Top 10 sală 2019 [F.J2]

Top 10 sală 2019 [F.J2]
  60 m plat
  Cadeti 2010 Ana Maria Rosianu - 7ʺ47
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 MIHALACHE MARIA CS Olimpia București 7,71 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
2 2003 ILINOIU CORINA CSS+CSM Focșani 7,84 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2003 ȘTIRBU IOANA L.P.S. Iași 7,85 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
4 2003 BISERICESCU MARIA VALER CS Rapid bucurești 7,87 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
5 2002 VASILESCU ALEXANDRA L.P.S. Timișoara 7,94 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
6 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 7,95 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
7 2003 ALZNER EVA NATALIA ELIZA C.N.Sp Cetate Deva 7,97 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2002 VASILESCU ALEXANDRA L.P.S. Timișoara 7,97 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2002 MAEKAWA YUMNA C.S.S. Bacău 8,04 Memorial D.M. 16-17.02.2019
10 2002 PREDICĂ DENISA IOANA LPS Cîmpulung Muscel 8,08 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
11 2002 SZABO ȘTEFANIA MARIA C.S.M. Baia Mare 8,08 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2002 SCURTU SARA C.S.S. Hunedoara 8,09 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
13 2003 SUHAI ANDREEA ȘTEFANIA CSS+CSU Reșița 8,14 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
14 2003 GHERCA FLORENTINA VANESA L.P.S. Brăila 8,16 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
15 2003 TOADER KARINA ANAMARIA C.S.S. Focșani 8,20 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
16 2003 TĂNASE ANDREEA C.S.S. Focșani 8,20 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
17 2003 NICU BIANCA SABINA L.P.S. Brașov 8,21 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
18 2003 TĂTARU MARIA LORENA C.S.S. Bacău 8,22 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
19 2003 GHIORGHIU IOANA SARA L.P.S. Timișoara 8,26 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
20 2002 BUCUR CEZARA C.S.S. Hunedoara 8,28 FINALĂ J1 22-23.02.2019
21 2003 MIHEȘ DARIA CRISTINA C.N. M.Eminescu Oradea 8,28 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
22 2002 SÂRBU MARIA ANTONIA LPS Cîmpulung Muscel 8,29 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
23 2003 TOFAN EMMA NICOLETA C.S.M. Brașov 8,32 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
24 2002 GHIUȚĂ ROXANA ELENA C.S.M. Suceava 8,37 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
25 2002 BORISOV TANIA LPS+CS Farul Constanța 8,38 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
26 2002 COTOI ALEXIA C.S.S. Focșani 8,36 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
27 2003 MATEI ANA MARIA CS Chimistul Râmnicu Vl 8,40 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
28 2002 JOINEL JASMINE TEODORA CSS+CSM Ploiești 8,40 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
29 2002 CONDRIUC ANIA BIANCA CSS Dinamo București 8,41 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
30 2003 STOICA NATALIA BIANCA L.P.S. Târgu Mureș 8,43 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
31 2003 CIOLACU MARIA CRISTINA L.P.S. Iași 8,45 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
32 2002 TIBICHI DENISA IOANA C.S.S. Hunedoara 8,46 FINALĂ J1 22-23.02.2019
33 2003 BRINDAȘ COSMINA LARISA L.PS.+C.S.U Oradea 8,48 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
34 2003 NAUM DIANA  C.S Chimia Râmnicu Vâlcea 8,49 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
35 2003 DANEȚIU RUXANDRA C.N. M.Eminescu Oradea 8,52 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
36 2002 CHILOM GABRIELA GEORGIANA C.S. Rapid București 8,53 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
37 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 8,55 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
38 2002 PURCĂROIU SONIA C.S. Olimpia București 8,61 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
39 2003 BANCIU ALEXANDRA IOANA C.S.S. Focșani 8,63 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
40 2003 SMOCHINĂ ANDREEA CĂTĂ C.S.M. București 8,66 Municipale 12-13.01.2019
41 2003 SAMSUN SIMONA AMALIA L.P.S. Brăila 8,67 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
42 2002 MITRANA ELENA  DANIELA L.P.S. Craiova 8,68 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
43 2003 BUCURESCU RALUCA C.S. Olimpia București 8,69 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
