Top 10 sală 2019 [B.J2]

Top 10 sală 2019 [B.J2]
60 m plat
  Cadeti 2018 Stoica Mirel Cristian -  6ʺ83
  2019 Duicu Beniamin - 6"83
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 DUICU BENIAMIN LPS Iași+CSM Onești 6,83 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2003 MUNTEANU SILVIU DANIEL CS Ceahlăul Piatra Neamț 6,92 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
3 2002 ARSIN TUDOR ANDREI C.S.S. Șoimii Sibiu 7,09 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
4 2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ LPS Brăila+CSM Onești 7,22 Municipale 12-13.01.2019
5 2002 DAMIAN GHEORGHE C.N.SP. Cetate Deva 7,26 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 7,26 FINALĂ cadeți PC 08-09.03.2019
7 2003 MATEI TUDOR RĂZVAN LPS Cluj Napoca 7,31 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
8 2002 TOTH ATTILA TAMAȘ LPS Satu Mare 7,31 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN C.S.M. Brăila 7,32 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
10 2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN C.S.M. Pitești 7,32 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2003 KISS EDUARD TIBERIU Lic. Al.P.Ilarian Dej 7,33 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
12 2002 COMĂNESCU ALEXANDRU C.S.M. București 7,34 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
13 2003 BĂNUȚĂ IONUȚ L.P.S. Cluj Napoca 7,35 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
14 2002 BLEDEA GHEORGHE FLORIN L.P.S. Baia Mare 7,35 FINALĂ cadeți PC 08-09.03.2019
15 2003 DINCĂ RAREȘ PETRU CS Olimpia Bucurețti 7,35 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
16 2002 DAMIAN GHEORGHE C.N.SP. Cetate Deva 7,37 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
17 2002 IONIȚĂ ROBERT FLORENTIN C.S.S. Ploiești 7,37 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
18 2002 ORZA TUDOR MARIUS CSS Viitorul Cluj Napoca 7,41 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
19 2003 TOMA DENIS SIMION C.S.Orășenesc Voluntari 7,42 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
20 2002 MARIAN ANDREI C.S.S Hunedoara 7,44 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
21 2003 PRUTEANU CONSTANTIN L.P.S.+C.S.M. Brașov 7,46 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
22 2003 KADAR GEORGE GABRIEL L.P.S. Satu Mare 7,46 FINALĂ cadeți PC 08-09.03.2019
23 2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ LPS Brăila+CSM Onești 7,48 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
24 2003 CIOBOTARU MATEI ACS Romanian București 7,49 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
25 2003 TOMA DENIS SIMION C.S.Orășenesc Voluntari 7,49 FINALĂ J1 22-23.02.2019
26 2002 BELDIE DAVID CSS Dinamo București 7,49 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
27 2003 CHELARU ALEXANDRU ADRIAN L.P.S. Iași 7,49 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
28 2002 ȘERBAN ALEXANDRU ACS Proatletic București 7,49 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
29 2003 PAPAI LEVENTE CSABA A.C.S. Torpi Târgu Mureș 7,51 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
30 2002 OLTEANU FLORIN NICOLAE C.S.S. Ploiești 7,52 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
31 2003 CUCIUC FILIP A.C.Iacris București 7,52 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
32 2002 DARIE FLAVIUS AS Colegiu Militar 7,53 Memorial D.M. 16-17.02.2019
33 2002 BURCEA CRISTIAN Lic.T.Tv.+CSU Reșița 7,58 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
34 2002 STĂNCULESCU ȘTEFAN  C.S.M. Pitești 7,60 Municipale 12-13.01.2019
35 2003 DINU IONUȚ DANIEL C.S.M. București 7,60 FINALĂ J1 22-23.02.2019
36 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 7,61 Municipale 12-13.01.2019
37 2002 BAINOCZI RĂZVAN L.P.S. Baia Mare 7,61 FINALĂ cadeți PC 08-09.03.2019
38 2003 HENDREA FILIP ȘTEFAN LPS Baia Mare 7,62 FINALĂ J1 22-23.02.2019
39 2003 BURCIU ALEXANDRU NICOLAE L.P.S. Iași 7,62 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
40 2003 HANGU DAVID CRISTIAN CNOO-SS190 București 7,62 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
41 2002 DOLOIU MIHAI ALEXANDRU C.S.M. Brașov 7,63 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
42 2002 KOVACS HUNOR CSS Odorheiul Secuiesc 7,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
43 2002 BARBĂLATĂ LUCA MIREL CSS Sighetul Marmației 7,64 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
44 2002 CIOBOTARU ANDREI CSS Triumf București 7,65 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
45 2003 DAVID EDUARD FLORIN C.S.S. 1 Constanța 7,66 FINALĂ J1 22-23.02.2019
46 2002 BOLBOACĂ SEBASTIAN C.S.S Hunedoara 7,66 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
47 2002 MUNTEANU MARIUS IULIAN LPS Craiova 7,66 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
48 2002 KOVACS HUNOR CSS Odorheiul Secuiesc 7,66 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
49 2002 ANTONESCU EDUARD C.S.S. Șoimii Sibiu 7,67 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
50 2002 FLOREA ANDREI ALEXANDRU C.S.S Ploiești 7,68 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
51 2002 DARIE FLAVIUS AS Colegiu Militar 7,68 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
