Top 10 sală 2019 [B.J1]

Top 10 sală 2019 [B.J1]
  60 m plat
  Juniori 1 1973 Dorel Cristudor 6ʺ78
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 ICONARU ALEXANDRU LPS Brăila+CSM Onești 6,79 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2000 BREAHNĂ ROBERT CS Olimpia București 6,81 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2001 STOICA MIREL CRISTIAN C.S.M. București 6,83 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
4 2000 ȚONE MARIUS GABRIEL C.S.S.6 București 6,85 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2000 ANTON ALIN LPS Iași+CSM Onești 6,91 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2000 ROIBAN CRISTIAN NICUȘOR CSS+CSU Reșița 6,93 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2000 IONESCU MATEI L.P.S. Suceava 7,01 Memorial D.M. 16-17.02.2019
8 2000 DEAC ALEXANDRU CSSS Viitorul Cluj Napoca 7,02 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
9 2000 CÎRCIU ALEXANDRU IOAN CSS 6 București 7,19 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2000 BURCEA OVIDIU ANDREI CSS+CSM Ploiești 7,23 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
11 2001 BÎRSĂ ROBERT SEBASTIAN LPS+CS Farul Constanța 7,23 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2001 STEGARIU ALEXANDRU DANIEL L.P.S. Vaslui 7,24 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
13 2000 VEISEL ARIF MARIUS C.S.M. Brăila 7,27 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
14 2000 CIOLPAN DAVID LPS+CS Farul Constanța 7,28 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
15 2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN L.P.S Târgu Mureș 7,28 FINALĂ J1 22-23.02.2019
16 2000 PREPELIȚĂ BOGDAN CSS Dinamo+CSM Buc 7,29 Municipale 12-13.01.2019
17 2000 ROȘOIU MARIUS CONSTANTIN C.S. Rapid București 7,34 Municipale 12-13.01.2019
18 2000 PETRE EDUARD GABRIEL C.S. Farul Constanța 7,36 FINALĂ J1 22-23.02.2019
19 2000 ZOICAN CLAUDIU L.P.S.+C.S.U. Craiova 7,37 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
20 2001 TOMOȘOIU VIRGIL MIHAI C.S.M. Ploiești 7,39 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
21 2000 OLAR GEORGE DANIEL L.P.S. Cluj Napoca 7,42 FINALĂ J1 22-23.02.2019
22 2000 IORDACHE NICOLAE ION LPS Câmpulung Muscel 7,42 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
23 2001 CREȚU ANDREI ALEXANDRU LPS+CSM Brăila 7,44 FINALĂ J1 22-23.02.2019
24 2001 PENCIU FLORENTIN DANIEL L.P.S. Pitești 7,45 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
25 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 7,45 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
26 2000 GRIGORE DRAGOȘ C.S.S. Focșani 7,46 Memorial D.M. 16-17.02.2019
27 2001 HEBRIȘTEAN ALEXANDRU L.P.S. Oradea 7,47 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
28 2001 PENCIU FLORENTIN DANIEL L.P.S. Pitești 7,47 FINALĂ J1 22-23.02.2019
29 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 7,48 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
30 2000 DREHUȚĂ FLORIN MARIAN L.P.S. Suceava 7,52 Memorial D.M. 16-17.02.2019
31 2001 NEGOIȚĂ FERNANDO COSTIN L.P.S. pPitești 7,55 FINALĂ J1 22-23.02.2019
32 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 7,55 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
33 2001 SANDU GABRIEL  C.S.M. București 7,56 Municipale 12-13.01.2019
34 2001 ILIE ALEXANDRU SORIN L.P.S+C.S.M. Slatina 7,58 FINALĂ J1 22-23.02.2019
35 2002 BAINICZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 7,58 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
36 2001 TĂNĂȘOIU LORIS L.P.S. Brăila 7,60 FINALĂ J1 22-23.02.2019
37 2001 COȘARCĂ CASIAN ILIE L.P.S. Satu Mare 7,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
38 2001 NECȘULEA CĂTĂLIN ALEX L.P.S. Craiova 7,64 FINALĂ J1 22-23.02.2019
39 2001 VĂDAN LAURENȚIU DANI LPS+CS Satu Mare 7,65 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
40 2001 NĂSTASE IOSIF ALEXANDRU C.S.S. Ploiești 7,71 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
41 2000 BUCACIUC LAURENȚIU A.S. Colegiu Militar 7,76 Memorial D.M. 16-17.02.2019
42 2001 SZANTO ISTVAN C.S.S. Sfântu Gheorghe 7,76 Memorial D.M. 16-17.02.2019
43 2001 SOCACIU POP ERWIN L.P.S. Târgu Mureș 7,80 FINALĂ J1 22-23.02.2019
44 2001 DRINGA MARIAN IOAN C.S.S. Hunedoara 7,83 FINALĂ J1 22-23.02.2019
45 2001 MUNTEANU MIHNEA TRAIAN L.P.S. Galați 7,90 FINALĂ J1 22-23.02.2019
46 2001 ANTON ALIN ACS Proatletic București 7,96 Municipale 12-13.01.2019
47 2000 TABACU ROBERT MIHAI CSS Dinamo+CSM Buc 7,99 Municipale 12-13.01.2019
             
