100 m  / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 STOICA MIREL CRISTIAN C.S.M. București 10,84 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2003 MUNTEANU SILVIU L.P.S. Piatra Neamț 10,92 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 BÂRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 11,09 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 11,15 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 ARSIN TUDOR ANDREI C.S.S. Șoimii Sibiu 11,20  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 11,28 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 FLORIAN DARIUS GABRIEL C.S.M. București 11,35 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN L.P.S. Pitești 11,37 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2003 BĂNUȚĂ IONUȚ L.P.S. Cluj Napoca 11,42 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 CRISTIAN ROBERT L.P.S. Buzău 11,48 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      11,21    
           
100 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 STOICA MIREL CRISTIAN C.S.M. București 10,84 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 BÂRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 11,09 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 11,15 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 ARSIN TUDOR ANDREI C.S.S. Șoimii Sibiu 11,20  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 FLORIAN DARIUS GABRIEL C.S.M. București 11,35 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSS+CSM Ploiești 11,58  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 BLEDEA GHEORGHE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 11,69 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 ORZA TUDOR MARIUS CSS Viitorul Cluj Napoca 11,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 MORARU IONUȚ DENIS C.S.S. 6 București 11,73 FINALĂ  cadeți 26-27.05.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 11,73 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      11,41    
           
200 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlăul+LPS Piatra Nț 22,30 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 BÂRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 22,45 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSS Ploiești+CSM Buc 22,67 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 STOICA MIREL CRISTIAN C.S.M. București 22,84 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2002 ARSIN TUDOR ANDREI CSS Șoimii Sibiu 22,87  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 22,92 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN L.P.S. Pitești 22,93 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Triumf București 23,00 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 CREȚI ANDREI ALEXANDRU  LPS+CSM Baia Mare 23,15 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ L.P.S. Brăila 23,16 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      22,83    
           
200 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BÂRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 22,45 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSS Ploiești+CSM Buc 22,67 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 STOICA MIREL CRISTIAN C.S.M. București 22,84 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2002 ARSIN TUDOR ANDREI CSS Șoimii Sibiu 22,87  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 22,92 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Triumf București 23,00 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 CREȚI ANDREI ALEXANDRU  LPS+CSM Baia Mare 23,15 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ L.P.S. Brăila 23,16 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 FLORIAN DARIUS GABRIEL C.S.M. București 23,36 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 PREDESCU CONSTANTIN CSM Drobeta Turnu severin 23,52 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
      22,99    
           
400 m / 2001 si mai amici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 DOBRESCU MARIO ALEX CS Atletic Adjud+LPS Focș 49,41 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL Col Naț Rm Vâlcea+CSM 49,43 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Craiova 50,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 BONDOC MARIAN ADRIAN CSM Drobeta Turnu Severin 50,44 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN L.P.S. Târgu Mureș 50,44 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Trimf București 50,72  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 CUȚUREAN ANTONIO L.P.S. Timișoara 51,02  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN L.P.S.+C.S.M. Pitești 51,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN L.P.S. Suceava 51,56 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 IONAȘ DUMITRU C.S.M. Pitești 51,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      50,63    
           
400 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL Col Naț Rm Vâlcea+CSM 49,43 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Craiova 50,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 BONDOC MARIAN ADRIAN CSM Drobeta Turnu Severin 50,44 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN L.P.S. Târgu Mureș 50,44 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Trimf București 50,72  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 CUȚUREAN ANTONIO L.P.S. Timișoara 51,02  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN L.P.S. Suceava 51,56 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 CORLĂȚEANU FLORIN L.P.S. Iași 51,97 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 FLECHER GEORGE ANTONIO LPS+CSU Alba Iulia 52,05 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 CHIPER COSMIN EUSEBIU C.S.S. Bacău 52,10 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
      51,00    
           
