100 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BABOI MARINA SCM Buzău 11,51 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 12,18 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 12,24 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 MIHALACHE MARIA C.S. Olimpia București 12,38 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 ILINOIU CORINA LPS+CSM Focșani 12,42 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 GRIGOROIU IULIA DARIANA C.S.U+C.S.S. Resita 12,44 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 BISERICESCU MARIA VALERIA C.S. Rapid București 12,52 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 PIVNICERU PETRINA C.S.S. Hunedoara 12,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 SZABO ȘTEFANIA MARIA C.S.M. Baia Mare 12,61 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VASILESCU ALEXANDRA ELENA L.P.S. Timișoara 12,63 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      12,35    
           
100 m / 1999 - 2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BABOI MARINA SCM Buzău 11,51 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 MÂNĂSTIRE IULIA GEORGETA LPS+ACS Athletic Bistrița 12,79 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 LUPȘA CARINA CRISTINA C.S.S. Viitorul Cluj Napoca 12,89 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 BURULEA CRISTINA C.S.M. Pitești 13,05 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
      12,56    
           
200 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BABOI MARINA SCM Buzău. 23,81 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 MIKLOS ANDREA CSS Viitorul Cluj Napoca 23,95 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Brăila+CSM Onești 24,45 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 24,63 C.E. Cadeți XV 06.07.2018
2003 ILINOIU CORINA L.P.S. Focșani 25,37  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2000 CARACUDĂ ANDREEA L.P.S. Brăila 25,46 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2003 MIHALACHE MARIA C.S. Olimpia București 25,51 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 BISERICESCU MARIA VALERIA C.S. Rapid București 25,62 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA C.N. Râmnicu Vâlcea 25,85 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2002 VASILESCU ALEXANDRA ELENA L.P.S. Timișoara 26,00 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
      25,07    
           
200 m / 1999- 2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BABOI MARINA SCM Buzău 23,81 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 MIKLOS ANDREA CSS Viitorul Cluj Napoca 23,95 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Brăila+CSM Onești 24,45 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIUREA GEORGIANA LPS+CS Câmpulung Muscel 25,34 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2000 CARACUDĂ ANDREEA L.P.S. Brăila 25,46 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA C.N. Râmnicu Vâlcea 25,85 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 26,20 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2000 MÂNĂSTIRE IULIA GEORGETA LPS+ACS Athletic Bistrița 26,52 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 LUPȘA CARINA CRISTINA CSS Viitorul Cluj Napoca 26,60 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
2000 SHONER TARA ORVOKI CS Dinamo București 27,32 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
      25,56    
           
400 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 MIKLOS ANDREA CSS Viitorul Cluj Napoca 52,07 C.M. Juniori 1 II 12.09.2018
2001 CÎRCIOGEL ADINA L.P.S. Brașov 55,80 FINALĂ sen/tin 26 - 27.07.2018
2003 ILINOIU CORINA L.P.S. Focșani 56,51 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 SCROB MARIA L.P.S. Cluj Napoca 57,47 BALCANIADĂ J1  IV 09.06.2018
2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 57,83 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 58,06 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 CONSTANTIN ROXANNA C.S.S.1. Constanța 58,11 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 NEAGU NICOLETA LUCIA CS Orășenesc Voluntari 58,32 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA C.N. Râmnicu Vâlcea 58,60 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2001 TROCAN ANA MARIA L.P.S. Târgu Jiu 59,24 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      57,20    
           
400 m / 1999-2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 MIKLOS ANDREA CSS Viitorul Cluj Napoca 52,07 C.M. Juniori 1 II 12.09.2018
2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 57,83 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA C.N. Râmnicu Vâlcea 58,60 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 PLEȘA DIANA MARIA LPS Cluj Napoca 59,82 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 DAMACHIANU ȘTEFANIA L.P.S. Botoșani+CS Poli Iași 60,16 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 MUREȘAN NOEMI L.P.S. Zalău 61,63 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 SHONER TARA ORVOKI CS Dinamo București 61,79 FINALĂ sen/tin 26 - 27.07.2018
2000 POPA CRISTINA C.S.S Târgoviște 62,66 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
      59,31    
           
