Top 10 aer liber 2020 [B. U16-U18-U20]

Top 10 aer liber 2020 [B. U16-U18-U20]
Print Friendly, PDF & Email
100 m
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BÂRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 10.77 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2001 STOICA CRISTIAN CSM București 10.98 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 POCI ANDREI LPS Baia Mare 11.18 BALCANIADĂ U20 13-14.09.2020
2002 MIHAI RĂZVAN CRISTIAN CSS 4 București 11.31 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiești 11.32 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focș 10.78 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlaul+LPS Piatra Neamț 10.92 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 11.09 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 11.25 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 IGARASHI GEN LPS Buzău 11.33 FINALĂ U16 07-08.08.2020
     media:  11.09    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BÂRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 10.77 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2001 STOICA CRISTIAN CSM București 10.98 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 POCI ANDREI LPS Baia Mare 11.18 BALCANIADĂ U20 13-14.09.2020
2002 MIHAI RĂZVAN CRISTIAN CSS 4 București 11.31 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiești 11.32 Open Juniori 24-25.07.2020
2001 PENCIU FLORENTIN DANIEL LPS Pitești 11.39 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 IONIȚĂ ROBERT FLORENTIN CSS Ploiești+CSM București 11.39 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 VEREȘ ANDREI MIHAI CN Oradea 11.41 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MIHAI RĂZVAN CRISTIAN CSS 4 București 11.49 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 11.50 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      11.27  
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focș 10.78 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlaul+LPS Piatra Neamț 10.92 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 11.06 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 11.25 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 PATRICHI ANDREI CSS Ploiești 11.36 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN LPS+CSM Pitești 11.45 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 GEORGEA ANDREI GABRIEL CSM Brașov 11.47 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat național copii București 11.48 Open seniori 07-08.08.2020
2003 CIOBOTARU MATEI ACS Romanian Athletics 11.49 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 11.54 Open Juniori 24-25.07.2020
      11.28    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 IGARASHI GEN LPS Buzău 11.33 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 11.52 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GAVRIL ROBERT MARCEL CS Ceahlaul+LPS Piatra Neamț 11.52 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 DAVID ALEXANDRU LPS Cluj Napoca 11.65 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 11.70 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 DOHOTARIU ADRIAN CS Olimpia București 11.79 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 MOISE IANIS ALEXANDRU CSM Ploiești 11.84 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 TARȚĂ OCTAVIAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 11.94 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 AXINTE TUDOR MIHAI CSM Suceava 12.12 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ANGHEL RĂZVAN IONUȚ LPS Brăila 12.25 Open Juniori 24-25.07.2020
      11.77    
           
200 m.plat
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 22.06 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 TOMA DENIS SIMION CS Orășenesc Voluntari 22.07 Open seniori 07-08.08.2020
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlaul+LPS Piatra Nț 22.25 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2001 BÂRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 22.26 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiești 22.69 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 GUDI DAVID LAURENȚIU CSS Ploiești+CSM Buc 22.69 Open seniori 07-08.08.2020
2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 22.70 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 22.75 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN LPS+CSM Pitești 22.91 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CIOBOTARU MATEI ACS Romanian Athletics 22.92 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      22.53    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 BÂRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 22.26 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiești 22.69 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Sever 22.99 Open Juniori 24-25.07.2020
2001 CHIVI EDUARD DANIEL CSS Ploiești+CSM Buc 23.07 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ LPS Brăila+CSM Onești 23.29 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N Vâlcea+CSM București 23.57 Open Juniori 24-25.07.2020
2002 VEREȘ ANDREI MIHAI CN Oradea 23.70 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MIHAI RĂZVAN CRISTIAN CSS 4 București 23.73 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 23.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 PENCIU FLORENTIN DANIEL LPS Pitești 23.77 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      23.28    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 22.06 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 TOMA DENIS SIMION CS Orășenesc Voluntari 22.07 Open seniori 07-08.08.2020
2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlaul+LPS Piatra Nț 22.25 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 GUDI DAVID LAURENȚIU CSS Ploiești+CSM Buc 22.69 Open seniori 07-08.08.2020
2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 22.70 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 22.75 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN LPS+CSM Pitești 22.91 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CIOBOTARU MATEI ACS Romanian Athletics 22.92 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 CHIVI RUBEN HORAȚIU CSS Ploiești 23.52 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 TECHIU DARIUS LPS Brăila+CSM Onești 23.65 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      22.75    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 23.77 Open Juniori 24-25.07.2020
2005 GAVRIL ROBERT MARCEL CS+LPS Piatra Neamț 23.99 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 24.09 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 DAVID ALEXANDRU LPS Cluj Napoca 24.12 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 MARIN TEODOR ȘTEFAN CSS Ploiești 24.50 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ANGHEL RĂZVAN IONUȚ LPS Brăila 24.54 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 LĂZĂRESCU ANTONIO LUCA CSM București 24.55 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 MOISE IANIS ALEXANDRU CSM Ploiești 24.59 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 RĂDURESCU RADIAN ANDREI CSM Brăila 24.68 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 DOHOTARIU ADRIAN CS Olimpia București 24.69 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      24.35    
           
