Top 10 sală 2020 [B.J1-J3]

Top 10 sală 2020 [B.J1-J3]
Print Friendly, PDF & Email
    60 m          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 STOICA MIREL CRISTIAN CSM București 6.87 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 BÎRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 7.00 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2001 PENCIU FLORENTIN LPS Pitești 7.22 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2001 FLORIAN DARIUS GABI CSM București 7.30 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
5 2001 FĂGĂRAȘ DARIUS  LPS Târgu Mureș 7.33 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2001 CREȚU ANDREI ALEX LPS Brăila  7.38 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2001 ROȘOIU DANIEL CS Olimpia București 7.53 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Orades 7.57 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
9 2001 COMAN EMANUEL ȘTEFAN CS Satu Mare 7.86 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
10 2001 NECȘULEA ALEX CĂTĂLIN LPS Craiova 7.89 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        7.40      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 7.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2002 MARIAN ANDREI CSS Hunedoara 7.25 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2002 SIMION ROBERT MIHAI CSM Onești 7.26 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 DAMIAN GHEORGHE LPS Cetate Deva 7.26 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 7.27 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2002 COMĂNESCU ALEX ADR CSM București 7.33 Municipale 11-12.01.2020  
7 2002 BURCEA CRISTIAN Lic.T.Vuia+CSU Reșița 7.37 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2002 MARINESCU ROBERT ALEX CSS Ploiețti 7.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2002 IONIȚĂ ROBERT FLORENT CSS Ploiești+CSM Buc 7.45 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2002 BOLBOACĂ SEBASTIAN CSS Hunedoara 7.47 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        7.32      
               
       U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 STOICA MIREL CRISTIAN CSM București 6.87 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 BÎRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 7.00 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2001 PENCIU FLORENTIN LPS Pitești 7.22 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2002 MARIAN ANDREI CSS Hunedoara 7.25 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2002 SIMION ROBERT MIHAI CSM Onești 7.26 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2002 DAMIAN GHEORGHE LPS Cetate Deva 7.26 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 7.27 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2001 FLORIAN DARIUS GABI CSM București 7.30 Et. II C.N. Sen /u23 31-01.02.2020  
9 2001 FĂGĂRAȘ DARIUS  LPS Târgu Mureș 7.33 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
10 2002 COMĂNESCU ALEX ADR CSM București 7.33 Municipale 11-12.01.2020  
        7.21      
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 MUNTEANU SILVIU  LPS Piatra Neamț 7.00 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
2 2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat Copii+CSM Buc 7.15 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 PATRICHI ANDREI CSS Ploiești 7.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 7.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 7.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 GHEORGHE PAUL ANDREI LPS+CSM Pitești 7.22 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 KIS EDUARD TIBERIU Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 7.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 7.3 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2003 MIRIUȚĂ CRISTIAN THEOD CSS 7 Dinamo București 7.32 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 CIOBOTARU MATEI ACS Romanian Masters Ahlet 7.34 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        7.21      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focșani 6,99 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 ENACHE ANDREI VLAD CSA Steaua București 7.23 Municipale 11-12.01.2020  
3 2004 TECHIU DARIUS LPS Brăila+CSM Onești 7,31 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 NEACȘU DENIS GABRIEL CSM Brăila 7.38 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2004 KELEMEN DANIEL CSS Odorheiul Secuiesc 7,38 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2004 BALAZS NORBERT LPS Târgu Mureș 7.49 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2004 ROGOJIȘTEANU GRUIA CSS 1 Pajura București 7,49 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2004 PUȚINELU FLORIN CĂTĂLIN LPS Timișoara 7,51 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2004 SÎMPETRU LUCIAN IULIAN LPS Brăila+CSM Onești 7.51 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2004 CLATEA ALIN CSS Focșani 7,54 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        7.38      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focșani 6.99 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 MUNTEANU SILVIU  LPS Piatra Neamț 7.00 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
3 2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat Copii+CSM Buc 7.15 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 PATRICHI ANDREI CSS Ploiești 7.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 7.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 7.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 GHEORGHE PAUL ANDREI LPS+CSM Pitești 7.22 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2004 ENACHE ANDREI VLAD CSA Steaua București 7.23 Municipale 11-12.01.2020  
9 2003 KIS EDUARD TIBERIU Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 7.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 7.30 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        7.16      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 7.37 Municipale 11-12.01.2020  
2 2005 IGARASHI GEN LPS Buzău 7.50 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 7.56 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
4 2005 MANOLESCU NEACȘU ANDR Atl.Club Iacris+CSS 7 Dinamo 7.56 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2005 AXINTE TUDOR MIHAI CSM Suceava 7.56 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 GAVRIL ROBERT MARCEL LPS Piatra Neamț 7.56 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 MOISE IANIS ALEXANDRU CSM Ploiești 7.61 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2005 COBJUC MARIO ȘTEFAN CSS Unirea Iași 7.62 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
9 2005 ANGHEL RĂZVAN IONUȚ LPS Brăila 7.68 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2005 ȚIFREA ANDREI CSS Unirea Iași 7.71 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        7.57      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 DAVID ALEXANDRU LPS Cluj Napoca 7.54 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 DOHOTARIU ADRIAN CS Olimpia București 7.70 Municipale 11-12.01.2020  
3 2006 BULIGESCU TEODOR LIVIU CSS 6 București 7.85 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2006 GAGIU ȘTEFAN CONST CSS Câmpina 7,86 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
5 2006 RĂDULESCU ANDREI CSM Brăila 7.88 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2006 JAKAB SZILARD SAMUEL LPS Târgu Mureș 7.90 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 NECHITA MIHAI OVIDIU CSS Hunedoara 7.94 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2006 ASURDOAIE TEODOR CS Olimpia București 7.95 Municipale 11-12.01.2020  
9 2006 RĂDULESCU ANDREI CSM Brăila 7.95 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2006 BORCAN ROBERT GABRIEL LPS Buzău 8.00 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        7.85      
               
   U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 POPESCU DAVID GABRIEL CSM București 7.37 Municipale 11-12.01.2020  
2 2005 IGARASHI GEN LPS Buzău 7.50 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2006 DAVID ALEXANDRU LPS Cluj Napoca 7.54 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 7.56 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
5 2005 MANOLESCU NEACȘU ANDR Atl.Club Iacris+CSS 7 Dinamo 7.56 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
6 2005 AXINTE TUDOR MIHAI CSM Suceava 7.56 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 GAVRIL ROBERT MARCEL LPS Piatra Neamț 7.56 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2005 MOISE IANIS ALEXANDRU CSM Ploiești 7.61 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2005 COBJUC MARIO ȘTEFAN CSS Unirea Iași 7.62 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
10 2005 ANGHEL RĂZVAN IONUȚ LPS Brăila 7.68 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        7.55      
               