  400 m plat
  Juniori 1 2002 Florin Suciu - 48ʺ55
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 49,40 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
2 2001 TOADER ALEXANDRU C.S.S. Tulcea 49,43 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2000 GEAMĂNU ALEXANDRU CSS+CSM Ploiești 50,50 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 CUTUREANU ALEXANDRU L.P.S. Timișoara 50,61 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2000 VLAD ALEXANDRU C.S. Olimpia București 50,69 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2000 RUSU EDUARD CONSTANTIN LPS+CS Farul Constanța 50,79 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2000 OLTEANU IONUȚ CĂTĂLIN C.S. Olimpia București 50,92 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2000 SĂCEANU ALEXANDRU CSS Ploiești+CSM Buzău 51,21 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2000 GÎRLEANU CĂTĂLIN MARIAN LPS+CSM Focșani 51,33 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2000 VASILE IONUȚ C.S.S Călărași 51,35 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2000 MARICA ANDREI VLADIMIR C.S. Olimpia București 51,45 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2000 PICHIU COSMIN ANDREI LPS Iași+CSM Onești 51,56 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2000 PITIC FLORIN  L.P.S. Suceava 51,84 FINALĂ J1 22-23.02.2019
14 2000 PALADE GEORGE MIHAI L.P.S. Iași 52,07 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2001 CHIVI EDUARD DANIEL C.S.S. Ploiești 52,14 FINALĂ J1 22-23.02.2019
16 2000 RANACU GEORGE ROBERT C.S.S. Alexandria 52,26 FINALĂ J1 22-23.02.2019
17 2000 BURCEA OVIDIU ANDREI CSS+CSM Ploiești 52,33 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
18 2000 PĂSĂROIU NICU VASILE LPS Focșani+CSM București 52,44 Memorial D.M. 16-17.02.2019
19 2000 ZOICAN CLAUDIU C.S.U. Craiova 52,59 FINALĂ J1 22-23.02.2019
20 2001 TURNEA GEORGICĂ MARIAN LPS+CS Farul Constanța 52,60 FINALĂ J1 22-23.02.2019
21 2001 STEGARIU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 52,64 FINALĂ J1 22-23.02.2019
22 2000 GEAMĂNU ALEXANDRU CSS+CSM Ploiești 52,65 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
23 2001 ANGHEL RĂZVAN ȘTREFAN L.P.S. Craiova 52,73 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
24 2001 PRELIPCEANU DUMITRU L.P.S. Iași 52,80 FINALĂ J1 22-23.02.2019
25 2001 POP MOLDOVAN SEBASTIAN L.P.S. Cluj Napoca 52,85 FINALĂ J1 22-23.02.2019
26 2001 MAN BOGDAN ALEXANDRU C.S.S. Blaj 53,04 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
27 2001 NICA CRISTIAN FLORIN CSS Ploiești+CSM București 53,09 FINALĂ J1 22-23.02.2019
28 2000 HRIȘCĂ VALENTIN GABRIEL C.S.S. Blaj 53,10 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
29 2000 GUȚU BOGDAN LPS+CSM Focșani 53,12 Memorial D.M. 16-17.02.2019
30 2001 CHIPER COSMIN EUSEBIU C.S.S. Bacău 53,19 Memorial D.M. 16-17.02.2019
31 2000 BENȚA IOAN LPS+CSU Cluj Napoca 53,43 FINALĂ J1 22-23.02.2019
32 2001 PENCIU FLORENTIN DANIEL L.P.S. Pitești 53,62 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
33 2001 GODJA PETRU BENJAMIN L.P.S. Cluj Napoca 53,67 FINALĂ J1 22-23.02.2019
34 2001 ȚANDRU GABRIEL ANDREI CSM+LPS Craiova 54,07 FINALĂ J1 22-23.02.2019
35 2000 SÎRBU MANUEL LAURENȚIU LPS+CSM Focșani 54,10 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
36 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN  C.S.M. Onești 54,21 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
37 2000 MARCOIU ANDREI FLORIN C.N. Râmnicu Vâlcea 54,25 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
38 2001 CORLĂȚEANU FLORIN L.P.S. Iași 54,32 FINALĂ J1 22-23.02.2019
39 2000 RANACU GEORGE ROBERT C.S.S. Alexandria 54,33 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
40 2001 ȘANDRU GABRIEL ANDREI CSM+LPS Craiova 54,41 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
41 2000 MELINTEANU NICOLAE L.P.S. Focșani 54,50 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
42 2000 PALADE GEORGE MIHAI L.P.S. Iași 54,51 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
43 2001 STEGARIU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 54,56 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
44 2000 ZOICAN CLAUDIU L.P.S. Craiova 55,03 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
45 2000 HOPULELE ANDREI MARIN Colegiul Militar 55,17 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
46 2000 VLĂDUȚ ELISEI DANIEL L.P.S. Constanța 55,98 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
             