400 m.plat
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 48.70 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Sever 49.09 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N Vâlcea+CSM București 49.77 Open seniori 07-08.08.2020
2001 CHIVI EDUARD DANIEL CSS Ploiești+CSM Buc 50.27 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiești 50.47 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 NICA COSTIAN FLORIN CSM Ploiești+CSM București 51.29 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 48.56 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 TOMA DENIS SIMION CS Orășenesc Voluntari 49.22 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 FANDLY MARK DANIEL CN Oradea 49.27 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 GUDI DAVID LAURENȚIU CSS Ploiești+CSM Buc 50.41 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      49.71  
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 48.70 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Sever 49.09 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N Vâlcea+CSM București 49.77 Open seniori 07-08.08.2020
2001 CHIVI EDUARD DANIEL CSS Ploiești+CSM Buc 50.27 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiești 50.47 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 NICA COSTIAN FLORIN CSM Ploiești+CSM București 51.29 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
2002 ORZA TUDOR MARIUS CSS Cluj Napoca 51.83 Open seniori 07-08.08.2020
2002 STĂNCULESCU ȘTEFAN CSM Pitești 52.25 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 VEREȘ ANDREI MIHAI CN Oradea 52.57 Open Juniori 24-25.07.2020
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER CSS Sfântu Gheorghe 52.91 Open Juniori 24-25.07.2020
      50.92    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 48.56 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 TOMA DENIS SIMION CS Orășenesc Voluntari 49.22 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 FANDLY MARK DANIEL CN Oradea 49.27 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 GUDI DAVID LAURENȚIU CSS Ploiești+CSM Buc 50.41 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BLĂNARU ALEX ȘTEFAN CSS Ploiești 50.76 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 NEMȚEANU CRISTI CSS+SCM Bacău 51.01 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 IONAȘ DUMITRU CSM Pitești+CSM București 51.29 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 CHIVI RUBEN HORAȚIU CSS Ploiești  51.45 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 PUȚINICĂ MIHAI GEORGE CSM Buzău 51.76 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 VĂTAFU ROBERT ADRIAN LPS+CSM Pitești 51.96 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      50.57  
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 PRICOPI SORIN CRISTIAN CSS Călărași 51.86 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 LĂZĂRESCU ANTONIO LUCA CSM București 53.02 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 MARIN TEODOR ȘTEFAN CSS Ploiești 53.02 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 53.66 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GAVRIL ROBERT MARCEL CS Ceahlăul Piatra Neamț 53.87 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 BLĂNARU ANDREI DRAGOȘ CSS Ploiești 53.96 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GUȚU IULIAN CS Rapid București 54.21 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 54.32 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 VOCHIN ALEXANDRU GABI LPS Pitești 54.65 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GOGA ALEXANDRU MIHAI CSS Bârlad 55.37 Open Juniori 24-25.07.2020
      53.79    
           
800 m.
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N Vâlcea+CSM București 1:51.02 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 1:52.20 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 1:52.72 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
2002 BONDOC ADRIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1:55.27 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 1:57.28 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS Buzău 1:57.56 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 FANDLY MARK DANIEL C.N. Oradea 1:51.82 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2003 DINU ALEXANDRU LPS+SCM Buzău 1:58.22 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 1:58.35 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 1:59.35 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      1:55.37    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 VOICU CRISTIAN GABRIEL C.N Vâlcea+CSM București 1:51.02 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 1:52.20 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 1:52.72 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
2002 BONDOC ADRIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1:55.27 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 1:57.28 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS Buzău 1:57.56 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 1:59.36 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 2:01.18 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 NINE ILIE ADRIAN CSU+LPS Craiova 2:05.01 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 ȘTEFU ALEXANDRU GABRIEL LPS Buzău 2:05.71 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      1:57.73  
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 FANDLY MARK DANIEL C.N. Oradea 1:51.82 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2003 DINU ALEXANDRU LPS+SCM Buzău 1:58.22 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 1:58.35 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 1:59.35 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 1:59.85 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 2:01.18 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 TOMA ANDREI FLORIN   2:03.59 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 2:04.91 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 TOTH SZOLT FABIAN LPS Brașov 2:04.92 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 JURCĂ BOGDAN CSS Arad 2:05.48 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      2:00.76    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 2:00.47 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 2:02.18 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 2:03.03 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 CIOCOI CORNEL GRIGORE CSM Cluj Napoca 2:05.39 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 LĂZĂRESCU ANTONIO  CSM București 2:07.08 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 JANO ANDRAȘ CSS Sfântu Gheorghe 2:08.34 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2006 NEGOIȚĂ DRAGPȘ MIHAI CS Atletico Slănic Prahova 2:11.11 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 ZĂULEȚ DAVID CRISTIAN Lic.tehnologic Drăgășani 2:11.35 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 BUȘILĂ OCTAVIAN CSM Danubiu Tulcea 2:11.67 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2006 MOLDOVAN RĂZVAN CSM Onești 2:11.82 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      2:07.24    
           