       60 m.plat JUNIORI J1-J2-J3                  
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 STOICA MIREL CRISTIAN CSM București 6.87 FINALĂ U20   21-22.02.2020 1006
2 2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focșani 6.99 FINALĂ U18 06-07.03.2020 944
3 2001 BÎRSĂ ROBERT LPS+CS Farul Constanța 7.00 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 939
4 2003 MUNTEANU SILVIU  LPS Piatra Neamț 7 Memorial MELINTE 15-16.02.2020 939
5 2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat Copii+CSM Buc 7.15 FINALĂ U20   21-22.02.2020 864
6 2003 PATRICHI ANDREI CSS Ploiești 7.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020 859
7 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 7.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020 854
8 2003 DINCĂ PETRU RAREȘ CS Olimpia București 7.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020 835
9 2003 GHEORGHE PAUL ANDREI LPS+CSM Pitești 7.22 FINALĂ U18 06-07.03.2020 830
10 2001 PENCIU FLORENTIN LPS Pitești 7.22 Open JUNIORI 24-25.01.2020 830
        7.09      
        890      
               
    400 m          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 50.1 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2001 CHIVI EDUARD DANIEL CSS Pl+CSM București 51.09 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEF LPS+CSU Craiova 52.45 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSM Pl+CSM București 52.95 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2001 STEGARIU ALEXANDRU LPS Vaslui 53.64 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
6 2001 TOADER ALEXANDRU CSM Tulcea+LPS Focșani 53.66 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2001 GOJDA PETRU BENIAMIN LPS Cluj Napoca 53.78 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
8 2001 MAN BOGDAN ALEX CSS Blaj 53.91 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2001 OLAR DAVID ANDREI LPS Timișoara 54.13 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2001 TURNEA GEORGICĂ  LPS+CS Farul Constanța 54.62 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        53.03      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 50.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2002 OLTEANU FLORIAN NIC CSS Ploiești+CSM Buc 51.62 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 DOBEANU DANIEL MIHAI CSS Alexandria 51.83 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
4 2002 VEREȘ ANDREI MIHAI CN. M. Eminescu Oradea 52.08 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ LPS Oradea 53.12 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2002 MARINESCU ROBERT CSS Triumf București 53.73 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2002 STANCA MARIAN VALENT CSM Pitești 53.89 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
8 2002 STĂNCULESCU ȘTEFAN CSM Ploiești 54.04 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2002 MITRANA MIHNEA NIC CSS Alexandria 54.48 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
10 2002 CĂTINAȘ PAUL GABRIEL CSS Bacău 54.59 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        53.00      
               
     U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 50.1 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 50.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 CHIVI EDUARD DANIEL CSS Pl+CSM București 51.09 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 OLTEANU FLORIAN NIC CSS Ploiești+CSM Buc 51.62 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 DOBEANU DANIEL MIHAI CSS Alexandria 51.83 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
6 2002 VEREȘ ANDREI MIHAI CN. M. Eminescu Oradea 52.08 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTEF LPS+CSU Craiova 52.45 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSM Pl+CSM București 52.95 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ LPS Oradea 53.12 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2001 STEGARIU ALEXANDRU LPS Vaslui 53.64 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
        51.95      
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 50.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 TOMA DENIS SIMON CS Orășenesc Voluntari 50.47 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2003 GUDI DAVID LAURENȚIU  CSS Ploiești+CSM Buc 50.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 IONAȘ DUMITRU CSM Pitești+CSM Buc 51.78 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
5 2003 CICĂ TRAIAN COSMIN LPS Craiova 52.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 NEMȚEANU EUSEBIU SCM Bacău 52.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 MOISE  CĂTĂLIN BENJAM LPS Cluj Napoca 52.33 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 GHEORGHE PAUL CRIST LPS+CSM Pitești 52.40 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2003 DAVID EDUARD FLORIN CSS 1+CS Farul Constanța 52.67 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 LAVRO VALENTIN ALEX CSM Danubiu Tulcea 53.09 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        51.79      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focșani 50,42 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 DRAGOMIR ALBERTO CSS Ploiești 52,00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 BLĂNARU ALEX. ȘTEFAN CSS Ploiești 52,47 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 CHIVI RUBEN HORAȚIU CSS Ploiești+CSM Buc 53.44 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2004 VĂTAFU ROBERT ANDREI LPS+CSM Pitești 53,73 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2004 NEACȘU DENIS GABRIEL CSM Brăila 54.08 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2004 PUȘCAȘU DENIS FLORIN CSS Bacău 55.68 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
8 2004 IFTODI DENIS ȘTEFAN LPS Constanța 57.91 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2004 ECHIMESCU DAVID FLOR CSS Ploiești 58.49 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2004 POPOIU ANDREI LPS Focșani 58.94 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        54.71      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 50.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focșani 50.42 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 TOMA DENIS SIMON CS Orășenesc Voluntari 50.47 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2003 GUDI DAVID LAURENȚIU  CSS Ploiești+CSM Buc 50.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 IONAȘ DUMITRU CSM Pitești+CSM Buc 51.78 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
6 2004 DRAGOMIR ALBERTO CSS Ploiești 52 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2003 CICĂ TRAIAN COSMIN LPS Craiova 52.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 NEMȚEANU EUSEBIU SCM Bacău 52.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2003 MOISE  CĂTĂLIN BENJAM LPS Cluj Napoca 52.33 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 GHEORGHE PAUL CRIST LPS+CSM Pitești 52.40 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        51.45      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 POPESCU DAVID GABR CSM București 54.34 Municipale 11-12.01.2020  
2 2005 MARIN TEODOR ȘTEFAN CSS Ploiești 55.06 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2005 BLĂNARU ANDREI DR CSS Ploiești 55.65 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 56.14 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 GUȚU IULIAN CS Rapid București 56.89 Municipale 11-12.01.2020  
6 2005 VOCHIN ALEXANDRU LPS Pitești 57.42 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 LALA ȘTEFAN CSM Brăila 57.75 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2005 BIGU TEODOR IULIAN CSS Bârlad 59.62 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2005 RUSU ANDREI CSS Rădăuți 60.3 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2005 TĂBĂCARU MATEI LPS Piatra Neamț 60.47 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        57.36      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 GAVRILOAIE DARIUS LPS Piatra Neamț 56,60 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
2 2006 LĂZĂRESCU LUCA CSM București 57,28 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2006 DAVID ALEXANDRU LPS Cluj Napoca 57.72 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2006 BUȘOI IANCU ANGELO LPS Cluj Napoca 58.39 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2006 IORDACHE CĂTĂLIN ALEX LPS Craiova 59.51 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2006 SPAȚIRU MIHAI CĂTĂLIN CS Olimpia București 59.66 Municipale 11-12.01.2020  
7 2006 SĂLCEANU AURELIAN CSS Pitești 62,40 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2006 ALEXANDRU DENIS MĂD CSM București 63.55 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2006 CARDEI ALEXANDRU CSS Rădăuți 64.52 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
10 2006 PETRESCU DANIEL LPS Focșani 65.66 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        60.52      
               
