Situația realizării baremurilor de participare la Campionatul European juniori 2

Urmatorii sportivi și-au realizat baremurile de participare la Campionatul European de juniori 2 (Georgia, 2016), în sezonul de aer liber 2016

FETE

Proba Standard Anul Nume Prenume Club sportiv Performanta Competitie Data
100 m 12.25 1999 BABOI MARINA ANDREEA LPS Buzau+C.S. Steaua 12.06 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
400 m 57.20 1999 MIKLOS ANDREEA CSM Cluj Napoca 53.60 CAMP. INT. 05.06.2016
100 m.g. 14.25 1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Braila 14.09 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
400 m.g 63.00 1999 BANAGA IULIA NICOLETA LPS Braila+CSM Onesti 61.73 Etapa 1 cadeti 07-08.05.2016
 2000 m S 7.25.00  1999 GHEBU IOANA STEFANIA CS Orasenesc Voluntari 7.09.45 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
    2001 VASILE DANIELA CSS Triumf Bucuresti 7.17.05 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
  2000 OLENICI ANGELA VERONICA LPS Suceava 7.24.03 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
Lungime 5.90 2000 ION DIANA SSE 190 Bucuresti 6.09 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
  1999 MANOLIU IOANA LPS Constanta 5.91 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
 Triplu 12.25  1999 ANITEI GEORGIANA IULIANA CSS+SCM Bacau

13.30

13.38

CAMP. SCOLARE

CAMP. INT.

28-29.05.2016

05.06.2016

  2000 ION DIANA ANA MARIA SSE 190 Bucuresti 12.57 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
  1999 MANOLIU IOANA LPS Constanta 12.42 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
Ciocan 59.50 2000 STANCIU ANA ADELA CS Olimpia Bucuresti 60.14 Meeting aruncari 14.05.2016
Disc 41.50 2000 TIGANASU DIANA IOANA C.S.Ceahlaul Piatra Neamt 47.03 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
Sulita 46.00 1999 VRABIE RALUCA ADRIANA C.A. Roman 46.96 Etapa 1 cadeti 07-08.05.2016
5 Km W 25.30.00 2000 BOTEZ ANDRA ELENA CSMOnesti+SCM Bacau 24.50.05 CUPA Mazaran 20.03.2016

 

BAIETI

Proba Standard Anul Nume Prenume
Club sportiv Performanta Competitie Data
 200 m  22.55 1999 PISLARU MIHAI CSS+CSM Ploiesti 21.81 Etapa 1 sen/tin/j1 21-22.05.2016
  1999 NASTASACHE ANDREI ALEXANDRU CSS+CSM Ploiesti 22.40 Etapa 1 sen/tin/j1 21-22.05.2016
  2000 PICHIU ANDREI COSMIN LPS Iasi 22.44 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
  1999 JUGANU STEFAN BOGDAN CSS Alexandria 22.54 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
400 m 49.60 1999 PISLARU MIHAI CSS+CSM Ploiesti 47.23 Etapa 1 sen/tin/j1 21-22.05.2016
  2000 VLAD ALEXANDRU C.S. Olimpia Bucuresti 49.36 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
1500 m 4.01.00 1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Tirgu Jiu 3.57.96 Etapa 1 sen/tin/j1 21-22.05.2016
  1999 BIRO IONUT VALENTIN Liceul Tehnologic Turda 4.00.72 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
3000 m 1999 GARCEA ADRIAN CS Pandurii Tirgu Jiu 8.31.07 Etapa 1 sen/tin/j1 21-22.05.2016
2000 m obst 6.15.00 1999 GARCEA ADRIAN C.S.Pandurii Tirgu Jiu 6.04.65 Etapa 1 J3 07-08.05.2016
  1999 COCHIOR MIHAI SCM Bacau 6.07.47 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
110 m.g. 14.55 2000 ICONARU ALEXANDRU IONUT LPS Braila 14.27 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
  1999 NEGOITA ANDREI LPS Braila+CSM Onesti 14.32 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
400 m.g. 55.90 1999 JUGANU STEFAN BOGDAN CSS Alexandria 54.51 Etapa 1 cadeti 07-08.05.2016
    1999 COJOCARU ANDREI CS Farul Constanta 55.35 Etapa 1 sen/tin/j1 21-22.05.2016
10Km W 48.30.00 1999 MANGU STEFAN CRISTIAN CSM Suceava 44.56.16 Etapa 1 Cadeti 07-08.05.2016
 Triplu  14.45 1999 GRECU RAZVAN CRISTIAN LPS Constanta 15.15 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
    1999 VISAN FLORIN ALEXANDRU LPS Constanta 14.71 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
  1999 SITOIANU BOGDAN C.N.Sp. Cetate Deva 14.68 CAMP. SCOLARE 28-29.05.2016
Lungime 7.02 1999 SITOIANU BOGDAN C.N.Sp. Cetate Deva 7.02 NICOSIA 07-08.05.2016
  2000 CAUS VLADUT GABRIEL LPS Roman 66.00 Meeting aruncari 14.05.2016
Ciocan 63.00 1999 PERIE EDUARD IONEL LPS+C.A. Roman 64.42 Etapa 1 cadeti 07-08.05.2016
  1999 MICU MIHAITA ANDREI CS Viitorul Vaslui 76.14 Camp. Municipale 20-21.05.2016
Sulita (700g) 64.00 1999 Grigore Alexandru Stefan C.Scoala nr. 3 Adjud 65.94 Etapa 1 cadeti 07.05.2016

Notă: datele din tabele conțin doar performanțele realizate în sezonul de aer liber 2016. Conform regulamentului EAA, standardele de participare pot fi realizate în perioada 01.01.2015 - 04.07.2016, în competițiile indoor sau outdoor.


Tipărire   Email