800 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 HOJDA ANDREEA RAISA L.P.S. Timișoara 2,11,71 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 TROCAN ANA MARIA L.P.S. Târgu Jiu 2,11,92 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 2,11,96 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2004 FLORESCU AURELIA CSS Dobeta Turnu Severin 2,12,51 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 2,13,63 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 RADU MARIA MĂDĂLINA CS Orășenesc Voluntari 2,13,71 GIMNAZIADĂ V 05.05.2018
2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA C.S.S. Bîrlad 2,14,48 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OLENICI ANGELA L.P.S. Suceava 2,15,31 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 OLTEANU ALEXA GABRIELA C.S.M. Pitești 2,15,42 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2002 BODNARIUC MARIA TALIDA C.S.M. Suceava 2,16,03 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      2,13,66    
           
800 m / 1999 - 2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 OLENICI ANGELA L.P.S. Suceava 2,15,31 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 PÂRȚÂILĂ TEODORA PARASC L.P.S. Bistrița 2,29,34 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 CIONADI ȘTEFANIA OTILIA C.S.S. Hunedoara 2,32,49 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      2,25,71    
           
1500 m / 1999 si mai mici        
2004 BALAUR CRISTINA VALENT L.P.S. Vaslui 4,25,89 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 4,33,66 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OLENICI ANGELA L.P.S. Suceava 4,33,85 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2004 FLORESCU AURELIA CSS Dobeta Turnu Severin 4,34,25 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 4,35,05 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 4,39,81 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 CIUCHE MIOARA SORINA CSS Caransebes+CSM Reșița 4,43,33 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CLAUDIA CSU Poli Timișoara 4,44,71 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 PĂCURARIU-NAGY HELEN CSS Sfântu Gheorghe 4,45,22 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 4,47,21 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
      4,38,29    
           
1500 m / 1999 - 2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 OLENICI ANGELA L.P.S. Suceava 4,33,85 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 PĂCURARIU-NAGY HELEN CSS Sfântu Gheorghe 4,45,22 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 CIONADI ȘTEFANIA OTILIA CSS Hunedoara 4,53,29 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 PÂRȚÂILĂ TEO PARASCHIVA L.P.S. Bistrița 5,02,55 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      4,48,72    
           
3000 m / 1999 si mai mici        
2004 BALAUR CRISTINA VALENT L.P.S. Vaslui 9,39,39 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași+CS Poli Iași 10,03,23 Tel Aviv II 13,05.2018
2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA C.S.S. Mediaș 10,04,11 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA C.S.M. Suceava 10,04,47 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 FLORESCU AURELIA ȘTEFAN CSS Drobeta Turnu Teverin 10,10,60 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 TĂMĂȘILĂ YASMINA CLA CSU Poli Timișoara 10,11,09 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PĂCURARIU-NAGY HELEN CSS Sfântu Gheorghe 10,20,00 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 10,27,40  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2001 PĂCURARIU NAGY HELEN C.S.S. Sfântu Gheorghe 10,30,20 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CSU Poli Timișoara 10,30,66  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      10,12,11    
           
3000 m / 1999 - 2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 PĂCURARIU-NAGY HELEN CSS Sfântu Gheorghe 10,20,00 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 TĂMĂȘILĂ KARINA CRISTI CSU Poli Timișoara 10,46,51 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 VIZITEU LOREDANA LPS+CSS Botoșani 10,58,09 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 PEIA CRISTINA LOREDANA C.S.S. Caransebeș 11,32,15 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      10,54,18    
           
5000 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 HECICO ALEXIA L.P.S. Baia Mare 17,31,60 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2002 TĂMĂȘILĂ IASMINA CSU Poli Timișoara 17,48,98 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 MOROȘAN ANCA MIRELA CSM Raroul Clung Mold 18,10,22 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 BOTA DENISA ALEXANDRA C.N.Sp. Cetate Deva 18,14,03 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PĂCURARIU-NAGY HELEN CSS Sfîntu Gheorghe 18,18,03 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2002 DRAGHICESCU ALEXANDRA Lic. Tehnologic Drăgășani 18,30,80 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VAMĂ ALEXANDRA ANDREEA C.S.S. Bîrlad 18,45,23 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 SÎNGEORZAN ANDREEA MARIA C.S.S. Sighișoara 18,49,67 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 TĂMĂȘILĂ KARINA CRISTINA CSU Poli Timișoara 18,51,76 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 CIULEI ELENA L.P.S. Vaslui 18,52,19 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      18,33,51    
           