52 2003 AVRAMESCU IOAN CRISTIAN L.P.S. Brăila 7,68 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
53 2002 RĂDEANU ALIN ALIN LPS Iașă+CSM Onești 7,68 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
54 2003 DOROFTEI RĂZVAN CSS 5 București 7,69 Municipale 12-13.01.2019
55 2003 PUTINICĂ MIHAI  C.S.M. Buzău 7,69 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
56 2003 ȘENDREA ALEXANDRU C.S.M. Brăila 7,69 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
57 2002 VOICULESCU ANDREI COSMIN C.S.M. Pitești 7,70 Municipale 12-13.01.2019
58 2003 POPA SEBASTIAN  C.N.SP. Cetate Deva 7,70 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
59 2002 HARIGA ȘTEFAN ROBERT L.P.S Brăila 7,72 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
60 2003 PLEȘA VALENTIN RĂZVAN C.S.S. Reșița 7,73 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
61 2002 BULIGĂ ANDREI RAUL CSS Triumf București 7,74 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
62 2003 ANGHEL ANDREI IONUȚ C.S.S. Slatina 7,79 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
63 2003 ZGLIMBEA BOGDAN C.S.S. Focșani 7,79 Memorial D.M. 16-17.02.2019
64 2003 HEGHEDUȘ LUCA ION Col nat Oradea 7,81 FINALĂ J1 22-23.02.2019
65 2003 NEACȘU ROBERT C.S.S. Focșani 7,80 Memorial D.M. 16-17.02.2019
66 2003 COANCĂ LEONARD VALENTIN C.S.S. Ploiești 7,83 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
67 2003 DRÎMBĂ ANDREI RAREȘ C.N.m.Eminescu Oradea 7,84 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
68 2002 KURTI MARTON KRISZTIAN L.P.S. Satu Mare 7,85 FINALĂ cadeți PC 08-09.03.2019
69 2003 GĂLESCU SERGIU Lic.teor.T Vuia  Reșița 7,86 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
70 2003 MILITARU MIHAI MATEI A.A. Iacris București 7,87 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
71 2002 STANCA MARIAN VALENTIN C.S.M Pitești 7,90 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
72 2002 COSTIN LAURENȚIU C.S.M. Baia Mare 7,92 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
73 2003 GROSU ANDREI L.P.S. Iați 7,97 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
74 2003 SĂVULESCU DANIEL CLAUDIU L.P.S. Brăila+CSM Onești 7,98 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  400 m plat
  Cadeti 2016 Mihai Pislaru - 48ʺ65
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 50,96 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2002 MARINESCU ROBERT ALEX C.S.S. Triumf 51,58 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
3 2003 GHEORGHE PAUL CRISTIAN LPS+CSM Pitești 52,62 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
4 2003 IONAȘ DUMITRU CSM Pitești+București 51,64 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2003 GUDI DAVID LAURENȚIU C.S.S. Ploiești 51,97 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 TOFĂNESCU IONUȚ C.S.S. Rădăuți 52,31 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
7 2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI C.S.S Ploiești 52,48 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
8 2003 CĂTINAȘ PAUL GABRIEL C.S.S. Ploiești 52,64 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2003 TOMA DENIS SIMION C.S.O. Voluntari 52,71 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
10 2002 VEREȘ ANDREI MIHAI C.N.M.Eminescu Oradea 52,89 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
11 2003 FANDLY MARK DANIEL L.P.S. Oradea 53,00 FINALĂ J1 22-23.02.2019
12 2002 OLTEANU FLORIAN NICILAE C.S.S. Ploiești 53,08 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
13 2003 NEMȚEANU EUSEBIU CSS+SCM Bacău 53,22 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
14 2003 MOISE CĂTĂLIN BENJAMIN L.P.S. Cluj Napoca 53,24 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2003 CICA TRAIAN COSMIN L.P.S. Craiova 53,43 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
16 2003 OPRIȘAN ȘTEFAN C.S. Farul Constanța 53,59 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
17 2004 ORZA TUDOR MARIUS CSS Viitorul Cluj Napoca 53,59 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
18 2003 TEODORESCU ALEXANDRU CSS Șoimii Sibiu 53,92 FINALĂ J1 22-23.02.2019
19 2002 STĂNCULESCU ȘTEFAN ROB C.S.M. Pitești 54,02 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
20 2002 IONIȚĂ ROBERT FLORENTIN C.S.S. Ploiești 54,32 FINALĂ J1 22-23.02.2019
21 2002 DOBREANU DANIEL MIHAI C.S.S. Alexandria 54,34 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
22 2002 BADRUS COSMIN L.P.S Vaslui 54,38 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
23 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ TRIST L.P.S. Oradea 54,44 FINALĂ J1 22-23.02.2019
24 2002 NINE ILIE ADRIAN C.S.U. Craiova 54,53 FINALĂ J1 22-23.02.2019
25 2002 ARDELEAN COSMIN ADELIN L.P.S. Timișoara 54,98 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
26 2003 TOMA ANDREI FLORIN C.S.S. Ploiești 55,01 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
27 2003 CUREA GABRIEL C.S.M. Pitești 55,08 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
28 2003 DAVID EDUARD FLORIN C.S.S.1 Constanța 55,13 FINALĂ J1 22-23.02.2019
29 2003 SALOMIA PAUL ANDREI C.S.S. Hunedoara 55,20 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
30 2002 OPREA MARIAN ALIN C.S.U. Craiova 55,23 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