1500 m
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS Buzău 3:58.49 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 4:00.68 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER CSS Sfântu Gheorghe 4:01.45 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 4:02.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 4:10.71 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 4:00.96 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 4:07.58 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 ȘTIUCĂ ȚTEFAN SORIN LPS Craiova 4:11.46 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 4:10.42 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 4:11.46 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      4:05.61    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS Buzău 3:58.49 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 4:00.68 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER CSS Sfântu Gheorghe 4:01.45 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 4:02.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 4:10.71 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 ȘTEFU ALEXANDRU GABRIEL LPS Buzău 4:12.99 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 RUS DANIEL GHEORGHE ACS Atletic 4:14.76 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 DOBRIȚA NICOLAE Lic.tehnologic Drăgășani 4:16.53 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 NINE ILIE ADRIAN CSU+LPS Craiova 4:16.93 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 4:18.09 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      4 :08.98    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 4:00.96 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 4:07.58 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 4:10.42 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 4:11.46 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 GUȚ DUMITRU FLORIN CSM Bistrița 4:15.45 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 4:17.04 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 4:23.55 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 KORE PETRU ROBERT CSM Dorna Vatra Dornei 4:29.07 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 VĂDAN ALEXANDRU CSM Bistrița 4:33.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 MIHALCEA ANTONIO LPS Buzău 4:36.07 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      4:18.53    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 4:16.72 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 CIOCOI CORNEL GRIGORE CSM Cluj Napoca 4:17.08 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 4:17.27 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 4:26.44 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 NEGOIȚĂ DRAGOȘ MIHAI CS Atletico Slănic Prahova 4:28.07 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 ZĂULEȚ DAVID CRISTIAN Lic.tehnologic Drăgășani 4:29.24 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 ȘTEFAN LUCIAN FLORIN CSS Caransebeș 4:29.29 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 BUȘILĂ OCTAVIAN CSM Danubius Tulcea 4:31.34 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 ȘAVLOVSCHI MIHAI ACS Athletic Delta Tulcea 4:46.54 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 RUS IOAN  CSM Bistrița 4:47.57 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      4:28.95    
           
3000 m.plat
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 9:06.06 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 9:06.09 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 VĂDAN ALEXANDRU CSM Bistrița 9:07.82 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 9:10.85 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 9:16.06 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 9:27.91 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 9:09.79 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2005 CIOCOI CORNEL GEORGE CSM Cluj Napoca 9:13.35 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2006 NEGOIȚĂ DRAG0Ș MIHAI CS Atletico Slănic 9:15.88 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2006 ȘTEFAN LUCIAN FLORIN CSS Caransebeș 9:38.12 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
      9:15.20    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 DOBRIȚA NICOLAE Lic.tehnologic Drăgășani 9:48.66 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
           
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 9:06.06 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 9:06.09 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 VĂDAN ALEXANDRU CSM Bistrița 9:07.82 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 9:10.85 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 9:16.06 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 9:27.91 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 CRĂCIUN DUMITRU CSS Târgu Neamț 9:46.14 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2004 DOBRE DANIEL MĂDĂLIN CS Pandurii Târgu Jiu 10:01.53 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2004 KORE PETRU ROBER CSM Dorna Vatra Dornei 10:16.30 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2004 HOJDA BOGDAN VASILE CSM Bistrița 10:30.67 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
      9:34.95    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 9:09.79 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2005 CIOCOI CORNEL GEORGE CSM Cluj Napoca 9:13.35 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2006 NEGOIȚĂ DRAG0Ș MIHAI CS Atletico Slănic 9:15.88 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2006 ȘTEFAN LUCIAN FLORIN CSS Caransebeș 9:38.12 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2006 DASCĂL ANDREI CSM Cluj Napoca 9:50.05 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2006 APOSTOL ROBERTO IULIAN CS Ghelari Hunedoara 10:20.07 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
      9:34.54    
           
5000 m
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 15:25.10 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 15:39.19 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 15:39.91 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 IHNATIUC ANDREI CSS Rădăuți 15:39.96 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 16:14.65 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 16:20.39 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2002 DOBRIȚA NICOLAE Lic.tehnologic Drăgășani 16:48.87 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
2004 ILUCA VALENTIN SORIN CSM Dorna 18:41.23 FINALĂ U20/18/16 04-05.09.2020
      16:18.66  
           
110 /90 m.garduri
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN CS Poli Iași 14.38 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2001 FLORIAN DARIUS GABRIEL CSM București 14.56 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ LPS Brăila+CSM Onești 14.69 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 BLEDEA GHEORGHE FLORIN LPS Baia Mare 14.77 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 HARIGA ȘTEFAN ROBERT LPS Brăila+CSM Onești 15.26 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 SANDU GABRIEL CSM București 15.9 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      14.92    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat naț copii București 14.31 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 14.41 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ȘENDREA ALEXANDRU CSM Brăila 14.43 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 TECHIU DARIUS LPS Brăila+CSM Onești 14.68 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 SÎMPETRU LUCIAN IULIAN LPS Brăila+CSM Onești 15.47 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 15.81 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 BURICEA DENIS ANDREI LPS Brăila  16.38 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BARTUȘ BALASZ CSS Odorheiul Secuiesc 17.13 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 IOȘCA MĂDĂLIN CRISTIAN CSS Dinamo București 19.85 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      15.83    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 ANGHEL RĂZVAN IONUȚ LPS Brăila 12.96 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 COBJUC MARIO CSS Iași 12.99 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 LALA ȘTEFAN CSM Brăila 13.12 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 TARȚĂ OCTAVUIAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 13.21 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 PITULICE COSMIN LPS Brăila+CSM Onești 13.41 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 BUSMACHIU EDUARD CSS Iași 13.55 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 DUMITRA VLAD GABRIEL CS Olimpia București 13.61 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 MOISE COSMIN ANDREI LPS Brăila 13.65 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GOVOREANU TIHON MARI CSS Sibiu 15.29 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      13.53    
           
