Top 10 sală 2020 [F.J1-J3]

Top 10 sală 2020 [F.J1-J3]
Print Friendly, PDF & Email
    60 m.plat        
               
    2001              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 CARACUDA ANDREEA CSM Onești 7.83 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
2 2001 TOADER BIANCA LPS Brăila+CSM Onești 7.90 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2001 OLARU CĂTĂLINA GABRIELA CS Unirea Focșani 8.06 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
4 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 8.09 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
5 2001 BOCA ALEXANDRA ANDREEA Lic T.Vuia+CSU Reșița 8.18 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2001 PÎRNECI GABRIELA ALEXA CSS Târgoviște 8.84 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
        8.15      
               
    2002              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 MAEKAWA YOUNA CSS Bacău 7.99 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
2 2002 SÂRBU MARIA ANTONIA LPS Câmpulung Muscel 8.02 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 SCURTU SARA CSS Hunedoara 8.03 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 8.07 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
5 2002 PREDICĂ DENISA IOANA LPS Cțmpulung Muscel 8.15 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2002 VASILESCU ALEXANDRA ELE LPS Timișoara 8.26 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2002 TIBICHI DENISA IOANA CSS Hunedoara 8.34 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2002 COTOI ALEXIA CSS Focșani 8.43 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2002 VASILESCU ALEXANDRA ELE LPS Timișoara 8.44 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2002 JOINEL JASMINE TEODORA CSS+CSM Ploiești 8.56 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        8.20      
               
       U20 (2001-2002)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 CARACUDA ANDREEA CSM Onești 7.83 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
2 2001 TOADER BIANCA LPS Brăila+CSM Onești 7.9 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2002 MAEKAWA YOUNA CSS Bacău 7.99 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
4 2002 SÂRBU MARIA ANTONIA LPS Câmpulung Muscel 8.02 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 SCURTU SARA CSS Hunedoara 8.03 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 OLARU CĂTĂLINA GABRIELA CS Unirea Focșani 8.06 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
7 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 8.07 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
8 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 8.09 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
9 2002 PREDICĂ DENISA IOANA LPS Cțmpulung Muscel 8.15 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2001 BOCA ALEXANDRA ANDREEA Lic T.Vuia+CSU Reșița 8.18 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        8.03      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 7.5 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2003 BISERICESCU MARIA VALER CS Rapid București 7.65 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 GRIGOROIU IULIANA DARIA CSU+CSS Reșița 7.72 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 7.94 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 ȘTIRBU IOANA SABINA CSM Onești 8.01 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2003 SUHAI ANDREEA ȘTEFANIA CSS Reșița 8.01 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 NICU BIANCA SABINA LPS Brașov 8.22 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2003 GHIORGHIU DANA SABINA  LPS Timișoara 8.23 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2003 POPA SILVIA ANA CSS Reșița 8.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 CIOLACU MARIA CRISTINA LPS Iași 8.29 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        8.18      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 CIOCAN REBECA DARIA CSM Galați 7.66 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 PIVNICERU PETRINA CSS Huned.+CS Ghelari 8.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 NICA ALEXANDRA IZOLDA CSS Slatina 8.00 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2004 BALABAN COSMINA DENISA LPS Brăila+CSM Onești 8.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2004 VIAȘU ADRIANA IOANA CSM București 8.23 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2004 ALKHAZRAJ NADA CSM București 8.46 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 PAPAI BLANKA EVA ACS Torpi Satu Mare 8.54 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2004 DAAS IOANA  IRUNA CSS 1 Constanța 8.62 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 DEMETER HENRIETTE CSS Viitorul Cluj Napoca 8.65 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2004 COSTIN CECILIA CSM Baia Mare 8.66 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        8.29      
               
       U18 (2003-2004)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 7.5 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2003 BISERICESCU MARIA VALER CS Rapid București 7.65 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 CIOCAN REBECA DARIA CSM Galați 7.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 GRIGOROIU IULIANA DARIA CSU+CSS Reșița 7.72 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 7.94 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2004 PIVNICERU PETRINA CSS Huned.+CS Ghelari 8.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2004 NICA ALEXANDRA IZOLDA CSS Slatina 8.00 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2003 ȘTIRBU IOANA SABINA CSM Onești 8.01 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
9 2003 SUHAI ANDREEA ȘTEFANIA CSS Reșița 8.05 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
10 2004 BALABAN COSMINA DENISA LPS Brăila+CSM Onești 8.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        7.97      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 MUȘULETE ȘTEFANIA MEDEEA CS.Chimia+CN Râmnicu Vâlcea 8.04 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
2 2005 VRÎNCEANU IOANA ADNANA CSS+SCM Bacău 8.12 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
3 2005 PASCU MIRIAM CSS Șoimii Sibiu 8.13 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 MARINESCU ANDREEA LPS Brăila 8.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 BARBU ALINA VALENTINA CS Rapid București 8.25 Municipale 11-12.01.2020  
6 2005 ZEDIU ȘTEFANIA CSS+SCM Bacău 8.31 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
7 2005 COMAN CRISTINA  LPS Pitești 8.39 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2005 COȘERARIU BIANCA IOANA CSM Pașcani 8.41 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
9 2005 PLOHOD ANA MARIA LPS Cluj Napoca 8.44 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2005 KUTI DORA ZSOFIA CSS Sfântu Gheorghe 8.47 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        8.27      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 MOCANU ANDREEA BIANCA LPS Brăila 7.99 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 POPESCU IOANA CS Chimia Râmnicu Vâlcea 8.43 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2006 CHIPER MARIA ROXANA CSM Pașcani 8.43 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
4 2006 BERBECE IUSTINA CSM Pașcani 8.45 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
5 2006 DUMITRACHE ADELINA CSM Brăila 8.52 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2006 GRECU CĂTĂLINA LPS Craiova 8.67 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 PERDUN IONELA LPS Vaslui 8.80 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
8 2006 TURCU ANDREEA MIHAELA CSM Pitești 8.85 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2006 OBREJA TEODORA LPS Piatra Neamț 8.85 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2006 DĂSCĂLESCU ELENA LPS Piatra Neamț 8.87 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        8.58      
               
       U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 MOCANU ANDREEA BIANCA LPS Brăila 7.99 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2005 MUȘULETE ȘTEFANIA MEDEEA CS.Chimia+CN Râmnicu Vâlcea 8.04 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 VRÎNCEANU IOANA ADNANA CSS+SCM Bacău 8.12 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
4 2005 PASCU MIRIAM CSS Șoimii Sibiu 8.13 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 MARINESCU ANDREEA LPS Brăila 8.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2005 BARBU ALINA VALENTINA CS Rapid București 8.25 Municipale 11-12.01.2020  
7 2005 ZEDIU ȘTEFANIA CSS+SCM Bacău 8.31 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2005 COMAN CRISTINA  LPS Pitești 8.39 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2005 COȘERARIU BIANCA IOANA CSM Pașcani 8.41 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
10 2006 POPESCU IOANA CS Chimia Râmnicu Vâlcea 8.43 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
11 2006 CHIPER MARIA ROXANA CSM Pașcani 8.43 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
      8.24      
               