44 2003 BARIZI ANA MARIA OLGUȚA C.S.M. București 8,72 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
             
  400 m plat
  Cadeti 2016 Mikloș Andrea - 53ʺ82
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA CSS Bîrlad +CSM Bistrița 57,87 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2003 CIUCĂ ANDREEA IULIA C.S.S. Triumf București 58,07 J.B. Juniori 10.02.2013
3 2003 GOVOREANU DANA MARIA C.N. Râmnicu Vâlcea 58,87 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
4 2003 OLTEANU ALEXANDRA GABI C.S.M. Pitești 61,03 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
5 2002 BORISOV TANIA LPS+CS Farul Constanța 61,08 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 61,13 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
7 2002 SOVAR MARIA ALEXIA C.S. Olimpia București 61,26 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2003 TÎMBOTA ALEXANDRA L.P.S. Timișoara 61,94 FINALĂ J1 22-23.02.2019
9 2002 DINEA ALEXANDRA BIANCA L.P.S. Cluj Napoca 62,16 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2003 ARTENE FLORINA ALINA CSS 3 Steaua București 62,43 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
11 2003 CUREA ELENA C.S.M. Pitești 62,46 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
12 2002 POP MARA ALEXANDRA L.P.S. Cluj Napoca 62,60 FINALĂ J1 22-23.02.2019
13 2003 NEAGU NICOLETA C.S.Orășenesc Voluntari 62,65 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
14 2003 ILINOIU CORINA C.S.S. Focșani 62,89 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
15 2003 NICU BIANCA SABINA L.P.S. Brașov 62,94 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
16 2003 RADU MARIA MĂDĂLINA C.S.Orășenesc Voluntari 63,16 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
17 2003 TEODORU ALEXANDRA MARIA CSS Ploiești+CSM București 63,20 FINALĂ J1 22-23.02.2019
18 2002 SZABO ȘTEFANIA MARIA C.S.M. Baia Mare 63,61 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
19 2002 TÎRCĂ ALEXANDRA C.S.M. București 63,90 FINALĂ J1 22-23.02.2019
20 2003 PUȘCUȚĂ ALEXA NICOLETA CSM Danubiu Tulcea 64,09 Municipale 12-13.01.2019
21 2002 POTRA SZANTA L.P.S. Oradea 64,14 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
22 2002 FILIP ANDREEA CS Olimpia București 64,30 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
23 2002 PREDICĂ DENISA LPS Câmpulung Muscel 64,68 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
24 2003 BOICIUC COSMINA EMILIA L.P.S. Suceava 64,73 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
25 2002 PANDELE ANDA ANA MARIA C.S.M. Pitești 64,84 FINALĂ J1 22-23.02.2019
26 2003 GHIUȚĂ CLAUDIA L.P.S. Focșani 64,86 Memorial D.M. 16-17.02.2019
27 2003 MIHEȘ DARIA CRISTINA C.N. Oradea 64,88 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
28 2003 CHIRILĂ ADINA C.S.S. Caransebeș 65,17 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
29 2003 TĂNASE ANDREEA C.S.S. Focșani 65,58 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
30 2003 MATEI ANA MARIA CS.Chimia Râmnicu Vâlcea 65,60 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
31 2003 PASCAL DIANA C.S.S. Rădăuți 65,69 Memorial D.M. 16-17.02.2019
32 2003 NAUM DIANA CS Chimia Râmnicu Vâlcea 65,80 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
33 2003 TUDOR ANDRADA MARIA L.P.S. Pitești 66,01 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
34 2003 COLBAN LENUȚA L.P.S. Suceava 66,29 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
35 2002 BAICU RALUCA ȘTEFANIA CSS+CSM Ploiești 66,38 FINALĂ J1 22-23.02.2019
36 2003 SOLOMON LOREDANA L.P.S. Iași 66,70 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
37 2003 FOIA CARMEN ELENA CSS Triumf București 66,78 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
38 2003 TOADER KARINA C.S.S. Focșani 66,85 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
39 2002 COTOI ALEXIA C.S.S. Focșani 67,24 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
40 2003 ALEXANDRU DARIA RUXANDRA CSS Ploiești+CSM București 67,45 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
41 2003 GHERCA FLORENTINA VANESSA L.P.S. Brăila 67,46 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
42 2002 SCURTU SARA C.S.S. Hunedoara 67,67 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
43 2003 ALZER EVA NATALIA ELIZA C.N.Sp Cetate Deva 67,41 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
44 2003 BANCIU ALEXANDRA C.S.S. Focșani 67,81 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
45 2002 PREDICĂ DENISA LPS Câmpulung Muscel 68,42 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