400 / 300 m.garduri
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 FĂGĂRAȘ DARIUS LPS Târgu Mureș 53.83 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2002 VEREȘ ANDREI MIHAI CN Oradea 56.62 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 TEODORESCU ALEXANDRU CSS Șoimii Sibiu 57.37 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 PUTINICĂ MIHAI GEORGE CSM Buzău 59.13 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 59.26 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 MITITELU DIDIER CSM Sfântu Gheorghe 59.67 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 PĂTRAȘCU ANDREI DANIEL LPS Pitești 59.73 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSM Ploiești+CSM Bucur 60.87 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
2002 PENTIE DAVID TRAIAN CN Oradea 61.24 Open Juniori 24-25.07.2020
      58.64    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 TEODORESCU ALEXANDRU CSS Șoimii Sibiu 56.39 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 NEACȘU ANDREI CSM Brăila 57.97 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 PUTINICĂ MIHAI GEORGE CSM Buzău 58.11 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 PĂTRAȘCU ANDREI DANIEL LPS Pitești 58.21 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 MOISE CĂTĂLIN BENIAMIN LPS Cluj Napoca 59.86 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 NEMȚEANU CRISTI CSS+SCM Bacău 60.21 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DAVID EDUARD FLORIN CSS 1+CS Farul Constanța 60.59 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 DUMITRACHE BOGDAN  CSM Brăila 60.62 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 IFTODI DENIS ȘTEFAN LPS Constanța 63.36 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 64.46 Open Juniori 24-25.07.2020
      59.97    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 41.15 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 LALA ȘTEFAN CSM Brăila 43.80 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 PITULICE COSMIN ȘTEFAN LPS Brăila+CSM Onești 46.44 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 47.59 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 HILBEL ROLAND CSS Odorheiul Secuiesc 50.02 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      45.80    
           
Obstacole (3000/2000/1500 m)
JUNIORI
U 20 2001 - 2002

    
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 9:28.43 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
2001 MITITELU DAMIAN DIDIER CSS Sfântu Gheorghe 9:29.27 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
2004 GUȚ DUMITRU FLORIN CSM Bistrița 10:18.04 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
2002 CORCOVINEANU GHEORGHE CSM Drobeta Turnu Severin 12;04.34 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
      10:20.02    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 6:10.79 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2004 GUȚ DUMITRU FLORIN CSM Bistrița 6:26.47 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 6:47.16 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2003 VĂDAN ALEXANDRU CSM Bistrița 6:49.59 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2004 HOJDA BOGDAN VASILE CSM Bistrița 7:05.55 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2003 DOANDESI VASILE ADRIAN CSM Drobeta Turnu Severin 7:06.97 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2003 CRĂCIUN DUMITRU CSS Târgu Neamț 7:16.40 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2004 DRAGOMIR IOAN ALEX CSS Caransebeș 7:19.20 FINALĂ U18 04-05.09.2020
2004 KORE PETRU ROBERT CSM Dorna Vatra Dornei 7:35.24 FINALĂ U18 04-05.09.2020
      6:57.48    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 4:58.46 FINALĂ U16 04-05.09.2020
2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 5:06.12 FINALĂ U16 04-05.09.2020
2005 BOANCĂ DAVID DARIUS CSM Cluj Napoca 5:13.05 FINALĂ U16 04-05.09.2020
2006 RUSZ ANDREI DARIUS CSM Bistrița 6:04.55 FINALĂ U16 04-05.09.2020
      5:20.54    
           
Săritura în înălțime
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ANDRONE VALENTIN CSS 6+CSM București 2.06 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.90 Open Juniori 24-25.07.2020
2002 ANTAL JOZSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 SEVERIN MATEI OCTAVIAN CA Roman 1.94 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 BEJINARU DAVID CSS Triumf București 1.91 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 POPESCU RADU MIRCEA LPS+CA Roman 1.82 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 PETREA COSMIN ANDREI CS Olimpia București 1.76 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 ȚIFREA ANDREI CSS Iași 1.78 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 IEREMCHUK RUSLAN CSS Dinamo București 1.76 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 BERCEA OCTAVIAN ADRIAN CS Olimpia București 1.74 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      1.86    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 ANDRONE VALENTIN CSS 6+CSM București 2.06 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.90 Open Juniori 24-25.07.2020
2002 ANTAL JOZSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      1.95    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 SEVERIN MATEI OCTAVIAN CA Roman 1.94 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 BEJINARU DAVID CSS Triumf București 1.91 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 POPESCU RADU MIRCEA LPS+CA Roman 1.82 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 PETREA COSMIN ANDREI CS Olimpia București 1.76 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 TUTU NARCIS VALENTIN CA Roman 1.73 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 ALBEȘTEANU MARIO GABI CS Olimpia București 1.70 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 CHIRIACESCU GABRIEL CS Olimpia București 1.65 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 IOȘCA MĂDĂLIN CRISTIAN CSS Dinamo București 1.65 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      1.77    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 ȚIFREA ANDREI CSS Iași 1.78 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 IEREMCHUK RUSLAN CSS Dinamo București 1.76 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 BERCEA OCTAVIAN ADRIAN CS Olimpia București 1.74 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 LISENCHI ANDREI CSS Sibiu 1.65 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 NOVAC GABRIEL IULIAN CSM Pașcani 1.60 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 CRIȘAN RĂZVAN ANDREI CSM Baia Mare 1.55 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      1.68    
           