5000 m / 1999 - 2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 HECICO ALEXIA L.P.S. Baia Mare 17,31,60 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 BOTA DENISA ALEXANDRA C.N.Sp. Cetate Deva 18,14,03 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PĂCURARIU-NAGY HELEN CSS Sfîntu Gheorghe 18,18,03 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 TĂMĂȘILĂ KARINA CRISTINA CSU Poli Timișoara 18,51,76 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      18,13,85    
           
100 m garduri / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Brăila+CSM Onești 13,75 FINALĂ sen/tin 26 - 27.07.2018
2000 CARACUDĂ ANDREEA L.P.S. Brăila 14,06 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 DIACONESCU TEODORA Palat național copii Buc 14,62 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 DINU ANA ALEXANDRA Palat național copii Buc 15,32 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIUREA LAVINIA GEORGIANA LPS Câmpulung Muscel 15,52 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 GAL RITA CSS Odorheiul Secuiesc 16,67 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      14,99    
           
400 m garduri / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Brăila+CSM Onești 58,59 C.M. Juniori 1 XIV 12.09.2018
2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 63,14 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA C.N. Râmnicu Vâlcea 63,15 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 ANDRIEȘA IOANA CRISTINA L.P.S. Cluj Napoca 65,08 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 BORISOV TANIA LPS+CS Farul Constanța 65,39 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 UNGUREANU IRINA TEODORA C.N. Râmnicu Vâlcea 66,16 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 DAMACHIANU ȘTEFANIA LPS Botoșani+CS Poli Iași 66,27 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 66,74 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      64,32    
           
400 m garduri / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Brăila+CSM Onești 58,59 C.M. Juniori 1 XIV 12.09.2018
2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 63,14 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA C.N. Râmnicu Vâlcea 63,15 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 DAMACHIANU ȘTEFANIA LPS Botoșani+CS Poli Iași 66,27 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 COSAC MARIA CSA Steaua București 66,47 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      63,52    
           
2000 m obstacole / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VASILE DANIELA CSS Triumf București 10,44,39 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași+CS Poli Iași 11,01,07 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 BLIOJU AURA CSS Bârlad+CSU Galați 11,19,33 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 APETROAIE BIANCA L.P.S. Botoșani 12,05,66 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 VÎRLAN DIANA DANIELA L.PS Botoșani 12,09,11 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 DRĂGOI IULIA Lic. Al Vlahuță Rîmn Sărat 13,01,88 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 APOSTOL PAULA Mișcare CFR București 14,17,04 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BÎRCĂ ANA MARIA C.S.S. 4 București 15,09,54 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      12,28,06    
           
2000 m obstacole / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BLIOJU AURA CSS Bârlad+CSU Galați 11,19,33 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 DRĂGOI IULIA Lic Al Vlahuță Rîmn Sărat 13,01,88 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 APOSTOL PAULA Mișcare CFR București 14,17,04 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      18,52,75    
           
Prajina / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 CĂLIN ELENA CSS 5 București 2,80 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
1999 BOTEZATU LENUȚA C.S.M. Bacău 2,70 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 DRĂGHICI IASMINA ALEXA CSS 6 București 2,50 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 LUNGU ADINA CONSTANȘA CSS 7 Dinamo București 2,50 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 PAPAI BLANKA EVA ACS Torpi Satu Mare 2,50 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2002 BONI BOROKA BLANKA L.P.S. Tîrgu Mureș 2,40 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      2,57    
           
Prajina / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 BOTEZATU LENUȚA C.S.M. Bacău 2,70 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
           
Inaltime / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 AMZUCU ADINA CS Steaua București 1,79 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2003 APOSTOL FEDERICA CS Știința Municipal Bacău 1,72 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 RENGLE ALESIA MARIA C.N. Oradea 1,69 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 DIDULESCU ELENA VALENTINA CS Rapid București 1,65 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 ȘTIRBU IOANA LPS Iași+CSM Onești 1,65 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS+SCM Bacău 1,60  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2004 ENACHE ELISA XANDRA C.N.Sp Cetate Deva 1,60 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2000 CIUREA GEORGIANA L.P.S. Câmpulung Muscel 1,51 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2001 POPESCU MARIA LENA C.S.M. București 1,50 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 DOROBANȚU IRINA CSA Steaua București 1,50 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
      1,62    
           