31 2002 FLOREA ANDREI ALEXANDRU C.S.S. Ploiești 55,30 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
32 2002 IGNAT IONUȚ L.P.S. Vaslui 55,34 FINALĂ J1 22-23.02.2019
33 2002 RĂDEANU MIHAI ALIN L.P.S. Iași+C.S.S.M. Iași 55,47 FINALĂ J1 22-23.02.2019
34 2002 CRISTIAN CASIAN CRISTIAN C.S.M. Baia Mare 55,63 FINALĂ J1 22-23.02.2019
35 2003 PUTINICĂ MIHAI C.S.M. Buzău 55,82 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
36 2002 GRAMA ANTONIU MIHAI C.S.S. Călărași 55,91 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
37 2003 RĂDOI MIHSI SLRXSNFTU A. ARMADA Sud Bucur 55,91 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
38 2003 HEGHEDUȘ LUCA ION C.N. Oradea 56,00 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
39 2002 BOUROS PAUL ADRIAN L.P.S. Focșani 56,11 Memorial D.M. 16-17.02.2019
40 2002 OLTEANU FLORIAN NICILAE C.S.S. Ploiești 56,13 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
41 2002 MITRANA MIHNEA NICOLAE  C.S.S. Alexandria 56,14 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
42 2003 BEJINARU DAVID C.S.S. Triumf București 56,16 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
43 2002 GRAMA ANTONIU MIHAI C.S.S. Călărași 56,17 Municipale 12-13.01.2019
44 2003 PĂTRAȘCU ANDREI DANIEL  L.P.S. Pitești 56,21 FINALĂ J1 22-23.02.2019
45 2002 TOPLICEANU MARIO C.S.S. Bacău 56,28 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
46 2003 IGARASHI RYO L.P.S. Buzău 56,47 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
47 2002 STOICIU ALEX CONSTANTIN C.S.S. 4 București 56,59 FINALĂ J1 22-23.02.2019
48 2002 MARICA RADU VASILE L.P.S Cluj Napoca 56,69 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
49 2003 BĂNUȚĂ IONUȚ L.P.S. Cluj Napoca 56,70 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
50 2002 GRIGORIȚĂ  EDUARD ROBERT L.P.S. Pitești 56,71 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
51 2003 DRÎMBĂ ANDREI RAREȘ C.N. Oradea 56,85 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
52 2002 STOCHECI ANDREI ȘTEFAN CSS+CSM Giurgiu 56,94 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
53   COSNICI EMANUEL L.P.S. Suceava 57,12 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
54 2003 KRAUSZ ERIK L.P.S. Timișoara 57,18 FINALĂ J1 22-23.02.2019
55 2003 KOVACI EDUARD PATRIK L.P.S. Cluj Napoca 57,15 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
56 2003 PATURCEA MARIAN ALEX C.S.S. 4 București 57,34 FINALĂ J1 22-23.02.2019
57 2003 IFRIM DUMITRU ALEXANDRU CSS Sfântu Gheorghe 57,41 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
58 2002 BODRUȚ PAUL ADRIAN L.P.S. Focșani 57,66 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
59 2003 TURCU OVIDIU ALEXANDRU C.S.S. Mediaș 57,91 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
60 2002 IACOB IONEL MARIAN C.S.S. Mediaș 57,94 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
61 2003 SCORCIALOV ANDREI C.S.S. Călărași 58,10 Municipale 12-13.01.2019
62 2002 SERAFIMOVICI TUDOR OCTA L.P.S. Focșani 59,70 Municipale 12-13.01.2019
63 2003 MACHEDON MATEI ALEX CSM Danubiu Tulcea 60,90 Municipale 12-13.01.2019
64 2003 IONIȚĂ ABELIN  C.S.S. Târgoviște 61,88 Municipale 12-13.01.2019
             
  800 m
  Cadeti 2008 - Valentin Adrian Cârnaru 1ʹ52ʺ34
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 FANDLY MARK DANIEL L.P.S. Oradea 1,57,98 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2002 BONDOC ADRIAN MARIAN CSM Drobeta Turnu Severin 1,58,39 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
3 2002 KOOS LEONARD CSS Sfântu Gheorghe 2,00,91 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
4 2002 POPONEA MIHAI SORIN L.P.S. Pitești 2,01,36 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2003 TOFĂNESCU IONUȚ C.S.S. Rădăuți 2,01,36 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 DINU GEORGIAN ALEXANDRU S.C.M. Buzău 2,01,49 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
7 2002 NINE ILIE ADRIAN C.S.U. Craiova 2,01,97 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
8 2002 BOLDI BOANCĂ IONUȚ  L.P.S. Oradea 2,02,37 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2002 ARDELEAN COSMIN ADELIN L.P.S. Timișoara 2,03,37 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
10 2002 KISS OSCAR MATHIAS L.P.S. Timișoara 2,03,76 FINALĂ J1 22-23.02.2019
11 2003 CUREA GABRIEL C.S.M.  Pitești 2,03,84 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
12 2003 LAVRO VALENTIN ALEX C.S.M. Danubiu Tulcea 2,04,40 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
13 2003 TOMA ANDREI FLORIN L.P.S.+C.S.M. Pitești 2,05,33 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
14 2003 TOFFĂNESCU IUONUȚ C.S.S. Rădăuți 2,05,54 Memorial D.M. 16-17.02.2019
15 2002 NINE ILIE ADRIAN C.S.U. Craiova 2,05,57 FINALĂ J1 22-23.02.2019
16 2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSS Bîrlad+CSM Bistrița 2,05,67 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
17 2003 SALOMIA PAUL ANDREI C.S.S. Hunedoara 2,05,68 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
18 2003 SALOMIA PAUL ANDREI C.S.S. Hunedoara 2,06,76 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
19 2003 KRAUSZ ERIK L.P.S. Timișoara 2,07,02 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