46 2002 POP KARINA AS Colegiu Militar 68,53 Memorial D.M. 16-17.02.2019
47 2002 IONAȘ IVONA GABRIELA C.S.S. Târgoviște 68,76 Municipale 12-13.01.2019
48 2002 OANĂ ANDRA FLORENTINA C.S. Târgoviște 68,87 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
49 2003 DANCIU MĂDĂLINA ANDREEA CS Ghelari Hunedoara 68,98 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
50 2003 CAP MARE RAMONA L.P.S. Iași 69,02 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
             
  800 m 
  Cadeti  1998 Alina Ripanu - 2ʹ06ʺ03
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA CSS Bîrlad 2,12,59 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
2 2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 2,13,65 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 2,13,99 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
4 2002 BOTNARIUC ANTONIA C.S.M. Suceava 2,15,06 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
5 2002 GHIUȚĂ ROXANA ELENA C.S.M. Suceava 2,19,05 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
6 2003 RADU MARIA MĂDĂLINA CS Orășenesc Voluntari 2,20,24 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
7 2003 OLTEANU ALEXANDRA C.S.M. Pitești 2,20,87 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2003 CIUCHE MIOARA SORINA C.S.S. Caransebeș 2,21,44 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
9 2003 BELDEAN ANAMARIA L.P.S. Bistrița 2,22,25 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
10 2002 BORISOV TANIA CS Farul+LPS Constanța 2,22,59 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
11 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Trimf București 2,23,41 Municipale 12-13.01.2019
12 2002 DINU ANDREEA ALEXANDRA LPS Brăila+CSM Onești 2,26,88 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
13 2003 PERJOIU ALICE GABRIELA CS Olimpia București 2,28,03 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
14 2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA L.P.S. Tțrgu Jiu 2,28,28 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2003 ȘTEFANOVICI ANDREEA L.P.S. Iași 2,29,11 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
16 2003 PASCAL DIANA C.S.S. Rădăuți 2,29,60 Memorial D.M. 16-17.02.2019
17 2003 SABĂU BIANCA MARIA C.S.S. Blaj 2,29,92 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
18 2002 MITRUȘ MARIA ALEXANDRA CSM Danubiu Tulcea 2,31,37 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
19 2002 PANDELE ANDA ANA MARIA C.S.M. Pitești 2,32,06 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
20 2003 PUȘCUȚĂ ALEXA NICOLETA CSM Danubiu Tulcea 2,32,73 Municipale 12-13.01.2019
21 2002 SROESCU DENISA NATALIA C.S. Dinamo București 2,32,73 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
22 2002 IOANI MIHAELA C.N.Sp Cetate Deva 2,33,53 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
23 2003 COLIBĂȘANU IOANA EMILIA CS Farul+LPS Constanța 2,33,60 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
24 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 2,33,86 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
25 2003 BOICIUC COSMINA EMILIA L.PS Suceava 2,35,65 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
26 2003 COLBAN LENUȚA L.P.S. Suceava 2,35,99 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
27 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 2,37,06 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
28 2002 MASCHIEVICI ANDREEA L.P.S. Suceava 2,38,73 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
29 2003 BOLOHAN ANA MARIA C.S.S. Hundoara 2,42,36 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
30 2002 GORGAN ANDEEA PATRICIA C.S.S. Zalău 2,43,47 Memorial D.M. 16-17.02.2019
31 2003 UNGUREANU ANDREEA CS Ceahlâul Piatra Neamț 2,44,21 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
32 2003 TUTU SORANA C.S.S. BÎRLAD 2,44,90 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
33 2002 OANĂ ANDRA FLORENTINA C.S. Târgoviște 2,45,24 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
34 2002 GĂTEJ GEORGIANA CSM Rarăul Câmpulung Mld 2,45,57 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
35 2003 CUREA ELENA  C.S.M. Pitești 2,47,39 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
36 2003 ROTARU ANTONIA C.S. Rapid București 2,49,50 Municipale 12-13.01.2019
37 2003 SMĂU LIDIA L.P.S. Vaslui 2,52,95 Memorial D.M. 16-17.02.2019
38 2002 OANĂ ANDRA FLORENTINA C.S. Târgoviște 2,56,30 Municipale 12-13.01.2019
39 2003 SUCIU IOANA C.S.S. Zalău 2,56,67 Memorial D.M. 16-17.02.2019