     U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 POPESCU DAVID GABR CSM București 54.34 Municipale 11-12.01.2020  
2 2005 MARIN TEODOR ȘTEFAN CSS Ploiești 55.06 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2005 BLĂNARU ANDREI DR CSS Ploiești 55.65 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 56.14 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2006 GAVRILOAIE DARIUS LPS Piatra Neamț 56.6 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
6 2005 GUȚU IULIAN CS Rapid București 56.89 Municipale 11-12.01.2020  
7 2006 LĂZĂRESCU LUCA CSM București 57.28 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2005 VOCHIN ALEXANDRU LPS Pitești 57.42 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2006 DAVID ALEXANDRU LPS Cluj Napoca 57.72 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2005 LALA ȘTEFAN CSM Brăila 57.75 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        56.48      
               
       400 m.plat JUNIORI  J1-J2-J3               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 50.1 BALCANIADĂ U20 9/2/2020 912
2 2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI CSS Ploiești+CSM Buc 50.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020 908
3 2004 DOBRESCU MARIO CS Atletic Adjud+CSS Focșani 50.42 FINALĂ U18 06-07.03.2020 892
4 2003 TOMA DENIS SIMON CS Orășenesc Voluntari 50.47 Open JUNIORI 24-25.01.2020 890
5 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 50.69 FINALĂ U20   21-22.02.2020 877
6 2003 GUDI DAVID LAURENȚIU  CSS Ploiești+CSM Buc 50.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020 877
7 2001 CHIVI EDUARD DANIEL CSS Pl+CSM București 51.09 FINALĂ U20   21-22.02.2020 854
8 2002 OLTEANU FLORIAN NIC CSS Ploiești+CSM Buc 51.62 FINALĂ U20   21-22.02.2020 823
9 2003 IONAȘ DUMITRU CSM Pitești+CSM Buc 51.78 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 814
10 2002 DOBEANU DANIEL MIHAI CSS Alexandria 51.83 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 811
        50.88      
        865.8      
               
    800 m          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 VOICU CRISTIAN CN Râmnicu Vl+CSM Buc 1:52.17 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2001 CUȚUREANU ANTONIO CSOrășenesc Voluntari 1:54.75 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 FLEȘER GEORGE ANTON LPS +CS Unirea Alba Iulia 1:58.50 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 1:58.74 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
5 2001 BEJAN IONUȚ LPS Iași 1:59.94 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 2:01.19 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2001 FĂGĂRĂȘANU ALEC  CSS Galați 2:07.17 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
8 2001 CIOBANU CONSTANTIN CS Pandurii Târgu Jiu 2:09.76 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        2:00.27      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1:56.03 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 1:59.65 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
3 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 1:59.78 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
4 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ LPS Oradea 2,00,86 Budapesta 01-02.02.2020  
5 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS Buzău 2:01.23 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
6 2002 NINE ILIE ADRIAN LPS Craiova 2:02.32 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2002 URS CRISTIAN CIPRIAN LPS Oradea 2:03.18 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 ARDELEAN COSMIN LPS Timișoara 2:04.75 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2002 KISS OSCAR MATHIAS LPS Timișoara 2:07.26 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2002 BÂRLESCU ALEXANDRU LPS Vaslui 2:07.50 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
        2:02.32      
               
     U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 VOICU CRISTIAN CN Râmnicu Vl+CSM Buc 1:52.17 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2001 CUȚUREANU ANTONIO CSOrășenesc Voluntari 1:54.75 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1:56.03 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
4 2001 FLEȘER GEORGE ANTON LPS +CS Unirea Alba Iulia 1:58.50 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 1:58.74 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
6 2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 1:59.65 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
7 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 1:59.78 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
8 2001 BEJAN IONUȚ LPS Iași 1:59.94 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ LPS Oradea 2.00.86 Budapesta 01-02.02.2020  
10 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 2:01.19 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        1:58.23      
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 LAVRO VALENTIN CSM Danubiu Tulcea 2:00.71 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2003 DINU ALEXANDRU GEOR LPS+SCM Buzău 2:01.52 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 SALOMIA PAUL ANDREI CSS Hunedoara 2:03.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 TOMA ANDREI FLORIN CSS Ploiești 2:03.16 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2003 MOROȘAN MIHAI ALEX CSM Dorna Vatra Dornei 2:06.30 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 CĂLIN MARIUS ADRIAN LPS Craiova 2:07.03 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 DOANDEȘI VASILE ADELIN CSM Drobeta Turnu Severin 2:07.92 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 2:08.91 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2003 KRAUSZ ERIK LPS Timișoara 2:09.63 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2003 SAV VASILE VLĂDUȘ LPS Zalău 2:10.56 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        2:05.88      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 2:03.43 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2004 POP ADELIN DANIEL CSS Hunedoara 2:04.33 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2004 VRABIE LAURENȚIU DTRU CSS Bârlad 2:05.01 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
4 2004 KORE PETRU ROBERT CSM Dorna Vatra Dornei 2:05.67 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2004 VĂTAFU ROBERT ANDREI LPS+CSM Pitești 2:06.46 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 2:06.52 Municipale 11-12.01.2020  
7 2004 CHIVI RUBEN HORAȚIU CSS Ploiești 2:06.91 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2004 JURCĂ BOGDAN CSS Gloria Arad 2:07.35 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 LAVRO VALENTIN CS Atletico Slănic Prahova 2:07.80 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2004 COVĂSNEANU GEORGE Col.Miltar Câmpina 2:08.17 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        2:06.16      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 LAVRO VALENTIN CSM Danubiu Tulcea 2:00.71 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2003 DINU ALEXANDRU GEOR LPS+SCM Buzău 2:01.52 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 SALOMIA PAUL ANDREI CSS Hunedoara 2:03.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 TOMA ANDREI FLORIN CSS Ploiești 2:03.16 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
5 2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 2:03.43 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
6 2004 VRABIE LAURENȚIU DTRU CSS Bârlad 2:05.01 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
7 2004 KORE PETRU ROBERT CSM Dorna Vatra Dornei 2:05.67 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 MOROȘAN MIHAI ALEX CSM Dorna Vatra Dornei 2:06.30 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 VĂTAFU ROBERT ANDREI LPS+CSM Pitești 2:06.46 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 2:06.52 Municipale 11-12.01.2020  
        2:04.61      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 2:05.74 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
2 2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS +CSM Cluj Napoca 2:08.55 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 PRICOPI SORIN CRISTIAN CSS Călărași 2:09.80 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 BUȘILĂ OCTAVIAN CSM Danubiu Tulcea 2:12.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2005 HUȚANU IONUȚ DORIN CSS Hunedoara 2:13.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 JANO ANDRAS CSS Sfțntu Gheorghe 2:14.29 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
7 2005 GAVRILĂ ANDREI CRISTI CSS 6+CSM București 2:16.92 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2005 BORZAȘ ANTONIO DANIEL CSS Blaj 2:21.47 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2005 NOEL ALEXANDER THOM CS Rapid București 2:21.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2005 COSTIN CIPRIAN  CSS Rădăuți 2:23.14 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        2:14.43      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 2:02.80 BRATISLAVA 27/01/2020  
2 2006 LĂZĂRESCU LUCA CSM București 2:11.79 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 CARDEI ALEXANDRU CSS Rădăuți 2:13.57 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
4 2006 BALINT CRISTO NICOLAE CS Atletico Slănic 2:15.19 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2006 CIONTOIU SCHIAU SURAJ CS Atletico Slănic 2:23.17 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2006 RUS IOAN CSM Bistrița 2:24.63 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 POP SORIN EMANUEL CSS Hunedoara 2:24.98 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2006 PĂDURARU COSMIN CSM Basău 2:26.78 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
9 2006 NEAGU COSTIN CSS Călărași 2:27.46 Municipale 11-12.01.2020  
10 2006 BICIUȘCĂ ANDREI MĂDĂL CSM Buzău 2:29.35 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        2:19,89      
               