     60 m.plat JUNIOARE (J1-J2-J3)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 7.5 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 1052
2 2003 BISERICESCU MARIA VALER CS Rapid București 7.65 FINALĂ U20   21-22.02.2020 1004
3 2004 CIOCAN REBECA DARIA CSM Galați 7.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020 991
4 2003 GRIGOROIU IULIANA DARIA CSU+CSS Reșița 7.72 FINALĂ U20   21-22.02.2020 982
5 2001 CARACUDA ANDREEA CSM Onești 7.83 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020 947
6 2001 TOADER BIANCA LPS Brăila+CSM Onești 7.9 Open JUNIORI 24-25.01.2020 926
7 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 7.94 Open JUNIORI 24-25.01.2020 914
8 2002 MAEKAWA YOUNA CSS Bacău 7.99 Memorial MELINTE 15-16.02.2020 899
9 2006 MOCANU ANDREEA BIANCA LPS Brăila 7.99 Open JUNIORI 24-25.01.2020 899
10 2004 PIVNICERU PETRINA CSS Huned.+CS Ghelari 8.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020 896
11 2004 NICA ALEXANDRA IZOLDA CSS Slatina 8.00 Open JUNIORI 24-25.01.2020 896
        7.92     946
               
     400 m. plat          
               
    2001              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 CÎRCIOGEL ADINA LPS Brașov 56.19 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2001 SCROB MARIA LPS Cluj Napoca 59.67 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2001 TROCAN MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 59.80 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 61.61 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2001 STAN TEODORA REBECA LPS Galați 61.92 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 TIMOFEI IZABELA MARIA LPS+CS Farul Constanța 62.22 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2001 HOJDA ANDREEA LPS Timișoara 62.87 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2001 OLARU CĂTĂLINA CS Unirea Focșani 63.14 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
9 2001 MOCIAN ALEXANDRA ANDRA LPS Cluj Napoca 64.83 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2001 VLĂDULESCU IOANA CRISSTINA Lic.tehnic Drăgășani 68.24 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
        62.04      
               
    2002              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 59.66 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2002 BODNARIUC ANTONIA CSM Rarăul Clung Mold 60.79 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2002 SOVAR MARIA ALEXIA CS Olimpia București 61.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 61.75 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2002 DINEA ALEXANDRA BIANCA LPS Cluj Napoca 61.96 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
6 2002 COTOI ALEXIA CSS Focșani 62.21 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
7 2002 CATRINAR BIANCA CSM Rarăul Clung Mold 63.30 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
8 2002 POTRA SZANANTA LPS Oradea 63.59 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
9 2002 BORISOV TANIA LPS +CS Farul Constanța 63.81 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
10 2002 OANCEA EMILIA CSS Onești 69.45 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
11 2002 GHIȚU IOANA CSS Onești 69.74 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        63.42      
               
       U20 (2001-2002)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 CÎRCIOGEL ADINA LPS Brașov 56.19 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 59.66 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 SCROB MARIA LPS Cluj Napoca 59.67 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2001 TROCAN MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 59.80 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 BODNARIUC ANTONIA CSM Rarăul Clung Mold 60.79 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
6 2002 SOVAR MARIA ALEXIA CS Olimpia București 61.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 61.61 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 61.75 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2001 STAN TEODORA REBECA LPS Galați 61.92 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2002 DINEA ALEXANDRA BIANCA LPS Cluj Napoca 61.96 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
        60.47      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 ILINOIU CORINA CSS Focșani 57.77 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 58.82 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 58.97 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 GOVOREANU DANA MARIA Col.Naț. Râmnicu Vâlcea 59.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2003 TĂNASE ANDREEA CSS Focșani 61.16 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
6 2003 TOADER KARINA CSS Focșani 62.14 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
7 2003 NEAGU NICOLETA LUCIA CS Voluntari+CSM Buc. 62.17 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2003 TÎMBOTĂ ALEXA LPS Banatul Timișoara 62.50 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2003 PASCAL DIANA CSS Rădăuți 63.69 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2003 NICU BIANCA LPS Brașov 64 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        61.04      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 58.48 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2004 ZACH EMMA LPS Brașov 59.4 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 CONSTANTIN ROXANA CSS 1+CS Farul Constanța 59.41 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2004 UNGUREANU IARINA C.N. Râmnicu Vâlcea 60.75 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2004 ȘERBAN LORIANA ELENA CSM Pitești 61.05 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2004 FLORESCU AURELIA ȚTEFANIA CSUCraiova+CSS Drobeta 61.24 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
7 2004 BRECICA HANNI MARGARETA CSS Caransebeș 61.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2004 PAVEL ANTONIA FABIANA CS Ghelari+SC 62.08 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 GAROAFA IOANA LPS Vaslui 62.13 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2004 PARASCHIVESCU ILINCA CS Rapid București 62.30 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        60.80      
               
       U18 (2003-2004)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 ILINOIU CORINA CSS Focșani 57.77 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 58.48 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 58.82 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 58.97 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 GOVOREANU DANA MARIA Col.Naț. Râmnicu Vâlcea 59.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2004 ZACH EMMA LPS Brașov 59.4 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 CONSTANTIN ROXANA CSS 1+CS Farul Constanța 59.41 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2004 UNGUREANU IARINA C.N. Râmnicu Vâlcea 60.75 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2004 ȘERBAN LORIANA ELENA CSM Pitești 61.05 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2003 TĂNASE ANDREEA CSS Focșani 61.16 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
        59.50      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 BARBU ALINA VALENTINA CS OLIMPIA+CS Rapid 58.76 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2005 ZEDIU ȘTEFANIA CSS+SCM Bacău 59.03 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 LUDICA DENISA ANTONIA CSS Caransebeș 62.14 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2005 RISTULESCU ROSSANA CRIST CSS Ploiești 62.59 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2005 COMAN CRISTINA ALEXA LPS Pitești 62.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 HODINĂ IOANA ALEXIA CN Râmnicu Vâlcea 66.87 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 GHERMAN MIHAELA LORENA CSS Ploiești 66.89 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2005 KESLER NAGY HELGA CSS Viitorul Cluj Napoca 67.07 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2005 MIELCEA ILINCA CS Rapid București 67.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2005 POPA CARMEN GEORGIANA LPS Craiova 67.69 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        64.09      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 DINU ANDREEA NICOLETA CS Tirgoviște 60.47 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 BALINT ȘTEFANIA CN Râmnicu Vâlcea 63.35 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 HATMANU MIRUNA LPS Vaslui 64.20 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2006 TURCU ANDREEA MIHAELA CSM Pitești 65.33 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2006 BĂCANU IOANA ALESIA CSM Onești 66.07 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2006 FURICA ALEXANDRA ELENA CSM Pitești 67.51 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 BRAGĂU VALENTINA FLORENA CSM Drobeta Turnu Sev 67.65 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2006 OLARU LUIZA GEORGIANA CSS Focșani 69.23 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
9 2006 ANDREI NINA ȘTEFANIA LPS Vaslui 69.69 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2006 CHERBELEAȚĂ  DIANA MARIA CSM București 71.23 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        66.47      
               
       U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 BARBU ALINA VALENTINA CS OLIMPIA+CS Rapid 58.76 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2005 ZEDIU ȘTEFANIA CSS+SCM Bacău 59.03 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 DINU ANDREEA NICOLETA CS Tirgoviște 60.47 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 LUDICA DENISA ANTONIA CSS Caransebeș 62.14 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2005 RISTULESCU ROSSANA CRIST CSS Ploiești 62.59 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
6 2005 COMAN CRISTINA ALEXA LPS Pitești 62.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2006 BALINT ȘTEFANIA CN Râmnicu Vâlcea 63.35 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2006 HATMANU MIRUNA LPS Vaslui 64.20 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2006 TURCU ANDREEA MIHAELA CSM Pitești 65.33 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2006 BĂCANU IOANA ALESIA CSM Onești 66.07 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        62.47      
               