20 2002 KISS OSCAR MATHIAS L.P.S. Timișoara 2,07,04 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
21 2002 URS CRISTIAN CIPRIAN C.S.M. Bistrița 2,07,32 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
22 2002 IGNAT IONUȚ L.P.S. Vaslui 2,07,56 FINALĂ J1 22-23.02.2019
23 2003 TEODORESCU ALEXANDRU CSS Șoimii Sibiu 2,07,61 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
24 2002 GRAMA ANTONIU MIHAI C.S.S. Călărași 2,07,70 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
25 2003 CUREA GABRIEL C.S.M. Pitești 2,07,91 FINALĂ J1 22-23.02.2019
26 2002 BÂRLESCU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 2,08,41 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
27 2002 JITĂRAȘU NARCIS MĂDĂLIN L.P.S. Tâtgu Jiu 2,08,56 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
28 2003 KRAUSZ ERIK L.P.S. Timișoara 2,08,70 FINALĂ J1 22-23.02.2019
29 2002 BĂDRUȘ COSMIN L.P.S. Vaslui 2,08,77 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
30 2002 CRISTIAN CASIAN CRISTI C.S.M. Baia Mare 2,09,29 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
31 2002 SOARE RADU GABRIEL C.S. Dinamo București 2,09,66 Municipale 12-13.01.2019
32 2003 OPRIȘAN ȘTEFAN C.S.Farul Constanța 2,10,30 FINALĂ J1 22-23.02.2019
33 2002 OPREA MARIAN C.S.U. Craiova 2,10,57 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
34 2002 DRĂGUȚ VIOREL GHEORGHE CS Pandurii Târgu Jiu 2,10,90 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
35 2002 GRIGORESCU COSMIN IULIAN CS Pandurii Târgu Jiu 2,10,97 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
36 2003 MUNTEAN ALEXANDRU L.P.S. Alba Iulia 2,11,07 FINALĂ J1 22-23.02.2019
37 2002 CONSTANTIN ALBERT DANIEL L.P.S. Craiova 2,11,07 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
38 2003 SCORCEALOV ANDREI C.S.S. Călărași 2,11,73 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
39 2002 MOROȘAN MIHAI ALEXANDRU CSM Dorna Vatra Dornei 2,12,15 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
40 2002 CORCOVINEANU GHEORGHE CSM Drobeta Turnu Severin 2,13,42 FINALĂ J1 22-23.02.2019
41 2003 PIROȘCA MARIAN L.P.S. Cluj Napoca 2,13,82 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
42 2002 BOC RĂZVAN IONUȚ L.P.S. Cluj Napoca 2,14,11 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
43 2003 TOMA ANDREI FLORIN C.S.S. Ploiești 2,14,21 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
44 2002 PANAITE ANDREI C.S.S. Bîrlad 2,15,33 Memorial D.M. 16-17.02.2019
45 2003 TURCU OVIDIU ALEXANDRU C.S.S. Mediaș 2,15,36 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
46 2003 ARDELEAN COSMIN ADELIN CSS Șoimii Sibiu 2,16,47 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
47 2003 COSZMICI EMANUEL L.P.S. Suceava 2,16,85 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
48 2003 COMAN TEODOR C.S.U. Brașov 2,17,61 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
49 2002 IACOB IONEL MARIAN C.S.S. Mediaș 2,17,70 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
50 2003 DOANDEȘI VASILE ADELIN CSM Drobeta Turnu Severin 2,18,57 FINALĂ J1 22-23.02.2019
51 2002 IENEI TIBERIU CĂTĂLIN C.S.M. Brașov 2,19,15 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
52 2002 MITRANA MIHNEA NICOLAE C.S.S. Alexandria 2,19,75 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
53 2003 STOICA MARIAN C.S.S. Triumf București 2,20,50 Municipale 12-13.01.2019
54 2003 MACHEDON MATEI ALEX .S.M. Danubiu Tulcea 2,21,88 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
55 2002 COCOREANU EMILIAN A.S.Colegiu Militar 2,23,96 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
56 2002 NISTOR DANIEL L.P.S. Suceava 2,24,03 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
57 2003 PODIUC IONUȚ A.S.Colegiu Militar 2,24,94 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
58 2002 COLGIU ADELIN A.S.Colegiu Militar 2,25,01 Memorial D.M. 16-17.02.2019
59 2003 CIMPOER MATEI C.S.U. Brașov 2,28,00 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
60 2002 DOBEANU DANIEL MIHAIL C.S.S. Alexandria 2,28,57 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
61 2002 NISTOR DANIEL L.P.S. Suceava 2,28,95 Memorial D.M. 16-17.02.2019
62 2003 IONIȚĂ IONUȚ DRAGOȘ C.S.S Tîrgoviște 2,29,15 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
63 2002 PALAGHIOI ALEXANDRU A.S.Colegiu Militar 2,30,10 Memorial D.M. 16-17.02.2019
64 2003 STRĂTILĂ VLAD A.S.Colegiu Militar 2,32,40 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
65 2003 IORDĂNESCU ANDREI EUGEN C.S.S. Târgoviște 2,40,04 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
66 2002 PETRIC DARIUS SEBASTIAN C.N.Sp. Cetate Deva 2,40,37 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  1500 m
  Cadeti 2003 - Gania Florin 3ʹ52ʺ64
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 POPONEA MIHAI SORIN L.P.S. Pitrești 4,09,34 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2002 BĂRLESCU ALEXANDRU L.P.S. Vaslui 4,09,62 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
3 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT LPS+CSU Pitești 4,10,13 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
