masculin [J1]

Top 10 aer liber 2018 [B.J1]

100 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 STOICA MIREL CRISTIAN C.S.M. București 10,84 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2000 BREAHNĂ ROBERT C.S.Olimpia București 10,86 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ICONARU ALEX IONUȚ LPS Brăila+CSM Onești 10,87  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU IOAN C.S.S. 6  București 10,87 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 DEAC ALEXANDRU HORAȚIU L.P.S. Cluj Napoca 10,91 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ROIBAN CRISTIAN NICUȘOR CSS+CSU Reșița 10,92 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 MUNTEANU SILVIU L.P.S. Piatra Neamț 10,92 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
1999 NĂSTASE DAVID IUSTIN C.S.M. București 10,97 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 POPESCU ANDREI CSA Steaua București 11,03 FINALĂ seniori/tin 25-26.07.2018
2000 ȚONE MARIUS GABRIEL CSM Onești+css 6 București 11,09 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 BÂRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 11,09 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      10,94    
100 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 BREAHNĂ ROBERT C.S.Olimpia București 10,86 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ICONARU ALEX IONUȚ LPS Brăila+CSM Onești 10,87  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU IOAN C.S.S. 6  București 10,87 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 DEAC ALEXANDRU HORAȚIU L.P.S. Cluj Napoca 10,91 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ROIBAN CRISTIAN NICUȘOR CSS+CSU Reșița 10,92 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 NĂSTASE DAVID IUSTIN C.S.M. București 10,97 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 POPESCU ANDREI CSA Steaua București 11,03 FINALĂ seniori/tin 25-26.07.2018
2000 ȚONE MARIUS GABRIEL CSM Onești+css 6 București 11,09 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 NĂSTĂSACHE ANDREI  ALEX CSS Ploiești+CSM Buc 11,15 FINALĂ seniori/tin 25-26.07.2018
1999 LAZĂR MIHAI C.S.S. Hunedoara 11,23 FINALĂ seniori/tin 25-26.07.2018
      10,99    
           
200 m / 1999 si mi mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ICONARU ALEX IONUȚ LPS Brăila+CSM Onești 21,87 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ȚONE MARIUS GABRIEL CSM Onești+CSS 6 București 21,92 BALCANIADĂ J1 V 21-22.06.2018
1999 NĂSTASE DAVID IUSTIN C.S.M. București 22,06 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 DEAC ALEXANDRU HORAȚIU L.P.S. Cluj Napoca 22,06 BALCANIADĂ J1 VI 21-22.06.2018
1999 LAZĂR MIHAI C.S.S. Hunedoara 22,08 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 BREAHNĂ ROBERT C.S.Olimpia București 22,17 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ROIBAN CRISTIAN NICUȘOR CSS+CSU Reșița 22,21 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 NĂSTĂSACHE ANDREI ALEX CSS Pl+CSM București 22,24 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlăul+LPS Piatra Nț 22,30 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2001 BÂRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 22,45 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
      22,13    
           
200 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ICONARU ALEX IONUȚ LPS Brăila+CSM Onești 21,87 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ȚONE MARIUS GABRIEL CSM Onești+CSS 6 București 21,92 BALCANIADĂ J1 V 21-22.06.2018
1999 NĂSTASE DAVID IUSTIN C.S.M. București 22,06 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 DEAC ALEXANDRU HORAȚIU L.P.S. Cluj Napoca 22,06 BALCANIADĂ J1 VI 21-22.06.2018
1999 LAZĂR MIHAI C.S.S. Hunedoara 22,08 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 BREAHNĂ ROBERT C.S.Olimpia București 22,17 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ROIBAN CRISTIAN NICUȘOR CSS+CSU Reșița 22,21 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 NĂSTĂSACHE ANDREI ALEX CSS Pl+CSM București 22,24 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 PÎSLARU MIHAI CRISTIAN C.S.M. București 22,39 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 PICHIU COSMIN ANDREI C.S.M. Onești 22,60 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
      22,16    
           