     U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 2:02.80 BRATISLAVA 27/01/2020  
2 2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 2:05.74 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS +CSM Cluj Napoca 2:08.55 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 PRICOPI SORIN CRISTIAN CSS Călărași 2:09.80 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2006 LĂZĂRESCU LUCA CSM București 2:11.79 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 BUȘILĂ OCTAVIAN CSM Danubiu Tulcea 2:12.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 HUȚANU IONUȚ DORIN CSS Hunedoara 2:13.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2006 CARDEI ALEXANDRU CSS Rădăuți 2:13.57 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
9 2005 JANO ANDRAS CSS Sfțntu Gheorghe 2:14.29 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
10 2006 BALINT CRISTO NICOLAE CS Atletico Slănic 2:15.19 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        2:10.05      
               
       800 m  JUNIORI J1-J2-J3               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 VOICU CRISTIAN CN Râmnicu Vl+CSM Buc 1:52.17 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 1018
2 2001 CUȚUREANU ANTONIO CS Orășenesc Voluntari 1:54.75 FINALĂ U20   21-22.02.2020 948
3 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1:56.03 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 911
4 2001 FLEȘER GEORGE ANTON LPS +CS Unirea Alba Iulia 1:58.50 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020 846
5 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 1:58.74 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 840
6 2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 1:59.65 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 817
7 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 1:59.78 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 814
8 2001 BEJAN IONUȚ LPS Iași 1:59.94 FINALĂ U20   21-22.02.2020 810
9 2003 LAVRO VALENTIN CSM Danubiu Tulcea 2:00.71 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 790
10 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ LPS Oradea 2.00.86 Budapesta 01-02.02.2020 786
        1:58.11      
        858      
               
    1500 m          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 4.03.37 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2001 MITITELU DAMIAN DID CSS Triumf București 4.03.54 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
3 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 04:04.0 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 BEJAN IONUȚ LPS Iași 04:06.9 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 4:09.35 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 MATEI GHEORGHE CSS Drobeta+SCM Gloria Bz 4:14.97 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2001 FĂGĂRĂȘANU ALEC  CSS Galați 4:17.35 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        4:08.50      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 4:04,59 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 4:04,65 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Gloria Buzău 4:07,50 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 4.08.81 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
5 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS AthlClub+CS Gloria Bz 4:09.01 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2002 VRABIE RAUL ALEX CSSBârlad+CSM Bistrița 4:13.70 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2002 BÂRLESCU ALEXANDRU LPS Vaslui 4:19.42 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2002 JITĂRAȘU NARCIS MĂDĂ LPS Târgu Jiu 4:20,00 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2002 NINE ILIE ADRIAN LPS Craiova 4:23.59 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2002 GRIGORESCU COSMIN CS Pandurii Târgu Jiu 4:24.10 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        4:13,53      
               
     U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 4.03.37 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2001 MITITELU DAMIAN DID CSS Triumf București 4.03.54 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
3 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 04:04.0 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 04:04.6 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 04:04.6 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 BEJAN IONUȚ LPS Iași 04:06.9 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Gloria Buzău 04:07.5 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 4.08.81 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
9 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS AthlClub+CS Gloria Bz 4:09.01 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN CSM Onești 4:09.35 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        4:06.17      
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 4:06.88 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 4:09.90 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 4:14.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 DINU ALEXANDRU  LPS +SCM Gloria Buzău 4:14.56 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
5 2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 4:17.72 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 TENTEA DARIUS TUDOR CN M.Eminescu Oradea 4:18.68 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 LAVRO VALENTIN ALEX CSM Danubiu Tulcea 4:19.15 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
8 2003 VĂDAN ALEXANDRU CSM Bistrița 4:20.19 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2003 SALOMIA PAUL ANDREI CSS Hunedoara 04:23.8 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2003 DOANDEȘI VASILE ADELIN CSM Drobeta Turnu Severin 4:24.76 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        2:16.98      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 VRABIE LAURENȚIU CSS Bârlad 4:10.62 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 4:13.78 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 4:15.48 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
4 2004 GUȚ DUMITRU FLORIAN CSM Bistrița 4:17.88 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2004 MUNTEANU ALBERT LPS+CSS Botoșani 4:22.30 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 4:22.80 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 POP ADELIN DANIEL CSS Hunedoara 4:24.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2004 NIȘOIU COSMIN CTIN CSM Suceava 4:25.08 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 KORE PETRU ROBERT CSM Dorna Vatra Dornei 4:26.50 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2004 DOBRE MĂDĂLIN DANIEL CS Pandurii Târgu Jiu 4:26.85 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        4:21.19      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 4:06.88 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 4:09.90 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 VRABIE LAURENȚIU CSS Bârlad 4:10.62 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 4:13.78 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2003 IGARASHI RYO LPS Buzău 4:14.21 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 DINU ALEXANDRU  LPS +SCM Gloria Buzău 4:14.56 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
7 2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 4:15.48 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
8 2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 4:17.72 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 GUȚ DUMITRU FLORIAN CSM Bistrița 4:17.88 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2003 TENTEA DARIUS TUDOR CN M.Eminescu Oradea 4:18.68 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        4:13.97      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 ANTON ȘTEFAN CSS Bârlad 4.24.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 4:24.50 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2005 JURCĂ BOGDAN CSS Arad 4:27.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 ZĂULEȚ DAVID CRISTIAN Lic.teh. Brătianu Drăgășani 4:29.86 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 JANO ANDRAS CSS Sfântu Gheorghe 4:29.92 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 4:31.07 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 BUȘILĂ OCTAVIAN CSM Danubiu Tulcea 04:36.8 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2005 KUTI ARON RAUL CSS Sighișoara 4:39.35 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2005 HUȚANU IONUȚ DORIN CSS Hunedoara 4:41.02 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
10 2005 CERCEȘ SEBASTIAN LPS Bistrița 4:52.64 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        4:35.73      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 4:21.31 Memorial Melinte  15-16.02.2020  
2 2006 BALINT CRISTO NICOLAE CS Atletic Slănic Prahova 4:32.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2006 NEAGU COSTIN VALENTIN CSS Călărași 4:50.30 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
4 2006 RUS IOAN CSM Bistrița 4:51.56 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2006 CIONTOIU SCHIAU SURAJ CS Atletico Slănic 4:57.77 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2006 ȘAVLOVSCHI MIHAI ACS Atletic Delta Tulcea 4:59.79 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
7 2006 ȘERBAN ȘTEFAN PETRU CSS Zalău 6:00.04 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        5:01.73      
               
