Top 10 sală 2019 [F.J1]

Top 10 sală 2019 [F.J1]
  60 m plat
  Juniori 1 2005  Angela Morosanu - 7ʺ30
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 TOADER BIANCA ELENA LPS Brăila+CSM Onești 7,74 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
2 2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 7,85 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
3 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSS+CSU Reșița 7,85 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2000 CARACUDĂ ANDREEA MIHA LPS Brăila+CSM Onești 7,87 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 BOCA ALEXA ANDREEA C.S.U. Reșița 7,88 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2001 OLARU CĂTĂLINA CS Unirea Focșani 8,06 Memorial D.M. 16-17.02.2019
7 2000 NICOLAE ANDREEA IOANA C.S. Olimpia București 8,11 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
8 2000 PUFU ALEXANDRA MIHAELA Col.naț. Râmnicu Vâlcea 8,31 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
9 2000 SHONER TERA ORVOKKI C.S. Dinamo București 8,40 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
10 2001 STAN TEODORA REBECA L.P.S. Galați 8,45 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2000 POPA CRISTINA VIORELA C.S.S. Târgoviște 8,50 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
12 2001 BRAN IOANA C.S.S. Focșani 8,64 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
13 2001 BANCIU GEORGIANA ACS Romanian București 8,71 Municipale 12-13.01.2019
14 2001 APETRI IZABELA L.P.S. Suceava 9,22 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
             
400 m plat
  Juniori 1  1999 Alina Ripanu - 52ʺ64
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 CÎRCIOGEL ADINA LPS Brașov+CSM București 57,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 58,32 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2001 TROCAN ANA MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 58,36 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 SCROB MARIA L.P.S. Cluj Napoca 58,79 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
5 2001 BALACI VANESSA L.P.S. Craiova 59,52 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2000 PLEȘA DIANA MARIA L.P.S. Cluj Napoca 59,54 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2001 HOJDA RAISA ANDREEA L.P.S. Timișoara 59,93 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2001 DAMACHIANU ȘTEFANIA C.S. Poli Iași 60,19 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2001 ANDRIEȘA IOANA CRISTINA L.P.S. Cluj Napoca 61,76 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 62,16 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2001 VLĂDULESCU IOANA CRIST Lic Teh Drăgășani 62,49 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2001 MOCIAN ALEXANDRA ANDRADA L.P.S. Cluj Napoca 63,69 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2001 STAN TEODORA REBECA L.P.S. Galați 64,07 FINALĂ J1 22-23.02.2019
14 2001 BOCĂNEALĂ ȘTEFANIA  L.P.S. Galați 65,37 Memorial D.M. 16-17.02.2019
15 2001 BRAN IOANA C.S.S. Focșani 65,89 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
16 2001 ZOTA IRINA GEORGIANA Lic Teh Drăgășani 66,36 FINALĂ J1 22-23.02.2019
17 2001 ARIEȘAN DIANA L.P.S. Bistrița 66,99 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
18 2000 POPA CRISTINA VIORELA C.S.S Târgoviște 67,76 FINALĂ J1 22-23.02.2019
19 2001 ORZA ANDRADA Lic Teh Drăgășani 67,95 FINALĂ J1 22-23.02.2019
20 2000 NECULAE ANCA TEODORA L.P.S. Galați 68,16 Memorial D.M. 16-17.02.2019
21 2001 STĂNCUȚA MARINELA COSMINA L.P.S. Craiova 68,55 FINALĂ J1 22-23.02.2019
22 2001 TOTORA ANDRA LUIZA L.P.S. Craiova 69,59 FINALĂ J1 22-23.02.2019
             