800 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N. Rm Vâlcea+C.S.M. Giurg 1,50,11 C.E. Cadeți V 08.07.2018
2001 FLEȘER GEORGE ANTONIO LPS+CSU Alba Iulia 1,53,41 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-06.2018
2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 1,54,20 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN L.P.S. Suceava 1,54,92 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1,56,52 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEFAN LPS+CSM Craiova 1,58,36 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BEJAN IONUȚ L.P.S. Iași 1,58,57 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2003 FANDLY MARK DANIEL C.N. Oradea 1,59,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 POP MOLDOVAN REMUS  L.P.S. Cluj Napoca  1,59,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 ȘANDRU GABRIEL CSM+LPS Craiova 1,59,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
      1,56,44    
           
800 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N. Rm Vâlcea+C.S.M. Giurg 1,50,11 C.E. Cadeți V 08.07.2018
2001 FLEȘER GEORGE ANTONIO LPS+CSU Alba Iulia 1,53,41 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-06.2018
2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 1,54,20 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN L.P.S. Suceava 1,54,92 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1,56,52 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEFAN LPS+CSM Craiova 1,58,36 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BEJAN IONUȚ L.P.S. Iași 1,58,57 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 POP MOLDOVAN REMUS  L.P.S. Cluj Napoca  1,59,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 ȘANDRU GABRIEL CSM+LPS Craiova 1,59,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 GODJA PETRU BEMJAMIN L.P.S. Cluj Napoca  2,00,09 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      1,56,54    
           
1500 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 4,01,71 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER C.S.S Triumf București 4,01,75 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ASC Atl Club+SCM Buzău 4,05,18 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 4,06,05 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ASC Atl Club+SCM Buzău 4,11,02  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 4,11,07 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 KISS OSCAR MATHIAS L.P.S. Timișoara 4,13,58 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2002 BĂRLESCU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 4,13,57  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN C.S.S. Târgoviște 4,13,72  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 DINU ALEXANDRU L.P.S. Buzău 4,14,90 Meeting Ruse III 12.05.2018
      4,09,25    
           
1500 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 4,01,71 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER C.S.S Triumf București 4,01,75 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ASC Atl Club+SCM Buzău 4,05,18 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 4,06,05 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ASC Atl Club+SCM Buzău 4,11,02  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 4,11,07 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 KISS OSCAR MATHIAS L.P.S. Timișoara 4,13,58 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2002 BĂRLESCU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 4,13,57  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN C.S.S. Târgoviște 4,13,72  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 BEJAN IONUȚ L.P.S. Iași 4,15,79 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      4,09,34    
           
3000 m / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER C.S.S Triumf București 8,55,13 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 8,57,11 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ASC Atl Club+SCM Buzău 8,57,23 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ASC Atl Club+SCM Buzău 9,00,50  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 DAN RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 9,02,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 9,17,70  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 GREJAN DARIUS ANDREI L.P.S. Craiova 9,17,84 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN C.S.M. Bistrița 9,18,00  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ L.P.S. Buzău 9,19,50  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN C.S.S. Târgoviște 9,24,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      9,08,95    
           
3000 m / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER C.S.S Triumf București 8,55,13 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 8,57,11 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ASC Atl Club+SCM Buzău 8,57,23 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ASC Atl Club+SCM Buzău 9,00,50  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 9,17,70  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 GREJAN DARIUS ANDREI L.P.S. Craiova 9,17,84 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ L.P.S. Buzău 9,19,50  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN C.S.S. Târgoviște 9,24,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MELNICIUC IULIAN ANDREI C.S.S. Galați 9,38,24 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS Bîrlad+CSM Bistrița 9,38,97 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      9,14,66    
           