4 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS Atletic Cluj Napoca 4,10,20 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2003 DINU ALEXANDRU GEORGIAN LPS+SCM Buzău 4,13,32 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2002 VRABIE RAUL ALEXANDRU CSSBîrlad+CSM Bistrița 4,16,44 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
7 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ LPS+SCM Buzău 4,17,26 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2002 URS CRISTIAN CIPRIAN C.S.M. Bistrița 4,17,46 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2002 KISS OSCAR MATHIAS L.P.S. Timișoara 4,17,68 FINALĂ J1 22-23.02.2019
10 2003 LAVRO VALENTIN C.S.M. Danubius Tulcea 4,17,75 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
11 2002 KOOS LEONARD C.S.S. Sfântu Gheorghe 4,18,18 Memorial D.M. 16-17.02.2019
12 2003 DAN RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 4,18,69 Etapă II sen/tin/j1 26-27.01.2019
13 2002 POPA MARIUS VALENTIN C.S.S Sighișoara 4,18,97 Memorial D.M. 16-17.02.2019
14 2002 JITĂRAȘU NARCIS MĂDĂLIN L.P.S. Târgu Jiu 4,25,99 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
15 2003 SENI IONUȚ L.P.S. Bistrița 4,26,99 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
16 2003 BIRGOZ EDUARD CASIAN C.S.S.Blaj 4,28,47 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
17 2002 CORCOVINEANU GHEORGHE CSM Drobeta Turnu Severin 4,28,47 FINALĂ J1 22-23.02.2019
18 2003 CHIRAN GABRIEL GELU C.S.S. Târgoviște 4,29,11 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
19 2003 VĂDAN ALEXANDRU ION C.S.M. Bistrița 4,30,77 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
20 2002 LĂCĂTUȘ CRISTIAN FLORIN CS Atletico Slănic Prahova 4,31,46 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
21 2003 INHATIUC ANDREI C.S.S. Rădăuți 4,31,81 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
22 2003 PODIUC IONUȚ AS Colegiu Militar 4,34,20 Memorial D.M. 16-17.02.2019
23 2003 PERDEI CONSTANTIN C.S.S. Rădăuți 4,34,66 Memorial D.M. 16-17.02.2019
24 2002 DOBRIȚA NICOLAE CRISTIAN Lic.Th. Drăgășani 4,35,08 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
25 2002 MĂNESCU DRAGOȘ FLORIN C.S. Pandurii Tțrgu Jiu 4,37,72 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
26 2002 IGNAT VALENTIN IONUȚ L.P.S. Vaslui 4,38,09 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
27 2003 DOANDEȚI VASILE ADELIN CSM Drobeta Turnu Severin 4,38,76 FINALĂ J1 22-23.02.2019
28 2002 MOROȘANU MIHAI ALEX CSM Dorna Vatra Dornei 4,39,01 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
29 2002 GRIGORESCU COSMIN IULIAN C.S. Pandurii Tțrgu Jiu 4,39,14 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
30 2002 DRĂGUȚ VIOREL GHEORGHE C.S. Pandurii Tțrgu Jiu 4,40,20 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
31 2003 COMAN TEODOR C.S.U. Brașov 4,47,70 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
32 2003 ILUCA VALENTIN SORIN CSM Dorna Vatra Dornei 4,47,97 Memorial D.M. 16-17.02.2019
33 2003 COSMICI EMANUEL L.P.S. Suceava 4,54,41 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
34 2003 BOROEANU CRISTIAN L.P.S. Piatra Neamț 4,54,51 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
35 2002 COCOREANU EMILIAN AS. Colegiu Militar 4,59,88 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
             
  3000 m
  Cadeti 2010 - Claudiu Cosmin Cimpoieru 8ʹ30ʺ71
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 DAN RAUL MANUEL C.N.Sp. Cetate Deva 8,55,61 FINALĂ J1 22-23.02.2019
2 2002 DUMITRU MIHAI ROBERT L.P.S.+C.S.U. Pitești 9,00,25 FINALĂ J1 22-23.02.2019
3 2002 BÂRLESCU ALEXANDRU CTIN L.P.S. Vaslui 9,05,40 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2002 ȘTEFU LUCIAN MIHĂIȚĂ L.P.S. Buzău 9,06,03 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2002 MELNICIUC IULIAN ANDREI C.S.S. Galați 9,10,60 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2002 MARICA TEODOR ALEX ACS Atletic Cluj Napoca 9,11,06 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2003 TOMOIOAGĂ SEBASTIAN C.S.M. Bistrița 9,12,74 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
8 2002 VRABIE ALEXANDRU CSS Bîrlad+CSM Bistrița 9,14,88 Municipale 12-13.01.2019
9 2003 SENI IONUȚ L.P.S. Bistrița 9,21,99 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
10 2003 VĂDAN ALEXANDRU IOAN C.S.M. Bistrița 9,22,36 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
11 2002 POPA MARIUS VALENTIN CSS Sighișoara 9,25,02 Memorial D.M. 16-17.02.2019
12 2002 KOOS LEONARD C.S.S. Sfântu Gheorghe 9,30,75 FINALĂ  sen/tin 06 - 07.02.2019
13 2003 DINU ALEXANDRU GEORGIAN L.P.S. Buzău 9,31,83 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
14 2004 MUNTEANU ALBERT CONST L.P.S.+C.S.S. Botoșani 9,37,07 FINALĂ J1 22-23.02.2019
15 2003 IHNATIUC ANDREI  C.S.S. Rădăuți 9,41,05 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
16 2003 CHIRAN GABRIEL GELU C.S.S. Târgoviște 9,45,89 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
17 2002 URS CRISTIAN CIPRIAN C.S.M. Bistrița 9,48,71 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
18 2003 PERDEI CONSTANTIN C.S.S. Rădăuți 9,48,99 Memorial D.M. 16-17.02.2019
19 2002 LĂCĂTUȘ CRISTIAN FLORIN CS Atletico Slănic 9,53,87 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
20 2003 STOLANIC RĂZVAN GEORGE CS Muscelul Câmpulung 9,57,06 FINALĂ J1 22-23.02.2019