Inaltime / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 AMZUCU ADINA CS Steaua București 1,79 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2000 CIUREA GEORGIANA L.P.S. Câmpulung Muscel 1,51 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
           
           
Lungime / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 ANIȚEI GEORGIANA IULIANA SCM Bacău+CSU Pitești 6,06 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 ION DIANA ANA MARIA CSS 6 Buc+CSM Onești 6,04 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 MANOLIU IOANA LPS+CS Farul Constanșa 5,93 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 VÎRDOL ALEXANDRA CSS Turnu Măgurele 5,85 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 TIMU GEORGIANA C.N. Sp Cetate Deva 5,79 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2000 NICOLAE ANDREEA IOANA C.S.Olimpia București 5,79 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIUREA GEORGIANA L.P.S. Câmpulung Muscel 5,52 GRAND PRIX  02-03.06.2018
2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 5,50 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2003 ȘTIRBU IOANA LPS Iași+CSM Onești 5,48 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DOSPIN ALESSIA S.C.M. Bacău 5,30 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      5,72    
           
Lungime / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 ANIȚEI GEORGIANA IULIANA SCM Bacău+CSU Pitești 6,06 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 ION DIANA ANA MARIA CSS 6 Buc+CSM Onești 6,04 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 MANOLIU IOANA LPS+CS Farul Constanșa 5,93 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 NICOLAE ANDREEA IOANA C.S.Olimpia București 5,79 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIUREA GEORGIANA L.P.S. Câmpulung Muscel 5,52 GRAND PRIX  02-03.06.2018
2000 POPESCU ROXANA ELENA C.N. Rîmnicu Vâlcea 5,20 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 BEZARĂU PETRINA BIANCA C.S.S. Bacău 4,91 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      5,63    
           
Triplusalt / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 ANIȚEI GEORGIANA IULIANA SCM Bacău+CSU Pitești 13,46 C.M. Juniori 1 VI 15.06.2018
2000 ION DIANA ANA MARIA CSS 6 Buc+CSM 0nești 13,02 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 MANOLIU IOANA LPS+CS Farul Constanșa 12,52 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2002 TIMU GEORGIANA C.N.Sp. Cetate Deva 12,21 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 11,92 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 TOPLICEANU VANESSA C.S.S Bacău 11,64  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2000 SIANGA BIANCA CS Farul+LPS Constanța 11,39 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 STANCU CRISTINA CSS 1 Constanța 11,37 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2004 DOSSEY JENNIFER C.S.A. Steaua București 11,33 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 11,13 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      11,99    
           
Triplusalt / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 ANIȚEI GEORGIANA IULIANA SCM Bacău+CSU Pitești 13,46 C.M. Juniori 1 VI 15.06.2018
2000 ION DIANA ANA MARIA CSS 6 Buc+CSM 0nești 13,02 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 MANOLIU IOANA LPS+CS Farul Constanșa 12,52 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 SIANGA BIANCA CS Farul+LPS Constanța 11,39 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 PUȘCUȚĂ NICOLETA  L.P.S. Constanța 11,12 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2000 BOTEZARĂU PETRINA BIANCA C.S.S. Bacău 10,80 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      12,05    
           
Greutate / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ȚIGĂNAȘU DIANA CS Ceahlăul Piatra Neamț 13,92 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
2002 ZGLIMBEA LARISA CSS Focșani+CA Roman 12,28 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 FRÎNTU PAULA C.S.M. Sibiu 12,06 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIUREA GEORGIANA L.P.S. Câmpulung Muscel 10,74 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2002 ROTARU ANDREEA L.PS. Focșani 9,99 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 ANDONE MARIA ALEXA L.P.S.Iași 9,93 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 IEDLICSKA LAURA DENISA CSS +CSU Reșița 9,81 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      11,24    
           