5000 m         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 POPA MARIUS VALENTIN CSS + C.A.M. Sighișoara 15,59,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 RUSU DANIEL GHEORGHE ACS Atletic Club+SCM Bz 16,08,00 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ACS Atletic Club+SCM Bz 16,13,52 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS Bîrlad+CSM Bistrița 16,29,53 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 MELNICIUC IULIAN ANDREI C.S.S. Galați 16,32,74 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS Buzău +SCM Buzău 16,34,10 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2001 GREJAN DARIUS ANDREI L.P.S. Craiova 16,39,32 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN C.S.S. Târgoviște 16,43,59 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 COPIL DANIEL FLORIN C.N. Oradea 17,03 54 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 PARASCHIV PAUL PETRE CS Orășenesc Cugir 17,09,26 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
      16,33,29    
           
110 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ L.P.S. Brăila 14,46 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 FLORIAN DARIUS GABI C.S.M. București 14,46 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 CREȚU ANDREI ALEXANDRU LPS+CSM Brăila 14,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 15,49 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 TĂNĂSOIU LORIS L.P.S. Brăilă 15,54 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN L.P.S. Târgu Mureș 15,70  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 ȘENDREA ALEXANDRU C.S.M. Brăila 15,85 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 HARIGA ȘTEFAN ROBERT L.P.S. Brăila 16,01 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MĂRNEANU CĂTĂLIN NICU Liceul teoretic Carei 16,12 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 BLEDEA GHEORGHE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 16,13 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      15,44    
           
400 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 TURNEA GEORGICA MARIAN L.P.S. Constanța 56,53 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN L.P.S. Târgu Mureș 56,67 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 VEREȘ ANDREI MIHAI C.N. Oradea 56,88 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 RĂDEANU MIHAI ALIN LPS Iași+CSM Onești 59,36 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 TEODORESCU ALEXANDRU CSS Șoimii Sibiu 59,77 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 GALUPA ALEXANDRU L.P.S. Brăila 59.64 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 BOLDI-BOANCĂ IONUȚ L.P.S. Oradea 59,88 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ZBURLEA LAURENȚIU L.P.S. Constanța 60,07 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 CĂTINAȘ PAUL GABRIEL C.S.S. BACĂU 60,08 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 DAVID EDUARD FLORIN C.S.S. 1 Constanța 60,16 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      58,82    
           
2000 m obstacole / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 6,11,25 Etapa I j3 24-25.06.2018
2003 DAN  RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 6,24,95 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 CHIRAN GABRIEL GELU  C.S.S. Târgoviște 6,25,76 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS BÂRLAD+CSM Bistrița 6,28,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 LEPĂDAT VALENTIN CSS Drobeta+SCM Buzău 6,34,18  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 BĂRLESCU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 6,36,00 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MATEI GHEORGHE SILVIU CSS Drobeta+SCM Buzău 6,41,48  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 SENI IONUȚ FLORIN C.S.M. Bistrița 6,45,87 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 COSTEA ALEXANDRU CSS Viitorul Cluj Napoca 6,45,97 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 BRÎUȘOR SEBASTIAN LPS+CSS Botoșani 6,51,92 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      6,34,60    
           
2000 m obstacole / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 6,11,25 Etapa I j3 24-25.06.2018
2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS BÂRLAD+CSM Bistrița 6,28,70 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 LEPĂDAT VALENTIN CSS Drobeta+SCM Buzău 6,34,18  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 BĂRLESCU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 6,36,00 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MATEI GHEORGHE SILVIU CSS Drobeta+SCM Buzău 6,41,48  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 COSTEA ALEXANDRU CSS Viitorul Cluj Napoca 6,45,97 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 CHIRAN ADELIN PETRIȘOR L.P.S. Botoșani 7,02,94 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 SMĂU MIHAIL L.P.S. Vaslui 7,04,99 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 LUPU ANDREI LPS +CSU Botoșani 7,18,19 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ROTARU LAURENȚIU MARIAN L.P.S. Botoșani 7,29,28 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      6,49,29    
           