Săritura cu prăjina
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 COSTEA DACIAN LPS Târgu Mureș 4.50 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
2002 BLEDEA GHEORGHE FLORIN LPS Baia Mare 3.80 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 HATAGAN ALEXANDRU CSS Dinamo București 3.00 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 DOROFTEI RĂZVAN CSS 5+CS Rapid București 4.50 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 IRIMIA DAVID CSS Dinamo București 3.70 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BALAZS NORBERT ZSOLT LPS Târgu Mureș 3.60 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
2005 VOICU MIHAI CSS Dinamo București 3.40 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 DINU DAVID CSS 6 București 3.40 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ȘTEFAN ALEXANDRU CSS Dinamo București 3.00 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 COZMANCIUC ANTONIE  CSS 1 București 2.80 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      3.57    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 COSTEA DACIAN LPS Târgu Mureș 4.50 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
2002 BLEDEA GHEORGHE FLORIN LPS Baia Mare 3.80 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 HATAGAN ALEXANDRU CSS Dinamo București 3.00 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      3.77    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 DOROFTEI RĂZVAN CSS 5+CS Rapid București 4.50 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 IRIMIA DAVID CSS Dinamo București 3.70 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BALAZS NORBERT ZSOLT LPS Târgu Mureș 3.60 FINALĂ SEN/TIN/U20 04-05.09.2020
      3.93    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 VOICU MIHAI CSS Dinamo București 3.40 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 DINU DAVID CSS 6 București 3.40 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ȘTEFAN ALEXANDRU CSS Dinamo București 3.00 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 COZMANCIUC ANTONIE  CSS 1 București 2.80 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      3.15    
Săritura în lungime
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 7.23 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 6.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 ENACHE ANDREI CSA Steaua București 6.83 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 6.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 NICOARĂ RĂZVAN ION LPS Baia Mare+CSU Oradea 6.67 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ANDREI NICOLAE VICTOR CSS Câmpina 6.62 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 RADU CRISTIAN VICTOR CS Farul Constanța 6.61 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 VOINEA SORIN ALEXANDRU CS Orășenesc Voluntari 6.49 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 MILITARU MIHAI MATEI AC Iacris București 6.46 Open seniori 07-08.08.2020
2001 POCI ANDREI LPS Baia Mare 6.44 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
      6.70    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 POCI ANDREI LPS Baia Mare 6.44 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
2002 ANTONESCU EDUARD CSS Șoimii Sibiu 6.41 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 6.19 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 NICUȚĂ DRAGOȘ CTIN CS Ceahlăul Piatra Neamț 6.08 Open Juniori 24-25.07.2020
2002 BAINOCZI SORIN ALEX LPS Baia Mare 5.83 INTERNAȚIONALE 22-23.08.2020
      6.19    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 7.23 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 6.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 ENACHE ANDREI CSA Steaua București 6.83 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 6.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 NICOARĂ RĂZVAN ION LPS Baia Mare+CSU Oradea 6.67 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ANDREI NICOLAE VICTOR CSS Câmpina 6.62 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 RADU CRISTIAN VICTOR CS Farul Constanța 6.61 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 VOINEA SORIN ALEXANDRU CS Orășenesc Voluntari 6.49 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 MILITARU MIHAI MATEI AC Iacris București 6.46 Open seniori 07-08.08.2020
2003 CUCIUC FILIP AC Iacris București 6.24 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      6.70    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2006 GAGIU ȘTEFAN CONSTANTIN CSS Câmpina 6.26 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 SANDU ANDREI CSM București 6.10 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 RUSU TIBERIU PETRU CSA Axi Cernavoda 6.09 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2006 POPESCU CRISTIAN MARIUS CSA Steaua 6.08 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 BUNEA LUCA DANIEL CSS Slobozia 5.86 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 AXINTE TUDOR MIHAI CSM Suceava 5.86 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 NOVAC GABRIEL IULIAN CSM Pașcani 5.83 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GUȚU CRISTIAN CS Rapid București 5.52 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 TOMA GABRIEL FLORIN CSS 1 București 5.40 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 HUȚANU ALEXANDRU CSA Axi Cernavoda 5.27 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      5.82    
Triplusalt
JUNIORI         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 14.37 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2002 OROBIYI TUDORACHE GERARD CSS Onești 14.17 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 14.13 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 LICĂ MIHAI ȘTEFAN  CSS Călărași 14.10 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare+CSU Oradea 13.87 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 VOINEA SORIN ALEXANDRU CS Orășenesc Voluntari 13.43 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD CN Râmnicu Vâlcea 13.40 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 ȘENDREA ALEXANDRU CSM Brăila 13.13 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI LPS Cetate Deva 13.08 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 TOMA GABRIEL FLORIN CSS 1 București 13.07 Open Juniori 24-25.07.2020
      13.66    
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 OROBIYI TUDORACHE GERAR CSS Onești 14.17 Open Juniori 24-25.07.2020
2002 LICĂ MIHAI ȘTEFAN  CSS Călărași 14.10 Open Juniori 24-25.07.2020