       400 m plat JUNIOARE (J1-J2-J3)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 CÎRCIOGEL ADINA LPS Brașov 56.19 BALCANIADĂ U20 9/2/2020 1004
2 2003 ILINOIU CORINA CSS Focșani 57.77 FINALĂ U18 06-07.03.2020 948
3 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 58.48 FINALĂ U20   21-22.02.2020 923
4 2005 BARBU ALINA VALENTINA CS OLIMPIA+CS Rapid 58.76 Open JUNIORI 24-25.01.2020 913
5 2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA CSS Triumf București 58.82 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020 911
6 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 58.97 FINALĂ U18 06-07.03.2020 906
7 2005 ZEDIU ȘTEFANIA CSS+SCM Bacău 59.03 FINALĂ U18 06-07.03.2020 904
8 2003 GOVOREANU DANA MARIA Col.Naț. Râmnicu Vâlcea 59.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020 898
9 2004 ZACH EMMA LPS Brașov 59.4 FINALĂ U18 06-07.03.2020 892
10 2004 CONSTANTIN ROXANA CSS 1+CS Farul Constanța 59.41 FINALĂ U20   21-22.02.2020 891
        58.60     919
               
    800 m.          
               
    2001              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 TROCAN MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 2:15.83 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 2:20.13 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
3 2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 2:22.66 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 ARIEȘAN DIANA LORENA LPS Bistrița 2:24.04 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2001 AVRĂMUȚ MĂLINA VASILICA LPS Alba Iulia 2:30.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 VÎRLAN DIANA IONELA LPS Vaslui 2:31.84 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 2.32.19 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
        2:25.24      
               
    2002              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 2:13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 2:21.90 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2003 PASCAL DIANA CSS Rădăuți 2:25.49 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 BELDEAN ANAMARIA LPS Bistrița 2:29.83 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2003 SOLOMON LORE3DANA LPS Iași 02:31.6 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 2:33.73 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
7 2003 OLTEANU ALEXANDRA GABI CSM Pitești 2:35.21 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
8 2003 BANCIU ALEXANDRA CSS Focșani 2:36.03 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 2:40.34 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
10 2003 BOICIUC COSMINA EMILIA LPS Suceava 2:40.18 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        2:28.97      
               
       U20 (2001-2002)                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 BODNARIUC ANTONIA CSM Rarăul Clung Mold 2:12.72 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
2 2001 TROCAN MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 2:15.83 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 2:17.95 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 CATRINAR BIANCA CSM Rarăul Clung Mold 2:19.49 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 2:20.13 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 2:22.66 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2001 ARIEȘAN DIANA LORENA LPS Bistrița 2:24.04 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 PANDELE ANDA ANAMARIA CSM Pitești 2:27.44 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
9 2002 GĂTEJ GEORGIANA CSM Rarăul Clung Mold 2:27.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
10 2001 AVRĂMUȚ MĂLINA VASILICA LPS Alba Iulia 2:30.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        2:21.76      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 2:13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 2:21.90 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2003 PASCAL DIANA CSS Rădăuți 2:25.49 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 BELDEAN ANAMARIA LPS Bistrița 2:29.83 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2003 SOLOMON LORE3DANA LPS Iași 02:31.6 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 2:33.73 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
7 2003 OLTEANU ALEXANDRA GABI CSM Pitești 2:35.21 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
8 2003 BANCIU ALEXANDRA CSS Focșani 2:36.03 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 2:40.34 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
10 2003 BOICIUC COSMINA EMILIA LPS Suceava 2:40.18 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        2:28.97      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 FLORESCU AURELIA ȘTEF CSU Craiova+CSS Drobeta 2:12.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA CSS Mediaș 2:15.19 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 BLAGA MIHAELA MARIA CSS Blaj 2:19.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2004 PARASCHIVESCU ILINCA CS Rapid București 2:24.04 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2004 BRECICA HANNI MARGARETA CSS Caransebeș 2:25.06 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2004 BOBOC CASIANA SIMONA LPS Piatra Neamț 02:25.7 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
7 2004 ȘERBAN LORIANA ELENA CSM Pitești 2:27.74 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2004 FURICA ADRIANA MĂDĂ LINA CSM Pitești 2.27.77 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
9 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 2:29.21 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
10 2004 GAROFA IOANA LPS Vaslui 2:30.02 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        2:22.45      
               
       U18 (2003-2004)                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 FLORESCU AURELIA ȘTEF CSU Craiova+CSS Drobeta 2:12.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 2:13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA CSS Mediaș 2:15.19 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 BLAGA MIHAELA MARIA CSS Blaj 2:19.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 2:21.90 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
6 2004 PARASCHIVESCU ILINCA CS Rapid București 2:24.04 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2004 BRECICA HANNI MARGARETA CSS Caransebeș 2:25.06 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 PASCAL DIANA CSS Rădăuți 2:25.49 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 BOBOC CASIANA SIMONA LPS Piatra Neamț 02:25.7 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2004 ȘERBAN LORIANA ELENA CSM Pitești 2:27.74 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        2:19.88      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 COSTIUC CLAUDIA CSM Dorna Vatra Dornei 2:19.23 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 2.20.00 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 STOICA MARIA BIANCA CS Atletico Slănic Prahova 2:24.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2005 URECHE LARISA MARIA CSM Bistrița 2:25.53 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 LUDICA DENISA ANTONIA CSS Caransebeș 2:27.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2005 BOGDAN ANDREEA MARIA CSS Blaj 2:29.50 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 BITEA IOANA DARIA LPS Timișoara 2:31.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2005 POPA CARMEN GEORGIANA LPS Craiova 2:31.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2005 VRÎNCEANU ANA ADNANA CSS+SCM Bacău 2:33.30 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
10 2005 COMNAC DIANA ELENA CSS Mediaș 02:33.6 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        2:28.08      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 HATMANU ALEXANDRA LPS Vaslui 2:32.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 MIRON FRANCESCA  CSS Bârlad 2:33.41 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 ANDREI ȘTEFANIA  LPS Vaslui 2:33.48 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2006 BRAGĂU VALENTINA FLOR CSM Drobeta Turnu Severin 2:34.02 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2006 RĂDUCA RALUCA MONICA CSM Onești+CSS 6 Buc 2:38.16 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
6 2006 LUCA RAISA LUIZA CSS Călărași 2:40.52 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 VERDEȘ DIANA LPS Oradea 2:41.23 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2006 CIOBANU ROXANA ELENA LPS Iași 2:43.01 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
9 2006 ȘTEFANOVICI LĂCRĂMIOARA LPS Iași 2:45.05 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2006 TALABĂ GEORGIANA  LPS Iași 2:45.54 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        2:38.61      
               
       U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 COSTIUC CLAUDIA CSM Dorna Vatra Dornei 2:19.23 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 2.20.00 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 STOICA MARIA BIANCA CS Atletico Slănic Prahova 2:24.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2005 URECHE LARISA MARIA CSM Bistrița 2:25.53 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 LUDICA DENISA ANTONIA CSS Caransebeș 2:27.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2005 BOGDAN ANDREEA MARIA CSS Blaj 2:29.50 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 BITEA IOANA DARIA LPS Timișoara 2:31.00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2005 POPA CARMEN GEORGIANA LPS Craiova 2:31.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2006 HATMANU ALEXANDRA LPS Vaslui 2:32.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2005 VRÎNCEANU ANA ADNANA CSS+SCM Bacău 2:33.30 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
        2:27.99      
               