     U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 PRÂSNEAC ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 4:21.31 Memorial Melinte  15-16.02.2020  
2 2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS Cluj Napoca 04:24.5 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2005 ANTON ȘTEFAN CSS Bârlad 4.24.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 JURCĂ BOGDAN CSS Arad 4:27.28 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2005 ZĂULEȚ DAVID CRISTIAN Lic.teh. Brătianu Drăgășani 4:29.86 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2005 JANO ANDRAS CSS Sfântu Gheorghe 4:29.92 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 NEGRU VALENTIN CSS Alexandria 4:31.07 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2006 BALINT CRISTO NICOLAE CS Atletic Slănic Prahova 4:32.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2005 BUȘILĂ OCTAVIAN CSM Danubiu Tulcea 4:36.80 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2005 KUTI ARON RAUL CSS Sighișoara 4:39.35 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        4:31.63      
               
       1500 m  JUNIORI J1-J2-J3               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 4.03.37 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 854
2 2001 MITITELU DAMIAN DID CSS Triumf București 4.03.54 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 852
3 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 04:04.0 FINALĂ U20   21-22.02.2020 846
4 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 04:04.6 FINALĂ U20   21-22.02.2020 839
5 2002 POPONEA MIHAI SORIN LPS+CSU Pitești 04:04.6 FINALĂ U20   21-22.02.2020 839
6 2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 4:06.88 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 812
7 2001 BEJAN IONUȚ LPS Iași 04:06.9 FINALĂ U20   21-22.02.2020 812
8 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Gloria Buzău 04:07.5 FINALĂ U20   21-22.02.2020 805
9 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 4.08.81 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 790
10 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS AthlClub+CS Gloria Bz 4:09.01 Open JUNIORI 24-25.01.2020 788
      4:05.92      
      823.7      
               
    3000 m          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 RUS DANIEL GHEORGHE ACS AthlClub+CS Gloria Bz 8.45.79 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2001 MATEI GHEORGHE CSS Drobeta+SCM Gloria Bz 8:59.18 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
3 2001 MITITELU DAMIAN DID CSS Triumf București 9:17.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 9:28.81 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
5 2001 CHIPER COSMIN EUSEBIU CSS Bacău 10:09.17 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        9:20.06      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 8:46.38 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS AthlClub+CS Gloria Bz 8:55.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Gloria Buzău 8:58.90 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2002 VRABIE RAUL ALEX CSSBârlad+CSM Bistrița 9:17.32 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2002 MELNICIUC IULIAN CSS Galați+SCM Buzău 9:18.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2002 DOBRIȚA NICOLAE Lic.teh. Brătianu Drăgășani 9:53.24 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        9:12.55      
               
     U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 RUS DANIEL GHEORGHE ACS AthlClub+CS Gloria Bz 8.45.79 BALCANIADĂ U20 9/2/2020  
2 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 8:46.38 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
3 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS AthlClub+CS Gloria Bz 8:55.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Gloria Buzău 8:58.90 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2001 MATEI GHEORGHE CSS Drobeta+SCM Gloria Bz 8:59.18 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
6 2002 VRABIE RAUL ALEX CSSBârlad+CSM Bistrița 9:17.32 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2001 MITITELU DAMIAN DID CSS Triumf București 9:17.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 MELNICIUC IULIAN CSS Galați+SCM Buzău 9:18.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2001 STEREA ANDREI CSM Danubiu Tulcea 9:28.81 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
10 2002 DOBRIȚA NICOLAE Lic.teh. Brătianu Drăgășani 9:53.24 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 8:55.90 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
2 2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 9:15.01 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 9:16.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 IHNATIUC ANDREI CSS Rădăuți 9:24.28 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
5 2003 CHIRAN GABRIEL GELU CSS Târgoviște 9:38.23 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 DINU ALEXANDRU GEOR LPS +SCM Gloria Buzău 9:40.38 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
7 2003 VĂDAN ALEXANDRU CSM Bistrița 9:41.19 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 PEȚTEAN NATANEL LPS Zalău 9:44.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2003 TENTEA DARIUS TUDOR CN M.Eminescu Oradea 9:46.54 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 CRĂCIUN DUMITRU CSS Târgu Neamț 9:48.49 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        9:31.04      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 VRABIE LAURENȚIU CSS Bârlad 9:00.87 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 9:16.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
3 2004 GUȚ DUMITRU FLORIAN CSM Bistrița 9:19.97 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2004 MUNTEANU ALBERT LPS+CSS Botoșani 9:36.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 9:36.86 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2004 RUS ERIC DANIEL LPS Cetate Deva 9:38.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 HOJDA BOGDAN VASILE CSM Bistrița 10:03.91 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2004 BLAJ FLORIN DORIN LPS Zalău 10.14.48 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        9:35.91      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 8:55.90 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
2 2004 VRABIE LAURENȚIU CSS Bârlad 9:00.87 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 9:15.01 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 9:16.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 9:16.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2004 GUȚ DUMITRU FLORIAN CSM Bistrița 9:19.97 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2003 IHNATIUC ANDREI CSS Rădăuți 9:24.28 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2004 MUNTEANU ALBERT LPS+CSS Botoșani 9:36.10 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
9 2004 ANTON ANDREI CSS Bârlad 9:36.86 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2003 CHIRAN GABRIEL GELU CSS Târgoviște 9:38.23 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        9:20.02      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 ANTON ȘTEFAN CSS Bârlad 9:40.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2005 KUTTI ARON RAUL CSS Sighișoara 9:54.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS+CSM Cluj Napoca 9:54.38 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 ZĂULEȚ DAVID CRISTIAN Lic.teh. Brătianu Drăgășani 9:59.10 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        9:52.13      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 BALINT CRISTO NICOLAE CS Atletic Slănic Prahova 9:48.54 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 ȘTEFAN LUCIAN FLORIN LPS Cetate Deva 9:48.67 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2006 ȘAVLOVSCHI MIHAI ALIN ACS Atl Delta Chilia Veche 10:40.61 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        10:00.95      
               
     U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 ANTON ȘTEFAN CSS Bârlad 9:40.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 BALINT CRISTO NICOLAE CS Atletic Slănic Prahova 9:48.54 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 ȘTEFAN LUCIAN FLORIN LPS Cetate Deva 9:48.67 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2005 KUTTI ARON RAUL CSS Sighișoara 9:54.25 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2005 POP DRAGOȘ LUCA LPS+CSM Cluj Napoca 9:54.38 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2005 ZĂULEȚ DAVID CRISTIAN Lic.teh. Brătianu Drăgășani 9:59.10 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 ȘAVLOVSCHI MIHAI ALIN ACS Atl Delta Chilia Veche 10:40.61 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
        9:56.54      
               