      14.07    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 14.37 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 14.13 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare+CSU Oradea 13.87 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 VOINEA SORIN ALEXANDRU CS Orășenesc Voluntari 13.43 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD CN Râmnicu Vâlcea 13.40 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 ȘENDREA ALEXANDRU CSM Brăila 13.13 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI LPS Cetate Deva 13.08 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ANDREI NICOLAE VICTOR CSS Câmpina 12.68 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 PARASCHIV ANDREI  CSS Dinamo București 12.26 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 BRATU VICTOR ANDREI CS Rapid București 11.93 Open Juniori 24-25.07.2020
      13.23    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 TOMA GABRIEL FLORIN CSS 1 București 13.07 Open Juniori 24-25.07.2020
2005 TRIP ALEXANDRU TUDOR LPS Oradea 12.65 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 RUSU TIBERIU PETRE CSA Axi Cernavoda 12.40 Open Juniori 24-25.07.2020
2005 CONSTANTIN IONUȚ ALEX CS Rapid București 12.18 Open Juniori 24-25.07.2020
2005 BOZDOG ANDREI CSS Sibiu 11.93 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 DURĂU LEONARD ANDREI CSS 1 Constanța 11.51 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 GAGIU ȘTEFAN CONSTANTIN CSS Câmpina 11.43 Open Juniori 24-25.07.2020
2005 HUȚANU ALEX ȘTEFAN CSA Axi Cernavoda 11.04 Open Juniori 24-25.07.2020
      12.03    
Aruncarea greutății
U 20 6 Kg 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 VASILE ION MARIUS CSS Câmpina 17.23 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 BÎRĂ MARIUS LPS+SCM Buzău 16.29 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MEHEȘ CRISTIAN CS Crișul Oradea 14.75 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 BURLACU PAUL CLAUDIU CSM Buzău 14.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 ILISEI ROBERT DANNIEL CS Dinamo bucurești 14.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN CA Roman 14.30 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 AXENTIEV ANTONIO ANDREI ACS Atl Delta Tulcea 11.91 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 BULIGA ANDREI RAUL CSS Trimf 11.74 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 BRUDAN LAURENȚIU  LPS Alba Iulia 10.62 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      14.04    
U 18  5 Kg2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 BURLACU PAUL CLAUDIU CSM Buzău 16.85 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 14.54 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 COSTACHE CIPRIAN CSS Câmpina 14.40 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CÎRSTEA HORAȚIU FLORIN CSM Buzău 14.31 Open Juniori 24-25.07.2020
2005 GHERASIM CONSTANTIN CS  Ceahlăul Piatra Neamț 13.32 Open Juniori 24-25.07.2020
2006 BUGHEANU MARIO ANTONIO CS Dinamo București 12.98 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 GRIGORE MARIUS ALEX CSM Buzău 12.85 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 COMAN SORINEL DĂNUȚ CSM Buzău 12.79 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 BÎRĂ GEORGE CSM Buzău 12.68 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 TALPĂU ȘTEFAN VASILE CSM Drobeta Tr. Severin 12.32 Open Juniori 24-25.07.2020
      13.70    
U16 4 Kg 2005 - 2006         
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2006 AXENTIEV ANTONIO ANDREI ACS Atl Delta Tulcea 14.66 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 BUGHEANU MARIO ANTONIO CS Dinamo București 14.32 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 TUDOR NICOLAE MĂDĂLIN CA Roman 14.05 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GHERASIM CONSTANTIN CS Ceahlăul Piatra Neamț 13.92 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 BIRĂ GEORGE CSM Buzău 13.79 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ALBU IONUȚ ALEX CSS Focșani 13.44 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 SEREA ȘTEFAN ALEX CS Unirea Focșani 12.51 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 POPA PAUL GABRIEL CSM Buzău 11.43 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 VARGA MARIAN ION LPS Baia Mare 11.05 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 BULANCEA CORNELIU  LPS Câmpulung Muscel 11.02 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      13.01    
Aruncarea discului
U20  1,750 Kg 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 VASILE ION MARIUS CSS Câmpina 52.31 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 ILISEI ROBERT DANIEL CS Dinamo București 48.83 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2001 CÂMPAN ANDREI ADRIAN CSM Arad 45.59 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 ILISEI RĂZVAN CTIN CS Dinamo București 41.01 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 COSTACHE CIPRIAN NIC CSS Câmpina 40.61 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 BANU CAROL NICOLAE CSS Câmpina 39.18 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN CA Roman 38.65 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 BURLACU PAUL CLAUDIU CSM Buzău 38.47 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 BÎRĂ MARIUS LPS+SCM Buzău 38.19 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 KADAR GEORGE LPS+CS Satu Mare 38.19 FINALĂ U20 28-29.08.2020
      42.10    
U18 1,500 Kg  2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 IONESCU MATEI ALEX CS Dinamo București 51.11 Open Juniori 24-25.07.2020
2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI CSS Buzău 46.21 Municipale 3/1/2020
2004 COSTACHE CIPRIAN NIC CSS Câmpina 45.56 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 44.34 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2006 MOTORCA MIHAI DAMIAN CSS Arad 43.53 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BANU CAROL NICOLAE CSS Câmpina 41.18 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 39.60 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 SCOLOBIUC DIMITRIE CSM Suceava 37.79 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 GRIGORE MARIUS ALEX CSM Buzău 37.61 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 CIOCAN MÎNDRUȚ ALEX LPS Baia Mare 36.81 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      42.37    
U16  1 Kg 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2006 MOTORCA MIHAI DAMIAN CSS Arad 50.76 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 TUDOR NICOLAE MĂDĂLIN CA Roman 46.41 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ALBU IONUȚ ALEXANDRU CSS Focșani 42.36 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 SEREA ȘTEFAN ALEXANDRU CS Unirea Focșani 41.57 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 VARGA MARIN IOAN LPS Baia Mare 40.50 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 CHIRILĂ ALEXANDRU CONST CSS Viitorul Cluj Napoca 38.21 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 BÎRĂ GEORGE CSM Buzău 35.00 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GHERASIM CONSTANTIN CS Ceahlăul Piatra Neamț 34.44 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 CRIȘAN RĂZVAN ANDREI CSM Baia Mare 26.90 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      39.57    