  800 m
  Juniori 1  1993 - Zsombor Fulop 1ʹ50ʺ92
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 VOICU CRISTIAN Col. Naț Râmnicu Vâlcea 1,54,22 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
2 2001 CUTUREANU ANTONIO L.P.S. Timișoara 1,55,18 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
3 2000 VASILIU MIHAI RĂZVAN LPS+CSM Focșani 1,55,99 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
4 2000 PITIC FLORIN L.P.S. Suceava 1,56,14 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2000 MUSTEAȚĂ EMANUEL TRAIAN C.S.M. Bistrița 1,57,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2000 RUSU EDUARD CONSTANTIN LPS+CS Farul Constanța 1,57,87 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
7 2000 GÎRLEANU CĂTĂLIN MARIAN L.P.S.+C.S.M. Focșani 2,00,38 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
8 2001 BEJAN IONUȚ L.P.S. Iași 2,00,55 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN C.S.M. Onești 2,01,44 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2002 POPONEA MIHAI SORIN L.P.S. Pitrești 2,01,91 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2001 ȘANDRU GABRIEL ANDREI CSM+LPS Craiova 2,02,03 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
12 2001 FLEȘER GEORGE ANTONIO LPS+CSU Alba Iulia 2,02,66 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2000 VLAD ALEXANDRU C.S. Olimpia București 2,03,23 Municipale 12-13.01.2019
14 2000 MARICA ANDREI VLADIMIR C.S. Olimpia București 2,03,41 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
15 2001 STEREA ANDREI C.S.M. Danubiu Tulcea 2,03,27 Municipale 12-13.01.2019
16 2001 GODJA PETRU BENJAMIN L.P.S. Cluj Napoca 2,04,05 FINALĂ J1 22-23.02.2019
17 2001 TUTU ADIEL C.S Dinamo București 2,04,24 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
18 2001 CHIPER COSMIN EUSEBIO C.S.S. Bacău 2,05,16 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
19 2001 MIHALEA COSTI ȘTEFAN L.P.S. Focșani 2,05,62 FINALĂ J1 22-23.02.2019
20 2001 LUPU SILVIU ADRIAN L.P.S. Constanța 2,05,63 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
21 2000 OLTEANU IONUȚ CĂTĂLIN CSS Steaua București 2,06,14 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
22 2001 MIHAELA COSTI ȘTEFAN L.P.S. Focșani 2,06,28 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
23 2001 CIORBA ADRIAN PETRIȘOR LPS Târgu Mureș 2,06,80 FINALĂ J1 22-23.02.2019
24 2001 FĂGĂRĂȘANU ALEC IONUȚ C.S.S. Galați 2,07,19 FINALĂ J1 22-23.02.2019
25 2001 BICA IONUȚ EUGENIU CS Pandurii Tg Jiu 2,09,04 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
26 2000 DĂNĂILĂ ALIN BENIAMIN L.P.S. Galați 2,09,88 Memorial D.M. 16-17.02.2019
27 2001 CÂMPEAN CRISTIAN ADRIAN L.P.S. Cluj Napoca 2,10,33 FINALĂ J1 22-23.02.2019
28 2001 FLOCEA ALEXANDRU A.S. Colegiu Militar 2,14,12 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
29 2001 CORLĂȚEANU FLORIN L.P.S. Iași 2,14,23 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
30 2001 CIORTAN ALEXANDRU IONUȚ C.S.M. Danubiu Tulcea 2,16,07 Municipale 12-13.01.2019
31 2001 PANAITE ANDREI VLĂDUȚ C.S.S. Bîrlad 2,16,59 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
32 2001 STEGARIU ALEXANDRU DANI L.P.S. Vaslui 2,16,92 FINALĂ J1 22-23.02.2019
33 2001 COSTIN IULIAN L.P.S. Suceava 2,17,21 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
34 2000 ȘERBAN COSTEL A.S. Colegiu Militar 2,21,54 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
35 2001 DANILIUC IULIAN VLAD A.S. Colegiu Militar 2,22,79 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
36 2001 GALUPA ALEXANDRU ȘTEFAN L.P.S. Brăila 2,23,17 Municipale 12-13.01.2019
37 2001 ȚIPERCIUL RADU  A.S. Colegiu Militar 2,27,99 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
38 2001 CIOTINĂ CIPRIAN A.S. Colegiu Militar 2,31,36 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
             