       3000 m JUNIORI J1-J2_J3               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 RUS DANIEL GHEORGHE ACS AthlClub+CS Gloria Bz 8.45.79 BALCANIADĂ U20 9/2/2020 821
2 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 8:46.38 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 818
3 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS AthlClub+CS Gloria Bz 8:55.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020 771
4 2003 DAN RAUL MANUEL LPS Cetate Deva 8:55.90 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020 769
5 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Gloria Buzău 8:58.90 Open JUNIORI 24-25.01.2020 754
6 2001 MATEI GHEORGHE CSS Drobeta+SCM Gloria Bz 8:59.18 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 753
7 2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN CSM Bistrița 9:15.01 Open JUNIORI 24-25.01.2020 675
8 2003 ȘTIUCĂ ȘTEFAN SORIN LPS Craiova 9:16.16 FINALĂ U18 06-07.03.2020 670
9 2004 RUSU MIHĂIȚĂ CS Atletico Slănic Prahova 9:16.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020 666
10 2002 VRABIE RAUL ALEX CSSBârlad+CSM Bistrița 9:17.32 Open JUNIORI 24-25.01.2020 664
      9:02.71      
      736.1      
               
    Săritură cu prăjina          
               
     U20             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 COSTEA DACIAN LPS Târgu Mureș 4.60 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2002 HATAGAN LAURENȚIU CSS 7 Di amo București 3.70 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 3.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Orades 3.40 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
5 2002 DINESCU CONSTANTIN LPS Câmpulung Muscel 2.70 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
6 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBE LPS Satu Mare 2.70 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
7 2002 BAINOCZI RĂZVAN LPS Baia Mare 2.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2002 VOICULESCU ANDREI CSM Pitești 2.30 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
        3.20      
               
     U18             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 DOROFTEI RĂZVAN CSS 5+CS Rapid București 4.40 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3.30 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 BALAZS NORBERT LPS Târgu Mureș 3.30 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3.30 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 3.10 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
6 2004 CIULIN EMANUEL LPS Câmpung 3.00 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2004 PARASCHIV ANDREI CSS 7 Dinamo București 2.80 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 2.80 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
9 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 2.70 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
10 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 2.60 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
11 2003 CIULIN EMANUEL VICTOR LPS Câmpulung Muscel 2.60 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
        3.08      
               
     U16             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 VOICU MIHAI CSS 7 Dinamo București 3.50 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 DINU DAVID CSS 6 București 3.30 Municipale 11-12.01.2020  
        3.40      
               
        Săritura cu prăjina  JUNIORI J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2002 COSTEA DACIAN LPS Târgu Mureș 4.6 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 886
2 2003 DOROFTEI RĂZVAN CSS 5+CS Rapid București 4.40 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 833
3 2002 HATAGAN LAURENȚIU CSS 7 Di amo București 3.7 FINALĂ U20   21-22.02.2020 648
4 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 3.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020 622
5 2005 VOICU MIHAI CSS 7 Dinamo București 3.5 FINALĂ U18 06-07.03.2020 595
6 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Orades 3.4 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020 569
7 2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3.3 FINALĂ U18 06-07.03.2020 543
8 2004 BALAZS NORBERT LPS Târgu Mureș 3.3 FINALĂ U20   21-22.02.2020 543
9 2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3.3 FINALĂ U18 06-07.03.2020 543
10 2006 DINU DAVID CSS 6 București 3.30 Municipale 11-12.01.2020 543
        3.64      
        632      
               
    Săritură în înălțime          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 ANDRONE VALENTIN CSS6+CSM București 2.10 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2001 KIRALY BALINT LPS Oradea 1.93 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Oradea 1.78 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2001 COMAN EMANUEL ȘTEFAN CS Satu Mare 1.76 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
        1.89      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 ANTAL JOZSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1,89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 1,88 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
3 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBE LPS Satu Mare 1,80 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 ILII MIHAI ALEXANDRU CSS Buzău 1.65 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
5 2002 DINESCU CONSTANTIN LPS Câmpulung Muscel 1,64 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
6 2002 VOICULESCU ANDREI CSM Pitești 1,64 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
7 2002 BAINOCZI RĂZVAN LPS Baia Mare 1,64 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
8 2002 KURTI MARTON KRISZTIAN LPS Satu Mare 1,61 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
9 2002 COSTEA DACIAN LPS Târgu Mureș 1,55 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
10 2002 CERNEȘTEANU IONUȚ ALEX LPS Baia Mare 1,51 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
        1.68      
               
     U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 ANDRONE VALENTIN CSS6+CSM București 2.10 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
2 2001 KIRALY BALINT LPS Oradea 1.93 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 ANTAL JOZSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 1.88 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
7 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBE LPS Satu Mare 1.8 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Oradea 1.78 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2001 COMAN EMANUEL ȘTEFAN CS Satu Mare 1.76 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
10 2002 ILII MIHAI ALEXANDRU CSS Buzău 1.65 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        1.85      
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SEVERIN MATEI OCTAV CA Roman 1.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 1.87 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 BEJINARU DAVID CSS Triumf București 1.83 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 1.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2003 PETREA COSMIN ANDREI CS Olimpia Bucurețti 1.79 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 1.78 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
7 2003 LABANCZ TAMAȘ LPS Târgu Mureș 1.75 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 HENDREA FILIP ȘTEFAN LPS Baia Mare 1.63 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
9 2003 DOBRICĂ MIRCEA CSS 7 Dinamo București 1.60 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 IOȘCA MĂDĂLIN CRISTIAN CSS 7 Dinamo București 1.60 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        1.76      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 POPESCU MIRCEA LPS Roman 1.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
2 2004 IORDACHE MARIAN COSM SSE 190+CSM București 1.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2004 ALBEȘTEANU MARIO GA CSM București 1.74 Municipale 11-12.01.2020  
4 2004 CHIRIACESCU GABRIEL CSM București 1.70 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2004 TUTU NARCIS VALENTIN CA Roman 1,65 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2004 CIULIN EMANUEL VICTOR LPS Câmpulung Muscel 1,51 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        1.73      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 SEVERIN MATEI OCTAV CA Roman 1.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2004 POPESCU MIRCEA LPS Roman 1.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
3 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 1.87 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 BEJINARU DAVID CSS Triumf București 1.83 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 1.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2004 IORDACHE MARIAN COSM SSE 190+CSM București 1.80 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2003 PETREA COSMIN ANDREI CS Olimpia Bucurețti 1.79 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 1.78 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
9 2003 LABANCZ TAMAȘ LPS Târgu Mureș 1.75 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2004 ALBEȘTEANU MARIO GA CSM București 1.74 Municipale 11-12.01.2020  
        1.82      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 ȚIFREA ANDREI CSS Unirea Iași 1.80 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
2 2005 RUSLAN IARENCHUK CS Olimpia București 1.70 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2005 BERCEA OCTAVIAN  SSE 190+CSM București 1.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2005 IAREMCHUK RUSLAN CS Olimpia București 1.7 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2005 ANDRONESI MATHIAS CSS 6 București 1.65 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 NOVAC GABRIEL IULIAN CSM Pașcani 1.6 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
7 2005 ALEXANDRU ROBERT CS Rapid București  1.55 Municipale 11-12.01.2020  
8 2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 1.5 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
9 2005 ALBU IONUȚ ALEXANDRU CSS Focșani 1.47 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
        1.63      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 POPA ANDREI ȘTEFAN CSS Reșița 1,75 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2006 GAGIU ȘTEFAN CONST CSS Câmpina 1,59 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
3 2006 BULUCEA CORNELIU LPS Câmpulung Muscel 1.50 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2006 LAZĂR ALEXANDRU CSM București 1.45 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2006 GLĂVAN GEORGE CRISTIAN CSS Sfântu Gheorghe 1,35 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
6 2006 COSTAN ALEXANDRU CSM București 1.25 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        1.48      
               