  800 m
  Juniori 1   2009 Elena Mirela Lavric - 2ʹ02ʺ08
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 OLENICI ANGELA VIORICA L.P.S. Suceava 2,15,97 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2001 HOJDA ANDREEA RAISSA L.P.S. Timișoara 2,16,11 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
3 2001 TROCAN MARIA LPS Tg Jiu+CSU Craiova 2,16,04 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2000 ANTON BIANCA GEORGIANA C.S. Rapid București 2,21,13 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 ARIEȘAN DIANA L.P.S. Bistrița 2,23,85 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2001 VÎRLAN DIANA IONELA L.P.S. Vaslui 2,27,76 Memorial D.M. 16-17.02.2019
7 2001 PODARIU BIANCA VASILICA LPS+CSS Botoșani 2,28,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2001 MOCIAN ALEXA ANDRADA L.P.S. Cluj Napoca 2,31,32 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2001 MATYUS EMMA MARIA ADRI C.S.M. Baia Mare 2,32,19 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2000 CIONADI ȘTEFANIA OTILIA C.S.S. Hunedoara 2,35,94 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2001 PĂCURARIU NAGY DIANA C.S.S. Sfântu Gheorghe 2,36,15 Memorial D.M. 16-17.02.2019
12 2001 MOVILĂ MIHAELA L.P.S. Galați 2,37,52 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2001 NĂSTASE GEORGIANA OLIMP C.S.S. Călărași 2,42,97 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
14 2001 BURECA ANGELA AS Colegiu Militar 2,45,98 Memorial D.M. 16-17.02.2019
             
1500 m
  Juniori 1   2011 Ioana Doaga - 4ʹ12ʺ26
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 OLENICI ANGELA VIORICA L.P.S. Suceava 4,34,90 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
2 2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași 4,44,23 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2000 PĂCURARIU NAGY HELEN C.S.S Sfântu Gheorghe 4,50,10 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2000 HECICO ALEXIA L.P.S. Baia Mare 4,54,62 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 SPIRIDON IZABELA L.P.S. Vaslui 5,07,65 Memorial D.M. 16-17.02.2019
6 2001 PETRUȚA ADELINA ELENA C.S.S. Blaj 5,08,51 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2001 VÎRLAN DIANA IONELA L.P.S. Vaslui 5,13,44 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
8 2002 VAMA ALEXANDRA ANDREEA C.S.S. Bîrlad 5,19,21 Memorial D.M. 16-17.02.2019
9 2000 CIONADI ȘTEFANIA OTILIA C.S.S. Hunedoara 5,19,39 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2001 MOVILĂ MIHAELA L.P.S. Galați 5,28,67 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2001 POSTOLACHE MIRUNA CS Olimpia București 5,56,85 Municipale 12-13.01.2019
12 2001 BUREACĂ ANGELA AS Colegiu Militar 5,57,64 Memorial D.M. 16-17.02.2019
             
3000 m
  Juniori 1   1993 Elena Cosoveanu - 9ʹ13ʺ90
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 SPIRIDON GEORGIANA L.P.S. Iași 9,49,53 J.B. Juniori 10.02.2013
2 2000 PĂCURARIU NAGY HELEN C.S.S Sfăântu Gheorghe 10,14,20 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2000 HECICO ALEXIA L.P.S. Baia Mare 10,15,02 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2000 VIZITEU LOREDANA LPS+CSS Botoșani 10,39,12 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 SPIRIDON IZABELA L.P.S. Vaslui 11,04,36 Memorial D.M. 16-17.02.2019
6 2001 PETRUȚĂ ADELINA ELENA C.S.S. Blaj 11,45,85 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
7 2001 POSTOLACHE MIRUNA C.S Olimpia București 14,23,82 Municipale 12-13.01.2019
             