400 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 PÎSLARU MIHAI CRISTIAN C.S.M. București 47,64 BALCANIADĂ J1 I 21-22.06.2018
1999 NĂSTASE DAVID IUSTIN C.S.M. București 48,17 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 48,60 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 LAZĂR MIHAI C.S.S. Hunedoara 48,64 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 GEAMĂNU ALEXANDRU CSS+CSM Ploiești 49,18 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2004 DOBRESCU MARIO ALEX CS Atletic Adjud+LPS Focș 49,41 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL Col Naț Rm Vâlcea+CSM 49,43 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2000 OLTEANU IONUȚ CĂTĂLIN CSS 3 +CSA Steaua Buc 50,07 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PITIC FLORIN L.P.S Suceava 50,20 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Craiova 50,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      49,17    
           
400 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 PÎSLARU MIHAI CRISTIAN C.S.M. București 47,64 BALCANIADĂ J1 I 21-22.06.2018
1999 NĂSTASE DAVID IUSTIN C.S.M. București 48,17 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 48,60 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 LAZĂR MIHAI C.S.S. Hunedoara 48,64 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 GEAMĂNU ALEXANDRU CSS+CSM Ploiești 49,18 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OLTEANU IONUȚ CĂTĂLIN CSS 3 +CSA Steaua Buc 50,07 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 PITIC FLORIN L.P.S Suceava 50,20 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 RUSU EDUARD CONSTANTIN LPS+CS Farul Constanța 50,41 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
1999 SARB ANDREI EMIL L.P.S. Cluj Napoca 50,47 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 SĂCEANU ALEX MIHAI CSSPloiești+CSM Buc. 50,85 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      49,42    
           
800 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N. Rm Vâlcea+C.S.M. Giurg 1,50,11 C.E. Cadeți V 08.07.2018
1999 TECUCEANU CĂTĂLIN C.S.M. Brașov 1,52,08 BALCANIADĂ J1 V 21-22.06.2018
2001 FLEȘER GEORGE ANTONIO LPS+CSU Alba Iulia 1,53,41 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-06.2018
2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 1,54,20 FINALĂ  cadeți 16 - 17.-6.2018
2000 PITIC FLORIN L.P.S. Suceava 1,54,55 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 1,54,92 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN L.P.S. Suceava 1,54,92 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 MATEI ANDREI DANIEL C.S.U. Craiova 1,55,26 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 MUSTEAȚĂ EMANUEL L.P.S. Bistrița 1,55,86 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 ZĂGREAN IONUȚ L.P.S. Bistrița 1,56,24 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      1,54,15    
           
800 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 TECUCEANU CĂTĂLIN C.S.M. Brașov 1,52,08 BALCANIADĂ J1 V 21-22.06.2018
2000 PITIC FLORIN L.P.S. Suceava 1,54,55 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 1,54,92 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
1999 MATEI ANDREI DANIEL C.S.U. Craiova 1,55,26 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 MUSTEAȚĂ EMANUEL L.P.S. Bistrița 1,55,86 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 ZĂGREAN IONUȚ L.P.S. Bistrița 1,56,24 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 HUȚANU ALEX MIHAI CSS Hunedoara+CSM Buzău 1,59,68 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ROȘCA GEORGE ALEX CSM Pitești+CSM București 1,59,79 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 STAE MIHAI CĂTĂLIN C.S.S. Caracal 2,00,97 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
1999 ANTON BENIAMIN DAVID L.P.S. Timișoara 2,01,23 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      1,57,05    
           
1500 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Târgu jiu 3,45,66 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 TECUCEANU CĂTĂLIN C.S.M. Brașov 3,52,52 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 4,01,71 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER C.S.S Triumf București 4,01,75 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 MUSTEAȚĂ EMANUEL L.P.S. Bistrița 4,02,42 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 ZĂGREAN IONUȚ L.P.S. Bistrița 4,03,23 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 MATEI ANDREI DANIEL C.S.U. Craiovs 4,04,69 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ASC Atl Club+SCM Buzău 4,05,18 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 4,06,05 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 COPCEA ILIE L.P.S. Iași 4,07,47 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      4,01,06    
           