       800 m JUNIOARE J1-J2-J3               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2004 FLORESCU AURELIA ȘTEF CSU Craiova+CSS Drobeta 2:12.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020 992
2 2002 BODNARIUC ANTONIA CSM Rarăul Clung Mold 2:12.72 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020 985
3 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 2:13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020 970
4 2004 MĂRGINEAN IULIA FLORINA CSS Mediaș 2:15.19 FINALĂ U18 06-07.03.2020 949
5 2001 TROCAN MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 2:15.83 FINALĂ U20   21-22.02.2020 939
6 2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 2:17.95 FINALĂ U20   21-22.02.2020 908
7 2005 COSTIUC CLAUDIA CSM Dorna Vatra Dornei 2:19.23 FINALĂ U18 06-07.03.2020 890
8 2002 CATRINAR BIANCA CSM Rarăul Clung Mold 2:19.49 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020 886
9 2004 BLAGA MIHAELA MARIA CSS Blaj 2:19.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020 883
10 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 2.20.00 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020 879
        2:16.61     928.1
               
               
    1500 m          
               
    2001              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 4:37.67 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 ARIEȘAN DIANA LORENA LPS Bistrița 4:54.88 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 4:57.53 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 PĂCURARIU NAGY DIANA CSS Sfântu Gheorghe 5:15.22 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2001 VÎRLAN DIANA IONELA LPS Vaslui 5:18.94 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2001 PETRUȚA ADELINA ELENA CSS Blaj 5:35.68 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        5:03.62      
               
    2002              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 GĂTEJ GEORGIANA CSM Rarăul Clung Mold 5:00.05 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
2 2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA LPS Târgu Jiu 5:20.66 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 IOANI MIHAELA LPS Cetate Deva 5.32.30 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
4 2002 ARTENI TEODORA ADINA LPS Vaslui 5:39.53 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
5 2002 MASCHIEVICI ANDREEA LPS Suceava 5:41.28 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2002 MITRUȚ MARIA ALEXANDRA CSM Danubiu Tulcea 5:45.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        5:35.29      
               
       U20 (2001-2002)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 4:37.67 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 ARIEȘAN DIANA LORENA LPS Bistrița 4:54.88 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 4:57.53 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 GĂTEJ GEORGIANA CSM Rarăul Clung Mold 5:00.05 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2001 PĂCURARIU NAGY DIANA CSS Sfântu Gheorghe 5:15.22 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2001 VÎRLAN DIANA IONELA LPS Vaslui 5:18.94 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
7 2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA LPS Târgu Jiu 5:20.66 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 IOANI MIHAELA LPS Cetate Deva 5.32.30 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
9 2001 PETRUȚA ADELINA ELENA CSS Blaj 5:35.68 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2002 ARTENI TEODORA ADINA LPS Vaslui 5:39.53 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        5:14.21      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 4:30.57 Municipale 11-12.01.2020  
2 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA CSM Rarăul Clung Moldov 4:35.74 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 4:58.13 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2003 OLARU ANA MARIA CS Unirea Focșani 5:02.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 BELDEAN ANAMARIA LPS Bistrița 5:07.55 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2003 BORDEANU NOEMI LPS Piatra Neamț 5:07.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2003 SOLOMON LOREDANA LPS Iați 5:15.27 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2003 OBREJAN SILVIA TEODORA CSS Mediaș 5:16.62 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2003 GHIUȚĂ CLAUDIA LPS Suceava 5:53.13 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        5:02.43      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 FLORESCU AURELIA ȘTEF CSU Craiova+CSS Drobeta 4:38.36 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 BALAUR CRISTINA LPS Vaslui 4:41.54 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
3 2004 MĂRGINEAN IULIA CSS Mediaș 4:44.55 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 BLAGA MIHAELA MARIA CSS Blaj 4:49.24 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
5 2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS Sighișoara 4:53.17 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2004 BOBOC SIMONA LPS +Ceahlăul Piatra Neamț 5:07.87 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
7 2004 VEINER BIANCA MARIA LPS Botoșani 5:10.65 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2004 UNGUREANU ADINA GABRIE CSM Pitești 5:16.11 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2004 FURICA ADRIANA MĂDĂLINA CSM Pitești 5:17.02 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2004 RADU LORENA IONELA CSM Pitești 5:19.74 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        4:51.19      
               
       U18 (2003-2004)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 4:30.57 Municipale 11-12.01.2020  
2 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA CSM Rarăul Clung Moldov 4:35.74 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 FLORESCU AURELIA ȘTEF CSU Craiova+CSS Drobeta 4:38.36 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 BALAUR CRISTINA LPS Vaslui 4:41.54 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2004 MĂRGINEAN IULIA CSS Mediaș 4:44.55 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2004 BLAGA MIHAELA MARIA CSS Blaj 4:49.24 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
7 2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS Sighișoara 4:53.17 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Triumf București 4:58.13 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2003 OLARU ANA MARIA CS Unirea Focșani 5:02.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 BELDEAN ANAMARIA LPS Bistrița 5:07.55 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        4:47.19      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 4:37.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2005 URECHE LARISA CSM Bistrița 4:56.07 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
3 2005 COSTIUC CLAUDIA CSM Dorna Vatra Dornei 5:01.36 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
4 2005 BLĂNARU MARIA MIRABELLA LPS Vaslui 5:01.65 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2005 BOGDAN ANDREEA MARIA CSS Blaj 5:03.10 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
6 2005 CARTAȘ BIANCA  LPS Iași 5:29.46 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        5:02.43      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 HUDEA ALEXANDRA CSS Mediaș 4:52.67 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
2 2006 STOICA BIANCA CS Atletico Slănic Prahova 4:58.48 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2006 DAN VASILENA DIANA CSM Bistrița 5:04.50 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2006 CHIRICEA ANDRADA CSM Bacău 5:12.24 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
5 2006 MIRON FRANCESCA CSS Bârlad 5:12.33 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2006 MOCODEAN ANAMARIA  CSM Bistrița 5:25.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 DRĂGOI ADRIANA CS Atletico Slănic Prahova 5:28.94 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2006 RUSESCU AURELIA  LPS Craiova 5:28.99 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2006 VERDEȘ DIANA LPS Oradea 5.30.12 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2006 LUCAN RAISA ELIZA CSS Călărași 5:32.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        5:16.02      
               
       U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 4:37.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2006 HUDEA ALEXANDRA CSS Mediaș 4:52.67 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
3 2005 URECHE LARISA CSM Bistrița 4:56.07 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
4 2005 COSTIUC CLAUDIA CSM Dorna Vatra Dornei 5:01.36 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
5 2005 BLĂNARU MARIA MIRABELLA LPS Vaslui 5:01.65 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 BOGDAN ANDREEA MARIA CSS Blaj 5:03.10 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2006 CHIRICEA ANDRADA CSM Bacău 5:12.24 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2006 MIRON FRANCESCA CSS Bârlad 5:12.33 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2006 MOCODEAN ANAMARIA  CSM Bistrița 5:25.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2006 DRĂGOI ADRIANA CS Atletico Slănic Prahova 5:28.94 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        4:59.58      
               