     U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 ȚIFREA ANDREI CSS Unirea Iași 1.80 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
2 2006 POPA ANDREI ȘTEFAN CSS Reșița 1.75 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 RUSLAN IARENCHUK CS Olimpia București 1.70 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2005 BERCEA OCTAVIAN  SSE 190+CSM București 1.70 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 IAREMCHUK RUSLAN CS Olimpia București 1.70 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2005 ANDRONESI MATHIAS CSS 6 București 1.65 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2005 NOVAC GABRIEL IULIAN CSM Pașcani 1.60 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2006 GAGIU ȘTEFAN CONST CSS Câmpina 1.59 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
9 2005 ALEXANDRU ROBERT CS Rapid București 1.55 Municipale 11-12.01.2020  
10 2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 1.50 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
10 2006 BULUCEA CORNELIU LPS Câmpulung Muscel 1.50 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        1.64      
               
       Săritura în înălțime  JUNIORI J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2001 ANDRONE VALENTIN CSS6+CSM București 2.10 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020 1002
2 2003 SEVERIN MATEI OCTAV CA Roman 1.96 FINALĂ U18 06-07.03.2020 897
3 2001 KIRALY BALINT LPS Oradea 1.93 FINALĂ U20   21-22.02.2020 853
4 2004 POPESCU MIRCEA LPS Roman 1.90 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020 827
5 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020 818
6 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN LPS Baia Mare 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020 818
7 2002 ANTAL JOZSEF GERGELY LPS+CSU Oradea 1.89 FINALĂ U20   21-22.02.2020 818
8 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 1.88 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020 810
9 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 1.87 FINALĂ U18 06-07.03.2020 801
10 2003 BEJINARU DAVID CSS Triumf București 1.83 FINALĂ U18 06-07.03.2020 766
        1.91      
        841      
               
    Săritură în lungime          
               
     2001               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 NICUȚĂ DRAGOȘ LPS Piatra Neamț 6.6 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE LPS Cetate Deva 6.4 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2001 PĂDURARU VALENTIN LPS Câmpulung Muscel 6.18 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Orades 6.10 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
5 2001 SIANGA STERE CS Farul Constanța 5.99 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2001 COMAN EMANUEL ȘTEFAN CS Satu Mare 5.61 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
        6.14      
               
     2002               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 ANTONESCU EDUARD CSS Șoimii Sibiu 6.48 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2002 LICĂ MIHAI ȘTEFAN CSS Călărași 6.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 6.25 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
4 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 6.20 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
5 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBE LPS Satu Mare 5.98 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
6 2002 KOVACS HUNOR CSS Odorheiul Secuiesc 5.93 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2002 DINESCU CONSTANTIN LPS Câmpulung Muscel 5.87 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
8 2002 VOICULESCU ANDREI CSM Pitețti 5.79 Et. II C.N. Sen /U23 31-01.02.2020  
9 2002 BAINOCZI RĂZVAN LPS Baia Mare 5.78 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
10 2002 COSTEA DACIAN LPS Târgu Mureș 5.77 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
        6.04      
               
     U20  (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2001 NICUȚĂ DRAGOȘ LPS Piatra Neamț 6.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2002 ANTONESCU EDUARD CSS Șoimii Sibiu 6.48 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE LPS Cetate Deva 6.40 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2002 LICĂ MIHAI ȘTEFAN CSS Călărași 6.37 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
5 2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN CSM Brăila 6.25 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
6 2002 BLEDEA GHEORGHE LPS Baia Mare 6.20 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
7 2001 PĂDURARU VALENTIN LPS Câmpulung Muscel 6.18 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
8 2001 VĂDAN LAURENȚIU LPS Orades 6.10 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
9 2001 SIANGA STERE CS Farul Constanța 5.99 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBE LPS Satu Mare 5.98 FINALĂ U20 P.C. 07-08.02.2020  
        6.25      
               
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 6.90 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 6.82 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 MILITARU MIHAI MATEI Atl Club Iacrs București 6.52 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 CUCIUC FILIP ACIacris+CSS 7 Dinamo 6.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 6.40 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
6 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 6.38 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 6.31 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 6.27 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
9 2003 ANDREI NICOLAE VICTOR CSS Câmpina 6.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
10 2003 POPA SEBASTIAN ALEX LPS Cetate Deva 6.22 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        6.44      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 ENACHE ANDREI CSA Steaua București 6,95 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2004 ORHA MATEI CRISTIAN Palat copii București 6,01 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 CIULIN EMANUEL VICTOR LPS Câmpulung Muscel 5,63 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
4 2004 BERINDEI DENIS ALEX LPS Cetate Deva 5.53 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2004 CĂPRUCIU MIHAI ANTONIO CSM București 5,43 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2004 KELEMEN DANIEL CSS Odorheiul Secuiesc 5,34 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
7 2004 OPREA EDUARD MANOLE LPS Cetate Deva 5.29 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        5.74      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 ENACHE ANDREI CSA Steaua București 6.95 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020  
2 2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 6.9 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 6.82 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2003 MILITARU MIHAI MATEI Atl Club Iacrs București 6.52 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 CUCIUC FILIP ACIacris+CSS 7 Dinamo 6.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 6.4 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
7 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 6.38 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 6.31 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN CSM Buzău 6.27 FINALĂ U18 P.C. 07-08.02.2020  
10 2003 ANDREI NICOLAE VICTOR CSS Câmpina 6.22 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
        6.52      
               
     2005               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 SANDU ANDREI CSM București 6.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 AXINTE TUDOR MIHAI CSM Suceava 6.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 5.73 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
4 2005 GUȚU CRISTIAN CS Rapid București 5.58 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2005 TOGAN MIHAI IONUȚ TIBI CSS 5 București 5.50 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2005 DIACONU CASIAN CTIN LPS+CS Ceahlăul Piatra Nț 5.48 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2005 NOVAC GABRIEL IULIAN CSM Pașcani 5.47 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
8 2005 MANOLESCU NEACȘU  ACIacris+CSS 7 Dinamo 5.45 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
9 2005 BERCEA OCTAVIAN ADR S.S.E. 190 București 5.34 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
10 2005 CONSTANTIN IONUȚ ALEX CS Rapid București 5.33 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        5.60      
               