Aruncarea ciocanului
U20  6 Kg 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 NICORICI DRAGOȘ LPS+CA Roman 69.72 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2002 MEHEȘ CRISTIAN CS Crișul Oradea 63.19 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2003 TĂMĂDUIANU EDUARD CSA Steaua București 56.62 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 CONDURARU RAREȘ CS Viitorul Vaslui 53.90 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 LEU COSMIN ACS Atletic Star Buc 46.38 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 RADU GEORGE ACS Atletic Star Buc 37.07 Municipale 3/1/2020
      54.48    
U18 5 Kg  2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2003 TĂMĂDUIANU EDUARD CSA Steaua București 62.71 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 CONDURARU RAREȘ CS Viitorul Vaslui 59.75 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 VITAN GEORGE CRISTIAN CSS Dinamo București 55.81 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 CONDUREANU RAREȘ CS Viitorul Vaslui 54.05 Municipale 3/1/2020
2004 VITAN CRISTIAN CSS Dinamo București 51.43 Municipale 3/1/2020
2004 POPA ADRIAN CRISTIAN CS Olimpia București 50.09 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2006 MIHAI SAMI FLORIN CSS 1 Pajura București 49.31 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 BĂDULESCU RAUL LPS Câmpulung Muscel 44.30 Open Juniori 24-25.07.2020
2004 GERMAN IULIAN FLORIN CSS Arad 43.58 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 CHELARU ALEXANDRU CS Viitorul Vaslui 42.15 FINALĂ U18 14-15.08.2020
      51.32    
U16  4 Kg 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 CHELARU ALEXANDRU CS Viitorul Vaslui 51.92 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 STAVĂR DANIEL CS Viitorul Vaslui 51.21 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 MIHAI SAMI FLORIN CSS 1 București 49.64 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 TORAL Y COSTIN MIGUEL CS Olimpia București 45.17 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 HERGHELEGIU RĂZVAN CS Viitorul Vaslui 44.95 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 POPESCU GEORGE ALEX CS Crișul Oradea 38.33 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 COTARCI ALEXANDRU CS Viitorul Vaslui 34.93 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 GRIGORAȘ ALBERT ȘTEFAN CS Viitorul Vaslui 30.2 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 SPIDON SEBASTIAN LPS Roman 28.54 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 NICA NARCIS CS Viitorul Vaslui 25.49 FINALĂ U16 07-08.08.2020
      40.03    
Aruncarea suliței
U20   2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2001 CĂRARE RĂZVAN CSA Steaua București 65.76 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 POCI ANDREI LPS Baia Mare 59.48 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2002 SEVERIN PETRU ANDREI CSS+CSM Arad 57.94 FINALĂ SEN/TIN 04-05.09.2020
2002 STOICA FLAVIUS CĂTĂ CSS Focșani+CA Roman 56.49 FINALE sen/U23 3/8/2020
2004 ADAM GEORGE CSS Focșani+CA Roman 53.00 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2005 PANAIT CRISTIAN CSS Tulcea 52.19 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2006 ISPAS VALENTIN FLORIN CSS Tulcea 47.17 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2004 GROZAVU VICTOR ANDR CSS 3 Steaua București 40.21 FINALĂ U20 28-29.08.2020
2001 ROTARU ANDREI CSS 6 București 29.94 Municipale 3/1/2020
2002 BULIGA ANDREI RAUL CS Triumf București 23.20 Municipale 3/1/2020
      48.53    
U18  0,700 Kg  2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 PANAIT CRISTIAN CSS Tulcea 56.21 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 ADAM GEORGE CSS Focșani+CA Roman 54.59 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BATIN VASILE  LPS Baia Mare 49.30 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 HENDREA FILIP ȘTEFAN LPS Baia Mare 49.20 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 BÂRSAN VASILE DANIEL LPS Baia Mare 47.67 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2004 GROZAVU VICTOR ANDR CSS 3 Steaua Ducurești 47.00 Municipale 3/1/2020
2006 ISPAS VALENTIN FLORIN CSS Tulcea 45.42 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2005 GHERASIM CONSTANTIN CS Ceahlăul Piatra Neamț 43.03 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 ENACHE IOAN TUDOR CSS Câmpina 41.07 FINALĂ U18 14-15.08.2020
2003 IOȘCA MĂDĂLIN CRISTIAN CSS Dinamo București 32.90 Open Juniori 24-25.07.2020
      46.64    
U16 0,600 Kg 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 PANAIT CRISTIAN CSS Tulcea 53.83 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 ISPAS VALENTIN FLORIN CSS Tulcea 52.53 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 VARGA MARIAN IOAN LPS Baia Mare 45.86 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 ALBU IONUȚ ALEXANDRU CSS Focșani 45.70 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 PIPIRIGEANU NARCIS CSS Tulcea 43.85 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 GHERASIM CONSTANTIN CS Ceahlăul Piatra Neamț 36.75 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2005 CHIRILĂ ALEXANDRU CSS Viitorul cluj napoca 36.67 FINALĂ U16 07-08.08.2020
2006 BULIGESCU TEODOR CSS 6 București 29.00 Municipale 3/1/2020
      43.02    
Marș
U20  10000 m 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2002 MILOȘI GABRIEL VIOREL CS Muscelul Câmpulung 48:05.86 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2001 DUMITRU ION ADRIAN CS Muscelul Câmpulung 48:58.21 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2001 NEAG CARLOS MIHAI CS Muscelul Câmpulung 53:53.00 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2001 ROTARU LAURENȚIU MARIAN LPS Botoșani 56:38.09 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2002 LUPU ANDREI LPS+CSS Botoșani 57:48.47 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2002 PĂDURARIU MIHAIL LPS Botoșani 57:56.13 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2001 DUMITRU ION ADRIAN CS Muscelul Câmpulung 58:28.22 FINALĂ U20/18 04-05.09.2020
2002 PARASCHIV VLAD ANDREI CS Muscelul Câmpulung 1:02:33.35 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2002 OLTEANU GIGI CS Muscelul Câmpulung 1:02:59.52 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2002 GAVRIL SEBASTIAN CS Botoșani 1:05:04.71 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
           