       1500 m JUNIOARE (J1-J2-J3)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2003 SFARGHIU TALIDA CSM Rarăul Clung Moldov 4:30.57 Municipale 11-12.01.2020 990
2 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA CSM Rarăul Clung Moldov 4:35.74 FINALĂ U20   21-22.02.2020 953
3 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 4:37.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020 942
4 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 4:37.67 FINALĂ U20   21-22.02.2020 939
5 2004 FLORESCU AURELIA ȘTEF CSU Craiova+CSS Drobeta 4:38.36 FINALĂ U18 06-07.03.2020 934
6 2004 BALAUR CRISTINA LPS Vaslui 4:41.54 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020 911
7 2004 MĂRGINEAN IULIA CSS Mediaș 4:44.55 FINALĂ U18 06-07.03.2020 890
8 2004 BLAGA MIHAELA MARIA CSS Blaj 4:49.24 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 858
9 2006 HUDEA ALEXANDRA CSS Mediaș 4:52.67 Memorial MELINTE 15-16.02.2020 834
10 2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS Sighișoara 4:53.17 FINALĂ U20   21-22.02.2020 831
        4:43.58     908.2
               
    3000 m          
               
       U20 (2001-2002)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 9:50.55 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 PĂCURARIU NAGY DIANA CSS Sfântu Gheorghe 10:44.46 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 APETROAIE BIANCA LPS Botoșani 11:24.90 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 FOTU ELENA NASTASIA CSU Știința București 11:26.50 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
5 2002 ARTENI TEODORA ADINA LPS Vaslui 12:21.08 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        11:09.49      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA CSM Rarăul Clung Moldov 9:50.62 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2003 BORDEANU NOEMI CS Ceahlăul+LPS Piatra Nț 10:49.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 MOROȘAN ANCA MIRELA CSM Rarăul Clung Moldov 11:03.36 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2003 OLARU ANA MARIA CS Unirea Focșani 11:10.48 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 OBREJAN SILVIA TEODORA CSS Mediaș 11:15.48 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        10:49.83      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 BALAUR CRISTINA LPS Vaslui 10:23.31 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS Sighișoara 10:49.84 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 VAINER BIANCA MARIA LPS Botoșani 11:13.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2004 ONOROAIE ADINA NICOLA CSM Bistrișa 11:53.02 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2004 VAINER BIANCA MARIA LPS Botoșani 12:41.05 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        11:24.13      
               
       U18 (2003-2004)                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA CSM Rarăul Clung Moldov 9:50.62 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2004 BALAUR CRISTINA LPS Vaslui 10:23.31 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 BORDEANU NOEMI CS Ceahlăul+LPS Piatra Nț 10:49.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS Sighișoara 10:49.84 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2003 MOROȘAN ANCA MIRELA CSM Rarăul Clung Moldov 11:03.36 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
6 2003 OLARU ANA MARIA CS Unirea Focșani 11:10.48 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 VAINER BIANCA MARIA LPS Botoșani 11:13.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2003 OBREJAN SILVIA TEODORA CSS Mediaș 11:15.48 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2004 ONOROAIE ADINA NICOLA CSM Bistrișa 11:53.02 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2004 VAINER BIANCA MARIA LPS Botoșani 12:41.05 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        11:06.98      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 9:59.29 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2005 ARSIN VALENTINA LORENA CSS Drobeta Turnu Severin 10:41.32 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2005 BLĂNARU MARIA MIRABELLA LPS Vaslui 11:01.69 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
4 2005 BOGDAN ANDREEA MARIA CSS Blaj 11:23.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2005 CARTAȘ BIANCA  LPS Iași 12:44.40 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        11:09.98      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 HUDEA ALEXANDRA MARIA CSS Mediaș 10:38.85 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
2 2006 DAN VASILENA DIANA CSM Bistrița 10:49.86 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2006 MOCODEAN ANAMARIA  CSM Bistrița 11:39.46 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        11:02.72      
               
        U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 9:59.29 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 HUDEA ALEXANDRA MARIA CSS Mediaș 10:38.85 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
3 2005 ARSIN VALENTINA LORENA CSS Drobeta Turnu Severin 10:41.32 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 BLĂNARU MARIA MIRABELLA LPS Vaslui 11:01.69 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2005 BOGDAN ANDREEA MARIA CSS Blaj 11:23.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2006 MOCODEAN ANAMARIA  CSM Bistrița 11:39.46 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2005 CARTAȘ BIANCA  LPS Iași 12:44.40 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        11:06.35      
               
       3000 m JUNIOARE (J1-J2-J3)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 SPIRIDON COSMINA LPS Iași 9:50.55 FINALĂ U20   21-22.02.2020 962
2 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA CSM Rarăul Clung Moldov 9:50.62 BALCANIADĂ U20 9/2/2020 961
3 2005 VASILE RUT CRISTINA CSM Sfântul Gheorghe 9:59.29 Open JUNIORI 24-25.01.2020 934
4 2004 BALAUR CRISTINA LPS Vaslui 10:23.31 FINALĂ U18 06-07.03.2020 861
5 2006 HUDEA ALEXANDRA MARIA CSS Mediaș 10:38.85 Memorial MELINTE 15-16.02.2020 815
6 2005 ARSIN VALENTINA LORENA CSS Drobeta Turnu Severin 10:41.32 Open JUNIORI 24-25.01.2020 808
7 2001 PĂCURARIU NAGY DIANA CSS Sfântu Gheorghe 10:44.46 FINALĂ U20   21-22.02.2020 799
8 2003 BORDEANU NOEMI CS Ceahlăul+LPS Piatra Nț 10:49.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020 785
9 2004 PREJMEREANU ALEXANDRA CSS Sighișoara 10:49.84 FINALĂ U20   21-22.02.2020 783
10 2005 BLĂNARU MARIA MIRABELLA LPS Vaslui 11:01.69 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020 750
        10:28:.92     845.8
               
    60 m. g.          
               
       U20 [0,84]                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 GRIGOROIU IULIA CSU+CSS Reșița 8.73 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 8.88 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 8.93 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2004 BALABAN COSMINA DENISA LPS Brăila+CSM Onești 8.94 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 MAEKAWA YOUNA CSM Bacău 9.03 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 OLARU CĂTĂLINA GABR CS Unirea Focșani 9.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2003 LAZĂR REKA CSS Odorheiul secuiesc 9.37 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2002 DINU ANDREEA ALEX LPS Brăila+CSM Onești 9.56 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2003 TĂTARU MARIA LORENA CSS Bacău 9.56 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 9.58 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
        9.18      
               
       U18 [0,76]               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 GRIGOROIU IULIA CSU+CSS Reșița 8.63 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 BALABAN COSMINA DENISA LPS Brăila+CSM Onești 8.86 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2003 GOVOREANU DANA MARIA Col.Naț. Râmnicu Vâlcea 8.89 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 VERMAN RAMONA ELENA SCM Bacău 9.06 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 POPA SILVIA ANA CSS Reșița 9.15 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2004 UNGUREANU IARINA C.N. Râmnicu Vâlcea 9.24 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 9.26 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
8 2004 RADU IOANA ANDREEA CSS 1 Pajura București 9.43 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 FLOAREȘ LISETE ELENA CS Rapid București 9.45 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
10 2003 LAZĂR REKA CSS Odorheiul Secuiesc 9.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        9.07      
               