60 m garduri
  Juniori 1 - 0,84m  1988 Ionica Domnitean - 8ʺ28
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 CARACUDA ANDREEA MIHA LPS Brăila+CSM Onești 8,65 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
2 2001 TOADER BIANCA LPS Brăila+CSM Onești 8,69 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
3 2000 DIACONESCU TEODORA ȘTEF C.S.M. București 8,87 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2003 COLIBĂȘANU IOANA CS. Farul+LPS Constanșa 9,06 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
5 2000 DINU ANA ALEXANDRA C.S.M. București 9,43 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2001 OLARU CĂTĂLINA CS Unirea Focșani 9,52 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2000 CIUREA GEORGIANA LPS+CS Câmpulung Msc 9,58 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
8 2001 DIAC  CARMEN IOANA CSS+SCM Bacău 9,68 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
9 2001 MATYUS EMMA MARIA C.S.M. Baia Mare 9,75 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 9,93 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 10,08 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2000 GAL RITA C.S.S. Odorheiul Secuiesc 10,27 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2001 GRECU LUCIA ALEXANDRA Palat naș copii București 10,87 FINALĂ J1 22-23.02.2019
14 2001 AGACHE ALEXANDRA L.P.S. Suceava 11,19 Memorial D.M. 16-17.02.2019
             
Săritura cu prăjina
  Junioare 1 2013 Ionela Denisa Pistol - 3.52m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 LUNGU ALINA CONSTANȚA C.S.S Dinamo București 2,50 FINALĂ J1 22-23.02.2019
             
Săritura în lungime
  Juniori 1 2015 Florentina Marincu - 6.79m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 ION DIANA ANA MARIA CSS 6 Buc+CSM Onești 5,93 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
2 2001 NICOLAE ANDREEA IOANA CS Olimpia București 5,77 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2001 FERENȚ ANDREEA LARISA CSU+CSS Reșița 5,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 TIMOFEI MARIA LPS+CS Farul Constanța 5,50 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
5 2000 CIUREA GEORGIANA LPS+CS Câmpulung Msc 5,46 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
6 2001 DIAC CARMEN IOANA C.S.S. Bacău 5,32 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
7 2000 CIUREA GEORGIANA LPS Cțmpulung Muscel 5,30 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
8 2001 SZIGYARTO NIKOLETT CSS Odorheiul secuiesc 4,80 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2000 GAL RITA CSS Odorheiul secuiesc 4,51 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
             
Triplu salt
  Juniori 1 2006 Cristina Ioana Bujin - 14.06m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 ION DIANA ANA MARIA CSS 6 București 13,14 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
2 2001 MATEI MAURA C.S.M. București 11,40 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
3 2001 TIMOFEI MARIA IZABELA LPS+CS Farul Constanța 11,40 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 SIANGA BIANCA Univ. Ovidius Constanța 11,29 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
5 2001 CORNEA ALEXANDRA L.P.S. Constanța 10,58 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
             
Aruncarea greutății
  Juniori 1 - 4Kg   1983 Livia Șimon - 17.36m 
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 ȚIGĂNAȘU IOANA DIANA CS Ceahlăul Piatra Neamț 14,02 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
2 2002 LUNGU ANDREEA IULIANA CSS Câmpina 11,82 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2001 DELEANU MIRUNA CS Ceahlăul Piatra Neamț 11,66 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
4 2003 ANDONE MARIA L.P.S. Iași 10,91 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2002 ROTARU ANDREEA L.P.S Focșani 10,62 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2000 CIUREA GEORGIANA LAVINIA LPS+CS Muscelul C.Lg 10,55 Municipale 12-13.01.2019
7 2000 IEDLICSKA LAURA DENISA C.S.U. Reșița 10,15 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
8 2003 RĂILEANU IAZMINA ANDREEA C.S.S. Alexandria 10,11 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 9,18 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
10 2001 DIAC CARMEN C.S.S. Bacău 9,03 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
11 2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 8,66 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
12 2001 TUDOSIU ELENA C.S.S. 6 București 8,36 Municipale 12-13.01.2019
13 2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA C.S.S. Bacău 8,32 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
14 2001 ILEA MARIA ALEXANDRA L.P.S. Alba Iulia 8,03 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2004 DAMIAN BIANCA ALEXA C.S.S+C.S.M. Giurgiu 7,98 FINALĂ J1 22-23.02.2019