1500 m
  Juniori 1  2017 Rusu Dorin Andrei - 3ʹ48ʺ13
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 4,05,06 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2000 STANCU IONUȚ DANIEL CSS+CS Tîrgoviște 4,06,89 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2000 MUSTEAȚĂ EMANUEL TRAIAN C.S.M. Bistrița 4,07,67 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 MOLDOVAN SEBASTIAN C.S.M. Onești 4,08,16 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
5 2001 RUS DANIEL GHEORGHE SCS Atletic Cluj Napoca 4,10,16 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2001 BEJAN IUONUȚ L.P.S. Iași 4,14,38 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2001 CRIHAN ADELIN PETRIȘOR L.P.S. Botoșani 4,16,28 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2000 PITIC FLORIN L.P.S. Suceava 4,18,56 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
9 2000 ANDRONESCU LAURENȚIU C.S.S. Galați 4,21,94 Memorial D.M. 16-17.02.2019
10 2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN CSS Tîrgoviște 4,26,15 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2001 CÂMPEAN CRISTIAN ADRIAN L.P.S. Cluj Napoca 4,26,21 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2001 COPIL  DANIEL FLORIN C.N. Oradea 4,26,29 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2001 CHIPER COSMIN EUSEBIU C.S.S. Bacău 4,28,60 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
14 2001 FĂGĂRĂȘANU ALEC IONUȚ C.S.S. Galați 4,34,86 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
15 2001 FLOCEA ALEXANDRU Colegiu Militar 4,35,35 Memorial D.M. 16-17.02.2019
16 2001 CIORTAN ALEX IONUȚ CSM Danubius Tulcea 4,36,21 FINALĂ J1 22-23.02.2019
17 2001 PANAITE ANDREI VLĂDUȚ C.S.S. Bîrlad 4,42,05 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
18 2001 COSTIN IULIAN L.P.S. Suceava 4,43,20 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
             
  3000 m
  Juniori 1  2018 Garcea Adrian - 8ʹ08ʺ23
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 STEREA ANDREI CSM Danubius Tulcea 8,46,83 J.B. Juniori 10.02.2013
2 2001 RUS DANIEL GHEORGHE SCS Atletic Cluj Napoca 9,08,31 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2000 STANCU IONUȚ DANIEL C.S.S. Târgoviște 9,17,12 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
4 2001 ȘERBAN GABRIEL IULIAN C.S.S. Târgoviște 9,35,97 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2000 ANDRONESCU LAURENȚIU C.S.S. Galați 9,42,23 Memorial D.M. 16-17.02.2019
6 2001 MATEI GHEORGHE SILVIU CSS Drobeta+SCM Buzău 9,49,75 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
7 2001 COPIL FANIEL FLORIN Col național Oradea 9,51,57 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
8 2001 CRIHAN ADELIN PETRIȘOR L.P.S. Botoșani 9,55,56 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2001 CIORTAN ALEX IONUȚ CSM Danubius Tulcea 10,07,30 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2000 TURLUIANU ȘTEFAN C.S.S. Târgu Neamț 10,17,01 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
11 2001 STOICA ALEX ADRIAN L.P.S. Alba Iulia 10,39,61 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2001 CIOLOCA BOGDAN ANDREI L.P.S. Alba Iulia 10,46,79 FINALĂ J1 22-23.02.2019
             