       U16 [0,76]               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 MOCANU ANDREEA BIANCA LPS Brăila 8.98 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 RĂDUCA RALUCA MONICA CSM Onești+CSS 6 Buc 9.19 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
3 2005 COMAN CRISTINA ALEXA LPS Pitești 9.27 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2006 FLOAREȘ ELENA CS Rapid București 9.36 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 KUTI DORA ZSOFIA CSS Sfântu Gheorghe 9.59 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2006 DUMITRACHE ADELINA CSM Brăila 9.44 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
7 2006 BĂCANU IOANA ALESIA CSM Onești  9.60 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2005 COȘERARIU BIANCA IOANA CSM Pașcani 9.63 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
9 2005 MARINESCU ANDREEA LPS Brăila 9.67 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2006 BERBECE IUSTINA CSM Pașcani 9.68 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        9.64      
               
    Săritură cu prăjina          
               
        Săritura cu prăjina  JUNIOARE J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2005 NECOARĂ VALENTINA IULIA CSS 3 Steaua București 3.40 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 777
2 2004 CĂLIN ELENA CSS 5 Buc+CSM Craiova 3.00 FINALĂ U18 06-07.03.2020 657
3 2002 DRĂGHICI IASMINE ALEXA CSS 6 București 2.80 FINALĂ U20   21-22.02.2020 597
4 2005 ENICOV ELENA CRISTINA CSM București 2.40 Municipale 11-12.01.2020 479
5 2006 ION ROXANA DANIELA CSS 6 București 2.40 FINALĂ U18 06-07.03.2020 479
        2.80     597.8
               
               
    Săritură în înălțime          
               
    2001              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 1.48 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
2 2001 DIAC CARMEN IIOANA CSS+SCM Bacău 1.48 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
      1.48      
               
    2002              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 PRICOP MIRUNA MARIA LPS Câmpulung Muscel 1.51 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
2 2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 1.39 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
3 2002 AGACHE ALEXANDRA  LPS Suceava 1.35 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        1.41      
               
       U20 (2001-2002)                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 PRICOP MIRUNA MARIA LPS Câmpulung Muscel 1.51 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
2 2001 MATYUS EMMA MARIA CSM Baia Mare 1.48 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
3 2001 DIAC CARMEN IIOANA CSS+SCM Bacău 1.48 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
4 2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 1.39 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
5 2002 AGACHE ALEXANDRA  LPS Suceava 1.35 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        1.44      
               
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 RENGLE ALESIA CN M.Eminescu Oradea 1.76 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2003 APOSTOL FEDERICA CSM Bacău 1.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 DIDULESCU ELENA CS Rapid București 1.7 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
4 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 1.60 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
5 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 1.54 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
        1.67      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 ENACHE ELISA XSANDRA LPS Cetate Deva 1.60 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2004 RADU IOANA ANDREEA CSS 1 Pajura București 1.59 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 1.57 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
4 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 1.54 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
5 2004 MARDAR ANA MARIA CSM București 1.48 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
6 2004 FLOAREȘ LISETE ELENA CS Rapid București 1.48 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
7 2004 TIȚOIU ALEXANDRA CSM București 1.25 Municipale 11-12.01.2020  
8 2004 FERNOLEND ANA MARIA CSS 7 Dinamo București 1.15 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
        1.45      
               
       U18 (2003-2004)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 RENGLE ALESIA CN M.Eminescu Oradea 1.76 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2003 APOSTOL FEDERICA CSM Bacău 1.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 DIDULESCU ELENA CS Rapid București 1.7 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
4 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 1.60 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
5 2004 RADU IOANA ANDREEA CSS 1 Pajura București 1.59 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 1.57 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
7 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 1.54 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
8 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 1.54 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
9 2004 MARDAR ANA MARIA CSM București 1.48 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
10 2004 FLOAREȘ LISETE ELENA CS Rapid București 1.48 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
        1.60      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 COȘERARIU BIANCA IOANA CSM Pașcani 1.55 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
2 2005 CURA ROXANA MARIA L.Teoretic Carei 1.49 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
3 2005 TĂBĂCARU IOANA ANDR LPS Câmpulung Muscel 1.46 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
4 2005 LICHI IOANA DENISA CSS+SCM Bacău 1.46 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
5 2005 VRÎNCEANU ANA ADNANA CSS+SCM Bacău 1.40 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
6 2005 FULGERESCU IZABELA CS Chimia Râmnicu Vâlcea 1.31 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
7 2005 NEAGU CRISTINA ANDREEA CSM București 1.22 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
        1.41      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 TOMA MONIA ALEXA CSA Steaua București 1.60 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 BÎZGAN ANASTASIA CSS 5 București 1.59 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 STAN DENISA ANDREEA CSS Bacău 1.45 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
4 2006 FLOAREȘ LISETE ELENA CS Rapid București 1.40 Municipale 11-12.01.2020  
5 2006 GAVRILĂ ANA STELIANA AC Iacris București 1.40 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
6 2006 BERBECE IUSTINA CSM Pașcani 1.37 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
7 2006 CONSTANTINESCU MARIA CSM București 1.35 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2006 RĂDUCA RALUCA MONICA CSM Onești+CSS 6 Buc 1.34 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
9 2006 CHIȚU DARIA MARIA CSS 7 Dinamo București 1.31 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
10 2006 POPA MARA  CSM București 1.25 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        1.40      
               
       U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 TOMA MONIA ALEXA CSA Steaua București 1.60 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 BÎZGAN ANASTASIA CSS 5 București 1.59 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 COȘERARIU BIANCA IOANA CSM Pașcani 1.55 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
4 2005 CURA ROXANA MARIA L.Teoretic Carei 1.49 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
5 2005 TĂBĂCARU IOANA ANDR LPS Câmpulung Muscel 1.46 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
6 2005 LICHI IOANA DENISA CSS+SCM Bacău 1.46 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
7 2006 STAN DENISA ANDREEA CSS Bacău 1.45 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2006 FLOAREȘ LISETE ELENA CS Rapid București 1.40 Municipale 11-12.01.2020  
9 2006 GAVRILĂ ANA STELIANA AC Iacris București 1.40 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
10 2005 VRÎNCEANU ANA ADNANA CSS+SCM Bacău 1.40 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
        1.48      
               
       Săritura în înălțime JUNIOARE J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2003 RENGLE ALESIA CN M.Eminescu Oradea 1.76 FINALĂ U20   21-22.02.2020 984
2 2003 APOSTOL FEDERICA CSM Bacău 1.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020 984
3 2003 DIDULESCU ELENA CS Rapid București 1.70 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 926
4 2003 ALZNER EVA NATALIA LPS Cetate Deva 1.60 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020 830
5 2006 TOMA MONIA ALEXA CSA Steaua București 1.60 Open JUNIORI 24-25.01.2020 830
6 2006 BÎZGAN ANASTASIA CSS 5 București 1.59 FINALĂ U18 06-07.03.2020 820
7 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 1.57 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020 801
8 2005 COȘERARIU BIANCA IOANA CSM Pașcani 1.55 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020 782
9 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 1.54 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020 773
10 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 1.54 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020 773
        1.62     850.3
               
    Săritură în lungime          
               
    2001              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Rețița 5.61 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2001 SZIGYARTO NIKOLETT CSS Odorheiul Secuiesc 4.78 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        5.19      
               