1500 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Târgu jiu 3,45,66 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 TECUCEANU CĂTĂLIN C.S.M. Brașov 3,52,52 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 MUSTEAȚĂ EMANUEL L.P.S. Bistrița 4,02,42 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 ZĂGREAN IONUȚ L.P.S. Bistrița 4,03,23 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 MATEI ANDREI DANIEL C.S.U. Craiovs 4,04,69 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 COPCEA ILIE L.P.S. Iași 4,07,47 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 STANCU IONUȚ DANIEL C.S.S. Târgoviște 4,08,13  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
1999 HUȚANU ALEXANDRU MIHAI CSS Hunedoara 4,11,05 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 PITIC FLORIN L.P.S. Suceava 4,14,53 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 SAFTA MARIAN DRAGOȘ Lic tehn Dtăgășani 4,16,90 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      4,04,66    
           
3000 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 COCHIOR MIHAI L.P.S. Iși 8,46,18 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Târgu jiu 8,48,60 BALCANIADĂ sen X 21-22.07.2018
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER C.S.S Triumf București 8,55,13 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 8,57,11 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ASC Atl Club+SCM Buzău 8,57,23 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
1999 COPCEA ILIE L.P.S. Iși 8,57,36 BALCANIADĂ J1 VI 21-22.06.2018
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ASC Atl Club+SCM Buzău 9,00,50  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2003 DAN RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 9,02,14 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
1999 HUȚANU ALEXANDRU MIHAI CSS Hunedoara 9,07,62 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 HERMAN PETER C.S.S. Mediaș 9,09,73 Tel Aviv II 13.05.2018
      8,58,16    
           
3000 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 COCHIOR MIHAI L.P.S. Iși 8,46,18 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Târgu jiu 8,48,60 BALCANIADĂ sen X 21-22.07.2018
1999 COPCEA ILIE L.P.S. Iși 8,57,36 BALCANIADĂ J1 VI 21-22.06.2018
1999 HUȚANU ALEXANDRU MIHAI CSS Hunedoara 9,07,62 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 HERMAN PETER C.S.S. Mediaș 9,09,73 Tel Aviv II 13.05.2018
1999 LISCAN CĂTĂLIN SEBASTIAN L.P.S. Botoșani 9,16,92 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 DIMA ROBERT CRISTIAN C.S.S. Galați 9,21,77 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 STANCU IONUȚ DANIEL C.S.S Târgoviște 9,28,67 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      9,07,10    
           
5000 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Târgu Jiu 14,33,21 C.M. Juniori 1 XIV 14.09.2018
1999 COCHIOR MIHAI L.P.S. Iși 15,11,44 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 COPCEA ILIE L.P.S. Iași 15,23,26 BALCANIADĂ J1 IV 21-22.06.2018
2000 STANCU IONUȚ DANIEL C.S.S. Târgoviște 15,50,37 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 POPA MARIUS VALENTIN CSS + C.A.M. Sighișoara 15,59,34 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 RUSU DANIEL GHEORGHE ACS Atletic Club+SCM Bz 16,08,00 FINALĂ  cadeți 16 -17.06.2018
2002 MARICA TEODOR ALEX ACS Atletic Club+SCM Bz 16,13,52 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
1999 LISCAN CĂTĂLIN SEBASTIAN L.P.S. Botoșani 16,17,36 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 DIMA ROBERT C.S.S. Galați 16,27,05 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS Bîrlad+CSM Bistrița 16,29,53 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      15,51,30    
           
5000 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Târgu Jiu 14,33,21 C.M. Juniori 1 XIV 14.09.2018
1999 COCHIOR MIHAI L.P.S. Iși 15,11,44 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 COPCEA ILIE L.P.S. Iași 15,23,26 BALCANIADĂ J1 IV 21-22.06.2018
2000 STANCU IONUȚ DANIEL C.S.S. Târgoviște 15,50,37 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 LISCAN CĂTĂLIN SEBASTIAN L.P.S. Botoșani 16,17,36 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 DIMA ROBERT C.S.S. Galați 16,27,05 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 NIȚĂ IONUȚ ALEXANDRU C.S.M. Pitești 16,30,61 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
1999 TOCILĂ CĂTĂLIN FLORIN L.P.S. Suceava +SCM Bz 16,36,55 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 MELEG ADRIAN FLORIN L.P.S. Zalău 17,03,54 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ANDRONESCU LAURENȚIU C.S.S. Galați 17,30,15 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      15,56,35    
           