  60 m garduri
  Juniori 1 0,99m  2019  Alexandru Iconaru - 7ʺ64
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 ICONARU ALEXANDRU LPS Brăila+CSM Onești 7,64 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
2 2000 ANTON ALIN L.P.S. Iași+C.S.M. Onești 7,88 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2000 SILVESTRU DRAGOȘ ALEX LPS+CS Farul Constanța 8,20 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 FLORIAN DARIUS GABRIEL C.S.M. București 8,36 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
5 2001 FĂGĂRAȘ DARIUS MARIAN LPS Târgu Mureș 8,46 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2001 CREȚU ANDREI ALEXANDRU LPS Brăila+CSM Onești 8,50 Municipale 12-13.01.2019
7 2002 HARIGA ȘTEFAN ROBERT L.P.S. Brăila 9,54 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2001 SANDU GABRIEL C.S.M. București 8,70 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2000 IORDACHE NICOLAE ION LPS Câmpulung Muscel 8,97 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
10 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 8,97 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
11 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 9,04 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
12 2000 COSTACHE MIRCEA DAN C.S.M. Brașov 9,24 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2001 VĂDAN LAURENȚIU DANI LPS+CS Satu Mare 9,41 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
14 2002 VOICULESCU ANDREI COSMIN C.S.M. Pitești 9,62 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 9,66 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
16 2002 DRAGOȘ ARNOLD  NORBERT LPS Satu Mare 9,74 FINALĂ J1 22-23.02.2019
17 2002 BAINICZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 10,93 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
18 2000 ANTON ALIN L.P.S. Iași+C.S.M. Onești 8,05 sen FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
19 2000 SILVESTRU DRAGOȘ ALEX C.S. Farul Constanța 8,22 sen Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
             
  Săritura cu prăjina
  Juniori 1  2012 - Andrei Razvan Deliu - 4.82 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 PREPELIȚĂ BOGDAN C.S.M. Onești 4,50 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
2 2000 TABACU ROBERT C.S.S. Dinamo București 4,20 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
3 2001 VĂDAN LAURENȚIU DANI LPS+CS Satu Mare 3,30 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
4 2000 IORDACHE NICOLAE ION LPS Câmpulung Muscel 3,00 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
5 2002 BAINICZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 2,40 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
             
  Săritura în înălțime
  Juniori 1 2,09 - 2,04 2012 - Mihai Anastasiu  2.22m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 ANDRONE VALENTIN CSM+CSS 6 București 2,05 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
2 2000 BĂDICEL CĂTĂLIN FLORIN C.S..A. Steaua |București 2,03 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2001 FINIȘ MIRCEA ALBERT L.P.S. Iași 2,00 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
4 2001 KIRALY BALINT L.P.S. Oradea 1,97 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 1,91 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
6 2000 ABRUDAN CONSTANTIN LICĂ L.P.S.+C.S.U Oradea 1,90 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
7 2000 GENEȘ ALEXANDRU A.S. Colegiu Militar 1,75 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
8 2001 VĂDAN LAURENȚIU DANI LPS+CS Satu Mare 1,70 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
9 2000 IORDACHE NICOLAE ION LPS Câmpulung Muscel 1,67 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
             