    2002              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 TIMU GEORGIANA LPS Cetate Deva 5.57 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2002 VÎRDOL ALEXANDRA CSS Alexandria 5.57 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
3 2002 PRICOP MIRUNA MARIA LPS Câmpulung |Muscel 4.99 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 AGACHE ALEXANDRA LPS Suceava 4.67 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        5.20      
               
       U20 (2001-2002)                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Rețița 5.61 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2002 TIMU GEORGIANA LPS Cetate Deva 5.57 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2002 VÎRDOL ALEXANDRA CSS Alexandria 5.57 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
4 2002 PRICOP MIRUNA MARIA LPS Câmpulung |Muscel 4.99 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2001 SZIGYARTO NIKOLETT CSS Odorheiul Secuiesc 4.78 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2002 AGACHE ALEXANDRA LPS Suceava 4.67 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        5.19      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 ȘTIRBU IOANA SABINA CSM Onești 5.96 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2003 BARIZI ANA MARIA OLGA  Palat copii+CSM București 5.41 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 MUNTEANU CORNELIA SCM Bacău 5.30 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
4 2003 ALZNER EVA NATALIA  LPS Cetate Deva 5.29 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 BRINDAȘ COSMINA LARISA LPS+CSU Oradea 5.08 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2003 MIHUȚ EMILLY GEORGIA LPS Cetate Deva 5.08 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 TOFALVI AGNES LPS Cetate Deva 4.72 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2003 DOBRE ADELINA LPS Constanța 4.54 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2003 GAVRILĂ CARINA MARIA CS Chimia Râmnicu Vâlcea 4.52 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        5.10      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 5.57 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2004 RADU IOANA ANDREEA CSS 1 Pajura București 5.54 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 DOSSEY JENNIFER CSA Steaua București 5.25 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2004 MARDAR ANA MARIA CSM București 5.2 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 5.05 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
6 2004 URSU DARIA IOANA CSS Șoimii Sibiu 4.94 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2004 ALKAHAZRAJ NADA CSM București 4.91 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2004 ENACHE ELIZA XANDRA LPS Cetate Deva 4.79 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2004 BURILEANU DELIA LPS Cetate Deva 4.68 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2004 TIȚOIU ALEXANDRA CSM București 4.66 Municipale 11-12.01.2020  
      5.05      
               
       U18 (2003-2004)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 ȘTIRBU IOANA SABINA CSM Onești 5.96 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 5.57 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2004 RADU IOANA ANDREEA CSS 1 Pajura București 5.54 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 BARIZI ANA MARIA OLGA  Palat copii+CSM București 5.41 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 MUNTEANU CORNELIA SCM Bacău 5.30 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2003 ALZNER EVA NATALIA  LPS Cetate Deva 5.29 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 DOSSEY JENNIFER CSA Steaua București 5.25 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2004 MARDAR ANA MARIA CSM București 5.2 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2003 BRINDAȘ COSMINA LARISA LPS+CSU Oradea 5.08 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2003 MIHUȚ EMILLY GEORGIA LPS Cetate Deva 5.08 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        5.36      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 PASCU MIRIAM CSS Șoimii Sibiu 5.4 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 VRÎNCEANU ANA ADNANA CSS+SCM Bacău 5.30 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
3 2005 MUȘULETE ȘTEFANIA MEDEEA CS.Chimia+CN Râmn Vâlcea 5.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 PANTEA GRAȚIELA  LPS Cetate Deva 4.96 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2005 TĂBĂCARU IOANA ANDR LPS Cțmpulung Muscel 4.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 CADAR SARA MARIA LPS Oradea 4.91 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2005 NEAGU CRISTINA ANDR CSM București 4.78 Municipale 11-12.01.2020  
8 2005 CONSTANTIN MIHAELA LPS Pitești 4.76 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2005 DINIȚĂ ELENA GABRIELA CSM București 4.73 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2005 CURA ROXANA MARIA L.Teoretic Carei 4.61 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
        4.96      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 RĂDUCA RALUCA MONICA CSM Onești+CSS 6 Buc 5.31 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
2 2006 BULAVSKA MARIA CSS 4 București 5.1 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2006 JARCU RALUCA MARIA CS Olimpia București 5.05 Municipale 11-12.01.2020  
4 2006 SPÎNU CRISTINA ȘTEFANIA CS Orășenesc Voluntari 4.95 Municipale 11-12.01.2020  
5 2006 BERBECE IUSTINA CSM Pașcani 4.92 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
6 2006 BĂCANU ADINA LPS Craiova 4.85 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
7 2006 RADU DIANA NICOLETA CSS Călărași 4.69 Municipale 11-12.01.2020  
8 2006 MELINTE IULIA MARIA CSS 4 București 4.66 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2006 GAVRILĂ ANA STELIANA AC Iacris București 4.52 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
10 2006 CONSTANTINESCU MARIA CSM București 4.44 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
        4.84      
               
       U16 (2005-2006)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 PASCU MIRIAM CSS Șoimii Sibiu 5.4 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 RĂDUCA RALUCA MONICA CSM Onești+CSS 6 Buc 5.31 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
3 2005 VRÎNCEANU ANA ADNANA CSS+SCM Bacău 5.30 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
4 2005 MUȘULETE ȘTEFANIA MEDEEA CS.Chimia+CN Râmn Vâlcea 5.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2006 BULAVSKA MARIA CSS 4 București 5.1 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2006 JARCU RALUCA MARIA CS Olimpia București 5.05 Municipale 11-12.01.2020  
7 2005 PANTEA GRAȚIELA  LPS Cetate Deva 4.96 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2005 TĂBĂCARU IOANA ANDR LPS Cțmpulung Muscel 4.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2006 SPÎNU CRISTINA ȘTEFANIA CS Orășenesc Voluntari 4.95 Municipale 11-12.01.2020  
10 2006 BERBECE IUSTINA CSM Pașcani 4.92 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
        5.12      
               
       Săritura în lungime JUNIOARE J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2003 ȘTIRBU IOANA SABINA CSM Onești 5.96 BALCANIADĂ U20 9/2/2020 990
2 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Rețița 5.61 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 914
3 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 5.57 Open JUNIORI 24-25.01.2020 906
4 2002 TIMU GEORGIANA LPS Cetate Deva 5.57 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 906
5 2002 VÎRDOL ALEXANDRA CSS Alexandria 5.57 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 906
6 2004 LUPESCU DENISA CS Rapid București 5.57 Open JUNIORI 24-25.01.2020 906
7 2004 RADU IOANA ANDREEA CSS 1 Pajura București 5.54 FINALĂ U20   21-22.02.2020 899
8 2003 BARIZI ANA MARIA OLGA  Palat copii+CSM București 5.41 FINALĂ U18 06-07.03.2020 871
9 2005 PASCU MIRIAM CSS Șoimii Sibiu 5.4 FINALĂ U18 06-07.03.2020 869
10 2006 RĂDUCA RALUCA MONICA CSM Onești+CSS 6 Buc 5.31 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020 850
        5.55     901.7
               
    Triplusalt          
               
       U20                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 TIMU GEORGIANA LPS Cetate Deva 12.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        12.60      
               
    2003              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 COLIBĂȘANU IOANA EMI CS Farul+LPS Constanța 12.62 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2003 DOSPIN ALEXIA CSM Bacău 12.54 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 11.83 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 STANCU CRISTINA CSS 1+CS Farul Constanța 11.81 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 BARIZI ANA MARIA OLGA  CSM București 11.58 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2003 TEUT THEODORA LPS Târgu Mureș 10.66 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 GAVRILĂ CARINA MARIA LPS Cetate Deva 10.19 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 DOBRE ADELINA LPS Constanța 9.88 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        11.38      
               