21 2002 DOBRIȚA NICOLAE CRISTIAN Lic.Teh. Drăgășani 10,08,53 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
22 2002 MARINCAȘ DORIN ANDREI L.P.S. Alba iulia 10,13,27 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
23 2003 CRĂCIUN DUMITRU COSMIN CSS Târgu Neamț 10,38,40 Memorial D.M. 16-17.02.2019
24 2003 CIOCA GHEORGHE ANDREI L.P.S. Alba iulia 10,49,73 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
25 2003 BOROEANU CRISTIAN ANDREI CS Ceahlăul Piatra Neamț 10,52,62 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  60 m garduri
  Cadeti 0,91 m 2017 Iconaru Alexandru Ionuț - 7ʺ81
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 SIMION ROBERT MIHĂIȚĂ LPS Brăila+CSM Onești 8,07 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
2 2003 ȘENDREA ALEXANDRU C.S.M. Brăila 8,20 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
3 2002 HARIGA ȘTEFAN ROBERT L.P.S. Brăila 8,33 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
4 2003 DINU IONUȚ DANIEL Palat copii București 8,45 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2002 VEREȘ ANDRE3I MIHAI C.N.M.Eminescu Oradea 8,50 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 KADAR GEORGE GABRIEL L.P.S. Satu Mare 8,66 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
7 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 8,68 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
8 2003 SĂVULESCU DANIEL CLAUDIU LPS Brăila+CSM Onești 8,84 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2003 IORDACHE IONUȚ GEORGE LPS Câmpulung Muscel 8,98 Municipale 12-13.01.2019
10 2002 DINESCU CONSTANTIN LPS Câmpulung Muscel 9,11 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
11 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 9,18 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
12 2003 BURICEA DENIS ANDREI L.P.S. Brăila 9,21 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
13 2002 VOICULESCU ANDREI COSMIN C.S.M. Pitești 9,22 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
14 2002 ILII MIHAI ALEXANDRU CSS+SCM Buzău 9,24 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
15 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBERT L.P.S. Satu Mare 9,27 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
16 2002 KURTI MARTON KRISZTIAN L.P.S. Satu Mare 9,45 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
17 2002 MAJER NORBERT ANDRAȘ LPS Satu Mare 9,53 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
18 2002 BAINOCZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 9,61 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
19 2002 BULIGĂ ANDREI RAUL CSS Triumf București 9,67 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
20 2003 DOMUȚĂ RAREȘ DAVID LPS Satu Mare 9,79 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
21 2003 MATEI ANTHONY L.P.S. Cluj Napoca 10,50 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
22 2003 IFRIM DUMITRU ALEXANDRU C.S.S Sfântu Gheorghe 10,63 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
23 2002 CERNĂȘTEAN IONUȚ L.P.S. Baia Mare 10,98 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
             
  Săritura cu prăjina
  Cadeti 1977 - Iulian Grumazescu - 4.70 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 COSTEA DACIAN L.P.S. Târgu Mureș 4,35 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2003 DOROFTEI RĂZVAN C.S.S. 5 București 4,25 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
3 2003 IRIMIA DAVID CSS 7 Dinamo București 3,80 FINALĂ J1 22-23.02.2019
4 2002 HAȚEGAN ALEXANDRU CSS Dinamo București 3,60 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
5 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 3,40 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
6 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 3,00 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
7 2003 KADAR GEORGE GABRIEL L.P.S. Satu Mare 2,90 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
8 2002 BULIGĂ ANDREI RAUL CSS Triumf București 2,80 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
9 2001 ACHIM BOGDAN FLORIN L.P.S. Baia Mare 2,80 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
10 2002 BAINOCZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 2,70 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
11 2002 KURTI MARTON KRISZTIAN L.P.S. Satu Mare 2,20 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
12 2002 CERNĂȘTEAN IONUȚ L.P.S. Baia Mare 2,20 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
13 2002 MAJER NORBERT ANDRAȘ LPS+CS Satu Mare 2,00 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
             
  Săritura în înălțime
  Cadeti 1996 - Stefan Vasilache   2.19m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 ANTAL JOSZEF GERGELY L.P.S.+C.S.U. Oradea 1,89 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2002 BOTEZATU RADU GABRIEL C.S.S Steaua București 1,85 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
3 2003 SEVERIN MATEI OCTAVIAN C.A. Roman 1,85 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
4 2002 ILII MIHAI ALEXANDRU S.C.M. Gloria Buzău 1,85 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 1,82 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
6 2002 DRAGOȘ ARNOLD NORBERT L.P.S. Satu Mare 1,79 FINALĂ J1 22-23.02.2019
