA C.N.Sp. Cetate Deva 12,21 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 DOSPIN ALESSIA S.C.M. Bacău 12,02 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 11,92 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 TOPLICEANU VANESSA C.S.S Bacău 11,64  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 STANCU CRISTINA CSS 1 Constanța 11,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DOSSEY JENNIFER C.S.A. Steaua București 11,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 11,13 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS+SCM Bacău 11,09 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 MARIS MARTA FLORINA C.N. Sp Cetate Deva 10,94 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 STAN RALUCA C.S.S. Bacău 10,70 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      11,44    
           
Triplusalt / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 TIMU GEORGIANA C.N.Sp. Cetate Deva 12,21 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 11,92 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 TOPLICEANU VANESSA C.S.S Bacău 11,64  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 STAN RALUCA C.S.S. Bacău 10,70 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 CORNEA ALEXANDRA  L.P.S. Constanța 10,68 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 GHIFU ANDREEA ȘTEFANIA C.N.Sp. Cetate Deva 10,63  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 MATEI MAURA ANDREEA C.S.M. București 10,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      11,19    
           
Greutate / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 ZGLIMBEA LARISA GEORG Sc.gen.nr 3 Adjud 14,78 BALCAN cdt  III 09.06.2018
2002 LUNGU ANDREEA C.S.S. Câmpina 13,47 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 MANOLE MĂDĂLINA C.S.S. Tulcea 13,29 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 STIRCEANU ALEXANDRA LPS Câmpulung Muscel 13,00  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 DELEANU MIRUNA CS Ceahlăul Piatra Neamț 12,86 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2003 RĂILEANU IAZMINA C.S.S. Turnu Măgurele 12,07  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 ROTARU ANDREEA L.P.S. Focșani 12,01 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 ANDONE MARIA ALEXA L.P.S. Iași 11,57 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 LISAVENCU TATIANA IONELA C.S.S. Tulcea 11,20 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 BIHORI STEFANIA DOROTTY Lic.teor.Carei 10,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      12,49    
           
Greutate / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 ZGLIMBEA LARISA GEORG Sc.gen.nr 3 Adjud 14,78 BALCAN cdt  III 09.06.2018
2002 LUNGU ANDREEA C.S.S. Câmpina 13,47 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DELEANU MIRUNA CS Ceahlăul Piatra Neamț 12,86 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2002 ROTARU ANDREEA L.P.S. Focșani 12,01 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 10,12  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 BIHORI STEFANIA DOROTTY Lic.teor.Carei 10,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 BERECZKI EVELIN Lic.teor.Carei 10,62 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      12,08    
           
Disc / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 LUNGU ANDREEA IULIANA C.S.S. Câmpina 47,80 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 BALTAZAR-HALL ALEXA C.S.Dinamo București 40,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 PERENI CINTYA SORAYA L.P.S.+C.S.Satu Mare 35,85 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 COSTIN DIANA PAULA L.P.S. Baia Mare 34,76 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 PINTILIE DELIA TEODORA C.S.U. Galați 34,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 NICOLAE ALEXANDRA ȘTEF C.S.S. Tîrgoviște 32,21 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 STIRCEANU ALEXANDRA LPS Câmpulung Muscel 31,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 LISAVENCU TATIANA C.S.S. Tulcea 28,85 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 CONSTANTIN ELENA C.A. Roman 24,71 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2004 ANGELESCU RALUCA IOANA C.S.M. Suceava 24,02 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      33,48    
           
Disc / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 LUNGU ANDREEA IULIANA C.S.S. Câmpina 47,80 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 COSTIN DIANA PAULA L.P.S. Baia Mare 34,76 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      41,28    
           
Sulita / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 ZGLIMBEA LARISA GEORG Sc.gen.nr 3 Adjud 47,51 BALCAN cdt  V 09.06.2018
2003 PARUBA ALISIA ADELA C.S.Atletic Adjud 47,16 Meeting Ruse I 12.05.2018
2004 CONSTANTIN LOREDANA C.S.S. Târgoviște 45,41 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 CIUTA LARISA GHEORGHIȚA C.S.U. Reșița 39,97 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 URECHE MARIA CRISTINA L.P.S. Bistrița 36,00 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2004 PINTILIE DELIA TEODORA C.S.U. Galați 35,50 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 TUDOSIU ELENA C.S.S.6 București 30,79  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 ILEA MARIA ALEXANDRA L.P.S. Alba Iulia 30,43 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 VÂNĂTU ANDRADA VALI C.S.S. Lugoj 29,40 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 MANOLE MĂDĂLINA C.S.S. Tulcea 29,39 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      37,15    
           
Sulita / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 ZGLIMBEA LARISA GEORG Sc.gen.nr 3 Adjud 47,51 BALCAN cdt  V 09.06.2018
2002 CIUTA LARISA GHEORGHIȚA C.S.U. Reșița 39,97 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 HAIDUCU NARCISA DIANA C.S.S.7 Dinamo București 31,58 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 TUDOSIU ELENA C.S.S.6 București 30,79  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 ILEA MARIA ALEXANDRA L.P.S. Alba Iulia 30,43 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIAC CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 27,76 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 27,46 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      33,64    
           
Ciocan / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 PANTEA CORINA ELENA L.P.S. Roman 58,35 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 APOSTOL DARIA L.P.S. Roman 53,80 Etapa I j 3 23-24.06.2018
2004 ANDREI GABRIELA CORNELIA C.S.Olimpia București 44,00 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 FICIU NICOLETA ELENA L.P.S.Craiova 42,91 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MIERTESCU LUIZA GEORG LPSRoman+C.A. Roman 40,95  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 CRUCERU LOREDANA L.P.S. Craiova 40,36 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 CHELARIU ANCA DUMITRA L.P.S. Roman 39,81 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 BUCUR ANTONIA C.S.S. 7 București 38,00 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2002 TÂRZIU ALEXANDRA  L.P.S. Craiova 35,63  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2004 CIUR ALINA MIHAELA L.P.S. Roman 35,32 Etapa I j 3 23-24.06.2018
      42,91    
           
Ciocan / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 FICIU NICOLETA ELENA L.P.S.Craiova 42,91 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MIERTESCU LUIZA GEORG LPSRoman+C.A. Roman 40,95  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 CRUCERU LOREDANA L.P.S. Craiova 40,36 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 CHELARIU ANCA DUMITRA L.P.S. Roman 39,81 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TÂRZIU ALEXANDRA  L.P.S. Craiova 35,63  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      39,93    
Real time web analytics, Heat map tracking