110 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ICONARU ALEX IONUȚ LPS Brăila+CSM Onești 13,81 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ANTON ALIN  L.P.S. Iași 13,86 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 VEISEL ARIF MARIUS C.S.M. Brăila 14,70 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 SILVESTRU DRAGOȘ LPS+CS Farul Constanța 15,06 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU CSS 6+Dinamo București 15,97 BALCANIADĂ J1 21-22.06.20„8
2000 IORDACHE NICOLAE IONUȚ LPS Câmpulung Muscel 16,18 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 COSTACHE MIRCEA DAN C.S.M.Brașov 16,25 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 HARIGA ȘTEFAN ROBERT L.P.S Brăila 16,40 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 DREVE CRISTIAN NICOLAE L.P.S. Cluj Napoca 17,01 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      15,47    
           
400 m garduri        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 COJOCARU FLORENTIN CS Farul Constanța 55,31 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 RUSU EDUARD CONSTANTIN LPS+CS Farul Constanța 55,33 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 PARTILA ANDREI OCTAVIAN L.P.S. Cluj Napoca 56,24 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 56,54 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 JUGANU ȘTEFAN BOGDAN C.S.M. București 57,43 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 TURNEA GEORGICA MARIAN L.P.S. Constanța 57,84 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 BENȚA IOAN L.P.S. Cluj Napoca 58,79 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OLTEANU IONUȚ CĂTĂLIN CSS 3 Steaua București 59,01 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 MARCOIU ANDREI FLORIN CS Chimia+CN Râmnicu Vl 59,36 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 TUDOR PETRIȘOR GEORGE LPS Brăila+CSM Onești 60,17 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      57,60    
           
3000 m obstacole / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 COCHIOR MIHAI L.P.S. Iși 9,11,02 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 HERMAN PETER C.S.S. Mediaș 9,38,68 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS BÂRLAD+CSM Bistrița 9,56,61 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 DUMITRESCU MARIAN NIC L.P.S. Târgu Jiu 10,04,41 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 LISCAN CĂTĂLIN SEBASTIAN L.P.S. Botoșani 10,06,12 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 LUPU ANDREI L.P.S. Brașov 11,13,57 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      10,01,73    
           
3000 m obstacole / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 COCHIOR MIHAI L.P.S. Iși 9,11,02 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 HERMAN PETER C.S.S. Mediaș 9,38,68 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 DUMITRESCU MARIAN NIC L.P.S. Târgu Jiu 10,04,41 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
1999 LISCAN CĂTĂLIN SEBASTIAN L.P.S. Botoșani 10,06,12 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      9,45,05    
           
Prajina / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 PREPELIȚĂ BOGDAN CSS 7+CSM București 4,50 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2002 COSTEA DACIAN L.P.S. Târgu Mureș 4,20 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2000 TABACU ROBERT MIHAI CSS 7 Dinamo+CSM Buc 4,10 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2003 DOROFTEI RĂZVAN C.S.S. 4 București 4,00 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU C.S.S. 6 București 3,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
1999 RĂDUCANU CRISTIAN LUCIAN C.S.M. București 3,80 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 HAȚEGANU ALEXANDRU CSS 7 Dinamo București 3,50 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2004 BALASZ NORBERT ZSOLT L.P.S. Tîrgu Mureș 3,20 Etapa I juniori 3 23-24.06.2018
2002 BLEDEA GHEORGHE L.P.S. Baia Mare 3,00 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
      3,79    
           
Prajina / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 PREPELIȚĂ BOGDAN CSS 7+CSM București 4,50 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 TABACU ROBERT MIHAI CSS 7 Dinamo+CSM Buc 4,10 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU CSS 6+Dinamo București 3,90 GRAND PRIX  02-03.06.2018
1999 RĂDUCANU CRISTIAN LUCIAN C.S.M. București 3,80 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
2000 IORDACHE NICOLAE IONUȚ LPS Cîmpulung Muscel 2,70 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2000 COSMA CRISTIAN L.P.S. Cluj Napoca 2,50 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      3,58    
           