    2004              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 LUPESCU DIANA NARCISA CS Rapid București 12.13 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 DOSSEY JENNIFER CSA Steaua București 11.9 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 URSU DARIA IOANA CSS Șoimii Sibiu 10.85 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2004 MARIS MARTA FLORINA LPS Cetate Deva 10.61 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2004 TELEAN DALIA LPS Cetate Deva 10.50 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2004 BARTA GEORGIANA CĂTĂ LPS Cetate Deva 10.30 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2004 BURILEANU DELIIA ANAM LPS Cetate Deva 10.25 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        10.93      
               
       U18 (2003-2004)               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 COLIBĂȘANU IOANA EMI CS Farul+LPS Constanța 12.62 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2003 DOSPIN ALEXIA CSM Bacău 12.54 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 LUPESCU DIANA NARCISA CS Rapid București 12.13 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 DOSSEY JENNIFER CSA Steaua București 11.90 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 11.83 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2003 STANCU CRISTINA CSS 1+CS Farul Constanța 11.81 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 BARIZI ANA MARIA OLGA  CSM București 11.58 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2004 URSU DARIA IOANA CSS Șoimii Sibiu 10.85 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2004 MARIS MARTA FLORINA LPS Cetate Deva 10.61 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 TEUT THEODORA LPS Târgu Mureș 10.66 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        11.65      
               
    2005              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VRÎNCEANU IOANA  SCM Bacău 11.54 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
2 2005 PANTEA GRAȚIELA MARIA LPS Cetate Deva 11.36 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 DINIȚĂ ELENA GABRIELA CSM București 10.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 LICHI IOANA DENISA CSS Bacău 10.63 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2005 HAIDĂU ALESIA CSS Bacău 9.59 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        10.71      
               
    2006              
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 FLOAREȘ ELENA CS Rapid București 10.83 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 RADU DIANA NICOLETA CSS Călărași 10.62 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2006 SÎNZIANU MARIA LPS Cetate Deva 10.28 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2006 FEJER SORINA MIHAELA CSS 1 București 10.20 Municipale 11-12.01.2020  
5 2006 MAXIMCIUC TANIA ANDR CSM Onești 10.03 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2006 IGNAT DARIA FLORENA CSS 5 București 9.12 Municipale 11-12.01.2020  
        10.18      
               
       U16 (2005-2006)                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VRÎNCEANU IOANA  SCM Bacău 11.54 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
2 2005 PANTEA GRAȚIELA MARIA LPS Cetate Deva 11.36 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2006 FLOAREȘ ELENA CS Rapid București 10.83 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 DINIȚĂ ELENA GABRIELA CSM București 10.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2005 LICHI IOANA DENISA CSS Bacău 10.63 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2006 RADU DIANA NICOLETA CSS Călărași 10.62 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 SÎNZIANU MARIA LPS Cetate Deva 10.28 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2006 FEJER SORINA MIHAELA CSS 1 București 10.20 Municipale 11-12.01.2020  
9 2006 MAXIMCIUC TANIA ANDR CSM Onești 10.03 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2005 HAIDĂU ALESIA CSS Bacău 9.59 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        10.55      
               
       Triplusalt JUNIOARE J1-J2-J3                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2003 COLIBĂȘANU IOANA EMI CS Farul+LPS Constanța 12.62 FINALĂ U20   21-22.02.2020 977
2 2002 TIMU GEORGIANA LPS Cetate Deva 12.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020 975
3 2003 DOSPIN ALEXIA CSM Bacău 12.54 FINALĂ U20   21-22.02.2020 969
4 2004 LUPESCU DIANA NARCISA CS Rapid București 12.13 FINALĂ U18 06-07.03.2020 927
5 2004 DOSSEY JENNIFER CSA Steaua București 11.9 FINALĂ U18 06-07.03.2020 904
6 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 11.83 FINALĂ U20   21-22.02.2020 897
7 2003 STANCU CRISTINA CSS 1+CS Farul Constanța 11.81 FINALĂ U18 06-07.03.2020 895
8 2003 BARIZI ANA MARIA OLGA  CSM București 11.58 FINALĂ U20   21-22.02.2020 872
9 2004 URSU DARIA IOANA CSS Șoimii Sibiu 10.85 Open JUNIORI 24-25.01.2020 799
10 2006 FLOAREȘ ELENA CS Rapid București 10.83 Open JUNIORI 24-25.01.2020 797
        11.86     901.2
               
    Aruncarea greutății          
               
       U20 [4kg]               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 LUNGU ANDREEA CSS Câmpina 13.12 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2004 STIRCEANU ALEXANDRA LPS Câmpulung Muscel 12.44 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2003 MANOLE MĂDĂLINA CSS Tulcea 12.34 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 DELEANU ANDREEA  LPS Piatra Neamț 12.34 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
5 2003 ANDONE MARIA ALEXA LPS Iași 11.93 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2006 CIOBANU BIANCA LPS Roman 10.75 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
7 2004 DERIOIU DENISA MARIA LPS Câmpulung Muscel 10.64 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 ROTARU ANDREEA LPS Focșani 10.11 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2002 VÂRLAN ECATERINA CSM Onești 9.82 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2002 PRICOP MIRUNA MARIA LPS Câmpulung Muscel 9.12 FINALĂ U20 P.C. 7/2/2020  
        11.26      
               
       U18 [3kg]                
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 STIRCEANU ALEXANDRA  LPS Câmpulung Muscel 14.15 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 ANDONE MARIA ALEXA LPS Iași 13.9 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 MANOLE MĂDĂLINA CSS Tulcea 13.86 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 DERIOIU DENISA MARIA LPS Câmpulung Muscel 12.51 Municipale 11-12.01.2020  
5 2004 GHEAȚĂ ANDRADA LPS Cluj Napoca 10.92 FINALĂ U18 P.C. 7/2/2020  
6 2004 DAMIAN BIANCA ALEXA CSS+CSM Giurgiu 10.87 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 PARUBA ALISIA SCM Bacău 10.62 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
8 2004 PANĂ ALEX MARIA CSS 5 București 10.45 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2003 CRISTEA BUHUȘ ȘTEFANIA CSS Bârlad 10.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 GURALIUC ALEXANDRA LPS Pitești 9.89 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        11.74      
               
       U16 [3kg]               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 CIOBANU BIANCA LPS Roman 13.8 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 VIȘAN ANA MARIA CS Dinamo București 11.61 Municipale 11-12.01.2020  
3 2005 TĂBĂCARU ANDREEA LPS Câmulung Muscel 11.49 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2006 MARIN GEORGIA CS Atletic Adjud 10.49 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2006 CONSTANTIN ELENA SEAT CSS Târgoviște 10.41 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2006 CHIȚU DARIA MARIA CSS 7 Dinamo București 10.34 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
7 2005 TĂBĂCARU IOANA ANDR LPS Cțmpulung Muscel 10.26 FINALĂ U16 P.C. 7/2/2020  
8 2005 TRIFAN IOANA GEORGIA CA Roman 10.02 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
9 2006 CARASOL VICTORIA CSS 7 Dinamo București 9.83 Municipale 11-12.01.2020  
10 2005 FULGESCU IZABELA  CS Chimia Râmnicu Vâlcea 9.73 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        10.79