7 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 1,79 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
8 2002 LABANCZ TAMAȘ C.S.S. Triumf București 1,75 Municipale 12-13.01.2019
9 2002 BULIGA ANDREI RAUL C.S.S. Triumf București 1,74 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
10 2003 PETREA COSMIN ANDREI C.S. Olimpia București 1,70 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
11 2002 BAINOCZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 1,67 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
12 2003 MILITARU MIHAI MATEI AC Iacris București 1,65 Municipale 12-13.01.2019
13 2003 POP PAUL IOAN C.A. Roman 1,65 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
14 2003 DOBRICĂ MIRCEA  C.S.S. Dinamo București 1,60 Municipale 12-13.01.2019
15 2003 IOȘCA MȚDȚLIN CRISTIAN CSS Dinamo București 1,60 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
16 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 1,53 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
             
  Săritura în lungime
  Cadeti 2000 - Dan Simion  7.69 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2003 ANDREI NICOLAE VICTOR C.S.S. Câmpina 6,51 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2002 TOTH ATTILA TAMAȘ L.P.S. Satu Mare 6,45 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
3 2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD C.N.rțmnicu Vâlcea 6,41 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
4 2002 OROBIYI TUDORACHE GERAR C.S.S. Onești 6,37 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2002 LICA MIHAI ȘTEFAN ADRIAN C.S.S. Călărași 6,34 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN L.P.S. Baia Mare 6,30 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
7 2003 PRUTEANU CONSTANTIN LPS+CSM Brașov 6,28 FINALĂ J1 22-23.02.2019
8 2003 NICULIȚĂ REMUS ANDREI C.S.S. Ploiești 6,28 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2003 DOROFTEI RĂZVAN C.S.S. 5 București 6,24 Municipale 12-13.01.2019
10 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 6,21 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
11 2003 KADAR GEORGE GABRIEL LPS+CS Satu Mare 6,17 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
12 2003 POPA SEBASTIAN C.N. Sp Cetate Deva 6,14 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
13 2003 MILITARU MIHAI MATEI AC Iacris București 6,14 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
14 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 6,12 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
15 2002 BĂJENICĂ SEBASTIAN C.S.M. Brăila 6,09 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
16 2002 ANTONESCU EDUARD CSS Șoimii Sibiu 6,08 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
17 2003 BIRO KEVIN L.P.S. Târgu Mureș 6,07 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
18 2003 CUCIUC FILIP A.C.Iacris București 6,06 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
19 2002 KOVACS HUNOR CSS Odorheiul Secuiesc 6,03 FINALĂ J1 22-23.02.2019
20 2003 ȘENDREA ALEXANDRU C.S.M. Brăila 5,99 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
21 2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI C.N. Sp Cetate Deva 5,98 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
22 2003 RĂDOI GABRIEL OVIDIU As Armada Sud București 5,92 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
23 2002 ARSIN TUDOR ANDREI CSS Șoimii Sibiu 5,89 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
24 2002 GRIGORIȚĂ EDUARD L.P.S. Pitești 5,86 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
25 2002 LICA MIHAI ȘTEFAN ADRIAN C.S.S. Călărași 5,82 Municipale 12-13.01.2019
26 2002 BULIGĂ ANDREI RAUL CSS Triumf București 5,82 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
27 2003 CHELARU ALEXANDRU L.P.S. Iași 5,78 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
28 2002 BARBĂLATĂ LUCA MIREL CSS Sighetul Marmației 5,75 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
29 2002 BAINICZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 5,72 FINALĂ J1 p.c. 22-23.02.2019
30 2003 PAPAI LEVENTE CSABA L.P.S. Târgu Mureș 5,65 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
31 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN C.S. Farul Conbstanța 5,54 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
32 2003 SEU RADU MIHAI C.S.M. București 5,52 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
33 2003 KIS EDUARD TIBERIU Lic.Al Papiliu Ilarian Dej 5,45 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
34 2003 DUICU BENIAMIN LPS Iașă+CSM Onești 5,45 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
35 2003 BRATU VICTOR ANDREI Palat copii București 5,42 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
36 2003 FARKAȘ NORBERT L.P.S. Târgu Mureș 5,39 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
37 2003 SLĂDARU ALEXANDRU C.S.S. Bacău 5,33 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
38 2003 NICA MIHAI ALEXANDRU C.S.M. Sfântu Gheorghe 5,32 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
39 2003 GROSU ANDREI L.P.S. Iași 5,28 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
40 2003 DUMITRU RAREȘ C.N.Sp Cetate Deva 5,26 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