  Săritura în lungime
  Juniori 1  1994  Bogdan Tarus / 2011  Valentin Toboc 7.84 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 BUCȘĂ SAMUEL CSS Dinamo+CSM Buc 7,31 BRATISLAVA 01.02.2019
2 2000 CIOLPAN DAVID LPS+CS Farul Constanța 7,20 J.B. Juniori 10.02.2013
3 2000 BĂDESCU VLAD FLORIN C.S. Farul Constanța 7,00 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2000 SILVESTRU DRAGOȘ LPS+CS Farul Constanța 6,71 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 CERNAT ANDREI C.S.M. București 6,62 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
6 2001 PĂDURARU EDUARD VALEN LPS Câmpulung Muscel 6,60 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
7 2000 TABACU ROBERT MIHAI CSS Dinamo+CSM Buc 6,59 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
8 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N.Sp Cetate Deva 6,39 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2000 IORDACHE NICOLAE ION LPS Câmpulung Muscel 6,36 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
10 2001 MIHĂIESCU BOGDAN C.S.S. Dinamo București 6,06 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
11 2001 HREBIȘTEANU ALEXANDRU L.P.S. Oradea 5,91 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2001 PĂTEANU ANDREI DANIEL C.S.S. 6 București 5,87 Municipale 12-13.01.2019
13 2001 VĂDAN LAURENȚIU DANI LPS+CS Satu Mare 5,87 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
14 2001 SIANGA STERE CS Farul+LPS Constanța 5,83 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
15 2001 COȘARCĂ CASIAN ILIE L.P.S. Satu Mare 5,54 FINALĂ J1 22-23.02.2019
16 2001 AMBARUȘ DENIS A.S. Colegiu Militar 5,53 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
17 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 5,53 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
18 2001 DRINGA MARIAN IOAN C.S.S. Hunedoara 5,52 FINALĂ J1 22-23.02.2019
19 2001 NEGOIȚĂ FERNANDO COSTIN L.P.S. Pitești 5,45 FINALĂ J1 22-23.02.2019
20 2000 GENEȘ ALEXANDRU A.S. Colegiu Militar 5,01 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
             
  Triplu salt
  Juniori 1  2001  - Marian Oprea  16.72m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2000 PETRE MARIAN CS Farul+LPS Constanța 15,48 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2000 CIOACĂ BOGDAN GEORGIAN CSM+LPS Pitești 15,09 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
3 2000 BĂDESCU VLAD FLORIN C.S. Farul Constanța 14,29 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2001 DIMA GEORGE ADRIAN C.S. Rapid București 13,77 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2000 OGREZEANU LEONARD L.P.S. Constanța 13,56 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
6 2001 MAIER RAREȘ NICOLAE C.N.Sp. Cetate Deva 13,46 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2001 SIANGA STERE CS Farul+LPS Constanța 13,11 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
             
  Aruncarea greutății
  Juniori 1 -  6 Kg  2016 - Toader Andrei Rareș  21.67 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2001 BÎRĂ MARIUS SCM Gloria Buzău 17,46 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2000 ZANFIR CONSTANTIN CS Dinamo București 16,96 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2002 VASILE ION MARIUS C.S.S Câmpina 15,69 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
4 2000 SANDU IONUȚ MĂLIN C.S.S. Târgoviște 14,40 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2001 ILISEI ROBERT DANIEL C.S.Dinamo București 14,13 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN C.A. Roman 14,05 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2000 OPREA SEBASTIAN COSTIN C.S.S Câmpina 14,02 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
8 2000 APOSTOL CĂTĂLIN DUMITRU C.S.M. Buzău 13,94 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
9 2003 BURLACU CLAUDIU C.S.M. Buzău 13,75 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
10 2000 AGRIGOROAIE BOGDAN C.S.S. Hunedoara 12,93 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2000 IORDACHE NICOLAE ION LPS Câmpulung Muscel 12,89 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
12 2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI S.C.M. Gloria Buzău 11,88 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
13 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 11,57 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
14 2003 OPREA IONUȚ ALEXANDRU LPS Câmpulung Muscel 11,38 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2001 DUMITRESCU ADRIAN DARIE L.P.S. Craiova 11,04 FINALĂ J1 22-23.02.2019
16 2001 VĂDAN LAURENȚIU DANI LPS+CS Satu Mare 10,81 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
17 2001 DABIJA LIVIU GABRIEL S.C.M. Bacău 10,55 Memorial D.M. 16-17.02.2019
18 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 10,12 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
19 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 10,04 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
20 2001 NEAGU ALEXANDRU  C.S.M. Buzău 9,77 FINALĂ J1 22-23.02.2019
21 2002 BAINICZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 9,20 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
22 2001 SMĂU BOGDAN A.S. Colegiu Militar 9,13 Memorial D.M. 16-17.02.2019
23 2001 POPESCU ADELIN A.S. Colegiu Militar 8,86 Memorial D.M. 16-17.02.2019