U18  10000 m  2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2004 MELENCIUC DARIUS CTIN CSM Suceava 48:25.00 BALCANIADĂ 3/14/2020
2004 CIOBOTARU DAVID LPS Suceava 54:31.92 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2003 STOLANIC RĂZVAN GEORGE CS Muscelul Câmpulung 56:26.59 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2003 TEMCIUC TEO AUGUSTIN LPS Botoșani 1:00:03.25 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2004 BORDAC IOAN MARIAN LPS Botoșani 1:05:12.45 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2004 CIOBĂNAȘU MARIAN CS Botoșani 1:06:22.43 FINALĂ U20/18 04-05.09.2020
2003 DIMACHE ANDREI GABRIEL LPS Botoșani 1:06:55.60 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2003 BRÎUȘOR SEBASTIAN LPS+CSS Botoșani 1:11:11.50 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
           
U16 5000 m  2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Loc Data
2005 PAȘCANU ANDREI BOGDAN LPS Botoșani 26:33.18 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2006 CIMPOIEȘ ȘTEFAN IOAN CSM Suceava 26:58.01 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2005 DAICU CONSTANTIN CS Botoșani 27:24.84 FINALĂ U16 04-05.09.2020
2006 CIOTIR OCTAVIAN FLORIN LPS Botoșani 28:34.51 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2005 CHELARIU NICUȘOR ANDREI CS Botoșani 28:47.51 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2005 DAICU CONSTANTIN CS Botoșani 30:04.13 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2005 ȚINTARI MĂDĂLIN LPS Botoșani 30:40.14 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2005 ZAVASTIN ROBERTO CS Botoșani 30:56.23 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2006 NEMȚUC VALENTIN IULIAN LPS Botoșani 30:59.71 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
2005 PĂTATU DUMITRU MARIUS LPS Botoșani 31:49.83 MARȘ - Iarnă 22,02,2020
           
Probe combinate
U 20 2001 - 2002        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie - Data
2001 POCI ANDREI LPS Baia Mare 6268 BALCANIADĂ U20 12-13.09.2020
2002 DINESCU CONSTANTIN LPS Câmpulung Muscel 5137 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 4917 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2002 BAINOCZI RĂZVAN LPS Baia Mare 3939 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
      5065    
U 18 2003 - 2004        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie - Data
2003 CRISTIAN ROBERT  CSM Buzău 5825 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2003 IORDACHE IONUȚ  LPS Câmpulung Muscel 5131 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2003 IOȘCA MĂDĂLIN CRISTI CSS Dinamo București 4813 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2003 VOINEA SORIN ALEX CS Orășenesc Voluntari 4440 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2003 LEMNARU MATEI CSS Triunf București 5218 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
      5085    
U16 2005 - 2006        
An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie - Data
2005 TARȚĂ OCTAVIAN Lic.Alex Papiu Ilarian Dej 4341 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2006 GAGIU ȘTEFAN CSS Câmpina 4058 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2006 CRIȘAN RĂZVAN CSM Baia Mare 2965 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
2006 BULUCEA CORNELIU LPS Câmpulung Muscel 2922 FINALĂ P.C. 30-31.08.2020
      3572