40 2003 TODIREANU ELENA C.S.S. 1 Constanța 2,57,52 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
41 2003 STOICA DENISA MARIA C.N.Sp Cetate Deva 2,58,58 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  1500 m
  Cadeti  1986 Staicu Simona - 4ʹ23ʺ00
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 SFARGIU TALIDA C.S.M. Suceava 4,31,60 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2002 BODNARIUC ANTONIA C.S.M. Suceava 4,37,29 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2002 TEUȘAN TABITA CSS Șoimii Sibiu 4,37,36 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
4 2003 CIUCHE MIOARA SORINA C.S.S. Caransebeș 4,37,99 FINALĂ J1 22-23.02.2019
5 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA C.S.M. Suceava 4,48,10 FINALĂ J1 22-23.02.2019
6 2003 TALPIȘ LARISA PARASCHIVA CSS Bârlad+ Vaslui 4,48,99 Municipale 12-13.01.2019
7 2003 BELDEAN ANAMARIA L.P.S. Bistrița 4,49,03 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
8 2002 TĂMĂȘILĂ YASMINA CLAUDIA CSU Poli Timișoara 4,49,65 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
9 2003 MOROȘAN ANCA MIRELA CSM Rarăul Câmpulung Mld 4,50,10 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
10 2003 NEAȚĂ ANDREEA NICOLETA CSS Trimf București 4,54,69 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
11 2003 OLTEANU ALEXANDRA GABI C.S.M. Pitești 4,55,35 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2002 CATRINAR BIANCA CSM Rarăul Câmpulung Mld 5,00,26 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
13 2002 MITRUȘ MARIA ALEXA CSM Dnubiu Tulcea 5,00,89 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
14 2002 DRĂGHICESCU ALEXANDRA Lic. Teh Drăgășani 5,01,73 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
15 2003 IVĂNUȘ SAMIRA MIHAELA C.S.M. Pitești 5,01,91 Municipale 12-13.01.2019
16 2002 CHIVOIU ANDREEA CERASELA L.P.S. Târgu Jiu 5,01,95 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
17 2003 BORDEANU NOEMI CS Ceahlăul Piatra Neamț 5,04,36 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
18 2003 BUZDUGAN GABRIELA L.P.S. Vaslui 5,10,52 Memorial D.M. 16-17.02.2019
19 2002 IOANI MIHAELA C.N.Sp Cetate Deva 5,11,12 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
20 2003 OLARU ANA MARIA CS Unirea Focșani 5,12,98 Memorial D.M. 16-17.02.2019
21 2003 ROTARU ANTONIA C.S. Rapid București 5,14,69 Municipale 12-13.01.2019
22 2003 PERJOIU ALICE GABRIELA C.S. Olimpia București 5,18,14 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
23 2002 PANDELE ANDA ANA MARIA C.S.M. Pitești 5,18,79 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
24 2003 ȘTEFANOVICI ANDREEA L.P.S. Iași 5,21,33 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
25 2003 SABĂU BIANCA MARIA C.S.S. Blaj 5,21,34 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
26 2003 UNGUREANU ANDREEA CS Ceahlăul Piatra Neamț 5,25,08 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
27 2002 GĂTEJ GEORGIANA CSM Rarăul Câmpulung Mld 5,34,76 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
28 2003 TUTU SORANA C.S.S. Bîrlad 5,33,95 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
29 2004 CHELARIU ROXANA L.P.S. Piatra Neamț 5,40,69 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
30 2002 GORGAN ANDREEA PATRICIA C.S.S. Zalău 5,44,30 Memorial D.M. 16-17.02.2019
             
3000 m
  Cadeti 1991 Corina Dumbravean - 9ʹ29ʺ25
1 2003 SÎRBU MĂDĂLINA ELENA C.S.M. Suceava 10,04,68 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2002 TĂMĂȘILĂ YASMINA CLAU C.S.U. Poli Timnișoara 10,15,29 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2003 MOROȘAN ANCA MIRELA CSM Rarăul Câmpulung Mld 10,46,65 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
4 2003 BORDEANU  NOEMI CS Ceahlăul Piatra Neamț 10,48,56 Memorial D.M. 16-17.02.2019
5 2002 DRĂGHICESCU ALEXANDRA Lic. Teh Drăgășani 10,53,91 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
6 2003 OLTEANU ALEXANDRA C.S.M. Pitești 10,58,50 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
7 2002 VAMĂ ALEXANDRA ANDREEA C.S.S. Bîrlad 11,04,72 Memorial D.M. 16-17.02.2019
8 2003 OLARU ANA MARIA C.S Unirea Focșani 11,22,56 Memorial D.M. 16-17.02.2019
9 2002 CATRINAR BIANCA CSM Rarăul Câmpulung Mld 11,26,09 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
10 2003 BUZDUGAN GABRIELA L.P.S. Vaslui 11,55,38 Memorial D.M. 16-17.02.2019
11 2003 OBREJAN SILVIA TEODORA C.S.S. Mediaș 12,17,46 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2002 ARTENI TEODORA ADINA L.P.S. Vaslui 12,17,56 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