Greutate / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ȚIGĂNAȘU DIANA CS Ceahlăul Piatra Neamț 13,92 CUPĂ Câmpina 21.04.2018
1999 FRÎNTU PAULA C.S.M. Sibiu 12,06 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIUREA GEORGIANA L.P.S. Câmpulung Muscel 10,74 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2000 IEDLICSKA LAURA DENISA CSS +CSU Reșița 9,81 FINALĂ J1  
      11,93    
           
Disc / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ȚIGĂNAȘU DIANA IOANA C.S.Ceahlăul Piatra Neamț 49,24 G.P. Aruncări 09.06.2018
2002 LUNGU ANDREEA IULIANA C.S.S. Câmpina 47,80 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 BALTAZAR-HALL ALEXA C.S.Dinamo București 40,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 PERENI CINTYA SORAYA L.P.S.+C.S.Satu Mare 35,85 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 COSTIN DIANA PAULA L.P.S. Baia Mare 34,76 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 PINTILIE DELIA TEODORA C.S.U. Galați 34,55 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
1999 FRÎNTU PAULA C.S.M. Sibiu 33,23 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 NICOLAE ALEXANDRA ȘTEF C.S.S. Tîrgoviște 32,21 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
2004 STIRCEANU ALEXANDRA LPS Câmpulung Muscel 31,71 FINALĂ cadeți 16 - 17.06.2018
1999 STĂNECI-COȘEREA IULIA C.S.S. Șoimii Sibiu 30,76 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      37,05    
           
Disc / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ȚIGĂNAȘU DIANA IOANA C.S.Ceahlăul Piatra Neamț 49,24 G.P. Aruncări 09.06.2018
2000 MIHALCEA DENISA css Viitorul Cluj Napoca 37,76 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 FRÎNTU PAULA C.S.M. Sibiu 33,23 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 STĂNECI-COȘEREA IULIA C.S.S. Șoimii Sibiu 30,76 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      37,75    
           
Sulita / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 MIHALCEA DENISA ELENA CSS Viitorul Cluj Napoca 40,83 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2002 ZGLIMBEA LARISA GEORG Sc.gen.nr 3 Adjud 42,12 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 VRABIE RALUCA ADR C.A.Roman 42,05 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 PARUBA ALISIA ADELA C.S.Atletic Adjud 41,96 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 SOLONARU OANA PATR. C.S.S. Tulcea 39,49 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 CONSTANTIN LOREDANA C.S.S. Târgoviște 37,27 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 IEDLICSKA DENISA LAURA CSS Resita 30,71 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CIUREA GEORGIANA LAVINIA LPS Câmpulung Muscel 29,88 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      38,03    
           
Sulita / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 MIHALCEA DENISA ELENA CSS Viitorul Cluj Napoca 40,83 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
1999 VRABIE RALUCA ADR C.A.Roman 42,05 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 SOLONARU OANA PATR. C.S.S. Tulcea 39,49 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 IEDLICSKA DENISA LAURA CSS Resita 30,71 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CIUREA GEORGIANA LAVINIA LPS Câmpulung Muscel 29,88 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      36,59    
           
Ciocan / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 STANCIU ANA ADELA C.S.Olimpia București 63,61 BALCANIADĂ J1 I 21-22.06.2018
1999 MITREA ELENA ȘTEFANIA C.S.M. Onești 57,07 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2003 PANTEA CORINA ELENA L.P.S. Roman 47,94 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 BOCĂNEȚ VIORICA CRIST C.S.Viitorul Vaslui 45,48 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 APOSTOL DARIA L.P.S. Roman 45,04 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2003 COSTEA SABBRINA GABI C.S.M. Onești 38,65 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2000 BADEA BEATRICE MĂDĂLINA CSS 7 Dinamo București 37,25 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
           
Ciocan / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 STANCIU ANA ADELA C.S.Olimpia București 63,61 BALCANIADĂ J1 I 21-22.06.2018
1999 MITREA ELENA ȘTEFANIA C.S.M. Onești 57,07 Etapa I sen/tin/j1 19-20.05.2018
2000 BOCĂNEȚ VIORICA CRIST C.S.Viitorul Vaslui 45,48 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 BADEA BEATRICE MĂDĂLINA CSS 7 Dinamo București 37,25 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      50,85    
Real time web analytics, Heat map tracking