Prajina / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 COSTEA DACIAN L.P.S. Târgu Mureș 4,20 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 DOROFTEI RĂZVAN C.S.S. 4 București 4,00 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 HAȚEGANU ALEXANDRU CSS 7 Dinamo București 3,50 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2004 BALASZ NORBERT ZSOLT L.P.S. Tîrgu Mureș 3,20 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2002 BLEDEA GHEORGHE L.P.S. Baia Mare 3,00 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 2,90 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 2,70 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 VĂDAN LAURENȚIU DANIEL LPS+CS Satu Mare 2,70 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 MANEA ȘTEFAN VALENTIN L.P.P. Cîmpulung Muscel 2,60 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      3,25    
           
Prajina / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 COSTEA DACIAN L.P.S. Târgu Mureș 4,20 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 HAȚEGANU ALEXANDRU CSS 7 Dinamo București 3,50 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 BLEDEA GHEORGHE L.P.S. Baia Mare 3,00 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 2,90 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 2,70 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 VĂDAN LAURENȚIU DANIEL LPS+CS Satu Mare 2,70 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 MANEA ȘTEFAN VALENTIN L.P.P. Cîmpulung Muscel 2,60 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      3,09    
           
Inaltime / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ANRDRONE VALENTIN ALEX C.S.S. 6 București 2,00 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 1,90 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 KIRALY BALIN L.P.S. Oradea 1,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 FINIȘ MIRCEA L.P.S. Iași 1,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 BOTEZATU RADU GABRIEL C.S.S. 3 Steaua București 1,85 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SEVERIN MATEI C.A. Roman 1,82 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 KADAR GEORGE GABRIEL L.P.S. Satu Mare 1,78 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 ANTAL JOSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1,75 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 ILII MIHAI ALEXANDRU C.S.S. Buzău 1,75 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DRAGOȘ ARNOLD ROBERT L.P.S. Satu Mare 1,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      1,84    
           
Inaltime / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ANRDRONE VALENTIN ALEX C.S.S. 6 București 2,00 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 1,90 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 KIRALY BALIN L.P.S. Oradea 1,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 FINIȘ MIRCEA L.P.S. Iași 1,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 BOTEZATU RADU GABRIEL C.S.S. 3 Steaua București 1,85 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 1,80 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 ANTAL JOSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1,75 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 ILII MIHAI ALEXANDRU C.S.S. Buzău 1,75 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DRAGOȘ ARNOLD ROBERT L.P.S. Satu Mare 1,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 BULIGA ANDREI RAUL C.S.S. Triumf București 1,60  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      1,82    
           
Lungime / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 PĂDURARU EDUARD VALENTIN L.P.S. Câmpulung Muscel 6,89 C.E. Cadeți XVI 07.07.2018
2004 DOBRESCU MARIO ALEX CS Atletic Adjud+LPS Focș 6,70 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N. Sp. Cetate Deva 6,53 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2004 ENACHE ANDREI VLAD C.S.A. Steaua București 6,51 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 6,38 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD VALENT C.N. Rîmnicu Vîlcea 6,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 VĂDAN LAURENȚIU DANIEL L.P.S. Satu Mare 6,34 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 6,29 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 CERNAT ANDREI C.S.M. București 6,27  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 6,27 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      6,45    
           
Lungime / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 PĂDURARU EDUARD VALENTIN L.P.S. Câmpulung Muscel 6,89 C.E. Cadeți XVI 07.07.2018
2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N. Sp. Cetate Deva 6,53 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 6,38 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 VĂDAN LAURENȚIU DANIEL L.P.S. Satu Mare 6,34 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 6,27 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 CERNAT ANDREI C.S.M. București 6,27  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN C.S.M. Brăila 6,16  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 BUJOR ANDREI C.S.M. Baia Mare 6,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 PĂȚEANU ANDREI DANIEL C.S.S. 6 București 5,98 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 OROBIYI-TUDORACHE GERAR C.S.S. Onești 5,98 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      6,29    
           