Inaltime / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 IONESCU SORIN L.P.S. Iași 2,01 Tel Aviv II 13.05.2018
2001 ANRDRONE VALENTIN ALEX C.S.S. 6 București 2,00 G.P.alergări+sărituri 17.06.2018
1999 BOLOCAN MIHAI FLORIN C.S. Rapid București 1,96 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 BĂDICEL CĂTĂLIN FLORIN LPS+CSU Alba Iulia 1,95 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 1,90 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 KIRALY BALIN L.P.S. Oradea 1,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2001 FINIȘ MIRCEA L.P.S. Iași 1,90 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 BOTEZATU RADU GABRIEL C.S.S. 3 Steaua București 1,85 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2000 MIHĂILOIU ANDREI RĂZVAN Col Naț Râmnicu Vâlcea 1,85 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2003 SEVERIN MATEI C.A. Roman 1,82 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
      1,91    
           
Inaltime / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 IONESCU SORIN L.P.S. Iași 2,01 Tel Aviv II 13.05.2018
1999 BOLOCAN MIHAI FLORIN C.S. Rapid București 1,96 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 BĂDICEL CĂTĂLIN FLORIN LPS+CSU Alba Iulia 1,95 INTERNAȚIONALE 02-03.06.2018
2000 MIHĂILOIU ANDREI RĂZVAN Col Naț Râmnicu Vâlcea 1,85 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU CSS 6+Dinamo București 1,74 BALCANIADĂ J1 21-22.06.20„8
2000 IORDACHE NICOLAE IONUȚ L.P.S. Câmpulung Muscel 1,70 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      1,87    
           
Lungime / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 BUCȘĂ SAMUEL CSM Călăr+CS Dinamo Buc 7,49 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 ȘITOIANU BOGDAN CS Țara Bârsei 2011 Brașov 7,21 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIOLPAN DAVID L.P.S. Constanța 7,19 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 VIȘAN FLORIN ALEX LPS+CS Farul Constanța 7,13 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 CUCIUREAN DARIUS SERGIU C.N. Sp Cetate Deva 6,96 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 PĂDURARU EDUARD VALENTIN L.P.S. Câmpulung Muscel 6,89 C.E. Cadeți XVI 07.07.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU CSS 6+Dinamo București 6,71 BALCANIADĂ J1 21-22.06.2018
2004 DOBRESCU MARIO ALEX CS Atletic Adjud+LPS Focș 6,70 FINALĂ J3 21 -22.07.2018
2000 BĂDESCU VLAD FLORIN C.S. Farul Constanța 6,69 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 FURTUNĂ MIHAI CLAUDIU C.S.S. Giurgiu 6,63 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      6,96    
           
Lungime / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 BUCȘĂ SAMUEL CSM Călăr+CS Dinamo Buc 7,49 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 ȘITOIANU BOGDAN CS Țara Bârsei 2011 Brașov 7,21 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIOLPAN DAVID L.P.S. Constanța 7,19 FINALĂ sen/tin 26 -27.07,2018
1999 VIȘAN FLORIN ALEX LPS+CS Farul Constanța 7,13 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 CUCIUREAN DARIUS SERGIU C.N. Sp Cetate Deva 6,96 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU CSS 6+Dinamo București 6,71 BALCANIADĂ J1 21-22.06.2018
2000 BĂDESCU VLAD FLORIN C.S. Farul Constanța 6,69 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 FURTUNĂ MIHAI CLAUDIU C.S.S. Giurgiu 6,63 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 IORDACHE NICOLAE IONUȚ LPS Cîmpulung Muscel 6,29 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 OGREZEANU LEONARD L.P.S. Constanța 6,20 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      6,85    
           
Triplusalt / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 VIȘAN FLORIN ALEX LPS+CS Farul Constanța 16,22 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 GRECU RĂZVAN CSS 1+CS Farul Constanța 16,00 C. Internationale 02 - 03.06.2018
2000 PETRE MARIAN CS Farul+LPS Constanța 15,32 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIOACĂ BOGDAN GEORGIAN L.P.S. Pitești 15,17 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIOLPAN DAVID L.P.S. Constanța 15,03 Etapa II sen/tin/j1 24 - 25.06.2018
2000 BĂDESCU VLAD FLORIAN C.S. Farul Constanța 14,26 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N. Sp. Cetate Deva 13,79 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 SIANGA STERE CS Farul+LPS Constanța 13,73 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2001 DIMA GEORGE ADRIAN C.S. Rapid București 13,68 FINALĂ  cadeți 16 - 17.06.2018
2002 OROBIYI-TUDORACHE GERARD C.S.S. Onești 13,57 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
      14,68    
           
