80 m. | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | GRIGOROIU IULIA DARIANA | CSU Resita | 10.37 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | MIHALACHE MARIA | CS Olimpia Bucuresti | 10.41 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | PIVNICERU PETRINA | CSS Hundoara | 10.66 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2004 | NICA ALEXANDRA IZOLDA | CSS Slatina | 10.86 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2003 | MIHES DARIA CRISTINA | C.N. Oradea | 10.88 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2004 | RIMBOI IRINA MARIA | CSM Brasov | 10.91 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | BAIASU IOANA | CS Chimia Rimnicu Valcea | 10.91 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2004 | HIMCEAC ALEXIA | A.C. Iacris Bucuresti | 10.93 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | DANCEA ALEXIA IOANA | C.S.M. Pitesti | 10.96 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2004 | CIOCAN REBECA DARIA | CSM Dunarea Giurgiu | 10.96 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
Media performantelor : | 10.78 | |||||
200 m | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | ANDREI IOANA REBECA | CSS+CSM Ploiesti | 26.41 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | DANCEA ALEXIA IOANA | C.S.M. Pitesti | 27.12 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2003 | CIUCA ANDREEA IULIA | As. Iacris Bucuresti | 27.23 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2004 | RIMBOI IRINA MARIA | C.S.M. Brasov | 27.29 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2004 | PIVNICERU PETRINA | CSS Hundoara | 27.56 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | CRISTEA-BUHUSI STEFANIA | CSS Barlad | 27.58 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | COITA DENISA FLORINA | LPS Oradea | 27.83 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2003 | CHIRILA ADINA | CSS Caransebes | 28.18 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | ANDREESCU SORINA IOANA | CSS 3 Steaua Bucuresti | 28.25 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2003 | MIHOC LIVIA GEORGIANA | LPS Iasi | 28.39 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
27.58 | ||||||
300 m | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | ILINOIU CORINA | LPS Focsani | 41.08 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | ANDREI IOANA REBECA | CSS+CSM Ploiesti | 42.08 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2003 | NEAGU NICOLETA LUCIA | CSS+CSM Ploiesti | 43.48 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | CRISTEA-BUHUSI STEFANIA | CSS Barlad | 43.91 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2003 | COITA DENISA FLORINA | LPS Oradea | 44.69 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2004 | ILJES DARIA GEORGIANA | LPS Oradea | 45.11 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2004 | BALAUR CRISTINA VALENTINA | LPS Vaslui | 46.02 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2003 | MURTAZA MARTA | LPS Craiova | 46.09 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | GURALIUC ALEXANDRA MIHAELA | LPS Pitesti | 46.52 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2004 | AAD BIANCA ANNE MARIE | CS Olimpia Bucuresti | 46.66 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
800 m | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | CIUCHE MIOARA SORINA | CSS Caransebes | 2.19.51 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | NEAGU NICOLETA LUCIA | CSS+CSM Ploiesti | 2.22.24 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | BALAUR CRISTINA VALENTINA | LPS Vaslui | 2.23.28 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | PERJOIU ALICE | C.S.Olimpia Bucuresti | 2.27.22 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2003 | RUTA SORINELA NELA | CS Telecom Alexandria | 2.28.79 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2004 | CIULEI ELENA | LPS Vaslui | 2.29.06 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | RADU MARIA MADALINA | CSS Hunedoara | 2.29.41 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
8 | 2004 | COROIANU-MARIS IOANA ANDRA | CSS Sighetul Marmatiei | 2.30.61 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | BUZDUGAN GABRIELA BARIUCA | LPS Vaslui | 2.31.88 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2004 | PURCARU ANA MARIA | C.N. Falticeni | 2.32.86 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2.27.48 | ||||||