13 2003 BOZDOG ANA ROXANA L.P.S. Alba Iulia 13,41,46 FINALĂ J1 22-23.02.2019
             
  60 m garduri
  Cadeti - 0,76m 2017 Elena Bianca Toader - 8ʺ47
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 GRIGOROIU IULIA DARIANA CSS+CSU Reșița 8,85 Municipale 12-13.01.2019
2 2003 COLIBĂȘANU IOANA CS. Farul+LPS Constanța 8,88 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2002 MAEKAWA YOUMNA C.S.S. Bacău 8,89 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
4 2003 GOVOREANU DANA MARIA C.N. Râmnicu Vâlcea 8,91 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
5 2004 IOVANOVICI IOANA L.P.S. Timișoara 9,34 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
6 2002 MILEA MIHAELA ADELINA L.P.S. Brăila 9,36 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
7 2003 SAMUSAN SIMONA AMALIA L.P.S. Brăila 9,63 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
8 2002 TORCACIU ELENA L.P.S. Brăila 9,69 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
9 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 9,82 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
10 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 9,95 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
11 2003 VĂDAN FATIMA ANDRA L.P.S. Târgu Mureș 10,09 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
12 2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 10,17 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
13 2002 POPESCU ALEXIA HELENA C.S.S. Dinamo București 10,19 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
14 2003 LAZĂR REKA  CSS Odorheiul Secuiesc 10,21 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
15 2002 STROESCU DENISA NATALIA CS Dinamo București 10,70 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
16 2003 GHEORGHIU IOANA SARA L.P.S. Timișoara DNF Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  Săritura cu prăjina
  Cadete 2012 Ana Maria Antonenco - 3.42m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 VĂRZARU ANTONIA CSS Dinamo București 3,30 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2002 DRĂGHICI IASMINA ALEXA C.S.S.6 București 2,75 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
             
  Săritura în înălțime
  Cadeti 1989 Oana Musinoiu - 1.88m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 APOSTOL FEDERICA C.S.M. Bacău 1,73 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2003 RENGLE ALESIA MARIA Col Național Oradea 1,73 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2003 MUNTEANU CORNELIA C.S.S. + S.C.M. Bacău 1,61 Memorial D.M. 16-17.02.2019
4 2003 DIDULESCU ELENA VALENT  C.S.Rapid București 1,61 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
5 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 1,53 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
6 2003 VĂDAN FATIMA ANDRA L.P.S. Târgu Mureș 1,50 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
7 2003 ALZNER EVA NATALIA C.N.Sp cetate Deva 1,50 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
8 2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 1,47 FINALĂ P.C. 22-23.02.2019
9 2002 STROESCU DENISA NATALIA C.S. Dinamo București 1,46 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
10 2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 1,41 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
11 2003 MUNTEANU VIORICA MARIA C.N.Sp cetate Deva 1,35 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  Săritura în lungime
  Cadeti 2013 Florentina Marincu - 6.50m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 TIMU GEORGIANA C.N.Sp Cetate Deva 5,89 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
2 2003 ȘTIRBU IOANA C.S.S. Unirea Iași 5,82 FINALĂ sen/tin 06 - 06,02,2019
3 2002 VÎRDOL ALEXANDRA MARIA CSS Turnu Măgurele 5,50 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
4 2003 COLIBĂȘANU IOANA CS Farul+LPS Constanța 5,48 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
5 2003 DOSPIN ALEXIA IOANA C.S.M. Bacău 5,44 Memorial D.M. 16-17.02.2019
6 2003 ALZNER EVA NATALIA C.N.Sp Cetate Deva 5,38 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
7 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 5,33 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
8 2003 STANCU CRISTINA C.S.S. 1 Constanța 5,24 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
9 2003 TEUT THEODORA L.P.S. Târgu Mureș 5,20 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