Triplusalt / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 VIȘAN FLORIN ALEX LPS+CS Farul Constanța 16,22 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 GRECU RĂZVAN CSS 1+CS Farul Constanța 16,00 C. Internationale 02 - 03.06.2018
2000 PETRE MARIAN CS Farul+LPS Constanța 15,32 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIOACĂ BOGDAN GEORGIAN L.P.S. Pitești 15,17 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 CIOLPAN DAVID L.P.S. Constanța 15,03 Etapa II sen/tin/j1 24 - 25.06.2018
2000 BĂDESCU VLAD FLORIAN C.S. Farul Constanța 14,26 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OGREZEANU LEONARD L.P.S. Constanța 13,31 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      15,04    
           
Greutate / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 FICHER MARK L.P.S. Satu Mare 17,20 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 IANC HORIA IOAN C.S.U. Reșița 16,29 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ZANFIR CONSTANTIN C.S.M. Pitești+C.S.Dinamo 16,25 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 NISTOR SERBAN L.P.S. Roman 16,22 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ALEXANDRESCU EUGEN LPS Câmpulung Muscel 15,50 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 SANDU IONUȚ MĂLIN C.S.S. Târgoviște 15,03 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2002 VASILE  ION MARIUS C.S.S. Câmpina 14,94 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BÂRĂ MARIUS L.P.S. Buzău 14,91 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OPREA SEBASTIAN C.S.S. Câmpina 14,17 G.P. Aruncări 09.06.2018
2000 IORDACHE NICOLAE IONUȚ LPS Cîmpulung Muscel 12,56 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
      15,31    
           
Greutate / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 FICHER MARK L.P.S. Satu Mare 17,20 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 IANC HORIA IOAN C.S.U. Reșița 16,29 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ZANFIR CONSTANTIN C.S.M. Pitești+C.S.Dinamo 16,25 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 NISTOR SERBAN L.P.S. Roman 16,22 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 ALEXANDRESCU EUGEN LPS Câmpulung Muscel 15,50 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 SANDU IONUȚ MĂLIN C.S.S. Târgoviște 15,03 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 OPREA SEBASTIAN C.S.S. Câmpina 14,17 G.P. Aruncări 09.06.2018
2000 IORDACHE NICOLAE IONUȚ LPS Cîmpulung Muscel 12,56 FINALĂ Probe comb 14 - 15.07.2018
2000 AGRIGOROAIE BOGDAN C.S.S. Hunedoara 12,55 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 CÎRCIU ALEXANDRU CSS 6+Dinamo București 12,31 BALCANIADĂ J1 21-22.06.20„8
      14,81    
Disc        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2000 ZANFIR CONSTANTIN C.S.M. Pitești+C.S.Dinamo 51,47 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 FICHER MARK L.P.S. Satu Mare 47,46 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 VASILE ION MARIUS C.S.S. Câmpina 47,22 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 IANC HORIA IOAN C.S.U. Reșița 47,24 G.P. Aruncări 09.06.2018
2001 ILISEI ROBERT DANIEL C.S.Dinamo București 45,18 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 OPREA SEBASTIAN COSTIN C.S.S. Câmpina 44,02 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 CÎMPAN ANDREI ADRIAN C.S.M. Arad 42,55 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 MARIN VALENTIN MĂDĂ C.S.M. Arad 41,41 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
2000 BALOG OLIMPIU DANIEL Lic. Teoretic Carei 40,59 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 BÂRĂ MARIUS L.P.S. Buzău 37,60 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      44,47    
           
Sulita / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 GRIGORE ALEX. ȘTEFAN SCM Bacău+CSM Onești 70,38 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ȚICLE DENIS CRISTIAN Lic.teoretic Carei 64,70 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 CĂRARE RĂZVAN CSA Steaua București 62,88 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 RICHEA ANDREI GHE. C.S.S.Câmpina 59,95 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 STOICA MARIUS IONUȚ C.A. Roman 58,40 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 SPAC MIHAI MARIAN L.P.S. Târgu Jiu 58,09 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 FREISINGER COSTEL CSS Focșani+CA Roman 56,66 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 SANDU IONUȚ MĂLIN C.S.S. Tîrgoviște 55,75 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 SCREMENT-BACIU CĂTĂ C.S.U. Cluj Napoca 52,86 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 COZMA CRISTIAN L.P.S. Cluj Napoca 50,38 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
      59,01    
           