1500 m | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | SANDU ANDRADA ELENA | ACS Arena 2011 Bacau | 4.44.56 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | OLTEANU ALEXANDRA GABRIELA | C.S.M. Pitesti | 4.46.75 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | MARGINEAN IULIA FLORINA | CSS Medias | 4.49.77 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2004 | FLORESCU AURELIA STEFANIA | CSS Drobeta Turnu Severin | 4.51.76 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2003 | CAMPEAN SARA GEORGIANA | C.S.M. Cluj Napoca | 4.53.24 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | SFARGHIU MARIA TALIDA | C.S.M.Suceava | 5.01.18 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | STEFANOVICI ANDREEA | LPS Iasi | 5.02.65 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2004 | BOREZ MIHAELA | ACS Condorul Bacau | 5.12.68 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2004 | BARCUI ELLEN ALEXANDRA | LPS Oradea | 5.16.40 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2003 | TUTU SORANA | CSS Barlad | 5.18.02 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
80 m.g. | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | GRIGOROIU IULIA DARIANA | CSU Resita | 12.48 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2004 | VIASU ADRIANA IOANA | CSM Bucuresti | 12.99 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | MANOLE INGRID RAMONA | CSM Bucuresti | 13.12 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | BARIZI ANA MARIA OLGUTA | CSS Plat copii Bucuresti | 13.21 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2003 | SAVIN TEODORA MELANIA | css Bacau | 13.64 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | SAMUSAN SIMONA AMALIA | LPS Braila | 13.71 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | GRIF OANA MARIA | CSS Plat copii Bucuresti | 13.71 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2003 | GHEORGHIU IOANA SARA | LPS Timisoara | 13.96 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | NOVAC ELENA | LPS Braila | 14.02 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2003 | SARBU DIANA MIHAELA | CSS Plat copii Bucuresti | 14.08 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
13.49 | ||||||
300 m.g | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | CIUCA ANDREEA IULIA | As. Iacris Bucuresti | 46.07 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | MUNTEANU CORNELIA MARIA | CSS Bacau | 49.01 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2003 | ARTENE FLORINA ALINA | CSS 3 Steaua Bucuresti | 49.50 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2004 | CONSTANTIN ROXANA | CSS 1 Constanta | 49.60 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2004 | HOBAI ALEXANDRA | As. Iacris Bucuresti | 49.65 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | MIHOC LAVINIA GEORGIANA | LPS Iasi | 49.73 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | COTA BLANCA ELENA | LPS Cluj Napoca | 50.13 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2003 | CHIRILA ADINA | CSS Caransebes | 50.26 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | IFTIMIE PATRICIA MARIA | LPS Iasi | 51.04 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2003 | BANCIU ALEXANDRA IOANA | LPS Focsani | 51.13 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
49.61 | ||||||
Inaltime | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | STIRBU IOANA SABINA | LPS Iasi | 1.63 | ZONA Iasi | 14.05.2014 |
2 | 2004 | VERMAN RAMONA | CSS Bacau | 1.58 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | MANOLE INGRID | C.S.M. Bucuresti | 1.54 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2004 | POPA DELIA | CSS Soimii Sibiu | 1.48 | ZONA Rimnicu Vl | 14.05.2014 |
5 | 2003 | APOSTOL FEDERICA | CSS Bacau | 1.45 | ZONA Iasi | 14.05.2014 |
5 | 2003 | DIDULESCU ELENA | CS Rapid Bucuresti | 1.45 | MUNICIPALE | 07-08.05.2016 |
7 | 2003 | TOFAN PRISCILA | CSM Bucuresti | 1.40 | MUNICIPALE | 07-08.05.2016 |
7 | 2003 | BOITOR ADINA | CS+LPS Satu Mare | 1.40 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2004 | DENES ANDRADA BIANKA | LPS Tirgu Mures | 1.40 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2004 | ARION ALINA | CSS Bacau | 1.35 | ZONA Iasi | 14.05.2014 |