Triplusalt / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N. Sp. Cetate Deva 13,79 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 SIANGA STERE CS Farul+LPS Constanța 13,73 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIMA GEORGE ADRIAN C.S. Rapid București 13,68 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 OROBIYI-TUDORACHE GERAR C.S.S. Onești 13,57 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD  C.N. Rîmnicu Vîlcea 13,49 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 LICA-MIHAI ADRIAN C.S.S. Călărași 13,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 HREBIȘTEANU ALEXANDRU L.P.S. Oradea 12,65 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 ANDREI NICOLAE VICTOR C.S.S. Cîmpina 12,38 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI CN Sp Cetate Deva 12,23 Etapa I j3 24-25.06.2018
      13,18    
           
Triplusalt / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N. Sp. Cetate Deva 13,79 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 SIANGA STERE CS Farul+LPS Constanța 13,73 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIMA GEORGE ADRIAN C.S. Rapid București 13,68 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 OROBIYI-TUDORACHE GERAR C.S.S. Onești 13,57 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
2002 LICA-MIHAI ADRIAN C.S.S. Călărași 13,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 HREBIȘTEANU ALEXANDRU L.P.S. Oradea 12,65 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 BĂLTĂȚESCU RAREȘ ALEX C.S.S. Onești 12,07  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 DRINGA MARIAN IOAN C.S.S. Hunedoara 11,92 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      13.07    
           
Greutate / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BÂRĂ MARIUS L.P.S. Buzău 17,91 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 VASILE  ION MARIUS C.S.S. Câmpina 17,28 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2001 ILISEI ROBERT DANIEL CS Dinamo București 15,46 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 BURLACU PAUL CLAUDIU C.S.M. Buzău 14,80 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN CS Crișul Oradea 14,28 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN C.A. Roman 13,92 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 13,71 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI C.S.S. Buzău 13,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MANEA ȘTEFAN VALENTIN LPS Câmpulung Muscel 13,33 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 CAIA ROBERT CS Ceahlăul Piatra Neamț 13,09 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      14,72    
           
Greutate / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 VASILE  ION MARIUS C.S.S. Câmpina 17,28 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2001 ILISEI ROBERT DANIEL CS Dinamo București 15,46 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN CS Crișul Oradea 14,28 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN C.A. Roman 13,92 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 13,71 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 MANEA ȘTEFAN VALENTIN LPS Câmpulung Muscel 13,33 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 CAIA ROBERT CS Ceahlăul Piatra Neamț 13,09 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 POPESCU ALIN IONUȚ C.S.S. Buzău 13,04 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 ROTARU ALEX ANDREI C.S.S. 6 București 12,23 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 11,93 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      13,83    
           
Disc / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ILISEI ROBERT DANIEL C.S.Dinamo București 52,48 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 VASILE ION MARIUS C.S.S. Câmpina 52,26 BALCAN cdt III 09.06.2018
2001 CÂMPAN ANDREI ADRIAN C.S.M. Arad 48,98  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 BÂRĂ MARIUS L.P.S. Buzău 47,88  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI C.S.S. Buzău 39,94 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN C.A. Roman 39,60  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN C.S. Crișul Oradea 39,56 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 OPRIȘ FLORIN CONSTANTIN C.S.S. Cîmpina 37,88 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 CIOCAN MÎNDRUȚ ALEX L.P.S. Baia  Mare 35,79 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 SAFCA ALEXANDRU VALI C.S.S. Tulcea 35,62 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      42,99    
           
Disc / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ILISEI ROBERT DANIEL C.S.Dinamo București 52,48 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 VASILE ION MARIUS C.S.S. Câmpina 52,26 BALCAN cdt III 09.06.2018
2001 CÂMPAN ANDREI ADRIAN C.S.M. Arad 48,98  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 BÂRĂ MARIUS L.P.S. Buzău 47,88  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN C.A. Roman 39,60  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN C.S. Crișul Oradea 39,56 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 OPRIȘ FLORIN CONSTANTIN C.S.S. Cîmpina 37,88 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 37,71 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 SAFCA ALEXANDRU VALI C.S.S. Tulcea 35,62 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 SANDU ROBERT L.P.S. Craiova 34,83 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      42,68    
           