Sulita / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 GRIGORE ALEX. ȘTEFAN SCM Bacău+CSM Onești 70,38 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 ȚICLE DENIS CRISTIAN Lic.teoretic Carei 64,70 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 RICHEA ANDREI GHE. C.S.S.Câmpina 59,95 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
1999 SPAC MIHAI MARIAN L.P.S. Târgu Jiu 58,09 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 FREISINGER COSTEL CSS Focșani+CA Roman 56,66 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 SANDU IONUȚ MĂLIN C.S.S. Tîrgoviște 55,75 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 SCREMENT-BACIU CĂTĂ C.S.U. Cluj Napoca 52,86 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 COZMA CRISTIAN L.P.S. Cluj Napoca 50,38 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2000 MATU FLORIN MARIUS C.S.S.+C.S. Târgoviște 49,71 ȘCOLARE 26-27.05.2018
2000 GRIGORE DRAGOȘ IILIAN Șc.gen.nr.3 Adjud 40,86 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      55,93    
           
Ciocan / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 MICU MIHĂIȚĂ ANDREI C.S.Viitorul Vaslui 72,50 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CAUȘ VLĂDUȚ GABRIEL L.P.S. Roman 66,94 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2002 NICORICI DRAGOȘ IONUȚ L.P.S. Roman 59,83 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 PERIE IONUȚ IONEL L.P.S.+C.S. Roman 59,28 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 GARZ ALEXANDRU ANDREI C.S.Crișul Oradea 56,27 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2001 BOJA COSMIN CRISTIAN C.S.Viitorul Vaslui 55,20 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2002 MEHEȘ CRISTIAN C.S. Crișul Oradea 52,44 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CIOLAC SILVIU VLĂDUȚ C.S.Viitorul Vaslui 48,26 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CASIAN ȘTEFAN L.P.S. Roman 46,65 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 MACARIE RADU ȘTEFAN C.S.Viitorul Vaslui 43,28 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      56,07    
           
Ciocan / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 MICU MIHĂIȚĂ ANDREI C.S.Viitorul Vaslui 72,50 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CAUȘ VLĂDUȚ GABRIEL L.P.S. Roman 66,94 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
1999 PERIE IONUȚ IONEL L.P.S.+C.S. Roman 59,28 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 GARZ ALEXANDRU ANDREI C.S.Crișul Oradea 56,27 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CIOLAC SILVIU VLĂDUȚ C.S.Viitorul Vaslui 48,26 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
2000 CASIAN ȘTEFAN L.P.S. Roman 46,65 Etapa II sen/tin/j1 24-25.06.2018
2000 MACARIE RADU ȘTEFAN C.S.Viitorul Vaslui 43,28 ARUNCĂRI IARNĂ 23-25.03.2018
      56,17    
           
10000 m / 1999 si mai mici        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 ROTARU NATANAEL C.S.M Suceava 45,03,89 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
2001 DUMITRU ION ADRIAN C.S.Muscelul Câmpulung 48,10,66  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
2002 MILOȘI GABRIEL VIOREL C.S.Muscelel Câmpulung 49,56,73 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
1999 MANGU ȘTEFAN CRISTIAN C.S.M Suceava 50,14,96 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2001 NEAG CARLOS MIHAI C.S.Muscelel Câmpulung 50,39,81 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
2002 HRIȘCĂMARIO GABRIEL L.P.S. Botoșani 53,24,87  Etapă I cadeți 12 - 13.05.2018
      49,45,15    
           
10000 m / 1999 -2000        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
1999 ROTARU NATANAEL C.S.M Suceava 45,03,89 Etapă I sen/tin/j1 19 - 20.05.2018
1999 MANGU ȘTEFAN CRISTIAN C.S.M Suceava 50,14,96 FINALĂ J1 30 - 01.07.2018
1999 BATOG ALEXANDRU LPS Focșani+CSU Reșița 54,30,42 ȘCOLARE 26-27.05.2018
      49,56,06    
Real time web analytics, Heat map tracking