10 | 2003 | MUNTEANU CORNELIA | CSS Bacau | 1.35 | ZONA Iasi | 14.05.2014 |
10 | 2003 | STANCIU BABOIU ELIZA | C.N. Rimnicu Vilcea | 1.35 | ZONA Rimnicu Vl | 14.05.2014 |
10 | 2003 | AMZA ALEXANDRA | As.Iacris Bucuresti | 1.35 | MUNICIPALE | 07-08.05.2016 |
1.44 | ||||||
Prajina | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | VARZARU BIANCA | CSS 7 Dinamo Bucuresti | 2.80 | ZONA Bucuresti | 14.05.2014 |
2 | 2004 | MAVROIANU ALEXANDRA | LPS Iasi | 2.00 | ZONA Iasi | 14.05.2014 |
3 | 2004 | PAPAI BLANKA EVA | ACS Torpi Satu Mare | 2.00 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | TEUT TEODORA | LPS Tirgu Mures | 1.80 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2.15 | ||||||
Lungime | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2004 | DOSSEY JENNIFER | C.S.A Steaua Bucuresti | 5.56 | MUNICIPALE | 07-08.05.2016 |
2 | 2003 | BALAN TEODORA FLORENTINA | C.S.Farul Constanta | 5.29 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2003 | COLIBASANU IOANA EMILIA | CS Farul+LPS Constanta | 5.26 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
4 | 2003 | MIHUT EMILY GEORGIA | C.N.Sp. Cetate Deva | 5.25 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2003 | COLIBASEANU IOANA | LPS Constanta | 5.23 | ZONA Constanta | 14.05.2014 |
6 | 2003 | DOSPIN ALESIA | CSS Bacau | 5.06 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2004 | VERMAN RAMONA | CSS Bacau | 5.02 | ZONA Iasi | 14.05.2014 |
8 | 2003 | IORDAN SARAH RUXANDRA | As. Iacris Bucuresti | 5.01 | MUNICIPALE | 07-08.05.2016 |
9 | 2003 | ILIE ANDREEA | CSM Unirea Slobozia | 4.99 | ZONA Constanta | 14.05.2014 |
10 | 2003 | BARIZZI OLGUTA | CSS Palat+CSM Bucuresti | 4.98 | ZONA Bucuresti | 14.05.2014 |
10 | 2003 | CIOCIRLAN MARICA | CS Ceahlaul Piatra Neamt | 4.98 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
10 | 2003 | SAVIN TEODORA MELANIA | CSS Bacau | 4.98 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5.13 | ||||||
Greutate | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | MANOLE MADALINA | CSS Tulcea | 12.90 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | ANDONE MARIA ALEXANDRA | LPS Iasi | 12.54 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | GRIGORAS IOANA ELISABETA | CSM Pascani | 11.98 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | PERENI CINTYA SORAYA | LPS Satu Mare | 11.91 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2004 | DAMIAN BIANCA ALEXANDRA | CSS Giurgiu | 10.84 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | NOVAC IOANA DENISA | CSM Pascani | 10.62 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | PRUNDARU MARIA CATALINA | CSS Tirgoviste | 10.56 | ZONA Bucuresti | 14.05.2014 |
8 | 2003 | BURNEY SERENA ISABELLA | CSS Soimii Sibiu | 10.47 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | BALTAZAR HALL ALEXANDRA | C.S. Dinamo Bucuresti | 10.30 | ZONA Bucuresti | 14.05.2014 |
10 | 2003 | APOSTOL DARIA | C.S.M. Pascani | 9.92 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
11.20 | ||||||
Disc | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | PERENI CINTYA SORAYA | LPS Satu Mare | 32.01 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | PRUNDARU MARIA CATALINA | CSS Tirgoviste | 30.98 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2003 | BALTAZAR-HALI ALEXANDRA | CS Dinamo Bucuresti | 28.21 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2004 | PINTILIE DELIA TEODORA | CSS Tecuci | 27.93 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2004 | DAMIAN BIANCA ALEXANDRA | CSS Giurgiu | 25.83 | ARUNCARI LUNGI | 26-27.03.2016 |
6 | 2003 | MANOLE MADALINA | CSS Tulcea | 23.47 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | BURNEY SERENA ISABELLA | CSS Soimii Sibiu | 22.12 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2004 | ILIE TEODORA MIHAELA | CSS 6 Bucuresti | 21.80 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2004 | JECULESCU GEORGIANA ADELA | CSS Tirgoviste | 19.89 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
25.80 | ||||||
Sulita | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | PARUBA ALISIA ADELA | CS Atletic Adjud | 41.36 | ARUNCARI LUNGI | 26-27.03.2016 |
2 | 2003 | PANAIT LARISA NICOLETA | CSS Tulcea | 32.51 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