Sulita / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CĂRARE RĂZVAN CSA Steaua București 72,38 C.E. Cadeți VI 09.07.2018
2001 STOICA MARIUS IONUȚ C.A. Roman 62,50 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 STOICA FLAVIUS CĂTĂLIN Sc.gen.nr.3 Adjud 61,71 G.P. Aruncări 09.06.2018
2004 ADAM GEORGE Sc.gen.nr.3 Adjud 55,08  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 HENDREA-FILIP ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 52,03 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 49,61 GRAND PRIX  02-03.06.2018
2001 VĂDAN LAURENȚIU DANIEL L.P.S. Satu Mare 49,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 CRĂCIUN ROBERTO C.S.S Cîmpina 48,83 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 POPINA ALIN VIOREL C.S.M. Buzău 47,34 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MĂRNEANU CĂTĂLIN Lic teoretic Carei 44,80 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      54,34    
           
Sulita / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CĂRARE RĂZVAN CSA Steaua București 72,38 C.E. Cadeți VI 09.07.2018
2001 STOICA MARIUS IONUȚ C.A. Roman 62,50 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 STOICA FLAVIUS CĂTĂLIN Sc.gen.nr.3 Adjud 61,71 G.P. Aruncări 09.06.2018
2001 POCI ANDREI L.P.S. Baia Mare 49,61 GRAND PRIX  02-03.06.2018
2001 VĂDAN LAURENȚIU DANIEL L.P.S. Satu Mare 49,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 CRĂCIUN ROBERTO C.S.S Cîmpina 48,83 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 POPINA ALIN VIOREL C.S.M. Buzău 47,34 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 MĂRNEANU CĂTĂLIN Lic teoretic Carei 44,80 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2002 MAJER ROBERT ANDREI LPS+CS Satu Mare 43,21 G.P. Aruncări 09.06.2018
2002 SEVERIN PETRU ANDREI C.S.S Arad 40,22 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      51,97    
           
Ciocan / 2001 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 NICORICI DRAGOȘ IONUȚ L.P.S. Roman 66,53 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2001 BOJA COSMIN CRISTIAN C.S.Viitorul Vaslui 62,37 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN C.S. Crișul Oradea 59,36 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 RĂDUCANU MARIUS ALEX CS Olimpia București 52,85 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2003 TĂMĂDUIANU EDUARD  CSA Steaua București 44,66 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 SAFCA ALEXANDRU VALENTIN C.S.S. Tulcea 46,91 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 CIOC MIRCEA DANIEL L.P.S. Craiova 43,05  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MELINTE MARIO IONUȚ C.S. Viitorul Vaslui 42,58 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 RADU VALENTIN GEORGE CSS 4 București 39,74 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 PERIE NONI RĂZVAN L.P.S. Roman 36,33  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      49,44    
           
Ciocan / 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 NICORICI DRAGOȘ IONUȚ L.P.S. Roman 66,53 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2001 BOJA COSMIN CRISTIAN C.S.Viitorul Vaslui 62,37 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN C.S. Crișul Oradea 59,36 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 SAFCA ALEXANDRU VALENTIN C.S.S. Tulcea 46,91 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 CIOC MIRCEA DANIEL L.P.S. Craiova 43,05  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MELINTE MARIO IONUȚ C.S. Viitorul Vaslui 42,58 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 RADU VALENTIN GEORGE CSS 4 București 39,74 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 PERIE NONI RĂZVAN L.P.S. Roman 36,33  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 ENE GEORGE STELIAN C.S. Viitorul Vaslui 35,51 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2002 MICU NICOLAE C.S.Viitorul Vaslui 32,12 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      46,45    
Real time web analytics, Heat map tracking