Situația realizării standardelor de participare la Campionatul European J1 - Grosseto, Italia la data de 03.07.2017

         
Băieți              
Probă A.E.A. NUME PRENUME CLUB SPORTIV Perform Concurs Dată
100 m 10.8    -  -  -    
200 m 21.8    -  -  -    
400 m 48.3 1999 NĂSTASE DAVID COSTIN C.S.M. București 47.38 INTERNATIONALE 03.06.2017
    1999 PISLARU MIHAI CSS+CSM Ploiesti 47.95 INTERNATIONALE 03.06.2017
800 m 1,51,50  -  -  -    
1500 m 3,52.00  -  -  -    
5000 m 14,30,00 1999 GARCEA ADRIAN C.S.Pandurii Târgu Jiu 14,23,85 ETAPA I sen/tin/j1 20-21.05.2017
    1998 RUSU OVIDIU ANDREI C.S.M. Dorna Vatra Dornei 14,27,10 BALCANIADĂ J1 02-03.07.2017
10000 m 31,20,00 1998 RUSU OVIDIU ANDREI C.S.M. Dorna Vatra Dornei 30,22,47 ETAPA I sen/tin/j1 20-21.05.2017
    1999 GARCEA ADRIAN C.S.Pandurii Târgu Jiu 30,22,58 ETAPA I sen/tin/j1 20-21.05.2017
110 m.g. 14.5 1998 COSTACHE RADU OVIDIU CS Farul Constanta 14.38 Municipale 10-11.06.2017
400 m.g 53.8    -  -  -    
3000 m S 9,15,00  -  -  -    
Înălțime 2.12    -  -  -    
Lungime 7.35 1999 ȘITOIANU BOGDAN C.N.Sp. Cetate Deva 7.38 BALCANIADĂ J1 02-03.07.2017
    2000 BUCSA SAMUEL ANDREAS CS DINAMO BUCURESTI 7.63 FINALA J2 25.06.2017
Triplu salt 14.9 1998 TACHE ALEXANDRU LPS Pitești+CA Roman 16.04 BALCANIADĂ J1 02-03.07.2017
    1999 GRECU RAZVAN CRISTIAN LPS Constanta 15.84 BALCANIADĂ J1 02-03.07.2017
Greutate 17.8 1998 APOSTU IONUȚ C.S.S. Tecuci 18.92 BALCANIADĂ J1 02-03.07.2017
Disc 54            
Suliță 67.5 1999 GRIGORE ALEX. ȘTEFAN Șc.gen.nr.3 Adjud 68.25 INTERNATIONALE 03.06.2017
Ciocan 66 1999 MICU MIHĂIȚĂ ANDREI C.S.Viitorul Vaslui 71.72 Meeting HALE 21.05.2017
10 Km W 44,30,00  -  -  -    
          TOTAL 03.07.2017 11 BAIETI
               
Fete              
100 m 12 1999 BABOI MARINA ANDREEA C.S.A.Steaua București 11.71 BALCANIADĂ J1 01-02.07.2017
200 m 24.6 1999 BABOI MARINA ANDREEA C.S.A.Steaua București 24.45 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
    1999 MIKLOȘ ANDREA CSS Viitorul Cluj Napoca 24.52 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
400 m 55.8 1998 BĂLAN CRISTINA DANIELA C.S.Athletic Timișoara 55.68 ETAPA I sen/tin/j1 20-21.05.2017
    1999 MIKLOȘ ANDREA CSS Viitorul Cluj Napoca 52.84 INTERNATIONALE 03.06.2017
    2000 ANTON BIANCA GIORGIANA C.S.Rapid+C.S.M.Bucuresti 55.59 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
800 m 2,10,00 1998 BĂLAN CRISTINA DANIELA C.S.Athletic Timișoara 2,09,08 SCOLARE 27-28.05.2017
1500 m 4,30,00  -  -  -    
3000 m  9,52,50 1998 DOROFTEI GABRIELA ANDR C.S.M. Suceava 9,48,16 PATRULATER 06.05.2017
5000 m 17,15,00  -  -  -    
100 m.g. 14.3 1998 VOLF DIANA CSS Bacau 13.93 ETAPA 2 sen/tin/j1 03-04.06.2017
    1999 BANAGA IULIA NICOLETA L.P.S. Brăila 14.23 SCOLARE 27-28.05.2017
400 m.g 61.4 1999 BANAGA IULIA NICOLETA C.S.M. Onești 59.05 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
3000 m S 10,55,00 1998 IVĂNCESCU OANA DIANA C.S. Târgoviște 10,50,61 SCOLARE 27-28.05.2017
Înălțime 1.78    -  -  -    
Lungime 5.95 1999 MANOLIU IOANA L.P.S. Constanța 6.02 SCOLARE 27-28.05.2017
    1999 BALINT NOEMI C.S.S.Odorheiul Secuiesc 5.98 SCOLARE 27-28.05.2017
    1998 TEODORESCU ANDREEA C.S.M. Onești 6.03 MUNICIP veterani 02-03,07,2017
Triplu salt 12.5 1999 MANOLIU IOANA L.P.S. Constanța 12.64 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
    2000 ION DIANA ANA MARIA C.S.M. Onești 13.07  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
    2000 ZORILA IOANA GEORGIANA C.S.M.Dunarea Giurgiu 12.51 Municipale 10-11.06.2017
Greutate 13.5 2000 TIGANASU DIANA IOANA C.S.Ceahlaul Piatra Neamt 14.65 SCOLARE 27-28.05.2017
Disc 45.5 2000 ȚIGĂNAȘU DIANA IOANA C.S.Ceahlăul Piatra Neamț 49.9 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
Suliță 48    -  -  -    
Ciocan 57.5 2000 STANCIU ANA ADELA C.S.Olimpia București 61.47 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
10 Km W 50,45,00  -  -  -    
          TOTAL 03.07.2017 15 FETE