41 2003 BURCIU ALEXANDRU  L.P.S. Iași 5,24 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
42 2002 MARIAN ANDREI C.S.S. Hunedoara 5,23 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
43 2003 TOFALVI ȘANDOR CSS Odorheiul Secuiesc 5,23 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
44 2003 SLĂDARU ALEXANDRU C.S.S. Bacău 5,18 Memorial D.M. 16-17.02.2019
45 2002 BĂLTĂȚESCU RAREȘ ALEX C.S.S. Onești 5,17 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
46 2003 SCROB ALIN C.N.Sp Cetate Deva 5,00 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
47 2002 IVAN ANDREI FLORIN Palat copii București 4,99 Municipale 12-13.01.2019
48 2003 DOMUȚĂ RAREȘ DAVID LPS Satu Mare 4,85 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
49 2002 KURTI MARTON KRISZTIAN L.P.S. Satu Mare 4,78 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
50 2002 CERNĂȘTEAN IONUȚ L.P.S. Baia Mare 4,73 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
51 2003 PARAJDI ZALAN CSS Odorheiul Secuiesc 4,62 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
             
  Triplu salt
  Cadeti 1999 - Marian Oprea  15.90 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 OROBIYI TUDORACHE GERAR C.S.S. Onești 14,04 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2003 CĂPĂȚÎNĂ LEONARD VALI C.N. Râmnicu Vâlcea 13,81 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
3 2002 LICA MIHAI ȘTEFAN C.S.S. Călărași 13,80 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
4 2003 NICOARĂ RĂZVAN IOAN L.P.S. Baia Mare 13,42 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2003 ȘITOIANU OVIDIU ANDREI C.N.Sp Cetate Deva 13,21 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 ANDREI NICOLAE VICTOR C.S.S. Câmpina 12,52 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
7 2002 BĂLTĂȚESCU RAREȘ C.S.S. Onești 12,48 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
8 2003 MILITARU MIHAI AC Iacris București 12,48 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
9 2003 RADU CRISTIAN VALENTIN C.S. Farul Constanța 12,46 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
10 2003 TUDOR IONUȚ COSMIN L.P.S. Brăila 11,65 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
11 2002 CIUR DANIEL MIHAI CS Olimpia București 11,48 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
12 2003 DUMITRU RAREȘ  C.N.Sp Cetate Deva 11,47 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
13 2003 BRATU VICTOR ANDREI Palat copii București 11,34 Cupa R.M.A. 19-20.01.2019
14 2003 MUNTEANU CĂTĂLIN LEONARD L.P.S. Brăila 11,29 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
15 2003 NICA MIHAI ALEXANDRU C.S.M. Sfântu Gheorghe 11,14 Etapa 1 J3/cdt 01-02.02.2019
16 2003 TELEOACĂ IONEL C.S.S. Tecuci 10,05 Memorial D.M. 16-17.02.2019
             
  Aruncarea greutății
  Cadeti - 5Kg 2014 - Toader Andre Rares  20.96 m
  An Nume Prenume Club Sportiv Perf Competitie  Data
1 2002 VASILE ION MARIUS C.S.S Câmpina 18,36 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
2 2002 MEHEȘ CRISTIAN C.S. Crișul Oradea 15,88 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
3 2002 MOCĂNAȘU ALIN FLORIN C.A. Roman 15,84 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
4 2003 BURLACU CLAUDIU C.S.M. Buzău 15,65 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
5 2003 OPREA IONUȚ ALEXANDRU LPS Câmpulung Muscel 14,00 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
6 2003 ALBU CĂTĂLIN ANDREI S.C.M. Gloria Buzău 14,00 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
7 2003 CRISTIAN ROBERT MARIAN C.S.M. Buzău 13,94 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
8 2002 CAIA ROBERT  CS Ceahlăul Piatra Neamț 13,57 Interjudeț juniori 01-02.02.2019
9 2003 IONESCU MATEI ALEXANDRU CS Dinamo București 13,37 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
10 2003 KADAR GEORGE GABRIEL L.P.S. Satu Mare 13,09 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
11 2003 ANDREIANA IONUȚ C.S.M. Buzău 11,94 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
12 2004 CHIRCU GEORGIAN ANDREI C.S.M. Buzău 11,57 Memorial D.M. 16-17.02.2019
13 2004 GRIGORE MARIUS C.S.M. Buzău 11,48 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
14 2002 MAJER NORBERT ANDRAȘ LPS Satu Mare 11,06 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
15 2002 COTIMANIS MATEI CONST C.S.S Triumf București 11,00 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
16 2002 BULIGĂ ANDREI RAUL CSS Triumf București 10,90 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
17 2002 BLEDEA GEORGE FLORINEL L.P.S. Baia Mare 10,46 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
18 2003 RACOLȚEA GEORGE SORIN Lic. Teoretic Carei 10,44 FINALĂ  cadeți 08.09.2019
19 2003 TARCOCI MARIO ALIN C.S.M. Buzău 10,39 Cupa BISTRIȚA 19-20.01.2019
20 2004 COMAN SORINEL C.S.M. Buzău 10,37 Memorial D.M. 16-17.02.2019
21 2003 DOMUȚĂ RAREȘ DAVID LPS Satu Mare 9,85 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
22 2002 BAINOCZI RĂZVAN ȘTEFAN L.P.S. Baia Mare 9,83 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019
23 2003 MĂCIUCĂ TEODOR ALEX C.S.S. Bacău 9,78 Memorial D.M. 16-17.02.2019
24 2002 KURTI MARTON KRISZTIAN L.P.S. Satu Mare 9,43 FINALĂ  cadeți PC 08-09.03.2019