     2006               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2006 POPESCU CRISTIAN MAR CSA Steaua București 6,07 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2006 GAGIU ȘTEFAN CONST CSS Câmpina 5,59 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
3 2006 BULUCEA CORNELIU LPS Câmpulung Muscel 5,10 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
4 2006 BONDAREȚ LUCA CSS Bacău 5,09 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
5 2006 EȘEANU MIHNEA CSM Pitești 5.05 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2006 PETRESCU MATEI LPS+CS Ceahlăul Piatra Nț 4.92 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2006 BLAJ CLAUDIO LPS Piatra Neamț 4.87 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
8 2006 GLĂVAN GEORGE CRISTIAN CSS Sfântu Gheorghe 4,81 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
9 2006 RUSE CONSTANTIN CSS 6 București 4.68 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2006 LUNGU LIVIU IMFS Comănești 4.12 Cupa BISTRIȚA 18-19.01.2020  
        5.03      
               
     U16  (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 SANDU ANDREI CSM București 6.17 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 AXINTE TUDOR MIHAI CSM Suceava 6.10 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2006 POPESCU CRISTIAN MAR CSA Steaua București 6.07 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 TARȚĂ OCTAV IOAN Lic.Al.Papiu Ilarian Dej 5.73 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
5 2006 GAGIU ȘTEFAN CONST CSS Câmpina 5.59 FINALĂ U16 P.C. 07-08.02.2020  
6 2005 GUȚU CRISTIAN CS Rapid București 5.58 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
7 2005 TOGAN MIHAI IONUȚ TIBI CSS 5 București 5.50 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2005 DIACONU CASIAN CTIN LPS+CS Ceahlăul Piatra Nț 5.48 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
9 2005 NOVAC GABRIEL IULIAN CSM Pașcani 5.47 Memorial MELINTE 15-16.02.2020  
10 2005 MANOLESCU NEACȘU  ACIacris+CSS 7 Dinamo 5.45 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        5.70      
               
       Săritura în lungime  JUNIORI J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2004 ENACHE ANDREI CSA Steaua București 6.95 FINALĂ SEN/U23 28-29.02.2020 911
2 2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS Brașov 6.90 FINALĂ U18 06-07.03.2020 901
3 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 6.82 FINALĂ U18 06-07.03.2020 884
4 2001 NICUȚĂ DRAGOȘ LPS Piatra Neamț 6.60 FINALĂ U20   21-22.02.2020 837
5 2003 MILITARU MIHAI MATEI Atl Club Iacrs București 6.52 FINALĂ U18 06-07.03.2020 820
6 2002 ANTONESCU EDUARD CSS Șoimii Sibiu 6.48 Open JUNIORI 24-25.01.2020 811
7 2003 CUCIUC FILIP ACIacris+CSS 7 Dinamo 6.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020 805
8 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 6.40 FINALĂ U20   21-22.02.2020 794
8 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE LPS Cetate Deva 6.40 FINALĂ U20   21-22.02.2020 794
10 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 6.38 FINALĂ U18 06-07.03.2020 790
        6.59      
        834.7      
               
    Triplusalt          
               
     U20   (2001-2002)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2002 LICĂ MIHAI ȘTEFAN CSS Călărași 14.32 Municipale 11-12.01.2020  
2 2002 OROBIYI TUDORACHE CSS Onești 14.21 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
3 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE LPS Cetate Deva 13.92 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2002 OLARU ȘTEFAN STELIAN LPS Constanța 11.87 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
        13.58      
     2003               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 ȘENDREA ALEXANDRU CSM Brăila 14.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 14.09 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 14.04 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD CN Râmnicu Vâlcea 13.88 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 VOINEA SORIN ALEX CS Orășenesc Voluntari  13.36 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI LPS Cetate Deva 13.12 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
8 2003 MUNTEANU CĂTĂLIN LPS Brăila 12.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2003 TUDOR IONUȚ COSMIN LPS Brăila  12.41 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
10 2003 IURIET ROOBERT IONUȚ LPS Constanșa 12.40 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        13.37      
               
     2004               
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2004 CĂRLAN RAUL MARIO LPS Brăila+CSM Onești 13.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
2 2004 BERINDEIE DENIS ALEX LPS Cetate Deva 12,53 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
3 2004 OPREA EDUARD LPS Cetate Deva 11,58 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
4 2004 PARASCHIV ANDREI CSS 7 Dinamo București 11.14 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
5 2004 ROȘU EDUARD LPS Cetate Deva 11.1 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        11.90      
               
     U18  (2003-2004)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2003 ȘENDREA ALEXANDRU CSM Brăila 14.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
2 2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 14.09 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
3 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 14.04 FINALĂ U20   21-22.02.2020  
4 2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD CN Râmnicu Vâlcea 13.88 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
5 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
6 2003 VOINEA SORIN ALEX CS Orășenesc Voluntari  13.36 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
7 2004 CĂRLAN RAUL MARIO LPS Brăila+CSM Onești 13.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
8 2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI LPS Cetate Deva 13.12 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
9 2004 BERINDEIE DENIS ALEX LPS Cetate Deva 12.53 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
10 2003 MUNTEANU CĂTĂLIN LPS Brăila 12.45 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
        13.46      
               
     U16   (2005-2006)             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data  
1 2005 TOMA GABRIEL FLORIN CSS 1 Pajura București 12.35 FINALĂ U18 06-07.03.2020  
2 2005 CONSTANTIN IONUȚ ALEX CS Rapid București 11.95 Cupa R.M.A. 17-18.01.2020  
3 2005 TRIP ALEXANDRU TUDOR LPS Oradea 11.88 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
4 2005 GUȚU CRISTIAN  CS Rapid București 11.32 Municipale 11-12.01.2020  
5 2005 MOISE COSMIN ANDREI LPS Brăila 10.99 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
6 2005 UNGUR ANDREI LPS Cetate Deva 10.96 Open JUNIORI 24-25.01.2020  
        11.57      
               
       Triplusalt  JUNIORI J1-J2-J3             
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data Pct W.A.
1 2002 LICĂ MIHAI ȘTEFAN CSS Călărași 14.32 Municipale 11-12.01.2020 882
2 2003 ȘENDREA ALEXANDRU CSM Brăila 14.25 FINALĂ U20   21-22.02.2020 875
3 2002 OROBIYI TUDORACHE CSS Onești 14.21 Open JUNIORI 24-25.01.2020 871
4 2003 SABĂU HORAȚIU RĂZVAN LPS+CSU Oradea 14.09 FINALĂ U20   21-22.02.2020 858
5 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN LPS Baia Mare 14.04 FINALĂ U20   21-22.02.2020 853
6 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE LPS Cetate Deva 13.92 Open JUNIORI 24-25.01.2020 840
7 2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD CN Râmnicu Vâlcea 13.88 FINALĂ U18 06-07.03.2020 836
8 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN CS Farul Constanța 13.74 FINALĂ U18 06-07.03.2020 822
9 2003 VOINEA SORIN ALEX CS Orășenesc Voluntari  13.36 FINALĂ U18 06-07.03.2020 783
10 2004 CĂRLAN RAUL MARIO LPS Brăila+CSM Onești 13.16 Open JUNIORI 24-25.01.2020 762
        13.89      
        838.2