Situația realizării standardelor de participare la Campionatul Mondial J2 - Nairobi, Kenya, la data de 03.07.2017

Băieți              
Probă A.E.A. NUME PRENUME CLUB SPORTIV Perform Concurs Dată
100 m 10.9            
200 m 22.1 2000 ANTON ALIN IONUT L.P.S.Iasi+C.S.M.Onesti 21,94 w SCOLARE 27-28.05.2017
400 m 49.3 2000 VLAD ALEXANDRU C.S.Olimpia București 48.62 ETAPA 1 cadeți 13 - 14.05.2017
800 m 1,54,25 2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL Col.Naț.Râmnicu Vâlcea 1,52,59 BALCANIADĂ J1 02-03.07.2017
    2000 VASILIU MIHAI RAZVAN L.P.S. Focșani 1,52,91 INTERNATIONALE 6/3/2017
1500 m 3,58,50          
3000 m 8,42,00          
110 m.g. 14.2 2000 ICONARU ALEXANDRU L.P.S.Braila+C.S.M.Onesti 13.51  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
    2000 ANTON ALIN IONUT L.P.S.Iasi+C.S.M.Onesti 13.76  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
400 m.g 54.8            
2000 m S 6,03,00          
Înălțime 2.06            
Lungime 7.25 2000 BUCȘĂ ANDREAS SAMUEL C.S.Dinamo București 7.63  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
Triplu salt 14.9 2000 PETRE MARIAN L.P.S. Constanța 15,03 w BALCANIADĂ cdt 6/3/2017
Greutate 18.2            
Disc 55.5 2000 ZANFIR CONSTANTIN C.S.M. Pitești+C.S.Dinamo 55.61 Municipale 10-11.06.2017
Suliță 66 2000 ȚICLE DENIS CRISTIAN Lic.teoretic Carei 69.59 BALCANIADĂ cdt 6/3/2017
Ciocan 67 2000 CAUȘ VLĂDUȚ GABRIEL L.P.S. Roman 71.61  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
10 Km W 47,00,00          
          TOTAL 03.07.2017 10 BAIETI
               
Fete              
Probă A.E.A. NUME PRENUME CLUB SPORTIV Perform Concurs Dată
100 m 12.2            
200 m 25.2 2001 BALACI VANESSA EVELYNA C.S.U.Craiova 24.7 SCOLARE 27-28.05.2017
400 m 57 2001 SCROB MARIA  L.P.S. Cluj Napoca 56.09 ETAPA 1 cadeți 13 - 14.05.2017
    2000 ANTON BIANCA GIORGIANA C.S.Rapid+C.S.M.Bucuresti 55.59 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
    2001 CIRCIOGEL ADINA ELENA L.P.S. Brașov 56.95 ETAPA 1 cadeți 13 - 14.05.2017
    2000 PLEȘA DIANA MARIA L.P.S. Cluj Napoca 56.96 ETAPA 1 cadeți 13 - 14.05.2017
800 m 2,13,50 2001 HOJDA ANDREEA RAISA L.P.S. Timișoara 2,09,31 SCOLARE 27-28.05.2017
1500 m 4,33,00 2000 OLENICI ANGELA VERONICA L.P.S. Suceava 4,32,07 ETAPA I sen/tin/j1 20-21.05.2017
3000 m  9,46,00          
100 m.g. 14.3 2000 CARACUDA ANDREEA  L.P.S.Braila+C.S.M.Onesti 14.1 SCOLARE 27-28.05.2017
400 m.g 62.3            
2000 m S 7,10,00 2001 VASILE DANIELA C.S.S.Triumf București 7,00,73 ETAPA 1 cadeți 13 - 14.05.2017
    2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași 7,04,78  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
Înălțime 1.77            
Lungime 6 2000 ION DIANA ANA MARIA C.S.M. Onești 6,06 w BALCANIADA J1 02-03.07.2017
Triplu salt 12.5 2000 ION DIANA ANA MARIA C.S.M. Onești 13.07  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
    2000 ZORILA IOANA GEORGIANA C.S.M.Dunarea Giurgiu 12.51 Municipale 10-11.06.2017
Greutate 15.4 2000 TIGANASU DIANA IOANA C.S.Ceahlaul Piatra Neamt 16.69 Meeting HALE 21.05.2017
Disc 44 2000 ȚIGĂNAȘU DIANA IOANA C.S.Ceahlăul Piatra Neamț 49.9 BALCANIADA J1 02-03.07.2017
Suliță 49            
Ciocan 60 2000 STANCIU ANA ADELA C.S.Olimpia București 69.58 BALCANIADĂ cdt 03.06.2017
10 Km W 25,00,00 2000 BOTEZ ANDRA ELENA C.S.M.Onești+S.C.M.Bacău 24,29,24  FINALĂ cadeți 24-25.06.2017
               
          TOTAL 03.07.2017 15 FETE