10 2003 BARIZI ANA MARIA OLGUȚA C.S.M. București 5,09 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
11 2003 MIHUȚ EMILY GEORGIANA C.N.Sp Cetate Deva 5,08 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
12 2003 TOFALVI AGNES C.N.Sp Cetate Deva 5,07 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
13 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 5,06 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
14 2002 TIHILCĂ LIA CRISTINA C.S. Olimpia București 4,93 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
15 2003 MIHUȚ EMILY GEORGIANA C.N.Sp Cetate Deva 4,92 FINALĂ J1 22-23.02.2019
16 2002 SROESCU DENISA NATALIA C.S. Dinamo București 4,91 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
17 2002 DRĂGULESCU ALEXA GABI CS Rapid București 4,86 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
18 2003 AMZA ALEXANDRA A.c. Iacris București 4,86 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
19 2002 POPESCU ALEXIA HELENA CSS 7 Dinamo București 4,76 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
20 2003 GAVRILĂ CARINA MARIA CS Chimia Râmnicu Vâlcea 4,74 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
21 2002 GHIFU ANDREEA ȘTEFANIA C.N.Sp Cetate Deva 4,73 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
22 2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 4,56 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
23 2003 VĂDAN FATIMA ANDRA LPS Satu Mare 4,52 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
             
  Triplu salt
  Cadeti 2015 Anitei Giorgiana - 13.60m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 TIMU GEORGIANA C.N.Sp Cetate Deva 12,62 FINALĂ sen/tin 05.-06.02.2019
2 2003 DOSPIN ALEXIA C.S.M. Bacău 12,20 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2003 STANCU CRISTINA C.S.S.1 Constanța 11,74 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
4 2003 BRINDAȘ COSMINA LARISA LPS+CSU Oradea 11,36 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
5 2003 MUNTEANU CORNELIA MARIA CSS + SCM Bacău 11,25 Memorial D.M. 16-17.02.2019
6 2002 TIHULCĂ LIA CRISTINA CS Olimpia București 10,79 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
7 2002 STAN RALUCA C.S.S. Bacău 10,74 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
8 2002 GHIFU ANDREEA Ștefania C.N.Sp Cetate Deva 10,44 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
             
  Aruncarea greutății
  Cadeti - 3Kg 2017 Țigănașu Diana - 16,75 m
1 2002 LUNGU ANDREEA IULIANA CSS Câmpina 14,10 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
2 2003 MANOLE MĂDĂLINA C.S.S. Tulcea 14,00 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
3 2002 ZGLIMBEA LARISA CSS Focșani+CA Roman 13,40 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
4 2003 ANDONE MARIA L.P.S. Iași 12,59 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
5 2002 BERECZKI EVELIN Lic. Teoretic Carei 12,39 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
6 2002 ROTARU ANDREEA L.P.S Focșani 12,29 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
7 2003 RĂILEANU IAZMINA ANDREEA C.S.S. Alexandria 11,64 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
8 2003 LISAVENCU TATIANA C.S.S. Tulcea 10,98 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
9 2002 PRICOP MIRUNA MARIA C.S.S. Lugoj 10,75 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
10 2003 PARUBA ALISIA ADELA CS Atletic Adjud 10,50 Memorial D.M. 16-17.02.2019
11 2002 VÎRLAN ECATERINA C.S.M. Onești 10,45 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
12 2003 CIUSDEL ELENA MIHAELA C.S.S. Câmpina 10,32 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
13 2003 BALTAZAR-HALL ALEXA CS Dinamo București 10,08 Municipale 12-13.01.2019
14 2002 ȘTEFAN MIRELA IOANA LPS Câmpulung Muscel 9,97 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
15 2003 COLIBĂȘANU IOANA EMILIA CS Farul+LPS Constanța 9,67 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
16 2003 GURALIUC ALEXANDRA L.P.S. Pitești 9,03 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
17 2003 MUNTEANU CORNELIA CSS+SCM Bacău 8,95 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
18 2003 LUNGU ALEXANDRA L.P.S. Suceava 8,59 Memorial D.M. 16-17.02.2019
19 2002 SROESCU DENISA NATALIA C.S. Dinamo București 8,43 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
20 2002 ENACHE BIANCA ELENA C.S.M. Onești 7,67 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019
21 2002 MĂRCULESCU BIANCA NICOL LPS Satu Mare 6,73 FINALĂ cadeți 08-09.03.2019