3 | 2004 | VINATU ANDRADA VALENTINA | CSS Lugoj | 30.80 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | URECHE MARIA CRISTINA | LPS Bistrita | 30.70 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2004 | JECULESCU GEORGIANA ADELA | CSS Tirgoviste | 25.89 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2004 | PITIU ALESIA NICOLA | CSM Ploiesti | 23.81 | ZONA Bucuresti | 14.05.2014 |
7 | 2004 | IONASCU ECATERINA RALUCA | CSS Tulcea | 22.72 | ZONA Constanta | 14.05.2014 |
8 | 2003 | GLUGA ANGELINA IOANA | CSS Tulcea | 22.34 | ARUNCARI LUNGI | 26-27.03.2016 |
9 | 2003 | PRUNDARU MARIA CATALINA | CSS Tirgoviste | 18.75 | ARUNCARI LUNGI | 26-27.03.2016 |
27.65 | ||||||
Ciocan | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | PANTEA CORINA ELENA | LPS Roman | 48.54 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
2 | 2003 | APOSTOL DARIA | CSM Pascani | 44.93 | ARUNCARI LUNGI | 26-27.03.2016 |
3 | 2004 | BADALUTA REBECA | SSE 190 Bucuresti | 44.60 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
4 | 2003 | BUCUR ANTONIA | CSS 7 Dinamo Bucuresti | 39.92 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
5 | 2004 | ANDREI GABRIELA CORNELIA | CS Olimpia Bucuresti | 37.01 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
6 | 2003 | MARUNTEL DARIA MARIA | CS Crisul Oradea | 32.92 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
7 | 2003 | UNGUREANU BIANCA RUXANDRA | CSS 6 Bucuresti | 30.23 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2004 | ILIE TEODORA MIHAELA | CSS 6 Bucuresti | 28.87 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2004 | CORBAN AMALIA NICOLA | LPS Roman | 26.76 | ARUNCARI LUNGI | 26-27.03.2016 |
10 | 2003 | HARGHILIGIU FLORENTINA | CS Viitorul Vaslui | 24.12 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
35.79 | ||||||
Triatlon | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | COLIBASANU IOANA EMILIA | CS Farul+LPS Constanta | 2004 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
2 | 2003 | RADU MARIA MADALINA | CSS Hunedoara | 1743 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
3 | 2003 | TIMBOTA ALEXAA | LPS Timisoara | 1702 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
4 | 2003 | SPINU CARMEN MARIA | LPS Iasi | 1648 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
5 | 2003 | STANCU CRISTINA | CSS 1 Constanta | 1594 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
6 | 2003 | ARITON DENISA | LPS Galati | 1549 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
7 | 2003 | COADA ALEXA GEORGIANA | LPS Constanta | 1524 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
8 | 2003 | BOICIUC COSMINA EMILIA | LPS Suceava | 1463 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
9 | 2004 | SCUTELNICU IONELA VALENT | LPS Botosani | 1452 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
10 | 2004 | MIRZAC ALINA ELENA | C.S.M. Pitesti | 1387 | FINALA copii 1 P.C. | 11.06.2016 |
1606.6 | ||||||
Mars | ||||||
An | Nume Prenume | Club Sportiv | Perf | Loc | Data | |
1 | 2003 | BOLOHAN ANAMARIA | CSS Hunedoara | 10.19 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
2 | 2004 | MATEA IOANA LUCIANA | LPS Botosani | 11.13 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
3 | 2004 | VAINER BIANCA MARIA | LPS Botosani | 11.20 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
4 | 2004 | MARTON IULIA ESTERA | CSS Hunedoara | 11.27 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
5 | 2004 | BOSTEA DENISA IOANA | CS Olympic Suceava | 11.37 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
6 | 2003 | STAN PETRONELA ADRIANA | CSS Hunedoara | 11.43 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
7 | 2004 | VIZITEU LARISA ANDREEA | LPS Botosani | 11.59.63 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
8 | 2004 | PATRUTA ALEXANDRA CRISTINA | LPS Galati | 12.00.19 | FINALA copii 1 | 11.06.2016 |
9 | 2003 | DOSOFTE MADALINA DIANA | LPS Vaslui | 12.07 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
10 | 2004 | POP LARISA CRISTINA | CS Muscelul Cimpulung | 12.22 | CUPA Mazaran | 20.03.2016 |
Nota: În probele de alergări au fost luate în considerare doar competițiile cu cronometraj electronic (rezultatele de la etapele de zonă, cu conometraj manual, nu au fost incluse în statistică)